7. prosinec
Slavia Kadaň
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
8. dubna 2019

Bojovníci Doležal s Ondráčkem pokračují ve Slavii

Dvojice zkušených útočníků Jiří Doležal a Martin Ondráček bude oblékat sešívaný dres i v nadcházející sezoně. Oba hráči potvrdili podpisem nových kontraktů svůj velký vztah ke Slavii.

Nové smlouvy

Třiatřicetiletý Jiří Doležal má za sebou nejproduktivnější sezonu ve své kariéře. V uplynulém ročníku nasbíral ve 49 zápasech Chance ligy 30 bodů za 10 gólů a 20 asistencí. S osmnácti plusovými body ve statistice +/- patřil k nejlepším hráčům v soutěži. Doležal loni pokořil metu pěti set odehraných zápasů za Slavii.

O dva roky mladší Martin Ondráček byl loni také hodně vidět a s 11 góly a 18 asistencemi v 53 zápasech může i on mluvit z osobního hlediska o velmi povedeném ročníku. Oba hráči patří mezi slávistické odchovance, a přestože Ondráček dříve často hostoval v jiných klubech, v posledních sezonách se zařadil mezi stabilní členy sešívaného kádru.

"Oba jsou nesmírně pracovití hokejisti, srdcaři, úzce spojení se Slavií. Jsou to typy hráčů, které každý tým potřebuje a já jsem rád, že se nám s nimi povedlo dohodnout," je spokojený sportovní manažer Jiří Veber.

"I když se jedná o defenzivnější typy útočníků, jedná se o velmi důležité hráče pro mužstvo. Jsou to výborní hráči do oslabení, při bránění, ale na druhou stranu oba umí dát i gól. Oba odvádějí kus práce, pomáhají s chodem mužstva a je z nich cítit, že bojují za Slavii," dodává hlavní trenér Miloš Říha.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 6.12.2019

Tři hráči Slavie se dostali do reprezentačních výběrů

Útočník Robin Všetečka odcestoval s reprezentační devatenáctkou do Kanady, která se představí na turnaji World Junior A Challenge. Dvojice dorostenců Šimon Slavíček a Jakub Hrdlička obdržela pozvánku ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.12.2019

Dorostenci hostí v Edenu Kladno, sledujte přímý přenos

Po zápase A-týmu proti Kadani můžete zůstat v Edenu a podpořit sešívané dorostence, kteří hostí od 18:15 na domácím ledě Kladno. Zápas budeme vysílat také v přímém přenosu na našem webu.

Číst více
PREVIEW 5.12.2019

První část uzavřeme v Edenu proti Kadani!

Základní část Chance ligy v sobotu napíše svou poslední kapitolu. Slavia se v závěrečném duelu před startem nadstavby utká s Kadaní, která se krčí na poslední příčce tabulky. První měření sil letošní ...

Číst více
FANOUŠCI 6.12.2019

Hráči a trenéři se podepisovali na Mikulášské autogramiádě

Ve čtvrtek se v obchodním centru Europark Štěrboholy uskutečnila slávistická Mikulášská autogramiáda. Hráči a trenéři se podepisovali všem zájemcům dvě hodiny, soutěžilo se mimo jiné o podepsaný ...

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň
×
Dnes v 14:30 | Jun.
Red Bull Salzburg
HC Slavia Praha