Bývalý hráč a trenér Ladislav Slížek oslavil 70. narozeniny

03.11.2018, Jakub Mezlík

Krásné 70. narozeniny oslavil 26. října Ladislav Slížek. Slavia mu popřála k jeho významnému jubileu před středečním zápasem s Kadaní.

Ladislav Slížek je spjatý už od roku 1969, kdy začal v klubu působit nejprve jako hráč a později se stal také úspěšným trenérem. Jedním z trenérů slávistické mládeže je nyní i jeho syn, který vede 3. a 4. třídu.

Když přišel Pavel Kolařík do Slavie, byl to právě Ladislav Slížek, který ho společně s Richardem Fardou vedl jako trenér. Oba dva se v sobotu 10. listopadu postaví na střídačku Slavie a povedou legendárního slávistického obránce v jeho posledním derby.

Nenechte si ujít unikátní zápas, ve kterém se kromě Ladislava Slížka či Pavla Kolaříka představí další hokejové hvězdy z nedávné slávistické minulosti. Dorazí mimo jiné Roman Červenka, Michal Sup či Viktor Ujčík. Hrát budou také fotbalisté a hvězdnou soupisku má i Sparta. Více informací najdete ZDE.