Děkujeme za materiální pomoc Klokánku. Přispět můžete i v aukci

06.12.2018, Redakce

Mezi fanoušky se i po proce ukázala velká vlna solidarity a pomoci. Na zápase s Jihlavou jsme nasbírali spoustu hraček, plyšáků i hygienických potřeb pro děti z Klokánku. Stále navíc probíhá aukce, kde si můžete vydražit v rámci Charitativního týdne Chance ligy předměty od různých klubů, Slavie nevyjímaje.

Aukce předmětů

Do aukce se můžete zapojit ZDE. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, která jej rozdělí do všech svých zařízení po celé republice.

• Hraný slávistický dres Lukáše Krejčíka ze sezony 2017/2018 (na požádání i s podpisy všech hráčů současného A týmu)
  • Slávistické tričko podepsané všemi hráči
  • Slávistický puk z letošní sezony podepsaný vybraným hráče A týmu
  • Unikátní slávistický charitativní kalendář s pejsky na rok 2019 s podpisy všech hráčů současného A týmu