A-TÝM
5. března 2021

Do vyřazovacích bojů s novým autobusem!

Před blížícím se play-off jsme oblékli náš autobus do zbrusu nového kabátu, který připomíná naši dlouholetou tradici i největší novodobé úspěchy, kterými jsou extraligové tituly z let 2003 a 2008.

Strany autobusu zdobí kromě velkého 3D loga fotografie slávistů, kteří v dresech s hvězdou na hrudi reprezentovali roku 1909 české země na turnaji v Chamonix, i dvou osobností, které se podílely na extraligových titulech a v současnosti v Edenu působí.

Na levém boku najdete fotografii brankáře Romana Málka a jména všech hráčů, kteří nastoupili za Slavii v mistrovské sezoně 2002/03, na pravém boku je útočník Michal Sup a hokejisté, kteří se podíleli na druhém extraligovém titulu v ročníku 2007/08.

Slávistický řidič Petr Sembdner poveze hráče v novém autobusu poprvé už do Prostějova, na vyřazovací boje pak vyrazí buď ve čtvrtek 11. a v pátek 12. března nebo v neděli 14., případně v pondělí 15. března. Konečné umístění v tabulce a jméno soupeře se svěřenci Miloše Říhy dozví v pondělí po posledním kole základní části.

Autor Jakub Mezlík
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.