Drtina dohraje sezonu ve Vsetíně, Procházkovi skončilo hostování

31.01.2019, Jakub Mezlík

Se závěrem přestupního období dochází v kádru Slavie ke dvěma změnám. Měsíční hostování skončilo Martinu Procházkovi, který se vrací do Mladé Boleslavi, a obránce Jiří Drtina požádal o uvolnění do Vsetína.

Martin Procházka odehrál ve Slavii 11 zápasů, během nichž si připsal 7 bodů. Svými góly rozhodl utkání ve Frýdku a na ledě Kladna, kde prolomil letošní nadstavbové prokletí sešívaných a trefil se v prodloužení.

Čtyřiadvacetiletý útočník se vrací do Mladé Boleslavi, a vzhledem k tomu, že již má v nejvyšší soutěži odehráno 26 zápasů, nemůže ho Slavia nadále využít ani formou střídavých startů.

Jiří Drtina dostal nabídku ze Vsetína a požádal se svým zástupcem Slavii o uvolnění. Klub se rozhodl hráči vyhovět. Třiatřicetiletý Drtina odehrál v letošní sezoně v červenobílém dresu 46 utkání, v nichž nasbíral 20 bodů za 3 góly a 17 asistencí.

Děkujeme oběma hráčům za odvedené služby a přejeme jim hodně štěstí ve zbytku sezony.

V poslední době bylo v týmu hodně nemocných hráčů, ti se však již uzdravují a postupně by se měli v nejbližších zápasech dostat zpět do hry. Do tréninku se již zapojili Kverka, Doležal nebo Saňa.

Nejbližší utkání odehraje Slavia v sobotu na ledě Ústí nad Labem, poté následuje reprezentační přestávka a v Edenu se sešívaní představí v pondělí 11. února proti Třebíči.