Endál září ve druhé lize. Teď znovu oblékne slávistický dres

27.10.2016, Jakub Mezlík

Sešívaní získali na střídavé starty z Havlíčkova Brodu útočníka Lukáše Endála. Slávistickým fanouškům dobře známý hokejista je aktuálně nejproduktivnějším hráčem 2.ligy.

Endál v právě probíhající sezoně nasbíral v deseti zápasech 19 bodů za 9 gólů a 10 asistencí a společně s Miroslavem Třetinou, který se v minulosti také objevil ve slávistickém dresu, táhnou Havlíčkův Brod ve skupině střed třetí nejvyšší soutěže.

Devětadvacetiletý forvard odehrál v minulosti za slávistické áčko celkem 95 zápasů s bilancí 12 gólů a 9 asistencí. Naposled oblékl sešívaný dres v sezoně 2010/11, kromě Slavie a Havlíčkova Brodu si zahrál i za tehdy prvoligový Chomutov, extraligové Pardubice a polský Sanok.

Za Slavii by si měl obnovenou premiéru odbýt v sobotu na ledě Jihlavy.