Hráči Slavie navštívili děti na příměstském táboře Prahy 10

08.10.2018, Jakub Mezlík

Trojice hráčů Slavie vyrazila v pátek za dětmi z Prahy 10, kteří trávili svůj čas na jednodenním příměstském táboře. Pro téměř stovku malých kluků a holek připravili slávisté hokejové hry a přinesli jim dárky a vstupenky na hokej.

Kapitán Jan Novák společně s útočníky Janem Veselým a Alešem Furchem nejprve děti v kulturním domě Barikádníků přivítali a pozvali je na hokej a potom s nimi vyrazili na venkovní prostranství, kde pro ně připravili soutěže v podobě střelby na branku a slalomu mezi kužely. Nejšikovnější děti dostali šálu, pro ostatní měli hráči kartičky a další drobnosti.

Všechny děti si mohly za účasti hráčů Slavie vyzkoušet základní hokejové dovednosti. "Jsme rádi, že jsme mohli klukům i holkám hokej alespoň trochu přiblížit a že je to bavilo. Třeba si to někdo z nich přijde do Edenu vyzkoušet. A určitě je všechny rádi uvidíme na našich zápasech," říká Novák.