Kolaříkovo poslední derby je tu! Na co se můžete těšit?

09.11.2018, Jakub Mezlík

Pavel Kolařík odehraje v sobotu svoje poslední derby v kariéře. V Edenu bude k vidění prestižní duel pražských S, do nějž nastoupí nejen hokejové, ale i fotbalové hvězdy. Prvních 1072 fanoušků obdrží u vstupu kartičku slávistické legendy, ve fanshopu bude v prodeji speciální puk a o přestávce budete moci soutěžit o plechovky z limitované Edice k tomuto derby.

 
 

V týmu Pavla Kolaříka se představí mimo jiné Jaroslav Bednář, Tomáš Vlasák, Roman Málek nebo Viktor Ujčík. Ze Švýcarska dorazí i Roman Červenka. Brusle obují také fotbalisté Pavel Kuka nebo Vladimír Šmicer, v Edenu se bude po ledě prohánět i trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý.

Na sparťanské soupisce najdeme Jiřího Zelenku, Františka Ptáčka, Jaroslava Hlinku, Petra Přikryla, Petra Tona, Lea Gudase nebo fotbalisty Karla Poborského či Horsta Siegla.

Prvních 1072 fanoušků, kteří v sobotu dorazí na stadion (otevírá se hodinu před utkáním), obdrží jako upomínku kartičku Pavla Kolaříka. Vyzvednout si ji mohou u hostesky u hlavního vchodu. Ve fanshopu bude v prodeji puk speciálně k této akci a o přestávce je připravena soutěž o plechovky Pepsi MAX Cherry z limitované edice 72 ks, které byly vyrobené speciálně k tomuto utkání. Za výrobu plechovek děkujeme společnosti Aroja Xorfex.

Vstupenky na toto utkání můžete zakoupit ZDE

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže