7. prosinec
Slavia Kadaň
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ROZHOVORY
8. dubna 2019

Ondráček: Do každé sezony jdu s cílem, aby byla lepší než ta předchozí

Jedenatřicetiletý Martin Ondráček má pověst pracovitého hráče a poctivého bojovníka. V uplynulé sezoně ukázal i své ofenzivní schopnosti a zařadil se mezi nejproduktivnější hráče týmu. S 11 góly a 18 asistencemi prožil jeden ze svých nejlepších ročníků a vysloužil si kontrakt i pro nadcházející sezonu.

Martine, dohodli jste se s vedením klubu na nové smlouvě, bylo pro tebe prioritou zůstat na Slavii?
Rozhodně. I když jsem měl některé nabídky z jiných klubů, tak Slavia pro mě byla prvořadá volba a jsem rád, že jsem se tady domluvil a zůstanu tady i pro příští sezonu.

Tobě osobně se minulá sezona vydařila, patřil jsi k nejproduktivnějším hráčům týmu, Slavia ale skončila až na 11. místě. Jak bys uplynulý ročník zhodnotil?
Těžko se to hodnotí. Vzhledem k tomu, že jsme se nedostali s týmem do play-off, tak se nemůžeme bavit o nějakém úspěchu, spíše naopak. Na druhou stranu dostalo šanci plno nových mladých kluků a myslím si, že jsme nehráli tak špatný hokej. Ale byl to neúspěch.

Přečtěte si:

S jakými očekáváním tedy půjdete do nové sezony?
Určitě se musíme dostat do play-off. Slavia si ani jiné cíle než play-off dávat nemůže.

A jaké cíle si dáváš ty osobně?
Každá sezona musí být lepší než ta předchozí, to si vždy říkám a snažím se k tomu tak přistupovat. Udělám pro to všechno. Myslím si, že se ode mě bude očekávat, abych byl jeden z tahounů týmu a já se budu snažit roli, kterou mi trenéři určí, naplnit a být pro tým co nejplatnější.

Než začne letní příprava, čeká vás ještě pár týdnů volna. Jak ho trávíš?
Teď jsem si dal měsíc volno, potřeboval jsem se dát trochu dohromady. Ale už mám chuť začít trénovat zase na novou sezonu, aby byla lepší. Už se na to těším.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 6.12.2019

Tři hráči Slavie se dostali do reprezentačních výběrů

Útočník Robin Všetečka odcestoval s reprezentační devatenáctkou do Kanady, která se představí na turnaji World Junior A Challenge. Dvojice dorostenců Šimon Slavíček a Jakub Hrdlička obdržela pozvánku ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.12.2019

Dorostenci hostí v Edenu Kladno, sledujte přímý přenos

Po zápase A-týmu proti Kadani můžete zůstat v Edenu a podpořit sešívané dorostence, kteří hostí od 18:15 na domácím ledě Kladno. Zápas budeme vysílat také v přímém přenosu na našem webu.

Číst více
PREVIEW 5.12.2019

První část uzavřeme v Edenu proti Kadani!

Základní část Chance ligy v sobotu napíše svou poslední kapitolu. Slavia se v závěrečném duelu před startem nadstavby utká s Kadaní, která se krčí na poslední příčce tabulky. První měření sil letošní ...

Číst více
FANOUŠCI 6.12.2019

Hráči a trenéři se podepisovali na Mikulášské autogramiádě

Ve čtvrtek se v obchodním centru Europark Štěrboholy uskutečnila slávistická Mikulášská autogramiáda. Hráči a trenéři se podepisovali všem zájemcům dvě hodiny, soutěžilo se mimo jiné o podepsaný ...

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň
×
Dnes v 14:30 | Jun.
Red Bull Salzburg
HC Slavia Praha