Podpořte slávistickou mládež svým pohybem a vyhrajte hraný dres!

31.05.2019, Jakub Mezlík

Stáhněte si aplikaci EPP a pomozte Slavii svým pohybem k získání finančního příspěvku od Nadace ČEZ na modernizaci Mládežnického centra volného času. Nejpilnější tři přispěvatelé od nás získají podepsaný hraný dres z uplynulé sezony.

 
 

Pošlete do 16.6. screen z aplikace EPP s vašimi body a vyhrajte hraný dres

Jak sbírat body?
Je to jednoduché - stačí mít při své aktivitě zapnutou aplikaci a získané body pak přiřadit projektu "Hokejová mládež - podpora její činnosti".

Jak můžete vyhrát?
Dres získají tři fanoušci, kteří nasbírají do 16. června nejvíce bodů na podporu našeho projektu. Pošlete nám do 16.6. na e-mail klub@hc-slavia.cz screen z aplikace EPP, kde bude vidět, kolik bodů jste našemu projektu celkem přiřadili. (V levém horním rohu si rozbalte menu, klikněte na "Mnou podpořené projekty" a následně na "Seznam podpořených projektů". Udělejte screen dle náhledu na obrázku.)

Na co Slavia příspěvek využije?
Na nákup nových sportovních a rehabilitačních pomůcek pro mládež a na modernizaci zázemí Mládežnického centra volného času v prostorách zimního stadionu v Edenu.

Aplikaci si můžete stáhnout ZDE.

Mládežnické centrum volného času denně navštíví cca 100 dětí. V prostorách o ploše více než 400 metrů čtverečních jsme během pěti let vybudovali studovnu, šatnu, rozcvičovnu, hokejovou střelnici a vše potřebné pro zabezpečení volného času našich mládežníků. Snažíme se tak pro naši mládež vytvořit nejlepší možné podmínky k tomu, aby trávili čas smysluplně.

Děkujeme vám za podporu při dosažení požadovaného cíle!

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"