7. prosinec
Slavia Kadaň
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
31. května 2019

Podpořte slávistickou mládež svým pohybem a vyhrajte hraný dres!

Stáhněte si aplikaci EPP a pomozte Slavii svým pohybem k získání finančního příspěvku od Nadace ČEZ na modernizaci Mládežnického centra volného času. Nejpilnější tři přispěvatelé od nás získají podepsaný hraný dres z uplynulé sezony.

Pošlete do 16.6. screen z aplikace EPP s vašimi body a vyhrajte hraný dres

Jak sbírat body?
Je to jednoduché - stačí mít při své aktivitě zapnutou aplikaci a získané body pak přiřadit projektu "Hokejová mládež - podpora její činnosti".

Jak můžete vyhrát?
Dres získají tři fanoušci, kteří nasbírají do 16. června nejvíce bodů na podporu našeho projektu. Pošlete nám do 16.6. na e-mail klub@hc-slavia.cz screen z aplikace EPP, kde bude vidět, kolik bodů jste našemu projektu celkem přiřadili. (V levém horním rohu si rozbalte menu, klikněte na "Mnou podpořené projekty" a následně na "Seznam podpořených projektů". Udělejte screen dle náhledu na obrázku.)

Na co Slavia příspěvek využije?
Na nákup nových sportovních a rehabilitačních pomůcek pro mládež a na modernizaci zázemí Mládežnického centra volného času v prostorách zimního stadionu v Edenu.

Aplikaci si můžete stáhnout ZDE.

Mládežnické centrum volného času denně navštíví cca 100 dětí. V prostorách o ploše více než 400 metrů čtverečních jsme během pěti let vybudovali studovnu, šatnu, rozcvičovnu, hokejovou střelnici a vše potřebné pro zabezpečení volného času našich mládežníků. Snažíme se tak pro naši mládež vytvořit nejlepší možné podmínky k tomu, aby trávili čas smysluplně.

Děkujeme vám za podporu při dosažení požadovaného cíle!

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 6.12.2019

Tři hráči Slavie se dostali do reprezentačních výběrů

Útočník Robin Všetečka odcestoval s reprezentační devatenáctkou do Kanady, která se představí na turnaji World Junior A Challenge. Dvojice dorostenců Šimon Slavíček a Jakub Hrdlička obdržela pozvánku ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.12.2019

Dorostenci hostí v Edenu Kladno, sledujte přímý přenos

Po zápase A-týmu proti Kadani můžete zůstat v Edenu a podpořit sešívané dorostence, kteří hostí od 18:15 na domácím ledě Kladno. Zápas budeme vysílat také v přímém přenosu na našem webu.

Číst více
PREVIEW 5.12.2019

První část uzavřeme v Edenu proti Kadani!

Základní část Chance ligy v sobotu napíše svou poslední kapitolu. Slavia se v závěrečném duelu před startem nadstavby utká s Kadaní, která se krčí na poslední příčce tabulky. První měření sil letošní ...

Číst více
FANOUŠCI 6.12.2019

Hráči a trenéři se podepisovali na Mikulášské autogramiádě

Ve čtvrtek se v obchodním centru Europark Štěrboholy uskutečnila slávistická Mikulášská autogramiáda. Hráči a trenéři se podepisovali všem zájemcům dvě hodiny, soutěžilo se mimo jiné o podepsaný ...

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň
×
Dnes v 14:30 | Jun.
Red Bull Salzburg
HC Slavia Praha