1. prosinec
Slavia Vsetín
18:00
4. prosinec
Poruba Slavia
16:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
FANOUŠCI
18. listopadu 2021

Rozlučka Jardy Bednáře a Marka Tomici v Edenu! Vstupenky v prodeji

V sobotu 18.12. dorazí do Edenu plno známých jmen! Jaroslav Bednář a Marek Tomica oficiálně uzavřou kariéru ve speciálním rozlučkovém zápase, na nějž si pozvali řadu hokejových osobností (nejen) ze Slavie, ale i další kamarády. Vstupenky jsou v prodeji online nebo na všech terminálech Sazky.„Chceme s Márou zavzpomínat na úspěšná léta ve Slavii, takže zveme kluky, kteří tu s námi tehdy působili. Proti nám nastoupí výběr hokejových a fotbalových legend, všechno kluci, se kterými jsme hráli nebo se s nimi dobře známe,” přibližuje Jaroslav Bednář.

Oba hráči se podíleli na titulu v roce 2008

Slávistická dvojice na svoji rozlučku pozvala mimo jiné Romana Červenku, Tomáše Vlasáka, Michala Supa, Viktora Ujčíka, Petra Kadlece, Pavla Kolaříka, Martina Ručinského, Petra Nedvěda, Jaroslava Hlinku, Jiřího Zelenku, Petra Tona či Jaroslava Modrého. Dorazí i fotbalové osobnosti jako Vladimír Šmicer, Patrik Berger, Horst Siegl či Jiří Novotný. Kompletní seznam hráčů budeme průběžně zveřejňovat a aktualizovat.

„Myslím si, že by to mohla být povedená show a taková hezká tečka za mojí a Markovou kariérou,” říká Bednář, který loni uzavřel kariéru ve Slavii jako nejlepší střelec klubové historie. Vedle zlaté extraligové medaile z roku 2008 má na svém kontě dva švýcarské tituly, jeden ruský a stříbrnou medaili z mistrovství světa. Přes 100 zápasů odehrál v kanadsko-americké NHL.

Tomica je s 834 starty čtvrtým nejdéle sloužícím slávistou a také on se loni vrátil do Edenu, aby zde uzavřel svoji úspěšnou kariéru, během níž získal mimo jiné dva extraligové tituly se Slavií či zlato z mistrovství světa hráčů do 20 let.

„Věřím, že dorazí do Edenu hodně fanoušků a společně s námi zavzpomínají na úspěšné roky, které jsme tady prožili. Myslím si, že se nám povedlo přivést zajímavá jména a lidi se určitě nebudou nudit,” říká Tomica.

Utkání se bude hrát v sobotu 18.12. od 15:00, cena vstupenky na sezení je 150 Kč, na stání 100 Kč, děti do 140 cm jdou za polovinu. Vstupenky si můžete zakoupit zde nebo na všech terminálech Sazky.

Všichni permanentkáři Slavie si mohou zakoupit vstupenku na libovolné místo se slevou 30 Kč. Při nákupu stačí vybrat místo a poté odemknout slevu zadáním kódu své permanentní vstupenky.

Upozorňujeme, že na toto utkání nejsou v platnosti permanentní ani VIP karty na sezonu 2021/22.Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
PREVIEW 30.11.2021

Slavia hostí Vsetín. Pomstí se Valachům za minulý duel?

Slavia se po pondělní předehrávce s Litoměřicemi představí opět na domácím ledě, kde přivítá Vsetín. A červenobílí budou mít co napravovat. Nejen vysokou porážku od Litoměřic, ale také z předchozí ...

Číst více
FANOUŠCI 30.11.2021

Mikuláš, čert a anděl přijdou do Edenu už ve středu!

Vezměte své děti ve středu 1. prosince od 18:00 do Edenu na zápas se Vsetínem. V průběhu dorazí Mikuláš, čert a anděl a pro všechny děti budou mít připravený balíček dobrot od našeho fanklubu.

Číst více
OHLASY 30.11.2021

Když budeme makat, tak příští zápas zvládneme, věří Kern

V zápase s Litoměřicemi chtěli slávisté prodloužit sérii čtyř výher v řadě. To se jim ale proti druhému Stadionu nepodařilo – prohráli 1:6. „Musíme na to zapomenout a soustředit se na další zápas,“ ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 29.11.2021

Rozhodly góly v oslabení, říká Brož. Musíme zlepšit hru před brankou

Duel Slavie s Litoměřicemi rozhodly přesilové hry, v nichž hosté skórovali rovnou třikrát. „Určitě to byl rozhodující faktor, poté když už jsme inkasovali tolik gólů, tak nás to samozřejmě složilo,“ ...

Přehrát video
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín