Sešívaná sobota. S fotbalovým lístkem nebo permicí na Přerov zdarma!

29.11.2018, Jakub Mezlík

V sobotu 8. prosince budeme hrát s Přerovem o půl hodiny dříve. Úvodní buly bude vhozeno již ve 14:30, aby fanoušci mohli stihnout fotbalový zápas Slavia - Mladá Boleslav s výkopem v 17:00. Všichni držitelé fotbalových vstupenek a permanentek mají navíc na hokej vstup zdarma!

Přijďte podpořit sešívané hokejisty a vytvořit jim v Edenu pořádnou domácí atmosféru. Volné vstupenky si můžete vyzvednout v den zápasu u vstupu na zimní stadion (nikoliv na pokladně) po předložení platné vstupenky na fotbalové utkání Slavia - Mladá Boleslav nebo permanentky na sezonu 2018/19.