Sešívaní mají za sebou další týden přípravy, dva útočníci končí

17.08.2018, Jakub Mezlík

Slávisté mají za sebou čtvrtý týden na ledě, během něhož odehráli další dvě přátelská utkání. V úterý uspěli na ledě druholigových Klatov a o dva dny později doma porazili Benátky nad Jizerou. V pátek přistoupili trenéři k dalšímu zúžení kádru, tým opustil Jiří Hozák a na týdenní zkoušce neuspěl ani Lukáš Procházka.

"Původně jsme mysleli, že kádr na konci tohoto týdne zúžíme o pět hráčů, ale trápí nás teď trochu marodka, tak jsme se rozhodli zatím vyřadit tyto dva útočníky. Ti nás svými výkony nepřesvědčili o tom, že by měli mít místo v širším kádru," vysvětluje Miloš Říha.

"Mluvili jsme i s dalšími hráči, nad kterými visí otazník, říkali jsme jim, jaká je situace, ale v tuto chvíli zatím nechci konkrétní jména zmiňovat," dodává hlavní trenér. Případné další změny tak přineseme na našem webu v průběhu příštího týdne.

Slávisty čekají opět dva zápasy, v úterý cestují do Litoměřic a ve čtvrtek přijde vrchol přípravy - pražské derby. "Soustředíme se vždy na následující zápas, ale samozřejmě všechno směřuje k utkání se Spartou, kdy bychom chtěli být zformovaní a nastoupit v co nejsilnější sestavě," říká Říha.

Na derby se Spartou zbývá v prodeji posledních pár desítek vstupenek na sezení, na stání je míst ještě dostatek. Doporučujeme fanouškům, aby si lístky zakoupili v on-line předprodeji ZDE.