13. listopad
Přerov Slavia
18:00
16. listopad
Slavia Chomutov
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
17. srpna 2018

Sešívaní mají za sebou další týden přípravy, dva útočníci končí

Slávisté mají za sebou čtvrtý týden na ledě, během něhož odehráli další dvě přátelská utkání. V úterý uspěli na ledě druholigových Klatov a o dva dny později doma porazili Benátky nad Jizerou. V pátek přistoupili trenéři k dalšímu zúžení kádru, tým opustil Jiří Hozák a na týdenní zkoušce neuspěl ani Lukáš Procházka.

"Původně jsme mysleli, že kádr na konci tohoto týdne zúžíme o pět hráčů, ale trápí nás teď trochu marodka, tak jsme se rozhodli zatím vyřadit tyto dva útočníky. Ti nás svými výkony nepřesvědčili o tom, že by měli mít místo v širším kádru," vysvětluje Miloš Říha.

"Mluvili jsme i s dalšími hráči, nad kterými visí otazník, říkali jsme jim, jaká je situace, ale v tuto chvíli zatím nechci konkrétní jména zmiňovat," dodává hlavní trenér. Případné další změny tak přineseme na našem webu v průběhu příštího týdne.

Slávisty čekají opět dva zápasy, v úterý cestují do Litoměřic a ve čtvrtek přijde vrchol přípravy - pražské derby. "Soustředíme se vždy na následující zápas, ale samozřejmě všechno směřuje k utkání se Spartou, kdy bychom chtěli být zformovaní a nastoupit v co nejsilnější sestavě," říká Říha.

Na derby se Spartou zbývá v prodeji posledních pár desítek vstupenek na sezení, na stání je míst ještě dostatek. Doporučujeme fanouškům, aby si lístky zakoupili v on-line předprodeji ZDE.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 12.11.2019

Spolu mezi 8! Přijďte nás podpořit v důležitých zápasech

Slavii čeká po reprezentační přestávce pořádně ostrá jízda. V současném modelu soutěže si totiž už na začátku prosince osm nejlepších týmů zajistí postup minimálně do předkola play-off. Sešívaní se ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 11.11.2019

Slávisté v repre: Úspěch na Karjale, Málkův debut nebo Slavíčkův gól

Šestice hráčů Slavie oblékla v reprezentační přestávce dres českého národního týmu v různých věkových kategoriích, trenér Miloš Říha slavil se seniorskou reprezentací vítězství na finském turnaji ...

Číst více
A-TÝM 8.11.2019

Slávisté napodobovali kuriózní góly z NHL. Jak obstáli?

Jak to vypadá, když dostanou slávisté za úkol napodobit netradiční góly ze zámořské NHL? Pořádná kopa legrace, ale mezi nepovedenými pokusy se najdou i opravdu výstavní kousky. Ostatně posuďte sami.

Přehrát video
FANOUŠCI 6.11.2019

Veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Podívejte se na nejbližší vypsané termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

Číst více