21. září
Č. Budějovice Slavia
16:00
23. září
Slavia Přerov
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
3. dubna 2019

Slavia si pojistila služby produktivního útočníka Vrdlovce

Slavia formuje kádr na příští sezonu Chance ligy. Prvním hráčem, který už podepsal nový kontrakt, je devětadvacetiletý útočník Daniel Vrdlovec. Další hokejisté, kteří si místo v kádru vybojovali svými výkony v uplynulé sezoně, jej budou následovat v nejbližších dnech.

Daniel Vrdlovec přišel do Slavie v průběhu uplynulého ročníku a v sedmnácti duelech nasbíral v průměru přesně bod na zápas. Pokud přičteme jeho třiadvacet bodů, které získal v předchozí fázi sezony v Ústí, byl s deseti góly a třiceti asistencemi nejproduktivnějším hokejistou, který v sešívaném dresu v minulém ročníku Chance ligy nastoupil.

Šikovný forvard je kmenovým hráčem Slavie a prostředí v Edenu mu není cizí. Krátce zde působil v mládeži a později v červenobílém dresu nasbíral 43 extraligových startů. Jeden přidal ještě v Mladé Boleslavi, jinak zaujal především produktivitou ve druhé nejvyšší soutěži. Ve 410 zápasech získal 285 kanadských bodů za 101 gólů a 184 asistencí.

„Jedná se o technického, kreativního hráče, který dobře čte hru. Má zkušenosti a může pomoci našim mladým hokejistům,“ zmiňuje některé Vrdlovcovy přednosti nový sportovní manažer Jiří Veber.

„Je to hráč, kterého můžeme využít na přesilovky, do prodloužení, na rozhodující okamžiky zápasů. Hodně jsme o něj stáli, a přestože měl velice zajímavé nabídky a musel se vyvázat z platné smlouvy v Ústí, dal přednost Slavii, čehož si velice vážíme. Měl by být jedním z důležitých stavebních kamenů mužstva,“ popisuje trenér Miloš Říha.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZÁPASY 18.9.2019

Poprvé za tři body! Slavia udolala Jihlavu

Sešívaní chtěli proti Dukle navázat na poslední domácí výhru a znovu zapsat důležité body do tabulky. První třetina vyšla domácím na jedničku a dvougólové vedení drželi až do třetího dějství. V tom ...

Číst více
A-TÝM 17.9.2019

Sešívaná sobota! S fotbalovým lístkem či permicí na Porubu zdarma

Slavia posouvá termín zápasu 28. září proti Porubě na dřívější čas, aby fanoušci pohodlně stihli večerní fotbalové utkání. Sobotní hokejový duel odehrajeme místo původně plánovaných 17 hodin už od ...

Číst více
SESTŘIHY 17.9.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Litoměřice 3:2 sn.

Podívejte se na sestřih ze zápasu 3. kola Chance ligy. Slavia porazila v Edenu Litoměřice 3:2 po samostatných nájezdech, o góly se postarali Filip Kuťák, David Šteiner a Aleš Furch.

Přehrát video
OHLASY 17.9.2019

Furch: Řekli jsme si, že to konečně musíme zlomit

Aleš Furch rozhodl o vítězství Slavie proti Litoměřicím, když jako jediný z deseti střelců v samostatných nájezdech uspěl a vystřelil Slavii o bod navíc. „Věděl jsem od začátku, co udělám. Spadlo to ...

Číst více
Nepřehlédněte
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava