V sobotu hostíme v Edenu Benátky. Rodiče s dětmi mají slevu!

12.01.2018, Klub

Po třech porážkách v řadě nás čeká papírově jeden z nejslabších soupeřů WSM ligy. Přijďte nám pomoci nastartovat novou vítěznou sérii a pomoci nám ke třem bodům v sobotním zápase proti Benátkám. Pro rodiče s dětmi je připravena sleva z ceny vstupenek na pokladně.

Pro rodiny s dětmi bude na zápas proti Benátkám vyhrazen sektor A, do nějž bude možné získat při nákupu kombinace dospělé a dětské vstupenky slevu.

Při koupi jedné dětské a jedné dospělé vstupenky ušetříte 50 Kč, při nákupu dvou dětských a jedné dospělé vstupenky ušetříte 80 Kč. Slevy se vztahují i na další kombinace dětských a dospělých vstupenek (max 2 dospělí na jedno dítě) do sektoru A při nákupu před zápasem.