Vydražte si v aukci hraný dres Slavie z uplynulé sezony

12.03.2019, Jakub Mezlík

Zapojte se do dražby a získejte hraný dres Slavie ze sezony 2018/19. V aukci, která jako obvykle probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je bílá sada dresů. Výtěžek bude věnován na Nadační fond mládežnického hokeje HC Slavia Praha, který podporuje děti ze sociálně slabších rodin. Dražit dresy vašich oblíbených hráčů můžete do úterý 26.3.

 
 

Základní pravidla aukce

V průběhu trvání aukce mohou závazní zájemci přihazovat k jednotlivým položkám v nabídce aukce. Minimální částka pro příhoz je 50 Kč a maximální 500 Kč. Počet přihození jedním uživatelem v průběhu aukce není omezen, žádné omezení se nevztahuje také na množství aukcí, kterých se uživatel zúčastní.

Aukce končí v úterý 26.3. v 18:00. Předměty, na které nebylo v 18:00 během posledních pěti minut přihozeno, v aukci končí a získávají nového majitele, který nabídl nejvyšší částku. V 17:55 tedy začíná u každého předmětu běžet pětiminutová ochranná lhůta. Pokud bude během této doby na konkrétní předmět přihozeno, začíná pětiminutová lhůta u tohoto konkrétního předmětu běžet znovu, v opačném případě se majitelem předmětu stává ten, kdo naposledy přihodil před uplynutím této lhůty. Díky tomu budou mít vážní zájemci o konkrétní předmět možnost během pěti minut reagovat na předchozí nabídku. Toto "prodloužení" je časově neomezené.

Pro aukci je rozhodující čas serveru, který má každý účastník aukce možnost sledovat na stránce s aukcí.

Uživatel, který přihodil poslední nabídku a je uveden ve chvíli ukončení aukce konkrétního předmětu jako poslední zákazník, získává nárok na zakoupení položky a je povinen ji dle níže uvedených podmínek převzít a zaplatit.

Pokud se prokáže, že uživatel úmyslně poškozuje aukci, například přihazováním částek na předmět, o jehož koupi nemá zájem, pak budou jeho příhozy zrušeny a uživatel z aukcí provozovaných firmou eSports.cz vyloučen. Stejně se bude postupovat, pokud výherce vydražený dres nezaplatí.

Kompletní pravidla aukce jsou uvedena na serveru www.sportovniaukce.cz

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"