Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.10.2018, 16:15
 
 
SPOLEČNÁ POMOC PRO ELIŠKU!

Eliška je velikou fanynkou Slavie, často s námi jezdila na výjezdy, a pravidelně navštěvovala domácí zápasy. Před půl rokem ovšem zkolabovala, stala se nepohyblivou a došlo ke ztrátě zraku. Eliška ovšem dělá veliké pokroky, a všichni věříme, že bude brzy zase v pořádku. Léčba v centru Axon ovšem vyžaduje nemalé finanční prostředky. Proto jsme se rozhodli Elišce a její rodině pomoci.

Během středečního domácího utkání proběhne před vstupem na stadion, a také během celého zápasu, sbírka na pomoc naší kamarádce.

Moc děkujeme všem, kdo se do sbírky zapojí, a společně Elišce pomůžeme.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
17.10.2018, 19:52
 
 
K čertu s tim.... A Vepřov zrovna prohrál a Vsetín asi taky dostane... No nic, hezký to jinak bylo ta první část soutěže. Vyvěsím tedy pod dětskou tribunu transparent Sláva Tobě, veliký Slávy synu. A ještě Nemusí pršet, jen když kape. Snad tím paní Janu udobřím..
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2018, 15:00
 
 
Reakce na Jana83: Pane Weeteku, hledala jsem na netu inf...
Vzhledem k tomu, jak dál pálíte ostrými, ale pořád mimo, i vzhledem k vyjádřením typu "začněte fandit, vy analytici", považuji Váš nápad se tu už nevyskytovat za docela vydařený. Co se týká urážlivého jednání, užili jsme si už jinačí excesy, mimochodem několikrát i od VP, tam možná proto se tu z příspěvku hokejveterána na rozdíl od Vás nejevíme.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
17.10.2018, 14:42
 
 
Reakce na Jana83: Pane Weeteku, hledala jsem na netu inf...
To je ale škoda....S vaším inkvizičním stylem nás tu všechny strčíte do kapsy.
 
 
Jana83
 
karma 0 Reagovat
17.10.2018, 13:54
 
 
Pane Weeteku, hledala jsem na netu informace o ženské Slavii (která opravdu nemá s vaším hokejem co dělat), protože se to ke mě v předvečer dostalo a tak trochu se mě to i týkalo, na vaše profláknuté forum jsem se dostala poté jen ze zvědavosti, jaké byly ohlasy na můj článek zde Smajlík Ostatní bez komentáře či snad jen: a) vycházela jsem z prohlášení p. Dalajlámy: " inkviziční vztah k vlastnímu vedení je jednoduše takový slávistický kolorit" a b) prim. jsem reagovala na text p. hokejveterana: ". . . a dále šetříme náklady" a pokud ani takovýto "lidový soud" nepovažujete za urážlivé jednání, tak to nechápu… A nebo vlastně ano - prezident republiky včera na Českém rozhlase řekl, že někteří lidé jsou zmr_i, takže tady u vás vlastně vládne vyloženě milá, rodinná, atmosféra Smajlík Lidi, jde jen a pouze o hokej, tak si přestaňte hrát na detektivy z útvaru finanční policie a začněte fandit, vy analytici Smajlík Mějte se, jdu se preventivně odregistrovat, je to tu váš prostor a váš boj… J. PS: advokátní zkoušky nemám Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2018, 09:39
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Dovolím si re...
"nenechte se rušit v horování či lynčování" .... paní Jano, o jakém lynčování to proboha píšete? Ať čtu jak čtu, jediné, co vidím, je otázka, znovu raději opakuji, OTÁZKA tafgáje, zda změny v ženském hokeji jdou za Pitterem. A celkem logický postesk, že na tomto webu, kde se kdysi o úspěších sešívaných hokejistek radostně referovalo, ke změně není ani písmenko vyjádření.
Vymezujete se razantně a ostře, jenže tak nějak vůči něčemu, co tu vlastně nikdo nenapsal. Už podruhé v krátké době. Navrhuji, abyste lépe četla, více přemýšlela a přes evidentní svrbění prstů nedělala Pitterovi advokátku za každou cenu, ten efekt bude nevyhnutelně spíš opačný.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
16.10.2018, 19:14
 
 
Reakce na Jana83: Podívala jsem se do Sbírky listin - tí...
Nu, chvályhodné je na tom hlavně to, že je to po letech konečně první nám dostupná listina, z níž si lze učinit jakýsi hrubý obrázek, jak je na tom organizace ekonomicky a jaká je perspektiva vstupu někoho silnějšího. Spíš ne, zápis víceméně potvrzuje zdejší spekulace o vytloukání klínu klínem. Možná i Letňanské Sýkorky zjistily, že s tím snadno zaměnitelným názvem jim pšenka spíš nepokvete...A jak jsem Vám již psal, je toho víc, co tady pořád hnije. Za mě osobně vůbec ne to, že Slavia není v lize, dokonce ani že VP není slávista. Ale podílel se na vymáchání VR ve špíně, protože ten spíš mladýho P pohlavně zneužíval než že by zpronevěřil Slavii směšnou částku. A to se nedělá a už vůbec ne někomu, kdo je a zůstane jako na potvoru pořád symbolem té organizace a vrazil do toho vlastní peníze a energii, o které se VP ani nezdá. Například. A nebudu ho velebit ani za nápad hrát s mladýma protože ten zjevně ležel jako jediný možný od samého začátku resp. konce v extralize přímo před ním, když vidím ten způsob financování...
 
 
Jana83
 
karma 0 Reagovat
16.10.2018, 17:49
 
 
Reakce na Dalajlama: Tak, tak, trapný omyl.To je z toho,...
Podívala jsem se do Sbírky listin - tím myslíte poslední notářský zápis z VH č.: B12052/SL82/MSPH, kde si pan předseda sám a dobrovolně schválil kapitalizaci jím / jeho společností poskytnutých půjček, tj. svých vlastních pohledávek za společností HC Slavia Praha, a.s.? To bych hodnotila, se zájmem o klub, spíše chvályhodně. Půjčte mi tisícovku, vyemituji Vám krásný (bez)cenný papír s logem Boha, nebo třeba Jehovy, dle vašeho přání Smajlík Už musím dom, mějte se, J.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
16.10.2018, 17:22
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Dovolím si re...
Tak, tak, trapný omyl.To je z toho, když se neznají stanovy SK Slavia Praha spolek dostupné na internetu...A jak to teda je? Ženstvo přešlo do HCPb a spolek HCSP-Ž zůstává jako prázdná šlupka oddílem velké Slavie? No ale, pokud jde o ty veřejné zdroje, že by nově umístěné zápisy z valných hromad HCSP a.s. zrovna uklidňovaly emoce pokud jde o bratra Předsedu....
 
 
Jana83
 
karma 0 Reagovat
16.10.2018, 15:23
 
 
Výpis ze spolkového rejstříku:

HC SLAVIA PRAHA ŽENY, L 12719 vedená u Městského soudu v Praze

Datum zápisu:
1. ledna 2014

Datum vzniku:
20. května 2002

Spisová značka:
L 12719 vedená u Městského soudu v Praze

Název:
HC SLAVIA PRAHA ŽENY

Sídlo:
Tupolevova 669, Letňany, 199 00 Praha

Identifikační číslo:
26590824

Právní forma:
Spolek
 
 
Jana83
 
karma 0 Reagovat
16.10.2018, 14:45
 
 
Reakce na _tafgáj_: To je tragedie. Tohle jde taky za Pi...
Zdravím vás ve spolek.

Dovolím si reagovat, neb o ženském hokeji něco málo vím a odpověď zní: ne, nikoli, toto za vaší HC Slavia Praha nejde, ženský hokej s organizací, které předsedá p. Pitter nemá absolutně co dočinění, stačí nahlédnout do veřejných zdrojů, ale to je fuk a hurá na toho, co podepsal Mnichov, prodej OKD a sestup z Extraligy v jedné osobě Smajlík Jsem bytostně přesvědčena, že pokud se rozpustí oddíl IHC Slavia Praha (in-line), že to ve vašich myslích půjde za p. Pitterem, že p. hockejveteráne Smajlík

Mějte se. J.

PS: a tragédie to není, co vím, je tomu právě naopak, ale nenechte se rušit v horování či lynčování, jistě se zde bijete (v prsa) za své drahé (hokejové) polovičky…, za což vás chválím Smajlík
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
16.10.2018, 13:23
 
 
Reakce na hokejveteran: . . . a dále šetříme náklady ht...
To je tragedie. Tohle jde taky za Pitterem? Ten clanek neprinasi vubec vyjadreni nikoho ze Slavie (coz je bohuzel priznacne k poklesle urovni zpravodajstvi hokej.cz)
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
16.10.2018, 06:21
 
 
Bravo hoši jen tak dál my se jednou vrátíme kam patříme Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
14.10.2018, 19:48
 
 
. . . a dále šetříme náklady odkaz
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
14.10.2018, 18:36
 
 
Asi to všichni, kteří sledujeme hokej obecně všichni víme, v CV více než polovina týmu ( 10 hráčů ) prošla Slavií; a čerstvější info - z Domina Frodla se stává v Plzni " jednička "
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2018, 22:48
 
 
Prý nejlepší hokej co se zatim ve Vsetíně hrál.To potěší. Ted si jen nevylomit zuby na Karborundum Benátky a a aspoň bod z Jjhlavy by se taky hodil...
 
 
Wulfstan
 
karma 0 Reagovat
Wulfstan | Solve et Coagula
13.10.2018, 21:17
 
 
Jestli je tu Jenda Vocel, má jít domů (SN) :-)
 
 
Wulfstan
 
karma 0 Reagovat
Wulfstan | Solve et Coagula
13.10.2018, 21:15
 
 
wow
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
13.10.2018, 21:00
 
 
Kluci hráli parádně, ze Vsetína se body letos moc vozit nebudou. Bod je zlatý a mohla to být klidně i výhra, moc nescházelo.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
13.10.2018, 20:04
 
 
Tak z mého pohledu dobrý výkon s nasazením, mládežníci se nebáli jít do souboje a nakonec mohli v normál. čase dát na 3:2; no prodloužení je o individ. schopnostech a tady při přečíslení 2 na 1 měli proměnit naopak Krejčík pochybil a domácí proměnili; no i tak za mě dobrý !
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| nábytek
| činky
| velkoobchod nábytek
| matrace
| umělý kámen
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže