Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
20.08.2018, 09:22
 
 
Reakce na hojas: docela překvapení je vyřazení Viktora N...
Mě zase udivilo to "testování" Zdeňka Kubici. Vím, že ofiko patří Bolce, ale ve Slavii hraje, když pominu tu krátkou šestizápasovou epizodku ještě za VR, už dvě a půl sezóny, hráč v určitém věku, více méně čitelný, a ejhle, jde na try-out. Zřejmě ho nový kouč nezná, nebo v tom byla otázka podmínek působení, těžko říct. Že trenéry nepřesvědčil Viktor mě mrzí, rád vidím každého odchovance v áčku, ale letos jich tam tak jako tak bude dost. Viktorovi držím palce s hledáním angažmá, třeba to ve Slavii vyjde jindy.
 
 
pavlik33
 
karma -23 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
18.08.2018, 21:42
 
 
proc befunguje forum na fotbalovem uctu
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
14.08.2018, 12:13
 
 
docela překvapení je vyřazení Viktora Nestrašila...
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
09.08.2018, 09:59
 
 
Razým o odchodu ze Slavie,dobrá práce,ale jen se to tam lepilo.
odkaz
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
06.08.2018, 16:45
 
 
Radek Duda = odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
06.08.2018, 10:30
 
 
Ze slávistického beka kustodem sparty aneb jak Jaroslav Kasík už nechtěl nic pytlíkovat: odkaz
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
04.08.2018, 10:33
 
 
Na twittru sleduju tři hokejové týmy . HC Slavia, Dukla Jihlava a Pittsburgh penguins. Jeden by řekl, že to ten zkušený z NHL nandá těm našim outsiderům. Skutečnost je ale taková, že ten jeden, který se výrazně liší je Slavia. Poněkud symptomatické.
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
02.08.2018, 23:07
 
 
Reakce na FPS: sleduji, ale jen oficiální cesty, ne nesm...
A zase ta shoda podmětu s přísudkem ....... nesmysly ....
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
02.08.2018, 16:57
 
 
Reakce na Dalajlama: No, aspoň jsem to zkusil... Za proj...
Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
02.08.2018, 12:49
 
 
Reakce na Afaika: *2*...
No, aspoň jsem to zkusil...
Za projevenou loajalitu od majitele žádám:
1) změnu názvu na SK Slavia Praha - Hockey
2) třetí sadu dresů v modré barvě pro zápasy s Třebíčí, Prostějovem a pod
3) odstranění olezlé kočky z prsou a návrat k logu z let 60-80
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
02.08.2018, 12:10
 
 
Reakce na hojas: to teda dění a hokejovou Slavii asi moc...
sleduji, ale jen oficiální cesty, ne nesmysli co jsou na ksichto knize a podobně
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
02.08.2018, 12:09
 
 
Reakce na hojas: to teda dění a hokejovou Slavii asi moc...
sleduji, ale jen oficiální cesty, ne nesmysli co jsou ksichto knize a podobně
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
02.08.2018, 11:17
 
 
Reakce na Dalajlama: Já vím, kdo vy jste!!! Vy jste Duch...
Klid, žádnou paniku, vždyť já také vím, kdo jste vy. A teď se podržte, ať vás to v tom horku neporazí: o to tu kupodivu vůbec nejde. Věřte mi, mě už tu prokádrovali jinačí kádrováci a kádrovačky Smajlík A zbytečně. Ono daleko víc jde o tu naši Slavii a její několikaletou vytrvalou cestu dolů, která sice někomu připadá jako návrat ke kořenům a podstatě existence, ale jiní to zase vidí jinak. A to navzdory vaší činorodé snaze, verbálním ostrovtipu a brilantnímu umění odvádět debatu od meritu věci asi jiné nebude. Nakonec, pořád lepší ohňostroj vašeho vtipu s maličkou špetkou demagogie a trochy těch solidně zastřených urážek, než to dílo, co tu řádilo skoro dva roky. Tak pozemáku zdar, ať vám to pálí i nadále, klukům i holkám. Já sice tomu přihrblému blbnutí s divnou hokejkou nikdy kór na chuť nepřišel, ale to asi jen proto, že jsem florbalista Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
02.08.2018, 10:17
 
 
Reakce na Weetek: Jsem poslední, kdo by si neuvědomoval,...
Já vím, kdo vy jste!!! Vy jste Duch Dřevěnky na starým fotbalovým stadionu. Vždy jsem říkal, že než ji zbourají, musí se poradit s kouzelníkem, jinak se té věčné kverulace nikdy nezbavíme... Nu, kverulaci zdar ! Je to marný, je to marný, je to marný.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
02.08.2018, 09:50
 
 
Hokejový světoběžník Tomáš Kůrka, který působil ve Slavii hned dvakrát, se po řadě různých mezinárodních štací od Běloruska po Wales zřejmě usadil v třetiligovém Rostock Piranhas, kde vloni nastřádal 47 bodů a do třetí sezóny vstupuje jako hrající asistent trenéra. Takže, když si vzpomenu na onehdy populární popěvek, Tomáš Kůrka už není jen náš kamarád, asi asi i rostockých Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
02.08.2018, 08:51
 
 
Reakce na Dalajlama: Pane, na hromadě jste myslím nebyl,...
Jsem poslední, kdo by si neuvědomoval, že situace je už dva roky nejmíň nepěkně nahnutá. A to, že osud slávistického hokeje visí zrovna na téhle postavě, mi na klidu nepřidává, to spíš naopak. Pokud by si dělal hlavu z reakce fanoušků, sekne s tím už dávno, pokud by mu naše kritika tady vadila, udělá se další "systémová chyba". Nicméně to, že jsme dneska tam, kde jsme, mělo nějaký vývoj a on u toho od začátku byl. Víc k tomu dodávat nebudu. Pokud je Pitter obětí, pak jen sebe sama, což není žádný důvod, aby stahoval Slavii pořád níž a my mu za to ještě tleskali. Rozumějte, já ho nekritizuju proto, že by mě iritovala jeho brunátná tvář a zajíkavý projev. Já ho kritizuju za to, že to prostě dělá neskutečně blbě a ještě kolem toho vymýšlí sto výmluv.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
01.08.2018, 18:15
 
 
Reakce na Weetek: Věřím, že při vašem originálním stylu ...
Pane, na hromadě jste myslím nebyl, škoda, mohl jste se vyptat jako já. Připouštím, že jeho permanentně omluvný projev je poněkud složitý, nicméně podstatné z něj myslím vypadlo alespoň mezi řečí:
1) Nic si nevybral, zbylo to na něj a má, zřejmě i důvodně za to, že na něj postavili chatrč.
2) Za prioritu má fotbal v Pardubicích a tak to zůstane, prý mu ale s hokejem lidi z fotbalu pomůžou
3) Shánět někoho na vstup bude ale nikdo se zatím nehrne
Zbytek si dokreslíte pomocí veřejně dostupných evidencí a sledováním tisku. V Pardubicích se zas jednou rozhodli, že mu teda přece jen dostaví Letní stadion. Jenže půlka města je proti, na fotbal tam nikdo nechodí a na podzim budou komunální volby.... Je fakt, že tam má v dozorčí radě Luboše Kubíka, nevim, jestli to je nějaká naděje pro extraligový hokej ve Slavii nebo hokej vůbec. Jako podnikatel je spíš druhá až třetí liga, těm se toho moc nehrne, jen tak co zbude, zpravidla. Ani ta Slavie vlastně není přímo jeho ale Merit Assetu a ten vlastně taky není jeho, protože je ve svěřenským fondu.
To samo o sobě stačí, aby si člověk uvědomil, že situace je ještě vážnější než se zdá a připustil si, že Slavie není jen A mužstvo ale především základy, to jest komplet mládež. Na tu jsou totiž taky třeba peníze. Tak skutečně nevidim důvod do něj teď dokola bezúčelně vandrovat, když to nějakym způsobem zajišťuje z toho na co stačí.Když se naštve a sekne s tim ze dne na den, jsme v troubě komplet. Áčko může klidně i do přeboru, pro mě za mě se dá i na čas rozpustit ale oddíl se nesmí rozsypat celý.
.
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
01.08.2018, 16:27
 
 
Reakce na Dalajlama: Přesvědčil jste mě. Slibuji, že kaž...
Na baráž do ELH vzpomínám moc dobře. V té době jsem na Slavii chodil už cca třetím rokem. A rozhodně byl přínos Vladimíra Růžičky pro postup zcela zásadní. Ano, byli tam i jiné slušné výkony a nemám na mysli jen gólmana. Třeba Najda s Kulabuchovem... Ale bez Růžičky by postup nebyl.
Já osobně po Pittrovi peníze nechci. Já chci jen dvě věci. Aby mluvil pravdu (řeči o postupu v řádu 3-5 let považuji za lhaní) a aby svou veškerou snahu investoval do možného prodeje klubu. V rozhovoru uvedl, že nikoho AKTIVNĚ NEHLEDÁ. A to je problém. On sám na to nemá a pro klub je jediná šance najít...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
01.08.2018, 16:23
 
 
Reakce na Dalajlama: Přesvědčil jste mě. Slibuji, že kaž...
Věřím, že při vašem originálním stylu by z tohohle byla skutečně lahůdková diskuse, ale na druhou stranu, kapánek mě děsí zjednodušování ve stylu "chcete peníze, nejlépe moře a hned". Vůbec nechci moře, ba ani hned ne. Chci, aby ve své pozici, kterou si sám vybral, byl schopen zajistit důstojný ekonomický chod klubu. Aby nás ušetřil ostud, známých z minulosti. Aby místo fňukání, jak je v Praze konkurence, zkusil lépe využít potenciálu značky Slavia a koncentrace velkých firem, které třeba v Porubě nebo Brodu nenajdete.

S tím historickým exposé se nedá nesouhlasit, i když tehdy jsem to vnímal očima šestnáctiletého kluka, celého na větvi z toho, že po letech živoření ve stínu holešovického rivala (ta vaše "podstata existence hokejového oddílu Slavie") jsme mezi elitou. Jak se praví v jednom populárním českém filmu, všechno je výsledek určitých okolností. Vtip je v tom, že málokdy ty okolnosti nastanou samy od sebe. To bychom se načekali. Ty vámi popsané okolnosti nebyly nějaké přírodní úkazy, co se tak nějak vyskytly. To byl v mnoha ohledech výsledek práce, cílevědomé práce. Jistě, nahrálo nám složení baráže, možná i čarující Alťák, i když ten své kvality prokazoval i dlouho po tom. Ale samo se to neudělalo, slovy Ivánka. U Pittera a jeho "v horizontu 3-5 let" mám trochu strach (a zjevně nejsem sám), aby se ty roky prostě jen nepročekaly na ty správné okolnosti.
Myslím, že do dneška měly kluby doložit bezdlužnost. Možná už zítra zase budeme vědět víc a budeme buď veselejší, nebo smutní. Doufám, že nám okolnosti budou přát.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
01.08.2018, 14:50
 
 
Reakce na Weetek: Tak dokud najde představa, že dnešní s...
Přesvědčil jste mě. Slibuji, že každý měsíc alespoň jednou zajedu do Brázdimi nebo kde to bydlí a třikrát mu obejdu barák s pokřikem "Švorcák, švorcák, švorcák"! To s nim určitě pohne a do roka jsme tam. V konkursu ovšem, ne v EL...
Vy jste fakt originál. Na jedné straně mu neřeknete jinak než bankrotář, na druhý po něm chcete peníze, nejlépe moře a hned. Což se poněkud vylučuje. Nemá, rozumíte, nemá a nikdo mu nedá.
Vy rád tu historii, takže ještě k postupu a shodě okolností, což není totéž co šťastná náhoda:
1) vrátila se IPS a mohl se postavit tým, který to mohl reálně zkusit (okolnost č. 1)
2) Farda (okolnost č. 2 a vlastně i č. 3 protože bez něj by nepřišel Vladimír)
3) neskutečnej Alkáč (okolnost č. 5)
4) propozice nezakazovaly, aby Vladimír hrál až PO, dnes vyloučeno (okolnost č. 6)
5) do baráže šly švorcový a marný Hradce (okolnost č.7)
6) až pak Vladimír jako okolnost č. 8 korunující dílo


 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| nábytek
| činky
| velkoobchod nábytek
| matrace
| umělý kámen
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže