Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-3-8" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
08.03.2018, 21:01
 
 
V ÚTERÝ A VE STŘEDU DO VARŮ!!!
kdo budete mít zájem o výjezd, zde odkaz jsou informace. Hlásit se můžete přes mail fanklub@sesivani.com. My se boje o Extraligu nevzdáme!
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
08.03.2018, 11:26
 
 
Reakce na kafka: Hele, včera Honzík nastoupil v Liberci....
Podobně náš Vojta Šmíd nastupuje v play off 2. ligy za Havl.Brod, a je pravda, že v sérii proti Zubrům se v naší sestavě neobjevil, z mladých beků se střídali Ryzák a Štibingr. Mimochodem, Rebelové smázli Davidservis hladce 3:0 na zápasy, Vojta Šmíd si připsal asistenci, ale především řádilo duo Tžetina (4+4) - Endál (2+3).
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
08.03.2018, 10:37
 
 
Hele, včera Honzík nastoupil v Liberci.

Znamená to, že už se nesmí vrátit o soutěž níž a pomoct Vám v semifinále, nebo se pravidla upravila?

Víte tuto někdo?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
08.03.2018, 10:04
 
 
Reakce na kafka: Milan Razým: https://hokej.idnes.cz/sl...
Hodně zajímavý rozhovor. Některé věci se čtou hezky, jiné míň a z některých maličko mrazí, i když nejsou nečekané.

"Bohužel nám nechodí ani tolik fanoušci, podpora je malá." ---- Trefa do černého. Tam, kde je soupeř silnější nebo série vyrovnaná, jsou domácí zápasy tím, co může vývoj zlomit. Proti Motoru nebo Varům bohužel žádné domácí zápasy vlastně nehrajeme. Příčiny tu byly probírány řadou lidí, bylo by zbytečné tu diskusi znovu roztáčet. Nicméně to, že nejstarší hokejový klub v zemi, sídlící v hlavním městě a mající za sebou ještě celkem nedávnou velmi úspěšnou éru nedokáže vyvolat ve slávistickém hnutí "hokejovou horečku" a touhu podpořit v ochozech návrat na výsluní, je podle mě daný prostým faktem, že žádný návrat na výsluní se nekoná ani nepřipravuje a lidi klubu zkrátka nevěří.

" Frodl se vypracoval a pravděpodobně odejde do extraligy. .... On by ve Slavii chtěl zůstat, kdyby viděl naději postupu do extraligy. Pochopitelně se chce sportovně posunout." ---- Frodo je borec, možná jsme ani nečekali, že tak brzy po Furcháčkovi Slavia vychová dalšího excelentního gólmana, navíc oba kluci mají evidentně ke klubu silný vztah. Můžeme na ně být pyšní a držet Frodovi palce. Před jeho touhou zachytat si v sešívaném extraligu smekám a zároveň si říkám, jestli se mu to v jeho doufám dlouhé a úspěšné kariéře někdy podaří.

"Majitel loni prohlásil, že je potřeba udělat krok zpět, abychom mohli dělat kroky kupředu. Víme, že to asi bude trvat delší dobu, co se týká finančního zajištění a celkového zázemí." ---- Ta absence jasnější vize, koncepce nebo nedej bože dokonce jejích garancí prostě bije do očí. Pokud se trenér před vyvrcholením sezóny odvolává na loňské prohlášení Pittera, co dodat? A od toho se odvíjí všechno ostatní.

I tak se na sérii proti Varům těším a budu se snažit vidět co nejvíc zápasů naživo. Trochu Varákům ten jejich boj o postup závidím, ale zase vidět velmi pravděpodobně naposledy v sešívaném Froda a Koláče, to je samo o sobě dobrá motivace.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
08.03.2018, 08:47
 
 
Reakce na hope_eden: Díky za odkaz. Velké poděkování od ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže