Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-5-17" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 22:32
 
 
Reakce na safa19: Jak jsem psal níže - nemusíš mít obavu...
Prima, v pořádku, držím vám palce, ať najdete správný způsob a formu, která bude účinná vůči současné cestě do nebytí a strhne další slávisty. Mám pochyby, protože jednak objektivně vzato se to zatím nepodařilo, a když sleduji vystupování členky dozorčí rady, pochyby jen rostou, ale věř mi, opravdu bych byl rád, bez ohledu na Afaiku, o které si myslím svoje, kdyby se vám to povedlo. Jen nerozumím tomu, jak na jedné straně žehráš na to, že lidi z fóra případné akce fanklubu nepodpoří, a na druhé píšeš, že sem to nepatří. Fórum na sesivani,com je dávno mrtvé, sem to nepatří...no dobře, ale přece doopravdy nečekáš, že ti slávisti budou volat na mobil? Každopádně dokud se tu nedej bože nevyskytne systémová chyba, řada kovaných slávistů sem pořád kouká, byla by škoda to nevyužít.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 22:08
 
 
Reakce na Weetek: Souhlasím s tebou, i já si myslím, že ...
Jak jsem psal níže - nemusíš mít obavu o to, že nic neděláme. Od konce "sportovní" sezóny neřešíme nic jiného. Je jasné, že podobné kroky musí udělat představitelé fanklubu, od toho frozhodně ruce nedáváme a naopak se to budeme snažit v nejbližších dnes dotáhmout do nějaké formy. Každopádně tohle jsou věci, které podle mě nepatří na fórum klubu. Pokud je nějaký dotaz na fanklub, tak znovu odkáži na naše stránky. Jsou tam kontakty na nás všechny, co fanklub máme na starost. Jakýkoli dotaz s radostí zodpovíme, pokud na něj ovšem budeme znát odpověď. Každou chvíli přijdou nové skutečnosti, které dění ve Slavii rozpohybují. Dnes tomu byl kupříkladu odchod p. Razýma.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 21:41
 
 
Reakce na safa19: Jako nedostačující krok to může vypada...
Souhlasím s tebou, i já si myslím, že reakce měla přijít ve chvíli, kdy vloni Pitter očividně hrál se všemi habaďůru, kterou korunoval propuštěním většiny kádru po měsíci sezóny. Nestalo se, letos to udělal stejně. Vylepšené o to, že po pár dnech odchází i trenér, navíc v hluchém období po sezóně. Zbabělec je, hloupý ale ne.

Jedna možnost je dál dělat kejvače vedení, stylizovat se do role těch rozumných a povyšovat se nad nefanklubáky - pamatuju si, jak v době, kdy jsme se třásli, jestli vůbec začne letní příprava, Afaika utrousila bohorovné "my víme své", i když tehdy šuškané finanční problémy se později pochopitelně potvrdily, a o tom, co vlastně tehdy věděla a jestli vůbec něco, se dá pochybovat, dnes se pro změnu tváří, že neplácá a koná, zatímco jiní jen nadávají...i když to je kec. Druhá možnost je doopravdy se vedení postavit, ne doprošovat a doufat, protože Pitter by byl blázen, kdyby sám na jakékoliv jednání přistoupil, ale pochop, že tohle je realistické čekat od organizace jako je fanklub, ne od jednotlivců. A jaký má fanklub reálný potenciál a co jeho představitelé dokážou, za to těžko můžou "lidi z fóra".
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 21:17
 
 
Reakce na afaika: A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat n...
Ano, podobnou reakci od někoho, kdo se v kritické sestupové sezóně na DF vyžíval v hádkách s kritiky Pittera, problém viděl tu v Růžičkovi, tu v Bednářovi, jednu dobu dokonce v protestech proti Lubinovi, pak přišel s útěšnou mantrou "můžou za to všichni" a nakonec si začal hrát na němou, jsem trochu čekal. Nevím, na kolik je realistická představa, že s "proveditelnou koncepcí" přijdou lidi z fóra, logičtější by asi bylo čekat nějaké kroky právě od fanklubu, protože tohle zavání alibismem na sto honů, ale na druhou stranu chápu, že kdo klábosí s Upřímným u piva a chlebíčků, hned na něj bububu dělat nepoběží. Vždycky mi na mysli vytane ta tvá pidikauza s odmítanými sponzory, kterou jsi tu kdysi rozvířila, pak nebyla schopná doložit a přes počáteční sliby se na to Pittera zeptat ses nakonec po....dělala. Otázku, jestli akceschopnost fanklubu je věc těch, co v něm nejsou, nebo těch, co v něm jsou, nechme filozofům o vejci a slepici, budu rád, když se projeví nějaký rozdíl mezi "plácáním na DF a konáním", ale pokud to leží na bedrech tvých, mám obavy, aby to nedopadlo jako s tím ptaním se na sponzory.
Jen drobnost, nepiš prosím nepravdy, prošel jsem si své příspěvky za několik měsíců a opravdu jsem nenašel jediný, kde bych nadával. Za kolegu mpika to dělat nebudu, ale ani jeho si nevybavuji jako nějakého nadávače, naopak si ještě z fotbalových stránek pamatuji jeho legendární heslo "hodnocení mpika, vždy podnětná kritika". Tak si prosím (zase) nevymýšlej.
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
17.05.2018, 20:43
 
 
Reakce na afaika: A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat n...
Toto jsem psal 17.10.2016... Pro mne je lepší řešení aby Fanklub se sešel s Pittrem co nejdříve a když pán nemá čas vydat veřejné prohlášení v tisku co chtějí s Benýškem dělat dál ať se pánové vyjádří oba dva.../už mne to povídání Pittera že se s Benýškem setkává ale o hokeji se nebaví trochu irituje../ A copak se dělo nic jenom se věřilo slibům že bude líp ... Smajlík

 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
17.05.2018, 19:08
 
 
a jsme tam kde slunce nesvítí...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 16:08
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
Jako nedostačující krok to může vypadat, jenže v současné době je to jeden z mála kroků, co můžeme udělat. Dít se to ve fotbalové Slavii, tak je pořád ještě prostor se vyjádřit během zápasu. To tady bohužel nemáme, o to je to těžší něco dát dohromady. Loni jsme řešili přes 2 měsíce akci "Hokej nikoho nezajímá". Když jsme se dostali k informacím, které se nebylo jednoduché sehnat, tak se svolala protestní akce, na které se sešlo 40 lidí, které to tenkrát zajímalo. A to je dost malé číslo na naše dřívější počty. Není to o tom, že by se nám do něčeho podobného nechtělo, za mě to mělo přijít už loni v říjnu po odchodu hráčů, ale loni jsme šli cestou informativní a když jsme věděli dostatek, tak jsme svolali akci. Stejným způsobem by se to řešilo i letos. Mimochodem ze zdejších nicků tam nebyl snad nikdo. Tady má každý řešení, každý by chtěl něco podniknout, ale za přezdívkou se to snadno povídá. Pokud je opravdu zájem s něčím pomoci nebo něco svolat, číslo na mě nebo na kohokoli s fanklubu najdete na našich stránkách. Je lepší si o tom všem promluvit, než si dopisovat přes DF.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 14:28
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
Loni bylo akčnost dost a jednalo se o závažnější věc. A dopadlo to tak, že se tam sešlo 40 aktivnich, navíc se nic nevyřešilo. Jdeme prozatím cestou jednání.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
17.05.2018, 13:48
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat na DF je jedna věc, ale konat druhá. Zatím jste ani ty ani Weetek nepřišli kromě nadávání s žádnou proveditelnou koncepcí. Nepleť si hokej s fotbalem, v množství a jednotě je síla, ale to opravdu není náš případ, bohužel Smajlík
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
17.05.2018, 13:14
 
 
Reakce na safa19: Ahoj Weeteku, akčnost fanklubu je možn...
Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takovéto situaci představuji trochu jinak. Tady je už nutností mobilizovat i fanoušky, kteří ve fanklubu nejsou. Doprošovat se o schůzku je naprosto nedostačující krok.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 13:03
 
 
Reakce na Weetek: Sorry, překoukl jsem se v datu. Pokud ...
Ahoj Weeteku, akčnost fanklubu je možná větší než tušíš. Sami usilujeme o schůzku dobrý měsíc a stále se vše odkládá. V tuhle chvíli nevíme nic navíc, to by nevěděli jiní fandové. Valná hromada FK je zejména informativní co se činnosti fanklubu v sezoně týče, letos navíc volební. Jakmile proběhne schůzka naše s vedením klubu, můžeme se pohnout dál. O všem se bavime, po schuzce se zařídíme dál. Nemusíš se bát o to, a nejen ty, že by vše zůstalo bez odezvy fanoušků.
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
17.05.2018, 12:49
 
 
Je třeba pogratulovat hrobařům HCS - zejména trojici Pitter - Benýšek - Huptych - k likvidaci hokejového klubu.

Za jak dlouho tímhle tempem bude zimák zbouranej ?
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
17.05.2018, 12:20
 
 
Tak panové co vy jste d.b.ln. hovada nechat si utéct takového trenéra už se proberte Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Pane Razým velké díky za vaší práci a smekám Smajlík Smajlík jak dlouho jste to s těma křvákama vydržel.Hodně uspechu v novém klubu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 11:33
 
 
Reakce na TKPinokio: To je pozvánka na valnou hromadu fa...
Sorry, překoukl jsem se v datu. Pokud bude až 20.6, možná už ani nebude o čem debatovat. I to o akčnosti fanklubu maličko vypovídá.
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
17.05.2018, 11:25
 
 
Popravdě, odchod trenéra Razýma tu už někdo tipoval po tom hráčském exodu. Já se mu vůbec nedivím, protože tady to bude bez jakýchkoliv ambic. Myslím, že je zcela evidentní, jak vypadá "stabilizace klubu" dle pana Pittra. Tento pán nemá žádné plány. Krach se blíží....
 
 
TKPinokio
 
karma +3 Reagovat
TKPinokio | Čechtice
17.05.2018, 11:04
 
 
Reakce na Weetek: Ve světle (nebo spíš tmě) posledních d...
To je pozvánka na valnou hromadu fanklubu, která navíc teprve bude, tak nevím, co čekáš, že se dozvíš... Smajlík
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
17.05.2018, 10:46
 
 
Už to rozpustili? Po tom ať poslední zhasne...
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
17.05.2018, 10:29
 
 
Tak jsme bez trenéra.. Smajlík né, že by mě to překvapilo, ale teď už to světlo na konci tunelu svítí hodně slaboučko :( pane Razým, velké DÍK za všechno! Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 09:48
 
 
Ve světle (nebo spíš tmě) posledních dnů a týdnů se mi dokola vrací jedna otázka: co na to fanklub? Sdružení fanoušků, platforma pro nějaký koordinovaný postup směrem k (neříkám rovnou "proti") vedení, jediná formální organizace hokejových slávistů. Vypadá to, jako by některé postavy, které v minulosti byly na fóru neobyčejně aktivní a často i velice expresivní při dohadování se s lidmi, co měli jiný názor, najednou spolkly jazyk, přišly o klávesnici nebo rovnou prsty a drží dlouhodobého bobříka mlčení. Je to veliká škoda, nejde o nějaké prsení se ve stylu "já to říkal", ale v podobných situacích je koordinovaný postup fanoušků často jedním z hlavních hybatelů dění, příklady známe z Čech i odjinud. Na odkaz sesivani.com je pozvánka na valnou hromadu z 3.5., o jejím průběhu ani čárka. Spousta slávistů by ráda věděla, zda se něco pohnulo a pokud ne, tak proč. Bylo to tak hrozné, že není o čem psát?
 
 
marty73
 
karma 0 Reagovat
marty73 | praha
17.05.2018, 03:36
 
 
ahoj,máte někdo nějaký info z valný hromady klubu?..měla proběhnout okolo 10.5.2018 myslím.. Nikde jsem žádnej výstup nenašel.. sešli se vůbec ti dva pánové?
Rubrika ptejte se,je pěkně scenzurovaná a p.Mezlík odpovídá na vše jednou větou o přehodnocení cílů,po dvou čtvrtých místech.. prostě sr..č.y.. Takže by mne zajímalo,jakým směrem se to vlastně ubíráme,když tolik hráčů skončilo Smajlík
Stěžovali si na návštěvnost a udělaj tohle?..vždyt na náš hokej už teď choděj jen ti zbylý věrní a rodinný příslušníci,na "no name"juniory to bude jen horší..jsem zvědavej kolik bude permic..? Lidi přece může přivést jen nějaký jméno(třeba spousta z nás chodila na Endyho a oni ho nechaj jít do Budějek Smajlík )
Prostě tomu nerozumím.. HC SLAVIA foreverrrrrrrrrr....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"