Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-26" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.06.2018, 23:11
 
 
Reakce na hojas: ta půlhodina musela dát teda pořádně za...
Na všem se pracuje, o to nemusíš mít strach. Musíme zařídit vlastní věci, poté se budeme věnovat tomuto.
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
26.06.2018, 19:39
 
 
"Proběhla kompletní výměna mantinelů včetně ochranných skel"
tak po hodně dlouhé době dobrá správa, zase bude po tom co jsem odešli z Libeňské arény pořádně vidět na hokej, ještě aby bylo na co
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.06.2018, 16:23
 
 
Reakce na hojas: ta půlhodina musela dát teda pořádně za...
Ptal jsem se, jak to míní dál kloubit s tím fotbalem.... Prý skvěle, prý tam jsou samí slávisti co ho teď o to víc podporují, tak nám to bude ku prospěchu. No, to teda nevím.... Na zimáku bývali lecjaký funkcionáři ale nikdo vedle toho nedělal ještě bafuňáře třeba v Ďolíku,s tim, že je to jen tři stanice tramvají.... Přitom celkem vzato je to tam jak u nás. Stadion v troskách, lidů chodí tak 600, ambice na postup 0. Stadion tedy prý radnice už teď určitě postaví
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
26.06.2018, 15:38
 
 
Weettek:přesně tak,základ je upřimná komunikace,bez komunikace to nejde a to vedení klubu nedělá Smajlík .Pokud to vedení nezlepší,tak budou pořád problémy a budou se vytvářet různé spekulace Smajlík .Je,ale otázka co bude další sezonu/y a jestli je vůbec zájem něco zlepšovat a komunikovat,když až teď se shánějí finance na provoz celého klubu.No,čas vše ukáže.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
26.06.2018, 13:07
 
 
ta půlhodina musela dát teda pořádně zabrat, když tu není (ani na stránkách fanklubu) žádnej výstup ani 6 dní po tý valný hromadě...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.06.2018, 11:10
 
 
Hm, tyhle řeči o nevýznamném vlastníkovi, který dychtí prodat pozemky, tu už jednou byly. Otázka je, na čem se podobné řeči zakládají. SK sdružuje řadu sportů, některé by asi šlo provozovat leckde jinde, jiné už hůř. Má osoba, skrývající se za celkem mladinkou přezdívkou hope_eden, nějaké konkrétní informace, že o něco podobného je usilováno? Můžeme debatou nad tím vyplnit třeba čekání na ty podrobné informace o půlhodinovém projevu nového většinové vlastníka ke členům fanklubu, jelikož zatím jsme skutečně stále dokázáni na ty dva novinové rozhovory, z nichž můžeme vybírat informace "účelově" nebo jinak, ale marná sláva, ty formulace typu " já myslím, že mně to stačilo" tam zkrátka padly. Je škoda, že nový majoritní vlastník neposkytl od 11.6. vůbec žádný rozhovor OFICIÁLNÍM stránkám klubu, skrz které by dosáhl na širší fanouškovskou obec, nikoliv jen členy FK. A nemuselo by se nic účelově vytrhávat z kontextu a podobně. Základy komunikace, nic víc.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.06.2018, 09:17
 
 
Reakce na hope_eden: Vážený příteli, jsme ve Fanklubu HC...
Dychtícího prodat pozemky otců, jo? Tak je to tu zase...Zločinný klan Germánům zaprodaných skřetů Huptychů a proti nim statečný Aragorn ze Spojil. Beru zpět, přátelé, jen mu naložte.
Jen tak mimochodem, Huptychovic Slavie je stabilizovaný a t.č. zřejmě nejúspěšnější slávistický oddíl. Možná i proto, že paralelně nedělají kuželky v SK Chudobinec Pardubice.Jeden by řekl, že se od nich spíše má jeden učit. A pozemky prodat nemohou, to by musela rozhodnout valná hromada SK Slavia složená ze všech oddílů, rozuměno klubů. A Fanklub na ní hlasovat nebude, protože zatím nepovažoval za nutné se do SK Slavia přihlásit.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže