Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-27" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
27.06.2018, 20:46
 
 
Optimsnus a a kladný přístup a ono to půjde 🙏🙏👍👍 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
27.06.2018, 20:44
 
 
Pěkný schrnuti VH
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 19:12
 
 
Reakce na hojas: ….. aneb jsem švorc, a rok co rok budu ...
Ono to není ani komu předat, zájem nikde není. Bez optimismu by se nedalo nic dělat.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
27.06.2018, 18:50
 
 
Reakce na safa19: Tady máte shrnutí návštěvy pana Pitter...
….. aneb jsem švorc, a rok co rok budu propouštět čím dál víc kvalitních hokejistů, a budu tu dospělou ligu hrát s dětma, kterým za to platím pár šupů…

nemluvilo se tam náhodou o možnosti prodeje někomu solventnějšímu, aby nebylo pořád tohle přešlapování na místě? (nebo spíš než přešlapování na místě, neustále ty proklamový 2 kroky zpět, a že jich už bylo)

bez toho se nikam dopředu bohužel nepohnem… jinak díky za reportáž a závidím ten bezbřehej optimismus (i když ono asi už nic jinýho nezbejvá)
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 16:57
 
 
Tady máte shrnutí návštěvy pana Pittera a Říhy na naší VH.
odkaz
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 16:57
 
 
Reakce na Weetek: Otázka, jestli by si na slávistickou o...
Sám si nad ním zlomil hůl a přitom vyžaduješ rozhovory, prohlášení a bůh ví co ještě. Neberu ti to, že by něco podobného mělo přijít. Jen mi to zrovna od tebe nedává smysl. Mě by zajímalo, jestli je vlastně podle tebe v současné době na Slavii něco dobře. Pořád od tebe čtu jen samá negativa, že už panu Pitterovi nevěříš, ale pořád bys něco vyžadoval. Dopisovat si tu s tebou ale nemá smysl, takže stejně jako tenkrát Sundance, i já ti dávám možnost si promluvit u piva. Chápu, že psát za klávesnicí a smát se tomu, že lidé ani nevědí o koho se jedná, je pro tebe komfortní záležitost. Každopádně pokud jsi takový sešívka, jak tu kolikrát píšeš, pojďme se sejít. Třeba dokážu při osobním střetnutí pochopit tvůj postoj. Kontakt na mne najdeš na stránkách fanklubu. Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.06.2018, 09:55
 
 
Otázka, jestli by si na slávistickou obec nemohl najít dvacet minut sám Pitter a poskytnout oficiálním klubovým stránkám rozhovor, je zřejmě z kategorie řečnických. Na tohle člověk nemusí mít extra kurzy, aby věděl, že fanoušky si získá vždycky spíš otevřeností a komunikací, než tajnůstkařením a nezájmem. Od změny vlastnické struktury klubu uběhly víc než dva týdny, a na webu kromě stručného oznámení nic. A pak se ten jelimánek bude divit, že na staďák chodí 300 platících, jelikož zbytek lidí zkrátka nedokázal přesvědčit a získat, aby se o klub vůbec ještě zajímali. To jsou ale tak základní věci, že je to až trapné pořád dokola připomínat. Z různých důvodů, počínaje prostou matematikou, si myslím, že samotní fanklubáci, jakkoliv věrní, loajální a třeba semknutí jak parta jehovistů, Slavii nespasí, ale pokud to pan majitel nechápe nebo ho to nezajímá, bude pak zbytečné fňukat do médií, že fanoušků ubylo.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže