Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-9-12" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
12.09.2018, 23:11
 
 
Reakce na hokejveteran: Nebuďte tragédové po dvou zápase...
Na té Moravě nebyla schopna Slavie i v jejich nejlepších sezónách v EL kolikrát urvat ani bod, hlavně díky tomu, że si tady někdo myslí, że přijede SPA nebo my a ono to nějak dopadne, ale bohužel ta kvalita tam není jenom o penězích, mají tam lidi, kteří mají vztah k tomu regionu a nemusí je tam nutně přeplácet jako se to děje v Praze....
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
12.09.2018, 22:13
 
 
To by snad,už měli vědět,jaký hokej budou hrát,příprava,už je minulost Smajlík .Prestiž by neměla být pouze u klubů z Moravy,jenže vše je otázka peněz.Nechci shazovat Ústí,LTM,Kadaň a další,kteří se tak nějak pohybují ve spodní části tabulky,ale klidně tam můžeme být i my a zatím to tak vypadá Smajlík .
Radost z hokeje v Edenu bude,až to bude kočírovat na lavičce někdo,jako byl Růža a majitel bude mít zájem se dostat zpět do extraligy a bude se tomu věnovat například,jako Straka v Plzni Smajlík .
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
12.09.2018, 21:44
 
 
Reakce na guman66: K..va to bude sezona :|| :|| *3* *...
Nebuďte tragédové po dvou zápasech; jde spíše o to jaký hokej se bude hrát, že ti moraváci se budou snažit je jasné, ale uvidíme jak to půjde dál; Ústí, LTM, Kadaň to budou naši soupeři a navíc je to blízko; na Moravě to berou moc prestižně, v Edenu bude radost z hokeje . . . . .
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
12.09.2018, 21:38
 
 
Michal Vondrka : odkaz
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.09.2018, 21:34
 
 
K..va to bude sezona Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
12.09.2018, 21:33
 
 
Reakce na hojas: a co jste čekali? že s juniorama tam bu...
Smajlík
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.09.2018, 21:33
 
 
Endál,Pavlín a Čermák.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.09.2018, 21:32
 
 
Tak nám dali goly tři bývalí slavisti Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík jdu blejt velebnosti
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
12.09.2018, 21:31
 
 
a co jste čekali? že s juniorama tam budeme někoho porážet... asi těžko... bez peněz se to hrát nedá...
 
 
pavlik33
 
karma -24 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
12.09.2018, 21:17
 
 
Je mis toho do breku
 
 
LuK
 
karma -37 Reagovat
LuK
12.09.2018, 20:14
 
 
Vypadá to na další kroky vzad
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
12.09.2018, 20:07
 
 
Reakce na weetek: Máš pravdu, retro sada by byla parádní...
marketing již dvakrát zaváhal při nabídce firmy která dělala retro s Motorem..
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.09.2018, 19:50
 
 
Je klika že se nesestupuje Smajlík
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.09.2018, 19:50
 
 
Tak paráda pěkný nášup si přivezeme z Budějovic
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
12.09.2018, 17:53
 
 
Reakce na Weetek: Máte úžasný dar vždy selektivně reagov...
Já je spíš nekupuju. To zjevně není problém obchodníků s hnusem, když ho tak přibývá...Rovněž nepovažuji hnuslogo za nejlepší, je mi v podstatě ukradený. Jen jsem konstatoval výsledek starší ankety. Pokud jde o označení hnus, ještě si dovoluji upozornit na určitý rozpor resp. proměnlivost vašich stanovisek. Není to tak dávno, kdy jste mě zde vyplísnil za despekt k loňským výkonům hnusáků. Vy ale vůbec rád plísníte, plísním, tedy jsem? Jakkoliv mi marketingový význam vypelichané kočky odvezené do cizí země již v roce 2011 pro Slavii v roce 2018 uniká, nový kostým snad alespoň nebude tak děsně smrdět. To je asi tak vše, byl to jen takový pokus zapojit zbytky fans do věcí, které by mohli ovlivnit, když to ostatní ovlivnit nejde.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
12.09.2018, 15:18
 
 
Reakce na Dalajlama: No tak teda aktuální logo neobstálo...
Sto lidí, sto názorů ale za mě je to současné logo rozhodně přijatelnější než to původní z 90tých let. A co se týče toho sparťanské eska, tak sorry ale nějaké ankety jsou mi putna, já bych to třeba zase zhodnotil jako jednoduchý logo, které nakreslí dítě v mateřské školce, ale je to jejich věc. Hlavně, teď je důležité aby snad tato sezóna nebyla úplně propadák a uvidí se co dál, ale řešit logo mi případně trochu mimo...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
12.09.2018, 14:18
 
 
Reakce na Safa19: Mě docela mrzelo, když všechny týmy př...
Máš pravdu, retro sada by byla parádní. Pro nás kartičkáře i proto, že by se díky tomu kádr Slavie, který po pádu o ligu níž vypadl i z edičního plánu OFS cards, zase na kartičkách objevil, jako v lednu 2016 při zápase s Motorem. Když už zmiňuju kartičky, firma teď v jedné aktuální sérii na slávisty přece jen vzpomněla a v edici o průřezu týmy Tipsport Extraligy od roku 1994 vydala šesti slávistů. Vzhledem k nedávné debatě o klubových legendách nejsou ta jména nezajímavá: Málek, Kolařík, Kadlec, Novák, Beránek, Růžička. Jelikož jsou to fotografie hráčů z různých sezón, jde i o zajímavý, i když nekompletní průřez vývojem vzhledu dresů.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
12.09.2018, 14:05
 
 
Reakce na Safa19: Mě docela mrzelo, když všechny týmy př...
No tak republiku to jest politiku bych to toho netahal. Zrovna Slavie jí nemá být povětšinou za co vděčná. Nicméně, to je přesně ono. Takový drobnosti co přitom nic nestojí, lidi potěší a dají nějaký signál, že se skutečně něco děje jinak. Motoru dresy dokonce fanoušci vybírali...To mi na vedení VP žere mnohem víc než že nemá peníze. Ani takový drobnosti, to jsou pak jen řeči o restartu, když sedím na starý zašlý veteši nevalné úrovně spojené s úpadkem. Co si myslet o takovým přístupu k firmě a k lidem, kterým ´ji chci prodávat? Retro dresy u Slávie jsou složitý, když sešívaný jsou retro nejretrovatější a lidi je asi chtěj...Jen ne retro počátek devadesátých let, ty byly dost děsný. Ale třetí modrý dres by se při jinak hlavních sešívaných hodil z praktických důvodů. Jak se hraje s někým s červenobílou kombinací, je v tom fakt bordel. Třebíč, Prostějov, ještě FM?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.09.2018, 14:02
 
 
Reakce na Dalajlama: No tak teda aktuální logo neobstálo...
Máte úžasný dar vždy selektivně reagovat jen na něco, ale když pominu historické exposé o vývoji slávistického loga, který náhodou tak trochu znám, protože jsem podědil solidní sbírku klasických sportovních odznáčků, přesvědčujete mě zbytečně, mě se logo se lvem nijak zvlášť nelíbí. Poukazoval jsem jen na to, že ten lev, jehož reálnému předobrazu jste se trochu pubertálně a celkem zbytečně vyškleboval, nebyl z hlediska marketingové spolupráce s pražskou zoo zase takový provar a z něj vycházející maskot malé fanoušky, pokud mohu posoudit, docela baví. Jestli zkušený grafik vytvoří nové, modernější klubové logo, nebudu proti. Vracet se znovu k tomu původnímu mi nepřipadá smysluplné, ale kdyby z něj nový návrh vycházel, nebude to určitě špatné. Když tvrdíte, že jediným logem na dresu Slavie, jakékoliv, byla vždy hvězda, nějak vám zmizelo posledních dvacet let historie, kdy tomu tak prostě nebylo.
Jste-li takový zaťatý staromilec, že lva odpáráváte ze suvenýrů, snad vás nebude příliš šokovat, že já zase tak trochu po řehákovsku neshledávám lautr nic vydařeného na tom bachratém, otylém sparťanském esku, co vám připadá "nejlepší". Pokaždé, když ten hnus vidím třeba při čekání před školou na syna na kšiltovkách dítek (a že jich je!), vždycky se rozhlížím aspoň po jednom slávistickém lvu (a že jich ubývá!).
Přiznám se, že jsem nějak nepochytil, v čem se podle vás shoduji s VP, možná i proto, že mě to vlastně vůbec nezajímá.
 
 
Safa19
 
karma 0 Reagovat
12.09.2018, 13:27
 
 
Reakce na Dalajlama: Myslel jsem to jako námět k diskusi...
Mě docela mrzelo, když všechny týmy předvedly dresy buďto na hráčích nebo v nějaké grafice, zatímco u nás se dres jen přehodil přes zábradlí ve vipce. Mimochodem myslím si, že obzvláště Slavii by slušela nějaká sada buďto retrodresů, nebo aspoň dres obzvláštnit motivem znázorňující 100 let republiky. Třeba zakombinovat modrou, jako to mají kopačky.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"