Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-11" |  vypnout filtr
 
12>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
11.01.2019, 18:35
 
 
Jsou to příštipkáři/diletanti Smajlík ,zlatej Růža Smajlík .
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.01.2019, 18:09
 
 
Reakce na afaika: Na FB...
Na FB? A to je profesionální? Když Vlčáka vyhazovali, taky pro neprofi přístup, z Motoru, bylo to normálně na jejich stránkách? Akorát že v Budějkách asi věděj o co šlo,tak to nerozmazávali, je to přeci jen menší město. A to co sem vyhrabal od VP, po upozornění, v Otázkách a odpovědích, promiňte, to je normální ptydepe jak ze Zahradní slavnosti nebo jak byla ta hra. Jestli Veselý první řek, že on nic a muzikant, no tak teda asi lže a můžu sem v klidu s pravdou, ne? Alkohol? Ukrad v kabině kasu? Stříhal se jinde než u Provosta? Nechtěl naskočit za Káčko? Nebo, jéžiš, byl dvakrát viděn v bundě s logem Sparty? Nakonec má fakt W pravdu?! Tady bejt loajální, to je o zdraví. Fanoušci samozřejmě můžou reálný chod organizace ovlivnit. Když ničím jiným tak pasivní rezistencí. Jestli vás to zajímá, posledně jsem už ani neslez tam dolu co chodim odmalička.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.01.2019, 17:26
 
 
Reakce na Standikk: Tu Bohemku bych tady až tak nevytaho...
No, vyloučený to vlastně není, akorát ne na pronájem názvu. Viz HC Slavia Praha-ženy, spolek původně Sýkorky nebo co Letňany. Když vás Velká Slavia přijme jako oddíl. V podstatě by neměla mít důvod to neudělat když nebudete konkurovat oddílu HC Slavia Praha a.s. Třeba jako SK Slavia Praha hokej - amatéři. Nebo veteráni. Nebo gay. Do svazový soutěže vás s tim asi nevezmou, no ale do rekreačky třeba jo. Nebo můžete dělat pouťáky jako HC Olymp. No a když Pitterova Slavia zkrachuje a po konkursu bude zrušená....Záleží, jestli váš vstup odhlasuje valná hromada Velký Slávie
Jinak jen pro upřesnění, nová Bohemka je dneska jediný akcionář tý starý. Já nevím jak to bylo s konkurzem, nicméně fanoušci a jejich názor a loajalita na konečných vahách rozhodně byli. A jsou i jinde, t např. Motor.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
11.01.2019, 17:10
 
 
Na FB
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
11.01.2019, 16:56
 
 
Reakce na Tomas007: Mně se nejvíc líbí ta pasáž, že dáva...
ano to je ten neprofesionální přístup.. Smajlík Smajlík
 
 
Tomas007
 
karma -107 Reagovat
11.01.2019, 16:23
 
 
Reakce na PJH: a je to tu.. Veselý musel pryč.. neměl pr...
Mně se nejvíc líbí ta pasáž, že dával sice hodně gólů, ale asi špatných, protože nebyly vítězné a že hokej je kolektivní hra. To je fakt originální vysvětlení. Ony se teda ty jeho góly nepočítaly týmu, ale jen do jeho osobních statistik?? Smajlík
 
 
pavlik33
 
karma -24 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
11.01.2019, 16:03
 
 
Je to od roka k roku horší bojím se aby to nebylo horší
Vedení nám lže tak jak to bylo z Veselím?
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
11.01.2019, 16:00
 
 
a je to tu.. Veselý musel pryč.. neměl profesionální přístup / už podruhé/ Smajlík a co ten neprofesionální majitel ten má čisté svědomí že... Smajlík
 
 
hope_eden
 
karma 0 Reagovat
hope_eden | Praha
11.01.2019, 15:54
 
 
Reakce na Afaika: ...Tak tohle už je fakt smutný... A pa...
Díky za věcný příspěvek k přesunu Vrdlovec za Veselého. Navíc chápu, že VP nebude veřejně uvádět, že nabízí Veselého, aniž má již jistého Vrdlovce. Pro ostatní: vyjádření je v záložce dotazy/odpovědi VP ze dne 10.1.
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
11.01.2019, 15:54
 
 
Reakce na Dalajlama: No to přijde na to, jak to berete. ...
Tu Bohemku bych tady až tak nevytahoval, ono i pohled zvenčí je dost podivný – fungující klub pod Vejsadou, pak krach. Proč ne, to se stát může. Vejsadova Bohemka poslaná do konkurzu, vznikla nová Bohemka s podporou fanoušků, začla hrát tuším ve 3. lize, to je taky normální, jedná se prakticky o nový klub. Ale aby té Bohemce v konkurzu zůstaly jen pasiva a aktiva typu peníze za Kadlece nebo za Morávka přešly do té nové Bohemky, to jsem ještě neviděl a vnímám to jako ukázkový podvod.
Kaprova Bohemka je pak jaksi stranou, ten si jen pronajmul logo od TJ Bohemians, která s fotbalem nemá nic společného. Asi jako kdyby si někdo pronajal logo od Huptycha a začal hrát hokej
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
11.01.2019, 15:48
 
 
Reakce na hojas: kde je to vyjádření k přečtení?...
předpokládám, že je myšleno toto: odkaz
proč mam pocit, že si ho odtud snáze vytáhne Sparta nebo někdo takovej a šlo jen o to aby to nás fanoušky Slavie tolik neštvalo?
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.01.2019, 15:46
 
 
Reakce na Afaika: ...Tak tohle už je fakt smutný... A pa...
Pro mě prosím, až to tedy bude i tady, ať vyjádření doplní o aspoň trochu věrohodné vyjádření, proč se se Šorfem jedná celou sezónu jako s hadrem na utírání lavice. Vzhledem k Deklaraci o odchovancích to totiž už vnímám jako podvod a kšeft aby Honzíka vůbec někam jeho agent udal. Nebo tak něco. Ty kejkle s golmanama v to počítaje teď Růžičku alias Kdesevzaltusevzal nás totiž stály nejmíň deset bodů, mírným odhadem. V životě sem nic takovýho neviděl?!!!
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
11.01.2019, 15:28
 
 
tohle někdo sledujete? odkaz
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
11.01.2019, 15:23
 
 
Reakce na Tomas007: Tak zítra v bráně možná opět Honzík....
a na just bude mít sparťanskou masku
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
11.01.2019, 15:06
 
 
Reakce na Afaika: ...Tak tohle už je fakt smutný... A pa...
kde je to vyjádření k přečtení?
 
 
LuK
 
karma -37 Reagovat
LuK
11.01.2019, 15:05
 
 
Reakce na Afaika: ...Tak tohle už je fakt smutný... A pa...
Už tomu chybí jen ten smajlík s palcema nahoru Smajlík
 
 
Tomas007
 
karma -107 Reagovat
11.01.2019, 14:43
 
 
Tak zítra v bráně možná opět Honzík. Akorát na opačné straně hřiště:-)

odkaz
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
11.01.2019, 14:41
 
 
...Tak tohle už je fakt smutný... A pak že my fanoušci jsme pro ně důležití... Však na nás v jednom kuse se.rou zm.rdi …
Tak tj. z pardubického fóra, od fans, kteří mají jedny z nejvyšších návštěv na domácí zápasy. A nespokojenost je i na Kladně a v dalších klubech. Kdo sleduje ví, že Dynamofans udělali choreo, kde uvedli všechny členy vedení, o kterých jsou přesvědčeni, že jejich klubu nejvíce škodí. Pomohlo jim to? Vyřešila se nějakým způsobem jejich současná situace? Nikoliv. A to množství fanklubáků v obou jmenovaných klubech je mnohonásobně (s důrazem na slovo "mnohonásobně") větší než máme teď my.
Představa, že fans můžou určovat běh klubu, je představa lákavá, leč nereálná, zvláště v našem množství. A pokud tu ještě někdo napíše, že (cituji)…" je třeba silná platforma. Řeklo by se fanklub, například. Z mého pohledu není vzhledem k dlouhodobému vystupování některých výrazných figur z fanklubu (a teď opravdu nemyslím Šáfu) žádné překvapení, že nic takového se nedělo a zřejmě ani nadále neděje"...(konec citace), je to důsledek neznalosti toho, co vedení FK udělalo a dělá, nevědomosti o zákulisí a nakonec i obyčejně lidské hlouposti.
Předpokládám, že teď už jste četli vyjádření VP k odchodu JV. Já a předsedkyně FK jsme toto od něho věděly již v den, kdy odešel. Určitě se najdou tací, co budou jeho vysvětlení zpochybňovat. Já to dělat nebudu, nejsem s klukama ani v šatně, ani na trénincích a jestli si dobře pamatuji, z podobného důvodu byl Honza odejit již minule. Jediné, co mám VP za zlé je, že jeho vyjádření nepřišlo ofiko v den odchodu, nebo aspoň před Honzovým vyjádřením pro média. Vznikl tím prostor pro spekulace a naštvanost neinformovaných fanoušků a to se dle mého nemělo stát.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.01.2019, 14:39
 
 
Reakce na weetek: Není třeba jezdit do Berlína, členové ...
Není, pokud jde o loajalitu. Derby v Leipzig. Obnovená Chemie vs obnovená Lokomotive. Čtvrtá liga. Hoši děkujem, vyprodáno. A to tam je RattenBall v Bundeslize. Tak jak to sakra dělaj?
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
11.01.2019, 11:40
 
 
Reakce na Dalajlama: Ježiš, to je přece úplně jedno jest...
Není třeba jezdit do Berlína, členové Družstva fanoušků Bohemians makají na brigádách v Ďolíčku celkem pravidelně, včetně svých nejznámějších mediálních tváří. Union Berlín je krásný příběh, fanoušci loajální, přesto bych si vedle nich na Alte Försterei nikdy nestoupl, politická inklinace tvrdého jádra je notoricky známá. Nebudu dál rozvádět, nepatří to sem.
 
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže