Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-15" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
15.01.2019, 23:26
 
 
Reakce na Afaika: Omlouvám se, ale nic takového jsem nik...
A to si jako někdo představuje, že lidi tady budou pána majitele vychvalovat a pořád hledat nějaké třeba i nicotné pozitivum co pro klub udělal a dělá. Ano klub financuje, a je otázka jak dlouho finacovat bude, ale už je tady nějakou dobu a to se rozhodně zatím moc pozitivního nekonalo, naopak. Je to o tom, co komu stačí ke štěstí a jestli někoho uspokojí fandit klubu jenom proto, že se ještě "drží" v 1.lize bez ambicí, sportovních cílů a vizi do budoucna, ano to chápu. Ale kolik lidí v tom trendu co tu majitel nastolil a co tu po těch eskapádách provedl ještě nadále budou věrně fandit a to nemluvím o nalákání potencionálních nových, to je v součastnosti utopie.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
15.01.2019, 18:22
 
 
Reakce na Slapnicka: To je to, o čem tady píšu. Kdyby as...
Pro nás je PO už tahle poslední třetina základní části resp. tahle série co nás čeká. A do ní jdeme bez jasné jedničky v brance, když nám sice nemilovanou, ale fakticky jedničku, simsalabim ze dne na den sebrali a s novou, opět dosazenou, to může být stejně. Tohle mi teda příjde ještě větší zvěrstvo než Veselý. Mešuge...Kdyby aspoň řekli, že z prachů za tyhle kejkle se platí atobus pro základnu nebo tak něco.
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
15.01.2019, 16:43
 
 
Reakce na safa19: Že si třeba někdo půjčí hráče od nás n...
To je to, o čem tady píšu. Kdyby aspoň ti, co k nám jdou tým zvedli, ale to tak není. Šmerha hraje za Kobru, Hejda a další za Letňany, Matějka v Písku. Možná jsme byli i výše v tabulce, dokud jsme nezačali brát hráče na rozehrání pro extraligové týmy.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
15.01.2019, 16:16
 
 
Že si třeba někdo půjčí hráče od nás na pár zápasů beru, je to nejspíš známka toho, že něco přeci jen bude dobře. Moc ale nerozumím, proč by k nám měli pořád na hostování chodit jiní hráči, když máme dost vlastných mladých. Třeba takový Matějka na začátku sezóny hrál slušně, lajna s ním, Tejrošem a Alešem Furchem byla snad nejlepší ze všech. I se jim jako čtvrtému útoku podařilo dát několik gólů. Pak ale najednou bůh ví proč zmizeli ze sestavy. Tedy kromě Aleše, ten se udržel.

Růžova doba už se nejspíš nevrátí. Třeba ale zase někdo přijde s jiným systémem vybírání hráčů pro Slavii. U nás schází sportovní manažer, skaut, prostě někdo kdo dokáže odhadnout správné hráče pro Slavii. A vše začíná už u mládeže.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
15.01.2019, 13:20
 
 
Reakce na Weetek: Máš pravdu skoro ve všem. Klub bez deb...
nejenom že vycházely... ale přivést místo Ujčíka rovnou dva plejery (Duda, Krátoška) se super formou, který následně velkou měrou přispěli k získanýmu titulu, byl doslova majstrštyk…

kdežto tady Pitterovy trejdy jsou tak maximálně k pláči, a jediný čeho docílí, že místo "nevítězných" gólů nebudou góly žádný... ale furt se najdou takový naivové, co mu všechno sežerou i s navijákem...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
15.01.2019, 09:53
 
 
Reakce na Standikk: tak ti nevím. Trochu mi připadá, že ...
Máš pravdu skoro ve všem. Klub bez debaty může vyměnit kohokoliv. Hráči to mají ve smlouvách. Vysvětlovat nikomu nic nemusí, ani fanouškům ne. Jenže každá strana mince má dvě strany. Pokud pan Pé bude ostentativně kroky, které postrádají logiku i lidskou slušnost, arogantně tlačit silou, povede to postupně ke dvěma věcem. Jednak hráči nebudou do Slavie chodit rádi - i když jsou profíci, žádný nestojí o to, co se přihodilo Veselému (a mimochodem, před ním slušné řádce dalších, pan Pé je podle všeho tak trochu zbabělec a nepříjemné věci neumí hráčům říkat do očí). Druhak fanoušci budou mít pocit, že jsou vedení fuk a nestojí mu za věrohodnou, pravdivou a transparentní komunikaci, takže řadě z nich bude ještě víc fuk hokejová Slavia. Minimálně to druhé se evidentně už stalo, lidí, co by v dotazníku odpověděli, že v hokeji fandí Slavii, ale přitom od sestupu na stadion nepáchli, jsou tisíce. Doslova.
No a pak je tu samozřejmě ještě ten aspekt, že pan Pé, když už ho reakce okolí dotlačí k odpovědi, ze sebe udělá truhlíka tím naprosto nevěrohodným a v podstatě směšným "vysvětlením", kde životní moudra někoho, kdo jeden klub přivedl zu grunt a druhý k tomu možná vede, míchá s takovými koninami jako "nevítězné góly". Tím se, bohužel ne poprvé, dostávám kruhem na začátek a říkám si, že než tyhle hámotiny, měl snad radši mlčet úplně.
Máš pravdu, Růža taky dovedl udělat tah, který nikomu nevysvětloval, i když to lidi nadzvedlo. Pamatuješ na jedenáctkový protest? Párkrát mě rozčílil neskutečně. Rozdíl je v tom, že jemu tyhle tahy většinou vycházely.
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
15.01.2019, 09:27
 
 
Za Růžičky se na Slávii hrál dobrý hokej, ať měnil koho chtěl, na hokej se dalo koukat. A náhrada byla adekvátní. Teď se tu hraje hokej, na který se tedy moc koukat nedá, i přes ty rádoby posily odjinud. V tom je ten rozdíl, tady se mění hráči, ale výsledek žádný. Proč raději nenechají hrát mladý, vyjde to nastejno, né-li lépe a ještě ušetří. To Růžička ty mladé hrát nechal, takže srovnávat Růžu a Pittera fakt nejde, už jen proto, že Pitter hokeji vůbec nerozumí. Řešíte tady Veselého, ale kdyby místo něj přišel střelec number one, asi by to nikdo neřešil. Ale to se nestalo. A jsem názoru, že nic jiného Pitter ani odpovědět nemohl, protože tenhle krok před play - off (kde zatím nejsme) zdůvodnit asi nelze. Jemu je jedno, zda lidé chodí a těch pár fanoušků, co zbylo ho opravdu nerozhodí. Už to předvedl několikrát.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"