Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-2" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
02.04.2019, 21:52
 
 
Tak to ale není, stějně jako není potřeba dělat uraženou ženu jen proto, že někdo napíše jiný názor. Diskusní fórum je od toho, aby se diskutovalo. Občas se sice diskutuje o kravinách, ale i to k tomu patří, Když si jeden z diskutujících myslí, že se řeší kraviny, tak to buď napíše, nebo to přejde. Jsem zrovna jeden z těch, který to napíše, ač jsem čekal, že mi na to někdo odpoví nějakou vtipnou narážkou. Tak to tady prostě chodí. A to zdaleka nejsem znalý zákulisí klubu. Pouze jedinec s vlastním názorem. Smajlík

Jen dodám, že tady za celý den nikdo nezmínil například rozšířené "ptejte se", které můžou fanoušci využít jako "přímý" kontakt s osobou z klubu, které chtějí položit otázku, na kterou by rádi znali odpověď. Myslím si, že je to dobrá věc. Stejně tak se nikdo nezmínil o juniorce (snad jen 2 nebo 3 lidé), nebo že Brožák, Štibingr a Antoš dostali pozvánky do reprezentace U19. Snažme se hledat to pozitivní, teď k tomu máme prostor, když to negativní je (snad) za námi.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
02.04.2019, 20:53
 
 
Reakce na Darien: Když tady čtu ty vaše kecy, tak si řík...
Pochopil jsem ,že napsat tady vlastní názor může pouze odborník v hokejové problematice znalý a v podstatě nejlépe člověk který se v zákulisí klubu alespoň trochu pohybuje. No, to bude asi také vysvětlení, že se tady točí příspěvky asi 5 až 8 fanoušků, kteří tou lustrací Dariena a jemu podobných projdou. Fráze typu každý klub má fanoušky jaké si zaslouží je opravdu zajímavým argumentem, ke kterému nemám co dodat, každopádně děkuji některým zdejším "kádrovákům" a beru si z některých jejich příspěvků ponaučení, protože rozumná diskuze si žádá také rozumné diskutující.
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
02.04.2019, 19:55
 
 
Reakce na Darien: Když tady čtu ty vaše kecy, tak si řík...
Mate pravdu v tom, ze musel pracovat s kadrem, na který měl, ale mladý mu tuhle sezónu neprohráli. Kritika měla přijít jiným směrem. On si vybral hráče, kterým dal přednost před mladými, točil tady kde koho. Takže kritika hlavně jeho samotného a těch, který měli tým táhnout. Sportovní manažer byl potřeba, už jen z důvodu, ze si tady každý trenér dělal co chtěl. Pitterovi to bylo fuk. Nesmíte se divit fanouškům, obavy neustále trvají, Slavií nekoupil žádný majetkový koloz, takže kamen ze srdce jim určitě nespadl.
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
02.04.2019, 18:58
 
 
Když tady čtu ty vaše kecy, tak si říkám - každý klub má takové fanoušky, jaké si zaslouží. Tady je zase trenérů... souhlasím se Safou, vzhledem k tomu, jak byl poslední rok pokřivený zejména primárně kvůli nemožnosti financování, jsem dalek toho hodnotit Říhu jako trenéra, když musel pracovat s kádrem, na jaký měl. A jeho kritika mladých mi přišla úplně v pořádku. Ale chápu, je to tu samej hokejovej znalec a matador, co přesně ví, co by se mělo a nemělo dělat.
 
 
hope_eden
 
karma 0 Reagovat
hope_eden | Praha
02.04.2019, 17:25
 
 
Reakce na hojas: jasný... dovedu si moc dobře představit...
Prosím můžeš mi sdělit odkud vítr fouká, abych byl v obraze...já to jasný nemám...
Díky
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
02.04.2019, 14:59
 
 
Reakce na safa19: To už není důležité. Fanoušci se o tak...
jasný... dovedu si moc dobře představit odkud vítr fouká...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
02.04.2019, 13:15
 
 
To už není důležité. Fanoušci se o takové věci starat nemají. My jsme tu od atmosféry.
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
02.04.2019, 12:39
 
 
dle mě jde hlavně o to, jaký hráči jsou na ledě, když máš na ledě kvalitu, tak je úplně jedno kdo je trenér, nebo kdo je sportovním manažerem, mě zajímá hlavně to, jestli přijdou ňácí kvalitní hráči?
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
02.04.2019, 11:34
 
 
Reakce na safa19: To rozhodně nechci, já nebyl ten, kdo ...
A kdo to teda z FK chtěl?
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
02.04.2019, 05:44
 
 
Reakce na george64: Snad nám nechceš určovat o čem se ta...
To rozhodně nechci, já nebyl ten, kdo z FK chtěl kontrolovat DF. Smajlík Ber to jako názor jednoho z fanoušků, a ne jako někoho, kdo vás chce nějak kontrolovat nebo umravňovat. Šlo mi jen o to, že sezóna ani nezačala, a už je něco špatně.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"