Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Afaika" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
18.02.2019, 12:09
 
 
Reakce na Nwmjmeno: Afaika už se pilně připravuje na roz...
+ hojas - S ohledem na infantilitu vašich příspěvků se mi ani nechce věřit, že byste byli dospělí. Přijďte, vy stateční borci schovaní v anonymitě svých nicků, přijďte mi to říci face to face, zjevně víte, kde mě najdete. Ráda vás poznám a pohovořím s vámi. Pokud na to nemáte koule, nebudete i nadále nic jiného než to, co jste doposud - srabi Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
04.02.2019, 16:51
 
 
Reakce na Weetek: V Ústí jsem nebyl, takže nebudu hodnot...
Smajlík ty mě fakt bavíš Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
16.01.2019, 08:19
 
 
Reakce na Sisko: A to si jako někdo představuje, že lidi...
Co pořád máte s vychvalováním majitele? To přece nikdo po nikom nechce. V zájmu objektivity je ale třeba vzít v potaz všechno. Zranění hráčů, výkonnost apod.. Rovněž hlášky "že jsme bez ambicí, sportovních cílů" atd. také neodpovídají skutečnosti. Velice mě udivuje, že takto hovoří i ti, kteří byli na valné hromadě a na diskuzích s VP, kde řekl jasně, že chce tým postupně stabilizovat, letos bude úspěch play off a časem EHL. Vždyť tj. v každém rozhovoru a někteří se tváří, jako kdyby to neslyšeli. Teprve letos se vyjasnila vlastnická struktura. To si jako někdo vážně myslel, že ještě v tom roce vyhlásíme boj o EHL? Chceme to všichni, ale není to reálné. A co se týká návštěvnosti, je to svobodná vůle každého jednotlivého fanouška. Kdo chce chodit, chodí. Kdo nechce, nechodí. Ale důvody, které, Sisko, uvádíš, ukazují, že vůbec nesleduješ dění ve Slavii, protože ke všemu, co píšeš, se Pitter jednoznačně vyjádřil. Že to někteří odmítají akceptovat, není jeho chyba Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
14.01.2019, 10:57
 
 
Reakce na Dalajlama: No ale taky se nemusí psát, že jsme...
Omlouvám se, ale nic takového jsem nikde nečetla, ani mezi řádky. Odchod hráče byl měl výhradně sdělovat klub, nikoliv FK. Chápu vysvětlení, že nechtěli na odcházejícího hráče "kydat hnůj", ale nesdělení důvodu způsobilo zlobnou reakci na straně fanoušků.
Mám ale pocit, že u některých je úplně jedno, jestli se info sdělí, nebo ne, hledají se jen záminky ukázat veřejně nevoli vůči VP. Ať udělá, co udělá, vždy tj u někoho špatně.
A nepleťte si prosím informativní schůzky, na které je vedení FK zváno, s pracovními poradami. V této pozici FK opravdu není
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
11.01.2019, 14:41
 
 
...Tak tohle už je fakt smutný... A pak že my fanoušci jsme pro ně důležití... Však na nás v jednom kuse se.rou zm.rdi …
Tak tj. z pardubického fóra, od fans, kteří mají jedny z nejvyšších návštěv na domácí zápasy. A nespokojenost je i na Kladně a v dalších klubech. Kdo sleduje ví, že Dynamofans udělali choreo, kde uvedli všechny členy vedení, o kterých jsou přesvědčeni, že jejich klubu nejvíce škodí. Pomohlo jim to? Vyřešila se nějakým způsobem jejich současná situace? Nikoliv. A to množství fanklubáků v obou jmenovaných klubech je mnohonásobně (s důrazem na slovo "mnohonásobně") větší než máme teď my.
Představa, že fans můžou určovat běh klubu, je představa lákavá, leč nereálná, zvláště v našem množství. A pokud tu ještě někdo napíše, že (cituji)…" je třeba silná platforma. Řeklo by se fanklub, například. Z mého pohledu není vzhledem k dlouhodobému vystupování některých výrazných figur z fanklubu (a teď opravdu nemyslím Šáfu) žádné překvapení, že nic takového se nedělo a zřejmě ani nadále neděje"...(konec citace), je to důsledek neznalosti toho, co vedení FK udělalo a dělá, nevědomosti o zákulisí a nakonec i obyčejně lidské hlouposti.
Předpokládám, že teď už jste četli vyjádření VP k odchodu JV. Já a předsedkyně FK jsme toto od něho věděly již v den, kdy odešel. Určitě se najdou tací, co budou jeho vysvětlení zpochybňovat. Já to dělat nebudu, nejsem s klukama ani v šatně, ani na trénincích a jestli si dobře pamatuji, z podobného důvodu byl Honza odejit již minule. Jediné, co mám VP za zlé je, že jeho vyjádření nepřišlo ofiko v den odchodu, nebo aspoň před Honzovým vyjádřením pro média. Vznikl tím prostor pro spekulace a naštvanost neinformovaných fanoušků a to se dle mého nemělo stát.
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
24.11.2018, 13:17
 
 
Reakce na george64: Ty tady omylas porad to stejne,takze...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
23.11.2018, 09:58
 
 
Reakce na Dalajlama: Je to bizár...Dorost a junioři šla...
Tvá slova pozlatit Smajlík . Jenže kdo nechce, bude si stále hledat zástupné problémy a důvody, proč nechodí.
To George64 - ty jsi zamrzl někdy v minulém století. Pokud se o dění v HCS zajímáš, měl bys vědět, že je úplně jiná situace, než byla za majoritního vlastníka, kterého HCS nezajímala. Rozjel se nový projekt a kdo chce, chodí a vedení od něho důvěru už má. Stačilo by si je poslechnout, nebo členy představenstva, ale ono je jednodušší neustále se hrabat v minulosti a vyčítat, než se dívat dopředu. Dalajlama má pravdu, všichni se těšili do Edenu, ale najednou je na zimáku zima, no kdo by to čekal? Ale kluci hrají dobře, sbírají zkušenosti, jestli ani tohle nestačí, tak fakt nevím... Smajlík . Ono se jim opravdu hraje lépe při zaplněném stadionu, než při tom komorním složení, co je tam teď.
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
22.11.2018, 09:30
 
 
Reakce na Dalajlama: Jenže oni hrajou horní patro tabulk...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
21.11.2018, 14:09
 
 
Reakce na Dalajlama: Takový partner ovšem nikdy nepřijde...
Pravdu máš! Šáfa už to tady také napsal, je prostě nová doba pro Slavii, co bylo předtím a co ji srazilo dolů, je pryč, ale nelze čekat, že se okamžitě vrátíme do EHL. Bude to nějaký rok trvat, ale už jsou narovnané vlastnické vztahy, v představenstvu jsou lidé, kterým o HCS opravdu jde. Dejte té naší Slávince ještě šanci, choďte, fanděte, užívejte si hokeje. Klukům se bude lépe hrát, když bude víc lidí. Pan B. je už naštěstí minulostí, tož nehledejme další důvody proti, ale vraťme se všichni do Edenu a ukažme, že nám na Slavii záleží.
Těší mě, že se vrátil zpět Jarda Kverka, byť jen na střídavé starty, ale věřím, že i on pomůže k lepším výsledkům Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
09.11.2018, 11:01
 
 
safa19 + Dalajlama Smajlík , hezká podpora našich kluků Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
07.11.2018, 10:25
 
 
Reakce na safa19: Ano měl, to vím taky. Nechci se dostáv...
Kdybyste si dali práci a našli rozhovor s Frodlíkem, kde vysvětloval, jak velké jsou obstrukce s novou helmou, bylo by vám jasné, že kvůlivá pár zápasům, které za nás chytal (a doufám, že jich bude chytat méně a méně), mu shánění nové za to nestojí. Myslím si ale, že přelepit si ji před zápasem a sundat nálepku po zápase, není až tak časově náročná činnost, aby ji nemohl zvládnout i sparťan Smajlík . Určitě ví, jak nás to štve, ale ignoruje to. Může být rád, že tu hraje, že zůstal v Praze, také ho mohli poslat do Prostějova a dál, takže trocha slušnosti vůči nám, by mu neuškodila.
Na Kladně jsem výjimečně nebyla, ale z toho co jsem slyšela, nepodržel nás. Šorfík teď chytá velice dobře, záda mu kryje Sochůrek, nevidím důvod k angažování sparťana, pokud jsou kluci ready. Raději prohra s našimi, než to samé s "S" Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
31.10.2018, 15:18
 
 
Reakce na Dalajlama: No, rozebírat snad ani ne, co na to...
Promiň, co vlastně chceš? Vždyť jsi byl na valné hromadě a Pitter tam naprosto jasně a srozumitelně vysvětlil, co a jak bude. A přesto jsou některé Tvé příspěvky takové, jako kdybys nikde nebyl a nic neslyšel. Na VH jsi Pitterovi kýval, jako že chápeš, tak co se stalo, že je najednou mlha před i za Tebou? Děje se přesně to, co bylo řečeno, že se dít bude. Že bychom chtěli něco jiného? To bychom chtěli, ale holt si budeme muset počkat. Ale hraje se pěkný hokej, kluci bojují, jen nejsme v EHL. Pokud je toto pro někoho jediné měřítko, tak chodit nebude.
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
28.10.2018, 07:26
 
 
Včera parádní hokej, kluci, děkujeme Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
11.10.2018, 08:12
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
09.10.2018, 10:23
 
 
Reakce na safa19: Já bych si z toho moc pr*el nedělal že...
Tak to vůbec není špatný nápad, Davide Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
04.09.2018, 13:23
 
 
Reakce na weetek: "A hodně z vás nedá ani těch pár korun...
Weeteku, z tvého příspěvku je vidět, že ač nic nevíš, o to zasvěceněji o tom a rád píšeš. Nechápu, proč věnuješ tolik času rozboru názoru někoho jiného a ještě takovým nesmyslným až směšným způsobem.. Nesouhlasím s tebou, ale nikterak tě nenapadám, jen si myslím něco jiného. Nemůžu si pomoct, ale v souvislosti s tebou a tvými reakcemi mi napadá název jednoho filmu "Blbější, než jsme mysleli", ale že až tolik Smajlík ?
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
03.09.2018, 08:17
 
 
Reakce na FPS: "jsou koukatelné a na rozdíl od předchozí...
Už ti odpověděl Hojas Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
31.08.2018, 09:52
 
 
Reakce na hojas: Já myslim, že na návrat slávistických i...
Vrátil se Honza Novák, Jirka Drtina, Ďolík, tj. nic? Agenta Kácy Pitter oslovil, ale jak psal už Šáfa, má koleno v takovém stavu, že chtěl ukončit hokejovou kariéru a také to udělal. Jestli by přišel do Slavie na jiný post (a jestli mu bude nabídnut), můžeme spekulovat, ale víme prd. Myslím si ale, že přes všechny přešlapy, které VP udělal, nebýt jeho, tak se A hokej už v Edenu nehraje a neustálé nasazování psí hlavy (ač pesany miluji) je v tomto případě nesmysl. Jeho peníze, jeho pravidla. A hodně z vás nedá ani těch pár korun za vstupenku, jen kritizuje a kritizuje. Byla jsem na všech domácích přípravných zápasech a jsou koukatelné a na rozdíl od předchozích let, jsou vidět kombinace, o kterých jsme si zatím mohli nechat jen zdát Smajlík . Neobhajuji VP, ale vycházím z reálných podmínek, zatímco někteří žijí pouze v minulosti a odmítají je přijmout. Čas ukáže, jak to s našim milovaným klubem bude. Ale je snaha o restart, čekala bych, že když se konečně vyjasnila vlastnická struktura, po které jsme tady všichni volali, že se přístup některých z vás změní a dáte novému týmu šanci ukázat, co v nich je. Ale někteří chtějí prostě jen nadávat a nic víc. Záleží na každém z vás, jestli budeme chodit a kluky podpoříme. Já za sebe a své slávistické kamarády říkám "ano" Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
30.08.2018, 08:32
 
 
Reakce na 321456987: nemá cenu se rozčilovat s vedením f...
Zápis z valné hromady na stránkách fanklubu nikdy nebyl, stačí se podívat. Vždy tam byla pouze výroční zpráva za předchozí období a ta tam je.
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
29.08.2018, 09:08
 
 
Reakce na hope_eden: Díky za jednoznačnou odpověď jménu ...
Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže