Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Afaika" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
11.10.2018, 08:12
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
09.10.2018, 10:23
 
 
Reakce na safa19: Já bych si z toho moc pr*el nedělal že...
Tak to vůbec není špatný nápad, Davide Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
04.09.2018, 13:23
 
 
Reakce na weetek: "A hodně z vás nedá ani těch pár korun...
Weeteku, z tvého příspěvku je vidět, že ač nic nevíš, o to zasvěceněji o tom a rád píšeš. Nechápu, proč věnuješ tolik času rozboru názoru někoho jiného a ještě takovým nesmyslným až směšným způsobem.. Nesouhlasím s tebou, ale nikterak tě nenapadám, jen si myslím něco jiného. Nemůžu si pomoct, ale v souvislosti s tebou a tvými reakcemi mi napadá název jednoho filmu "Blbější, než jsme mysleli", ale že až tolik Smajlík ?
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
03.09.2018, 08:17
 
 
Reakce na FPS: "jsou koukatelné a na rozdíl od předchozí...
Už ti odpověděl Hojas Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
31.08.2018, 09:52
 
 
Reakce na hojas: Já myslim, že na návrat slávistických i...
Vrátil se Honza Novák, Jirka Drtina, Ďolík, tj. nic? Agenta Kácy Pitter oslovil, ale jak psal už Šáfa, má koleno v takovém stavu, že chtěl ukončit hokejovou kariéru a také to udělal. Jestli by přišel do Slavie na jiný post (a jestli mu bude nabídnut), můžeme spekulovat, ale víme prd. Myslím si ale, že přes všechny přešlapy, které VP udělal, nebýt jeho, tak se A hokej už v Edenu nehraje a neustálé nasazování psí hlavy (ač pesany miluji) je v tomto případě nesmysl. Jeho peníze, jeho pravidla. A hodně z vás nedá ani těch pár korun za vstupenku, jen kritizuje a kritizuje. Byla jsem na všech domácích přípravných zápasech a jsou koukatelné a na rozdíl od předchozích let, jsou vidět kombinace, o kterých jsme si zatím mohli nechat jen zdát Smajlík . Neobhajuji VP, ale vycházím z reálných podmínek, zatímco někteří žijí pouze v minulosti a odmítají je přijmout. Čas ukáže, jak to s našim milovaným klubem bude. Ale je snaha o restart, čekala bych, že když se konečně vyjasnila vlastnická struktura, po které jsme tady všichni volali, že se přístup některých z vás změní a dáte novému týmu šanci ukázat, co v nich je. Ale někteří chtějí prostě jen nadávat a nic víc. Záleží na každém z vás, jestli budeme chodit a kluky podpoříme. Já za sebe a své slávistické kamarády říkám "ano" Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
30.08.2018, 08:32
 
 
Reakce na 321456987: nemá cenu se rozčilovat s vedením f...
Zápis z valné hromady na stránkách fanklubu nikdy nebyl, stačí se podívat. Vždy tam byla pouze výroční zpráva za předchozí období a ta tam je.
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
29.08.2018, 09:08
 
 
Reakce na hope_eden: Díky za jednoznačnou odpověď jménu ...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
02.08.2018, 16:57
 
 
Reakce na Dalajlama: No, aspoň jsem to zkusil... Za proj...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
31.07.2018, 15:09
 
 
Reakce na Dalajlama: Jako mám se modlit aby mě nakrmil a...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
08.12.2015, 10:26
 
 
Reakce na Mistr_slávista: Tým nedělá vedení, magement an...
V pořádku, to beru. Pak ale s tím nepruď na fóru Slavie. Založ si fanklub bývalých hráčů a trenéra a tam si to se stejně smýšlejícími řešte donekonečna. To bude OK Smajlík .
To Dadana: tak nějak stále zapomínáš na to, že do toho "háje" nás poslali ti samí hráči, po kterých se ti tak stýská. Nebo byl na ledě někdo jiný nebo někdo z nás tady? Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
26.11.2015, 08:36
 
 
Reakce na Galen: Copak Jedlička s Červeným, byť i ti jso...
S Andresem s Tebou souhlasím. Větší IT mohl dostávat i u nás a nemusel kvůlivá tomu pryč. Nehrál vůbec špatně. Rovněž si myslím, že byla chyba, že byl odejit Tomáš D., nevím, co od něho čekali, ale svou práci dělal dle mého dobře a hráč jeho typu týmu schází.
To Lunaris: tak to nám sedmi statečným (jak nás nazval Kašpařík) můžeš závidět, protože jsme to fakt viděli naživo Smajlík . Klidně mohli po první třetině písknout konec. Asi měl jít chytat Tomáš hned od začátku, Saša není ve své kůži a je to sakra znát. Horší by to asi nebylo, když vezmu, že za cca 2,5 třetiny obdržel jen dva góly a za první dle mého ani nemohl, protože měl zcela zakrytý výhled.
To Weetek: doufám, že nebudeš mít pravdu, ale obávám se, že asi ano Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
13.11.2015, 09:17
 
 
Reakce na Weetek: Afaiko, možná jsi můj dotaz jen přehlé...
Nepřehlédla, Weeteku, jen nemám chuť pouštět se do žabomyších válek o každé slovíčko. Nicméně jsi požádal slušně a na to já slyším, takže další pokus o normální dialog (doufám)...
Jsem na všech domácích zápasech a skoro na všech výjezdových, tzn. že hru vidím v reálu a ono to vypadá jinak než na streamu nebo onlinech. Souhlasím s Tebou, že HCS hraje už cca sedm zápasů špatně a že to bylo i za Punčocháře stejné. Když jsem o něm mluvila, bylo to myšleno tak, že Milan Hruška je po operaci kolene, tzn. že do zápasů nezasáhne několik týdnů a zbavovat se v té době dalšího beka, když jsou nedostatkovým "zbožím", mi přišlo jako nešťastné řešení. Nicméně jsem se na to zeptala Hynka na besedě a jeho odpověď byla v tom smyslu, že byl se hrou PP tak hrubě nespokojený, že je lepší, že je pryč, než aby zůstal jen do počtu. Jeho místo by měl nahradit Andrlík, který měl hrát už v Mostě, ale smůlovitě onemocněl. Nemám důvod o tom více pochybovat.
Pavlin je na tom sice v kanadském bodování velice dobře, ale jeho hra se výrazně zhoršila ve stejnou dobu, kdy šla hra týmu dolů celkově. VodníRys může mít pravdu, že je unavený, protože hrál hodně zápasů za sebou, jenže on takhle hrál už před repré SLO. Sice se mu daří dát čas od času gól, nebo na něj nahrát, tj. OK, ale jako bek poslední dobou selhává. Často namaže soupeři, nahazuje, jako by nevěděl, co s pukem, když už k němu dojede, zbytečně fauluje apod., to není jen v posledních dvou zápasech. A není to jen můj subjektivní dojem, měl bys slyšet ty, co sedí/stojí vedle mě, jak komentují jeho nepovedené zásahy. Osobně si myslím, že padl jen do stejného srabu, jako je v současnosti celá HCS a věřím tomu, že se to zlomí, že si tým sedne a bude zase dobře. Nicméně pokud nějaký ten zápas naživo vidíš, musíš vidět i tohle, to se prostě nedá přehlédnout, je to jen stín Pavlina ze začátku sezóny (i když v tom není sám Smajlík ). Tak snad bude líp a hned zítra v Havířově, aspoň nás třináct bláznů, co tam jede, v to doufá Smajlík
Omlouvám se všem za tapetu Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
13.11.2015, 08:06
 
 
Reakce na George64: Asi bylo myšleno tohle https://www.f...
Přesně, tj. ono, děkuji za zástup Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
12.11.2015, 16:19
 
 
Reakce na sild: Koukám , že to tady lehce skomírá... Vče...
Velice slušně je průběh setkání popsaný v sekci Odbor přátel SK Slavia - hokej
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
10.11.2015, 11:23
 
 
Reakce na petr9608: Dyť už nevyhráli sedm zápasů v řadě!...
My jsme ale vyhráli Smajlík , jen ne za plný počet.
Souhlasím s tím, že ta hra je oproti začátku sezony mizerná. Na rozdíl od některých zde uvedených názorů si myslím, že je škoda Andrýska, který bojoval celou dobu a vracel se (na rozdíl od jiných) a Tomáše Doležala, který si svoji černou práci také odvedl. PP možná zůstal za očekáváním, ale teď zjevně chybí. Podle mě to nebyly šťastné kroky, ač se mi včera jak Mikulík tak Kubica docela líbili. Ale Pavlin je jako obránce už několik zápasů marný (bez ohledu na bodování), přestalo se dařit Nathanovi (sice se dostane z jedné strany na druhou, ale tj. všechno) a tak bych mohla pokračovat. Uvidíme ve středu s rozjetou Duklou. Vůbec si netroufnu předjímat výsledek Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
09.11.2015, 13:56
 
 
Reakce na mpik: Movember je fajn akce. Jednou. Možná dva...
Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
05.11.2015, 07:56
 
 
Reakce na Galen: Nebudu komentovat výměny hráčů, kontrov...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
04.11.2015, 14:03
 
 
Reakce na George64: Málo pohybliví,nedůrazný a tím pádem...
Neřekla bych...
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
04.11.2015, 10:11
 
 
Reakce na pbianca: Tomáš Andres vyměněn do konce sezony ...
Už jsem dala dotaz, ale odpovědi se asi hned tak nedočkáme. Nelíbí se mi to, Tomáš hrál dobře, pochybuji, že Kubica bude lepší Smajlík . Ach jo, proč? Uvidíme, co nám řekne vedení na setkání... :(
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
27.10.2015, 08:18
 
 
Reakce na quak: Zdar sešífky, dík za na 1. ligu vynikají...
Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


×
Dnes v 12:30 | Jun.
HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
×
Dnes v 15:30 | Dor.
HC Slavia Praha
HC Sparta Praha