Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Dalajlama" |  vypnout filtr
 
1234567>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
17.10.2018, 19:52
 
 
K čertu s tim.... A Vepřov zrovna prohrál a Vsetín asi taky dostane... No nic, hezký to jinak bylo ta první část soutěže. Vyvěsím tedy pod dětskou tribunu transparent Sláva Tobě, veliký Slávy synu. A ještě Nemusí pršet, jen když kape. Snad tím paní Janu udobřím..
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
17.10.2018, 14:42
 
 
Reakce na Jana83: Pane Weeteku, hledala jsem na netu inf...
To je ale škoda....S vaším inkvizičním stylem nás tu všechny strčíte do kapsy.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
16.10.2018, 19:14
 
 
Reakce na Jana83: Podívala jsem se do Sbírky listin - tí...
Nu, chvályhodné je na tom hlavně to, že je to po letech konečně první nám dostupná listina, z níž si lze učinit jakýsi hrubý obrázek, jak je na tom organizace ekonomicky a jaká je perspektiva vstupu někoho silnějšího. Spíš ne, zápis víceméně potvrzuje zdejší spekulace o vytloukání klínu klínem. Možná i Letňanské Sýkorky zjistily, že s tím snadno zaměnitelným názvem jim pšenka spíš nepokvete...A jak jsem Vám již psal, je toho víc, co tady pořád hnije. Za mě osobně vůbec ne to, že Slavia není v lize, dokonce ani že VP není slávista. Ale podílel se na vymáchání VR ve špíně, protože ten spíš mladýho P pohlavně zneužíval než že by zpronevěřil Slavii směšnou částku. A to se nedělá a už vůbec ne někomu, kdo je a zůstane jako na potvoru pořád symbolem té organizace a vrazil do toho vlastní peníze a energii, o které se VP ani nezdá. Například. A nebudu ho velebit ani za nápad hrát s mladýma protože ten zjevně ležel jako jediný možný od samého začátku resp. konce v extralize přímo před ním, když vidím ten způsob financování...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
16.10.2018, 17:22
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Dovolím si re...
Tak, tak, trapný omyl.To je z toho, když se neznají stanovy SK Slavia Praha spolek dostupné na internetu...A jak to teda je? Ženstvo přešlo do HCPb a spolek HCSP-Ž zůstává jako prázdná šlupka oddílem velké Slavie? No ale, pokud jde o ty veřejné zdroje, že by nově umístěné zápisy z valných hromad HCSP a.s. zrovna uklidňovaly emoce pokud jde o bratra Předsedu....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2018, 22:48
 
 
Prý nejlepší hokej co se zatim ve Vsetíně hrál.To potěší. Ted si jen nevylomit zuby na Karborundum Benátky a a aspoň bod z Jjhlavy by se taky hodil...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
12.10.2018, 17:35
 
 
Reakce na safa19: Mohla by se oslovit firma od té Dobré ...
Stačilo by, kdyby někdo vykouzlil nějakej suvenýr co by si člověk mohl koupit a odnést. Např. malou repliku tý Kolaříkový vyvěšený plachty jako vlajku na zeď nebo do auta. Kdo by chtěl může si to dát podepsat...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
12.10.2018, 15:39
 
 
Nu, ve vzduchu se vznáší otázka, resp. otázky. Bude tam i Růžička? A pokud nebude, tak proč? Nepozvala ho Slavia? Nepozval ho Kolařík? Pozvali ale odmítl? Protože za normálních okolností by tam jistě byl resp. být měl. Růžička je totiž pořád Slavia i když si myslí třeba i sám, že není.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2018, 20:02
 
 
Reakce na george64: Hrát budou pouze legendy v poklidném...
Duhu, míru, lásky a porozumění zařídí nad zimákem která firma?
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2018, 16:18
 
 
Reakce na safa19: Bavil jsem se o tom na hokeji i s Dala...
Jo, včera jsem poptával na prodejně jestli něco a co bude k mání ohledně Kolaříka. Bylo mi řečeno, že NIC. Tomu řikám zase pozvánka na ten zápas, kde zase vlastně ani nevím, proti komu budou legendy hrát....Když se tak bavíme o znovuvybudování vztahu k organizaci a lákání fanoušků.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2018, 09:23
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Přijde na to, koho konkrétně tím myslíte, tím vedením klubu. Teda organizace, jakýpak klub..Jestli vám jde o bratra náčelníka, řekněte to rovnou. To je totiž složitější problém co má určitou historii a ve stručnosti lze uvést, že ztracený respekt se zpět získává velmi pomalu a těžko. Zatím je příliš brzy a mlčenlivá tolerance je maximum, co lze čekat. A pokud jde o aktuální výsledky, ty jsou především hráčů a vedení mužstva. A vyprosil bych si, že se někde protloukali, na těch zápasech v té době úplně nového týmu jste nebyla. A prohráli zatím jen s prvním a druhým a s Prostějovem, který také není Kadaň. Jako staroslavista vás ještě (a nepřímo bratra náčelníka) musím poučit, že inkviziční vztah k vlastnímu vedení je jednoduše takový slávistický kolorit. Musí se s ním počítat.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
08.10.2018, 20:03
 
 
Tři body na první místo, za námi Jihlava se zápasem navíc, první zápas s nulou, dva noví hráči... A nic. Chodí tam přitom taková starší drobná paní na každý zápas, na ochozu nad stáním nad modrou. A jiným by byla i NHL málo asi...Už vidim ty kupce a sponzory jak se zrovna valej do Vršovic.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
08.10.2018, 11:36
 
 
Reakce na gulihan: Na repre teda tohle svojí holce nekup...
Pepřák nemáte? Zimák je o zápasech prvního mužstva dost opuštěné místo....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
07.10.2018, 15:29
 
 
Mužstvo má zjevně charakter. Tak už zbývá jen zjistit, kolik charakteru je u mužstva třeba aby jej v sobě nalezli také ti co se nazývají jeho příznivci. Tím spíš, že mužstvo stojí z nutnosti převážně na vlastních zdrojích, jinak řečeno lidech. Návštěva na posledním zápase byla již ostudná.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
04.10.2018, 11:13
 
 
Koukám, že návštěvnost klesá úměrně se zvyšujícím se počtem dosažených bodů. Pozoruhodná anomálie...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 18:54
 
 
Reakce na Standikk: možné to je, psal tam něco ve smyslu...
No tak Hašek v Praze ani nebyl tak to nemohl vědět, spíš to odhadl. Někde to tu musí být, rozhovor se Zavadilem, není to tak staré. Myslim že říkal že píše i knihu o Slaviii, škoda, že ještě není. Vůbec informace z doby před postupem zoufale chybí... Pamatujete si třeba Honzu Holečka? Ne brankáře, útočníka.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 16:41
 
 
Reakce na Standikk: na Hendrycha vzpomínal D. Hašek ve s...
To se Hašek plete, bylo to koleno nebo obě a prostě to nešlo resp. nešlo to tak aby to k něčemu bylo. On pak udělal školu a dělal nebo snad dodnes dělá nějakej byznys s oblečením, kdysi tu na to vzpomínal Zavadil...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 11:47
 
 
No, snad si vzpomene, dělali jsme myslim společně i zkoušky na gympl.Volek byl o něco mladší. Ale byl s námi Richard Žemlička. Pravda, děti, teď si to vybavuju, někdo to tehdy říkal na odborářský lize. Jasně, z těch peněz co tam tehdy byly....To moc děkuju za informaci.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 09:59
 
 
Reakce na PJH: no tak Petr Hendrych byl útočník....a hrá...
No dyť, myslel jsem tim, že byl taky dost hvězda jako Tomáš. Skončil bohužel velmi rychle a mladej, byl chabrus na kolena myslim. To byla běžná věc tehdy, nikdo to u děcek nesledoval...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 09:50
 
 
Reakce na Safa19: To jsem se spletl, pardon. Zas tak důk...
Je to von, víc jich nebylo. A jak jsem řekl, v dorostech určitě nejlepší v Praze a velkej talent. To se snad zastavím, když budu mít cestu.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 09:07
 
 
Reakce na safa19: Jen tak pro zajímavost. Pamatujete něk...
Pravda, co pamatuješ, už mohl být dvojka. Musel být před tím někde na vojně, na školu určitě nešel. A spíš VTJ než některá Dukla z ligy, to už si nepamatuju. Taky by mě zajímalo co s ním je..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže