Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Dalajlama" |  vypnout filtr
 
1234>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
02.08.2018, 12:49
 
 
Reakce na Afaika: *2*...
No, aspoň jsem to zkusil...
Za projevenou loajalitu od majitele žádám:
1) změnu názvu na SK Slavia Praha - Hockey
2) třetí sadu dresů v modré barvě pro zápasy s Třebíčí, Prostějovem a pod
3) odstranění olezlé kočky z prsou a návrat k logu z let 60-80
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
02.08.2018, 10:17
 
 
Reakce na Weetek: Jsem poslední, kdo by si neuvědomoval,...
Já vím, kdo vy jste!!! Vy jste Duch Dřevěnky na starým fotbalovým stadionu. Vždy jsem říkal, že než ji zbourají, musí se poradit s kouzelníkem, jinak se té věčné kverulace nikdy nezbavíme... Nu, kverulaci zdar ! Je to marný, je to marný, je to marný.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
01.08.2018, 18:15
 
 
Reakce na Weetek: Věřím, že při vašem originálním stylu ...
Pane, na hromadě jste myslím nebyl, škoda, mohl jste se vyptat jako já. Připouštím, že jeho permanentně omluvný projev je poněkud složitý, nicméně podstatné z něj myslím vypadlo alespoň mezi řečí:
1) Nic si nevybral, zbylo to na něj a má, zřejmě i důvodně za to, že na něj postavili chatrč.
2) Za prioritu má fotbal v Pardubicích a tak to zůstane, prý mu ale s hokejem lidi z fotbalu pomůžou
3) Shánět někoho na vstup bude ale nikdo se zatím nehrne
Zbytek si dokreslíte pomocí veřejně dostupných evidencí a sledováním tisku. V Pardubicích se zas jednou rozhodli, že mu teda přece jen dostaví Letní stadion. Jenže půlka města je proti, na fotbal tam nikdo nechodí a na podzim budou komunální volby.... Je fakt, že tam má v dozorčí radě Luboše Kubíka, nevim, jestli to je nějaká naděje pro extraligový hokej ve Slavii nebo hokej vůbec. Jako podnikatel je spíš druhá až třetí liga, těm se toho moc nehrne, jen tak co zbude, zpravidla. Ani ta Slavie vlastně není přímo jeho ale Merit Assetu a ten vlastně taky není jeho, protože je ve svěřenským fondu.
To samo o sobě stačí, aby si člověk uvědomil, že situace je ještě vážnější než se zdá a připustil si, že Slavie není jen A mužstvo ale především základy, to jest komplet mládež. Na tu jsou totiž taky třeba peníze. Tak skutečně nevidim důvod do něj teď dokola bezúčelně vandrovat, když to nějakym způsobem zajišťuje z toho na co stačí.Když se naštve a sekne s tim ze dne na den, jsme v troubě komplet. Áčko může klidně i do přeboru, pro mě za mě se dá i na čas rozpustit ale oddíl se nesmí rozsypat celý.
.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
01.08.2018, 14:50
 
 
Reakce na Weetek: Tak dokud najde představa, že dnešní s...
Přesvědčil jste mě. Slibuji, že každý měsíc alespoň jednou zajedu do Brázdimi nebo kde to bydlí a třikrát mu obejdu barák s pokřikem "Švorcák, švorcák, švorcák"! To s nim určitě pohne a do roka jsme tam. V konkursu ovšem, ne v EL...
Vy jste fakt originál. Na jedné straně mu neřeknete jinak než bankrotář, na druhý po něm chcete peníze, nejlépe moře a hned. Což se poněkud vylučuje. Nemá, rozumíte, nemá a nikdo mu nedá.
Vy rád tu historii, takže ještě k postupu a shodě okolností, což není totéž co šťastná náhoda:
1) vrátila se IPS a mohl se postavit tým, který to mohl reálně zkusit (okolnost č. 1)
2) Farda (okolnost č. 2 a vlastně i č. 3 protože bez něj by nepřišel Vladimír)
3) neskutečnej Alkáč (okolnost č. 5)
4) propozice nezakazovaly, aby Vladimír hrál až PO, dnes vyloučeno (okolnost č. 6)
5) do baráže šly švorcový a marný Hradce (okolnost č.7)
6) až pak Vladimír jako okolnost č. 8 korunující dílo


 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
31.07.2018, 14:12
 
 
Reakce na Weetek: A víte, že to kupodivu jasné každému n...
Jako mám se modlit aby mě nakrmil a když to udělá, tak ho kousnu do ruky, že nesehnal víc žrádla, i když vim, že víc nemá a mít nebude? Takovej pes ovšem patří rasovi.... Pro mladší podotýkám, že z ruky do huby (viz mpik) bylo po desetiletí podstatou existence hokejového oddílu Slavie. Jako Popelka přišla, za šťastné shody dalších okolností, do extraligy a dokud se toho držela, měla sympatie napříč ostatními kluby a dokonce i výsledky, v to počítaje první titul. Zničil ji postupný přechod na hogo fogo přístup provázený arogancí a to až takovou, že je dnes každému šumák, že v lize není. To je dost důvodů k novému začátku a k návratu ke kořenům. Takže on má v podstatě pravdu, že to komunikuje stylem věčného loosera je spíš na terapii. Záleží na Říhovi, co udělá s mladýma.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
31.07.2018, 10:41
 
 
Reakce na Weetek: Nemůžu si pomoct, ale když odhlédnu od...
No ale co má jako říct?
"Jsem trouba co mu kujóni nechali Černýho Petra, hokeji nerozumim, pražskýmu už vůbec ne, chtěl jsem se jen trochu svézt a nevěděl, že mi prodali lístek na Titanic, peníze nemám a ty co mám musím vrazit do fotbalu, kde mi taky hoří koudel a který mám vlastně radši "?
Budete pak spokojenej? On to ale svým zvláštním způsobem říká, víte, mimo to, i kdyby neříkal, je to jasné každému, kdo vychodil základní školu, to jest i vám. Vy jste si vlastně dost podobný. On hází všechno na ty druhý a vy zase na něj. Obojí je přitom úplně jedno. Důležitý je, aby sehnal prachy na sezonu a aby se mladej Říha pokusill bejt něco jako malej Herb Brooks. A zkusili to vyhrát, prachy neprachy. Aspoň to zkusili. Vy jste neviděl Slap Shot?
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
18.07.2018, 18:30
 
 
Tak já pořád nevím, jak je to s těmi prioritami. A s realitami. A hlavně se vztahem k realitě.



Tak já pořád nevím, jak je to s těmi prioritami. A s realitami. A se vztahem k realitě....
odkaz




















 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
16.07.2018, 12:01
 
 
Reakce na FPS: tak to raději WSM ligu než EBEL, na EBEL ...
Můžete být klidný, nevkročíte. Na EBEL by totiž bylo třeba mnohem více peněz než i na českou extraligu. A odhaduji, že peněz řádně a včas předem dokládaných, nikoliv tahaných na poslední chvíli z tajemných klobouků ještě tajemnějších akcionářů resp. t.č. svěřenských fondů...A i kdyby takové peníze byly, je otázkou, zda by EBEL o rozšíření na sever vůbec stála. Jinak, odhlédnuto od uvedeného, soudím, že Slavii by ta soutěž slušela. Stejně o ni v extralize nikdo nestojí.
.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
29.06.2018, 17:26
 
 
Tomu tedy říkám pozvánka do ochozů hokejového stadionu.....Dole hrát nechceme (9-14 místo), ale PO (1- Smajlík cíl není, cílem je dobrý dojem????!!
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.06.2018, 16:23
 
 
Reakce na hojas: ta půlhodina musela dát teda pořádně za...
Ptal jsem se, jak to míní dál kloubit s tím fotbalem.... Prý skvěle, prý tam jsou samí slávisti co ho teď o to víc podporují, tak nám to bude ku prospěchu. No, to teda nevím.... Na zimáku bývali lecjaký funkcionáři ale nikdo vedle toho nedělal ještě bafuňáře třeba v Ďolíku,s tim, že je to jen tři stanice tramvají.... Přitom celkem vzato je to tam jak u nás. Stadion v troskách, lidů chodí tak 600, ambice na postup 0. Stadion tedy prý radnice už teď určitě postaví
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.06.2018, 09:17
 
 
Reakce na hope_eden: Vážený příteli, jsme ve Fanklubu HC...
Dychtícího prodat pozemky otců, jo? Tak je to tu zase...Zločinný klan Germánům zaprodaných skřetů Huptychů a proti nim statečný Aragorn ze Spojil. Beru zpět, přátelé, jen mu naložte.
Jen tak mimochodem, Huptychovic Slavie je stabilizovaný a t.č. zřejmě nejúspěšnější slávistický oddíl. Možná i proto, že paralelně nedělají kuželky v SK Chudobinec Pardubice.Jeden by řekl, že se od nich spíše má jeden učit. A pozemky prodat nemohou, to by musela rozhodnout valná hromada SK Slavia složená ze všech oddílů, rozuměno klubů. A Fanklub na ní hlasovat nebude, protože zatím nepovažoval za nutné se do SK Slavia přihlásit.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
22.06.2018, 18:49
 
 
Jéžišku, tak ho teď chvíli nechte...Teď se opravdu ukáže. Stejně se nedá nic jiného dělat.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
16.10.2017, 18:49
 
 
Reakce na Standikk: Weetku jestli ti můžu radit, vykašli...
Ale má to cenu... Jen ať každý vidí, že tento smrad se podle všeho táhne z bývalých záchodků v patře nad kabinou hostí. Na žádném jiném podobném sportovním DF nic takového nemají. Z toho celkem logicky plyne, že se to děje s laskavým svolením načálstva. Nicméně, mějme alespoň pochopení, jsou tam v prekérní situaci Benýškova hadru na podlahu...Já ho mám rád, je až dojemný, jak tu poskakuje se staženými trenýrkami na hrobě HCS s tím slovníkem vekslácké spodiny.....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
15.10.2017, 15:26
 
 
Reakce na _tafgáj_: Kde neni nic, tam ani smrt nebere......
Ovšem je-li DF takto systematicky a dlouhodobě trolleno, tak vlastně žádné není. Tak nemyslím, že by ho kdokoliv záviděl. A navíc když nakonec naprosto nelze vyloučit jako konspirační teorii, že je DF trolleno samotným Velkým Trpajzlíkem, případně na jeho pokyn a s jeho vědomím....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
15.10.2017, 13:38
 
 
Ricardo, kamaráde co víte všechno. Využil jsem krásného dne k procházce Prahou 4. Řikám si, navštívím nynějšího předsedu představenstva Remoexu, druhdy vlajkové lodi impéria našeho drahého vysokoprevoschoditelstva. Ale na té adrese jak je v obchodním rejstříku je úřad městské části???On je tam starosta?
Ať žije HC Benýškov n. Pitterem!!!!
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2017, 16:11
 
 
Reakce na Riky_I.: Už to fakt nehul, rozpad tvoji osobno...
Jednoroční dobrovolník se usmál: „Vy patrně byste mě chtěl dát zavřít proto, že jsem vám nadával. To byste lhal, poněvadž váš duševní majetek nemůže vůbec vystihnout nějakých urážek, a kromě toho vsadil bych se s vámi, o co byste chtěl, že si nepamatujete vůbec ničeho z celé naší rozmluvy. Kdybych vám řekl, že jste embryo, tak to zapomenete dřív, ne snad než přijedeme na nejbližší stanici, ale dřív, než se kolem nás mihne nejbližší telegrafní tyč. Jste odumřelý mozkový závin. Nedovedu si vůbec představit, že byste mohl někde souvisle vyložit všechno, co jste mě slyšel mluvit. Kromě toho můžete se kohokoliv zde optat, zdali v mých slovech byla jen sebenepatrnější narážka na váš duševní obzor a zdali jsem vás v něčem urazil.“
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2017, 14:44
 
 
Reakce na _tafgáj_: Kde neni nic, tam ani smrt nebere......
No jo, no.Eskorta do Brucku je přitom co do podstaty vlastně unikátní prvé zpracování trollingu v krásné literatuře. Tak by jeden čekal, že zrovna troll to bude znát.... Tím spíš, když Slavia je původně právě spolek literární
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2017, 12:17
 
 
Reakce na Riky_I.: Ty už jsi úplně vyhulenej :))...
„Vy za nic nemůžete,“ chlácholivým tónem mluvil dál jednoroční dobrovolník, „při mnohých rodech a druzích odepřela příroda živočichům všechnu inteligenci, slyšel jste někdy vypravovat o lidské hlouposti? Nebylo by rozhodně lepší, kdybyste se byl zrodil jako jiný druh ssavce a nenosil to blbé jméno člověk a kaprál? Je veliká mýlka, že si o sobě myslíte, že jste nejdokonalejším a nejvyvinutějším tvorem. Když vám odpářou hvězdičky, tak jste nula, která se odstřeluje beze všeho zájmu po všech zákopech na všech frontách. Když vám ještě jednu frčku přidají a udělají z vás živočicha, kterému se říká supák, pak ještě to nebude s vámi v pořádku. Váš duševní obzor se vám ještě víc zouží, a když složíte někde na bojišti své kulturně zakrnělé kosti, po vás v celé Evropě nikdo nezapláče.“
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2017, 09:08
 
 
Reakce na Riky_I.: Když ne pozér, tak že by poser :))...
Pane desátníku,“ ozval se jednoroční dobrovolník, „házet hovny je víceméně věrohodná argumentace, ale inteligentní člověk nemá užívat takových slov, je-li rozčilen nebo chce-li dělat výpady na někoho....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2017, 19:22
 
 
Reakce na Riky_I.: Já říkal, že jsi pozér....
Pozér? Jen malý český Trollingstone...
Óm, starý brachu, Óm. Loučím se navždy, dejte pozor na správce, ať ten svěřenský fond panu Pitterovi nezprivatizuje. A hodně štěstí na valné hromadě spolku SKS při hlasování o prodeji pozemků, zejména za účelem umoření půjček akcionářů HCS. Jestli tedy někdy bude ...Fakt bych nerad aby naši dobrodinci o něco přišli. Já ty Huptychy ostatně taky vůbec neznám, pamatuju jen starého pána, to už je let...
Salám

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže