Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Galen" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
15.02.2018, 21:13
 
 
Reakce na PJH: koukám že Pitter nabízí schůzku na které ...
To je nevysvětlitelné. Smajlík Jinak, co se týče kádru, když už se to skládá takhle, tak bych přivedl i Jana Havla. Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
01.02.2018, 07:24
 
 
Reakce na Weetek: Lehkou euforii z neskutečného obratu m...
Ten jeho příchod má zhruba dvouleté zpoždění. Doporučoval jsem ho už dřív. Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
21.11.2017, 23:39
 
 
Reakce na Weetek: Výborný výsledek, navíc se ukazuje, že...
Tak on tady ještě během léta trénoval. Nevím, kdo to v případě jeho nesetrvání zase zvoral, ale fakt je ten, že stejně jako skvělý hokejista je i srdcem sparťan, takže jeho odchod mě mrzí, ale oplakávat ho nebudu. Mnohem víc mě mrzí odchody Andrese a Nestrašila. To byli slávisté, jak se patří! Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
19.11.2017, 19:41
 
 
odkaz Soutěž o uhádnutí 50 největších osobností hokejové Slavie. Doporučuji! Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
07.11.2017, 15:07
 
 
Gratulace panu Jiřímu Všetečkovi k získání medaile za zásluhy o rozvoj Slavie. odkaz Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
17.09.2017, 17:29
 
 
Reakce na DalajlaMA: Nebuďte tak tajemný k nám prostým n...
Já to tady s vámi nebudu řešit. Ať si každý odpoví sám, jestli je důležitější, aby Slavia vlastnila pozemky pod fotbalovým stadionem, který jí nepatří, nikdy patřit nebude a nájem je na desítky let dopředu za symbolických pár korun, takže ani peníze z něho mít nebude.

Nebo hokejová Slavia v Extralize a finanční injekce za prodané pozemky, která mohla být použita třeba na rekonstrukce areálu.

Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Kdyžtak mi zavolejte, pokud máte další argumenty. Číslo má již vaše sekretářka.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
17.09.2017, 14:02
 
 
Reakce na PJH: chlapče to co tady řešíš s Dalajlamou to ...
V byznysu není nikdy nic pasé, takže bych variantu koupi Slavie úplně neodepisoval, nicméně situace se dostala tam, jak jsem o tom mluvil na valné hromadě, což je škoda.

A jelikož tam těžce duševně postižený Riky nebyl, tak jen uvedu na pravou míru jeden jeho blábol - o pozemky pod hokejovým stadionem nešlo. Ti, kdo byli na valné hromadě to ví.

Těch nesmyslů tady říká Riky víc, ale jak asi chápete, nemá cenu na něj dál reagovat. Kor když už sedím v Edenu a nasávám atmosféru derby. Takže si dovolím jen jednu rýpavou poznámku - odborník na marketing jsem byl ještě před absolvováním semestrů na VŠ. Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
16.09.2017, 13:05
 
 
Reakce na PJH: chlapče mlč tady a nerejpej ...Galen toho...
Díky Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
15.09.2017, 10:37
 
 
Už to zase začíná...
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
29.08.2017, 12:39
 
 
Reakce na Třetina: Je možné, že tohle je odpověď na souč...
Nesmysl.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
24.04.2017, 23:02
 
 
Připravte se na špatnou zprávu. Smajlík Bohužel případný prodej klubu serióznímu majiteli zhatil člověk z SK Slavie. Věřit se má až do konce, ale ty procenta po dnešku dramaticky klesly.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
30.11.2016, 15:02
 
 
Reakce na Sundance: JJ, pekny rozhovor, nicméně jen slov...
"slova, byť asi posledních skutečných srdcařů"

Promiň Sundanci, ale tohle mi od tebe přijde neskutečně sobecké. Prohlásit o Koláčovi s Novkou, že jsou poslední dva skuteční srdcaři (bezesporu srdcaři jsou, klobouk dolů) a spláchnout tak všechny ostatní odchovance a hráče, kteří aktuálně ve Slavii nepůsobí, je bezohledné. Když Andrej Nestrašil a Tomáš Hertl, přestože na Slavií nepůsobí, podpořili finančně realizaci sportovního koutku se suchou střelnicí pod severní tribunou, jsou podle tebe také ne-srdcaři? A takových hokejistů tam bylo mnohem víc a jiní pomáhají různými formami i jinde (například nedávno David Hruška na turnaji fanklubů). Jinak souhlasím s druhým odstavcem Weeteka.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
27.11.2016, 20:07
 
 
Reakce na Sundance: Zajimava myšlenka, jako ze bychom vž...
Já tam teda žádnou nadsázku nespatřil, spíše mi to přišlo jako výsměch v důsledku nepochopení toho, proč jsem zmiňoval zrovna mizerný Jindřichův Hradec. Jinak samozřejmě se nemusí jednat jenom o JH, ti naši hráči jsou i jinde a nejen v ČR a aspoň ti, se kterými jsem mluvil, by se rádi vrátili. Ale neber to jako nějaký povel pro vedení spíš úvahu, neboť ve frázi "Zkusil bych", která směřovala k Šáfovi, nevidím žádný příkaz.

Těžko říct, neznám cenové rozpětí, ale pokud dlouhodobě vyhazujeme či rozprodáváme odchovance a místo toho bereme na krátké hostování stejně nezkušené hráče odjinud, tak mi z toho vychází jen dva závěry. 1) Tento systém je pro klub z krátkodobého hlediska levnější. Z dlouhodobého určitě ne, ale na to Pitter nehraje. 2) Pitter a zodpovědné osoby prostě "neví". Osobně tipuji spíš první možnost, i když diletantské kroky Pittera ze sestupové sezóny, kdy to řídil sám, mi vhání různé myšlenky...
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
27.11.2016, 15:17
 
 
Reakce na Sundance: Zajimava myšlenka, jako ze bychom vž...
Nemůžu si pomoci, ale zase nemáš pravdu! Smajlík Nemluvil jsem o tom, že by za Slavii hráli hráči z Horní Dolní, ale ten Jindřichův Hradec jsem zmiňoval proto, že tam hrají naši mladí odchovanci. A jelikož je na tom Slavia finančně špatně, tak by nebylo od věci zkusit tyhle hráče, kteří by přišli zadarmo. Takže bych vyzkoušel, kteří na to mají, když Razým jak sám tvrdil juniorku nesleduje, a bylo by to levné a hlavně s ohledem na budoucnost více konccepční řešení, než sem tahat na zkoušku na měsíční hostování hráče z Plzně (ačkoliv jejich výkonnost nekritizuji, jde o princip), protože ty pak odejdou a my z toho nebudeme mít nic.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
27.11.2016, 14:14
 
 
Reakce na safa19: Zvláštní co dokáží rozpoutat střídavé ...
Zkusil bych hráče z Jindřichova Hradce. Smajlík Někteří na to třeba nemají, ale herně se nám daří, tak proč to nezkusit.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
27.11.2016, 14:01
 
 
Co se týče toho zkontaktování, já se o to mohu pokusit a rád, ale to přece nezáleží na mě, já sponzorům a zaměstnancům Slavie nemohu nařizovat, kdy a s kým se mají sejít.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
27.11.2016, 13:57
 
 
Reakce na Sundance: OK, nic proti. Polozim ti tu pořád s...
Já se tady nechci zase chvástat, jak vím úplně o všem, PREman, v minulosti Ivopav i hokejveteran jistě vědí víc, nevztahoval jsem to na sebe a třeba to zmapování možností v mládeži je prozatím ve fázi plánování, myslel jsem to obecně. Nikdo přece nechce, aby dejme tomu, když získávám informace od jednoho trenéra mládeže, že se teď na něj musí všichni upnout. Taky to nefunguje tak, že bych měl dva tři kamarády, kteří mi říkají o všem. Ne, třeba tu informaci o dluhu vůči SK jsem si získal normálně od lidí, kteří dorazili na valnou hromadu. A jelikož jsem členem Odboru přátel, který je členem SK, tak si troufnu říct, že na získání takových informací mám i právo.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
27.11.2016, 13:24
 
 
Já se obávám, že ty dobré sportovní výsledky trochu zastřely hlavní problém Slavie. Neměli jsme polevovat v kritickém (nezaměňujte se slovem kritika) hodnocení současné situace. Já jsem samozřejmě za sportovní výsledky taky rád, ale to nic nemění na tom, že cosi hnije uvnitř klubu. Něco, co jsme kvůli dobrým výsledkům, přestali sledovat. A vedení by mělo vědět, že chceme, aby se klub vyvíjel správným směrem.

Pitterovými "kroky vzad" klušeme zpátky už pěkně dlouho. Výprodej talentovaných juniorů pod záminkou, že s nimi kdosi, komu dal Pitter volné ruce, nepodepsal smlouvu; nákup hráčů, u kterých se potom zjistilo, že na ně dále nejsou peníze, což odradilo mimo jiné i dva velmi významné fanoušky, kteří se starali o propagaci klubu na sociálních sítích, protože jak mi říkali "tohle se prostě fanouškům nedělá", to jsou destruktivní kroky, které stále odrazují fanoušky z hlediště. My fanatici samozřejmě budeme chodit vždycky, ale já se těm, kteří přestali chodit, vůbec nedivím a řeči typu, že to nejsou praví fanoušci, považuji za zavádějící. Urážkami, napadáním a posměchem fanoušky zpátky do hlediště nedostaneme. A když nebudou v hledišti diváci, tak logicky ochabne i zájem sponzorů, kteří v této těžké situaci jsou podle mě jediní, kdo drží Slavii nad vodou, Pitter ne, ten je ve finančních problémech. A jeho prohlášení směrem k fanouškům mi připadá, jako by se nám tiše smál. Pokud je třeba pravda, že na setkání s Fanklubem řekl, že už si připravuje sponzory na další sezónu a že se ta současná určitě dohraje, tak já bych se možná v té chvíli zvednul a odešel, protože takhle si nepředstavuji férové jednání s fanoušky.

A teď se najednou zase všichni divíme, že pouštíme klíčové opory na střídavé starty. Přitom to není, obávám se, zdaleka všechno. Aktuálně nemám možnost si to ověřit, protože nemohu telefonovat, ale až se vrátím do České republiky, tak si zjistím, jak se věcí mají doopravdy. Navzdory stálému rejpání Sundance už jsem zde několikrát vyjádřil svůj názor na to, co mohou fanoušci udělat. Začněme komunikovat s lidmi, kteří nám na rozdíl od Pittera mohou sdělit pravdu, jak to ve Slavii vypadá. Navrhoval jsem začít u mládeže, kde je pořádná spoušť, ale pokračoval bych i do okolí áčka. Ptejme se na problémy v klubu, zajímejme se o to, jestli chodí výplaty, zjišťujme si, kdo nám může nějak pomoci atd. Takový člověk může být rodič, zaměstnanec, sponzor, člověk z fotbalu, který vidí do účetnictví velké Slavie atd. Jen tak můžeme získat o celé věci jasno a pružně reagovat na situaci v klubu a kroky Vladimíra Pittera (vzad). Bylo by to určitě přínosnější, než se tady na diskuzi bránit pravdě, vyštvávat a napadat některé normální diskutéry jako v minulosti (ZUM, ivopav, sebe ani nepočítám) a tolerovat útoky od lidí, pro které Slavia nic neznamená (Kafka) proti vlastním partnerům, z nichž tu jeden diskutoval a další dva to sledují. Přelom roku bude pro Slavii hodně důležitý a zřejmě hodně napoví o tom, kam se bude klub ubírat. Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
15.11.2016, 14:58
 
 
Reakce na Sundance: ... jak bylo na Hrade ?...
Jak bylo na Hradě nevím, ale tady odkaz mi je dobře.

Jsem teď už nějakou dobu v Bruselu, takže bohužel hokej nemohu sledovat. Ale dostávám celkem detailní informace, takže mám z výkonů našich kluků radost. Smajlík
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
15.11.2016, 14:17
 
 
Reakce na Sundance: uf, diky za příspěvek ! (skoro abych...
Nebylo by to poprvé, že? Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže