Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
15.07.2019, 17:55
 
 
Reakce na red123: My ty ikony na soupisce v týmu máme. A...
Proboha, jak může být ikona někdo na základě toho, že byl slavný jeho táta ??? Znáš vůbec význam toho slova? K tvému plácání o "zoufalcích v extralize" znovu připomínám, že Slavia na působení v nejvyšší soutěži nemá momentálně ekonomicky ani sportovně, nestačilo to ani na play off o patro níž. U tebe pomalu co příspěvek, to doporučení k MUDr. Chocholouškovi...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
28.06.2019, 13:50
 
 
Reakce na Tobiáš: https://www.hokej.cz/nejlepsim-evropsk...
Jsme, jedenáctí z dvanácti prvoligistů, s největším propadem ze všech hodnocených českých klubů. To mluví samo za sebe. Jasně, nejde až tak o nějaké žebříčky (což typicky říkají hlavně fanoušci klubů, které si v nich nestojí nijak valně), ale ten trend, jak jsme pod Upřímným padali a padali a padali, ten se těžko okecá. A teď zase může náš nový kamarád red123 začít o tom, jak se vrátily ambice a jsme v 1. lize teď ti nejlepší... Kdyby to nebylo proti přírodě, skoro bych si myslel, že je to potomek jistého jednu dobu podobně perlícího trolla.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.06.2019, 13:43
 
 
Reakce na czech: Slávisté čtěte https://www.idnes.cz/hok...
Zajímavé čtení. Zase trochu víc poodhalilo, jak klub fungoval za bankrotáře, přestože nový majitel drží dekorum. Naprosto neuvěřitelná je ta odpověď na otázku příčiny zrušení obchodního oddělení:
"Z doslechu vím, že minulý majoritní akcionář se nepohodl s tehdejším šéfem obchodního oddělení, načež partneři Slavii opustili."
Neskutečný. A skoro povinná četba pro ty, co tu Pittera vášnivě a občas i patřičně agresivně obhajovali jako zachránce Slavie. Čím víc toho vylézá na povrch, tím míň jsem přesvědčený o tom, že bychom pod panem Upřímným vůbec do příští sezóny nastoupili. Je tam i dost zajímavého pro ty chytrolíny, co se srdnatě vozí po Pirátech pro jejich ekonomické problémy:
"Jaké další úkoly jste si dal?
Stabilizaci klubu a totální splacení všech pohledávek. Není to nic strašného, určitě se s tím dá v normálním režimu pracovat a vypořádat. Do dvou sezon bychom chtěli bojovat o vyšší patra této soutěže."
Pamatujete, co nám před minulou sezónou věšel na nos Pitter a jeho věrní? Že půjde o sezónu stabilizační, a po ní už .... blablabla. Po "stabilizační" sezóně musel nový majitel vyhlásit pro změnu stabilizaci a boj ne o extraligu, ale o "vyšší patra" 1. ligy, do dvou let. Dobrý si tohle připomínat.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
19.06.2019, 17:56
 
 
Problémy jako má momentálně Chomutov bych nepřál fanouškům žádného klubu, dokonce snad ani sparťanům. Ostatně, když jsme mířili do s.aček my, několik povzbudivých komentářů z jejich strany tu taky padlo.
To už mě spíš iritují rádoby vtipné příspěvky junáků čumbrka a red123, kterým by trochu pokory rozhodně neuškodilo. Není to tak dávno, kdy to byla Slavia, kdo dlužil všude a všem, vymoženost jménem "splátkový kalendář" nám vůbec umožňovala startovat v 1. lize a tzv. zachránce Slavie, podle jiných totálně neschopný tlučhuba, po měsíci soutěže propouštěl proti jejich vůli většinu hráčů, aniž by sebral odvahu jim to jít říct do kabiny, takže se schovával jako malý jarda za sportovního manažera. Pamatujete? Ostuda jako vrata. Mimochodem, kdo si myslí, že Slavia už veškeré závazky vůči různým subjektům vyrovnala, ať zvedne ruku. Mladým a "vtipným" by za nápovědu mohla posloužit věta následující trenéra Říhy: "Nemyslím si, že bychom vzhledem k situaci, kterou již nastínil majitel v rozhovoru, plánovali nějaké posílení mužstva." Takže asi tak. Jsme rádi, že jsme rádi, dělat ramena na Piráty je fakt to poslední, co by nás mělo trápit.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.06.2019, 15:46
 
 
Reakce na red123: Určitě se shodneme na tom, že mít vlas...
Buď ti tady vypadl smajlík, nebo jsi ten rozhovor s TM nečetl.
otázka: "Pískal jste už v první lize utkání Slavie?"
odpověď: "Ne, nepískal. Nevím, jestli vůbec někdy v budoucnu ji budu pískat. Hrál jsem tam odmala, strávil jsem tam snad 25 let, má sestra pracuje na Slavii v managementu. Asi by nebylo vhodné, abych Slavii pískal."
Což o to, legrace musí bejt, ale opravdu mi začínáš obsahem i formou připomínat někoho, koho bych tu v nové podobě opravdu nerad viděl...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.06.2019, 09:43
 
 
A ona Slavia vyhlásila v příští sezóně útok na postup? Můžeš prosím uvést zdroj? Protože veškerá prohlášení, která si k tomuto vybavuju, mluví velmi opatrně a v horizontu několika let, až se stabilizuje situace, která na sklonku bankrotářovy éry byla jistě zajímavá, když nový majitel konstatoval: " V nějakém stavu jsem klub převzal a sanoval tak, abychom mohli existovat dále. " odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
30.05.2019, 13:47
 
 
Reakce na kafka: Na to, že Tě situace Slovanu vůbec neza...
Hm, to je právě to umění číst psaný text a rozumět tomu, o čem je. Jestli o situaci Slovanu nebo o tom, jak nepřesně a na našem fóru i veskrze zbytečně tu o ní někteří píší Smajlík Ale znáš to: komu pánbůh nenadělí, ....
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
29.05.2019, 22:48
 
 
Reakce na kafka: Oh, úžasný! *7* Jaký důkaz a od koho...
K tomu, že Slovan je momentálně v p*deli, nepotřebuju důkaz žádný, jelikož je to za prvé pravda a za druhé mě to vůbec, ale vůbec nezajímá. Že nějaký klub zkrachuje, to je celkem jasně vymezený právní stav. V případě Slovanu se to nestalo. Zatím. To je celý.
Prosba: zkus prosím neoddělovat každou větu mezerou. Už tak zbytečný příspěvek zabírá ještě navíc zbytečně moc místa.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
29.05.2019, 13:19
 
 
Reakce na kafka: Tuto: https://www.idnes.cz/hokej/evrop...
Ne, to mi na mou duši nestačí. Článek z Iděsu o tom, že Slovan hodně dluží, nebude dál startovat v KHL a rád by se vrátil do slovenské extraligy, k čemuž ovšem musí vyřešit své finanční závazky, opravdu není totéž, jako kdyby klub zkrachoval. Což samozřejmě neznamená, že se to časem nestane. Třeba stane, anebo taky ne; najde se investor, udělají se splátkové kalendáře atd. atd. Řešení jsou různá.
Abys mi nerozuměl špatně. Slovan je mi úplně ukradenej, ale nemám rád takové to žonglování s pojmy a dojmy a upravování si reality k obrazu, který se mi líbí víc než skutečnost. S tím jsme si tu na fóru užili v posledních letech svoje. Abych uvedl pro plzeňáka blízký příklad: je to podobné, jako kdyby tu někdo napsal, že Mertl po roce v Číně dokázal venku zase houno, a protože na pořádné zahraniční angažmá, než jsou podprůměrné týmy KHL, prostě nemá, radši zase šupajdí do Plzně, protože jak bys ten stav nazval, pokud máš dojem, že udělal venku díru do světa, že jo... Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
29.05.2019, 10:14
 
 
Reakce na red123: Ještě tam ani nezačal a Slovan už zkra...
Můžeš sem prosím dát link na zdroj informace, že Slovan zkrachoval? Ať čtu, jak čtu, všude vidím jen to, že po neúspěšných jednáních s novými investory odchází z KHL a přihlašuje se do slovenské nejvyšší soutěže. Totéž minulosti udělal třeba Záhřeb. O nejbližších ambicích Slavie asi nejlíp mluví věta současného majitele z nedávného rozhovoru, že bylo třeba udělat kroky, aby mohl hokej na Slavii pokračovat, takže tolik asi k tomu, jak moc se zrovna my můžeme "prsit"...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
28.05.2019, 15:26
 
 
Reakce na Darien: hele, když tu bude mistrovství 2024, t...
Hm, anebo vytřít a vymalovat ve Fučikárně.... :-( Což o to, to se přímo nabízí, ale je pozice klubu taková, aby něco podobného vyjednal? A potřebuje MS v Praze druhý stadion?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.05.2019, 17:06
 
 
Jak už bylo avizováno, ve Slavii nebude pokračovat Lukáš Krejčík. Nejde ale do Zlína, kd ev závěru loňské sezóny nastupoval, posílí v 1. lize Jestřáby Prosětjov odkaz
Kromě podepisování hráčů loňského kádru, příchodu litoměřické brankářské dvojky a několika hráčů na testech zatím na potvrzení nějaké nové tváře čekáme.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.05.2019, 23:17
 
 
Reakce na hokejveteran: . . . někam se mi ve Francii zt...
Lukáš Špelda odehrál 3 sezóny v Nice, v té uplynulé byl v kádru Montpellieru, ale za Zmije odehrál opravdu jen tři utkání a dál nic. Jinak slávisti nastupují v různých úrovních francouzských soutěží hojně. Tomáš Andres letos pomohl k záchraně Lyonu v Ligue Magnus, odkud ale odchází. Další hrají v nižších francouzských soutěžích. Bohdan Višňák pendluje ve 2. lize mezi Nice a Montpellierem už 8 sezón. Hned několik našich hráčů je v 3. lize. Kdysi se Slavií mihl slovenský útočník Martin Domian, v deváté sezóně ve Francii hraje za Wasquehal, na stejné úrovni kroutí šestou francouzskou sezónu náš bývalý dorostenec a junior Petr Stoklasa v týmu Courchevel-Méribel, který mi připomíná jménem seznam sportovišť olympiády v Alberville, i z bývalých slávistických inlinistů populární Honza Soldán v Clermontu a Martin Čížek v Annecy. Ve Slavii na přelomu století necelé dvě sezóny strávil v juniorce i slovenský bek Igor Bobček, který pak prošel neskutečným množstvím štací a zemí: postupně nechyběla angažmá ve Švédsku, Polsku, Rakousku, Itálii, Maďarsku, Kazachstánu, Anglii i doma na Slovensku, letos po krátkém intermezzu ve Francii zakotvil v Rumunsku!

V Německu hraje ze slávistických odchovanců nejvýš Jarda Hafenrichter, který před lety ještě za VR s áčkem trénoval, ale zápas si nepřipsal, letos se v DEL prokousal s Augsburgem až do semifinále, když vypadli 3-4 na zápasy s Mnichovem. Už nějaký rok má i německé občanství a vloni pět startů za německý nároďák. Pak je v Německu výkonnostní díra a další ex-slávistické ex-mládežníky najdeme od třetí ligy dál. Roky hraje za Höchstadter Richard Stütz, i on má německé předky a dvojí občanství a letos pomohl k udržení nováčka třetí ligy. Do třetice ex-slávistický mládežník ve třetí německé a s německým pasem kromě českého je Dominik Patočka, který skončil své letošní angažmá v Halle. Ve čtvrté bychom narazili třeba na mladšího z bratrů Kopeckých Milana u mamutů v Schongau, Bohouš Slavíček, který má taky pár zápasů odehráno i za slávistické áčko, letos střílel za Miesbach (30+24), veterán Petr Kukla, někdy braný i coby člen mistrovského kádru u prvního titulu Slavie, válí několik let v Schonheide a slávistickou juniorkou se mihl i Marc Zajic, který druhým rokem hraje ve Schweinfurtu.

Ve 3. švýcarské lize hraje náš (a také sparťanský) bývalý junior Enver Preševa, který po snaze prosadit se v zámořských nižších soutěžích zakotvil i se svým bratrem Kadrim (ten prošel pražskými kluby Kobra, Hvězda a Zbraslav) v německém klubu EHC Herrischried. Jde o malé německé městečko u švýcarských hranic, proto je pro klub výhodnější startovat ve švýcarské 3. lize.
Čímž se dostáváme k exotickým hokejovým destinacím. Ivan Muso odešel z naší juniorky hrát společnou belgicko-holandskou soutěž do klubu Amsterdam Tigres, kde válí už druhým rokem, Jan Koubek v daleké Austrálii vystřídal dva kluby v Sydney, kde působí už čtvrtou sezónu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.05.2019, 16:44
 
 
Reakce na red123: Nevím, jak to myslíš. Já jen když nás ...
Kdo dění ve Slavii sleduje delší dobu a bez nesmyslných předsudků vůči jedněm a naopak nekritických růžových brýlí na druhé, asi by se s tvým zjednodušením "všichni nás zradili" těžko ztotožňoval. Připomíná mi to podobně nesmyslně zjednodušující výkřiky typu "můžou za to všichni" po sestupu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.05.2019, 16:33
 
 
Slávistický odchovanec Karel Drahorád nakonec skutečně s týmem Carolina Thunderbirds vyhrál Federal Hockey League a zvedl nad hlavu pohár Commisioner´s Cup. Sice to není Stanely Cup, ale protože to na Starý křapáč pro Hertlíka letos vypadá míň a míň, mohl by Karel nakonec být nejlepším ex-sešívkou sezóny. Jeho úspěch mě přiměl mrknout se, jak svůj rok odehráli někteří další bývalí slávisti a ejhle, urodilo se hned několik placek různě po Evropě:
Brankář Miroslav Kopřiva odchytal část sezóny v Coventry, když se zranil, vrátil se domů a po doléčení naskočil koncem ledna do sestavy Cracowia Krakow. Populární Kopr si urval místo jedničky a dovedl krakovské až do finále, kde nakonec podlehli týmu z Tych a berou polské stříbro. Kyle Wharton, který byl před pěti lety poslední zámořskou posilou, která za Slavii hrála extraligu, odkroutil druhou sezónu v dánském Sonderjyske a i tady je z toho po prohře ve finále stříbro. Slovenský forvard Dávid Skokan, naposledy u nás hrající před šesti lety, si chmurnou sezónu v Perníkově podstatně vylepšil v DEL2, kde po příchodu v dresu Löwen Frankfurt stihl zazářit v play off a nakonec se Lvi sklonili až ve finále přes Ravensburgem. Petr Kuboš strávil polední dvě sezóny na Islandu, v týmu Skautafélag Reykjavikur dělal letos asistenta kapitána a i on je po finálové prohře stříbrný, což je při počtu klubů v islandské lize (mají tři) vážně smůla. Tak to máme čtyři stříbrné medaile.
Bývalí slávisti se činili i v dalších evropských soutěžích a klubech. Populární Nathan Robinson hrál i letos v německé třetí Oberliga za Halle, v téže lize si Tomáš Kůrka ve třetí sezóně za roztocké Piraně uhrál osobní maximum 56 bodů. Oba kluby postupně vypadly v playoff, které vyhrál a do DEL2 postoupil Landshut, k čemuž vydaně přispěl (23+33) Miloslav Hořava, který si za Slavii v sezóně 2014-15 zahrál dva zápasy v éře legendárních "trájautů" bankrotáře Pittera. Bek Lukáš Chalupa za sešívané áčko odehrál o rok dřív dokonce jediné utkání, letos krom pražských Letců a Kobry stihl působit i v polském Gdaňsku a sezónu dohrát ve třetí švédské lize za Munkfors, s nimiž postoupil až do playoff o postup. Stejný počet zápasů za Slavii, totiž jeden, má i David Roupec, rovněž epizodní "trájaut" sezóny 14-15, letos stejně jako vloni úspěšný obránce italského týmu Gherdëina z Alpské ligy, společné soutěže rakouských, italských a slovinských klubů. Na jihu se částečně uhnízdil i Zdeněk Bahenský, vedle rumunského Brašova, kde odehrál zápasy jak v mezinárodní Erste Liga, tak v domácí rumunské soutěži, nastupoval později i v Mylůzách, s nimiž udržel příslušnost v Ligue Magnus, kde působil v Nice i Marek Drtina. Lotyšský krajánek a světoběžník Maris Jass se mihl v polských Katowicích.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.05.2019, 15:34
 
 
Reakce na red123: Dobře, Zlín a Kladno jsou rozhodně sou...
Začínáš mi nepříjemně kohosi připomínat...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
20.05.2019, 12:48
 
 
Reakce na George64: https://www.sport.cz/hokej/nhl/clane...
Je pravda, že zlatočerná mašina má našlápnutou přesvědčivě, a i kdyby se Žraloci ještě hecli, půjdou domlácení na soupeře, který je v dobré pohodě, odpočatý a na vítězné vlně. Strašně bych Hertlíkovi Stanley Cup přál, ale bojím se, že to letos nebude.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2019, 15:18
 
 
Reakce na george64: Dobre by bylo si zjistit informace,k...
To už je takový folklór tohohle fóra, že část lidí v urputné snaze kopnout si do VR si moc nedělá hlavu s fakty. Nám to může být na mou duši úplně fuk, i kdyby Růža v Chomutově ukradl trezor (kterej jsme, jak známo díky výřečnému duu Pitter&Benýšek, na Slavii neměli...), my si spíš můžeme oddychnout, že po několika letech působení "zachránce s upřímným pohledem" přišel někdo, kdo zajistil další existenci našeho klubu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.05.2019, 15:32
 
 
Martin Procházka, který u nás v uplynulé sezóně odehrál 11 zápasů, posílil Vsetín odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.05.2019, 23:20
 
 
Copak Španělsko... Hokej je tam opravdu minoritní, přesto jsme kdysi ještě v Edenu měli hráče, co tamní ligou prošel, dokonce slovutnou Barcelonou. Tomáš Chrenko odehrál rok tam, pak pomohl Nitře do slovenské extraligy, dal dva zápasy u nás ... a zase se vrátil do Nitry. V ní strávil valnou část další kariéry, s drobnými odskoky do Itálie, Švýcarska a Varů. Letos ještě epizodně v třetiligové Levici.
Anglie... Martin Mazanec, ještě vloni parťák Andrese v Nice, se protrápil v Milton Keynes poslední profesionální sezónou finančními problému sužovaných Blesků. Hokej se hraje i ve Skotsku, kde jsme letos měli taky svého zástupce: ve slávistické mládeži došel až do dorostu Mikuláš Novotný, kterého pak po dvou sezónách v Kanadě osud zavál do Skotska, kde letos sehrál svou první seniorskou sezónu za Aberdeen Lynx.
Nečekal bych, že nás nejen letos, ale kdykoliv v historii klubu, hráč z Ostrovů posílí, ale byla by to určitě zajímavost náramná. Přece jen, angažmá relativně už mainstreamového maďarského hokejisty Jánose Vase by měla být překonána něčím šmrcovnějším.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"