Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
18.07.2018, 11:34
 
 
Reakce na LuK: To snad nemyslí vážně? https://hc-slavia....
Tak to je ... mazec Smajlík Jsem strašně zvědavý na jména, protože na jedné straně mám slabost pro naše odchovance a bývalé slávisty, na druhou stranu mě při nezveřejnění jejich jmen malinko děsí, aby to nebyla náhodná sbírka všech, co umí bruslit a nebudou drazí.
Asi jde jen o nešťastnou formulaci, ale to, že "si hráči budou zvykat na led, na výstroj, vyšlápnou brusle" je legrační. Malinko to právě evokuje představu borce, co slyšel, že na Slávce berou, tak si skočil do Decathlonu pro nový šlajfky a vyrazil do Edenu...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.07.2018, 15:06
 
 
Reakce na Sundance: Nin, pořád dokola … Šáfo, ušetři si ...
I ja preju z "hluboke anonymity" vsem slavistum krasne leto. Zrovna jsme se na dovolene stavili ve Villachu, tak jsem se trpce pousmal pri vzpomince na to, jak jsme tu pred casem mudrovali, jestli Slavia ma nebo nema hrat EVEL... Ta Sundancova metafora s Bilou horou je tak zvlastne mimo, a zaroven v jistem smyslu trefna: i zjevny pru*er si rada lidi dokaze nepriznat... no nic, mam radost s navratu Baraka, jakykoliv zkusenejsi hrac bude ohromne znat.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
28.06.2018, 09:47
 
 
Reakce na safa19: Sám si nad ním zlomil hůl a přitom vyž...
Na mou duši netuším, jestli se pravej sešívka pozná podle toho, že jde s tebou na pivo, skoro si myslím, že spíš ne. Jestli se chceš scházet na pivo s každým, kdo tu píše, tak držím palce. Pokud jde o mě, děkuju za zájem, oboustranný stejně jako v případě Sundance rozhodně není.
Panu Pitterovi nevěřím jednoduše proto, že se během let ukázal být neschopný a nedůvěryhodný. Když do klubu přišel, hráli jsme extraligu, naši dnešní pozici netřeba popisovat. I já ti závidím optimismus, já bohužel žádný důvod k radosti nevidím a když si odmyslím tu omáčku o držení za jeden provaz, znovuzrození a dokonce opět slůvko "rozcvičovna", které bylo hitem už při loňském čekání na informace, jak dál, tak bohužel vidím totéž, co hojas: u snědeného krámu, kde se to, že téměř nikoho jiného než juniory si nemůžeme finančně dovolit, vydává za ctnost, přestože je to ve skutečnosti zřejmě prostě nutnost. Co se týká nějakého vyžadování, nevyžaduju nic, jen mi připadalo normálnější, aby nový majitel kromě věrného fanklubu oslovil prostřednictvím oficiálních stránek klubu všechny slávisty, protože to, že si jeho vize přečtou jen v novinách a díky vašemu článku, trochu svědčí o jeho neúctě a mizerných komunikačních schopnostech. Není to největší problém, jen další kamínek do mozaiky.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.06.2018, 09:55
 
 
Otázka, jestli by si na slávistickou obec nemohl najít dvacet minut sám Pitter a poskytnout oficiálním klubovým stránkám rozhovor, je zřejmě z kategorie řečnických. Na tohle člověk nemusí mít extra kurzy, aby věděl, že fanoušky si získá vždycky spíš otevřeností a komunikací, než tajnůstkařením a nezájmem. Od změny vlastnické struktury klubu uběhly víc než dva týdny, a na webu kromě stručného oznámení nic. A pak se ten jelimánek bude divit, že na staďák chodí 300 platících, jelikož zbytek lidí zkrátka nedokázal přesvědčit a získat, aby se o klub vůbec ještě zajímali. To jsou ale tak základní věci, že je to až trapné pořád dokola připomínat. Z různých důvodů, počínaje prostou matematikou, si myslím, že samotní fanklubáci, jakkoliv věrní, loajální a třeba semknutí jak parta jehovistů, Slavii nespasí, ale pokud to pan majitel nechápe nebo ho to nezajímá, bude pak zbytečné fňukat do médií, že fanoušků ubylo.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.06.2018, 11:10
 
 
Hm, tyhle řeči o nevýznamném vlastníkovi, který dychtí prodat pozemky, tu už jednou byly. Otázka je, na čem se podobné řeči zakládají. SK sdružuje řadu sportů, některé by asi šlo provozovat leckde jinde, jiné už hůř. Má osoba, skrývající se za celkem mladinkou přezdívkou hope_eden, nějaké konkrétní informace, že o něco podobného je usilováno? Můžeme debatou nad tím vyplnit třeba čekání na ty podrobné informace o půlhodinovém projevu nového většinové vlastníka ke členům fanklubu, jelikož zatím jsme skutečně stále dokázáni na ty dva novinové rozhovory, z nichž můžeme vybírat informace "účelově" nebo jinak, ale marná sláva, ty formulace typu " já myslím, že mně to stačilo" tam zkrátka padly. Je škoda, že nový majoritní vlastník neposkytl od 11.6. vůbec žádný rozhovor OFICIÁLNÍM stránkám klubu, skrz které by dosáhl na širší fanouškovskou obec, nikoliv jen členy FK. A nemuselo by se nic účelově vytrhávat z kontextu a podobně. Základy komunikace, nic víc.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.06.2018, 09:38
 
 
Reakce na safa19: Připravujeme podrobnosti, takže bez in...
Dnes je s Pitterem rozhovor i v Pražském deníku. Nebrblám, jen konstatuju, že je ještě beznadějnější, než ten, co zdrojoval LuK. Asi je zbytečné znovu opakovat, jak jsem se svého postoje k Pitterovi dobral, popsal jsem to i s důvody, nakonec, je to fuk. Horší je ta představa "přijmout současný stav". Podle toho rozhovoru z Deníku totiž Pittera teprve čekají jednání s partnery a sponzory, aby se naplnil rozpočet. Jinými slovy, financování příští sezóny teprve začíná řešit. Slušnej "stav" ... Tak hlavně nebrblat, onehdy se to sice Pitterovi nepodařilo a měsíc po startu ligy se rozpouštěl kádr, ale třeba to tentokrát vyjde. Doufejme.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.06.2018, 13:44
 
 
Mohl by někdo z přímých účastníků včerejšího setkání poinformovat nás, co jsme se nemohli zúčastnit, jak nastínil Pitter svou vizi blízké budoucnosti klubu? Protože když čtu ten článek, na který dává odkaz LuK, jde z toho celkem strach a čiší beznaděj. Logická spojení typu "V podstatě se momentálně nemění nic." a v témže odstavci bez dalšího vysvětlení "S výhledem do budoucna ale věřím, že změna přinese impuls.“, vše završeno optimistickým závěrem v duchu "budu rád, když se Slavia vrátí do extraligy, akorát nevím kdy a jak", to na nějaké světlé zítřky nevypadá. Můj dojem, že by bylo nejlepší, kdyby nás už netrápil a rychle klub s urovnanou vlastnickou strukturou prodal serióznímu novému majiteli, se začíná stávat zbožným přáním.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
18.06.2018, 09:25
 
 
V souvislosti s novým trenérem by mě zajímalo, jací další kandidáti projevili zájem. Myslím to bez ironie, jen by bylo zajímavé vědět, jací trenéři by chtěli u nás pracovat. Říha ml. má trenérskou kariéru jakou má, uvidíme, třeba se mu u nás bude dařit. Nezbývá, než mu držet palce.

Z jiného, ale přesto sešívaného soudku: přátelé betinu, hokejky a tenisáku asi znají letní turnaj Red Bull Urban Buly. Jeho ambasadorem je letos Tomáš Hertl a vítěz celého turnaje nastoupí proti jeho výběru, ve kterém má další ex-sešívky Filipa Chlapíka, Kubu Krejčíka a svého bráchu Jardu, který mimochodem vloni odehrál solidní sezónu ve 2. francouzské lize za nováčka Mont Blanc.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.06.2018, 12:58
 
 
Reakce na safa19: V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že...
"ve funkci je necelých 5 dní" ... "Je jednoduché být pesimistou a hned vše hodit do koše." ... Šáfo promiň, ale tohle prostě neodpovídá realitě. Ve funkci majoritního vlastníka sice je 5 dní (ačkoliv předtím, než lidi vyšťourali, že "předkupní právo bylo uplatněno, ale nerealizováno", nebo jak to tenkrát tvrdil, si na většinového vlastníka hrál už v minulosti), ale v klubu působí už řadu let a je spolupodepsaný pod jeho pádem na současnou úroveň. Nic neházím HNED do koše, jen prostě roky packalství a krasořečnění Pitter u mě postupně ztratil důvěru. Jak lze vyčíst z reakcí dalších fanoušků, nejen u mě. Máš pravdu, nikdo z nás neví, co předloni doopravdy vedlo k rozpadu týmu. A dokud se to nedovíme, bude pořád naprosto legitimní možnost, že to byl Pitterův manažerský neúspěch. "Chyby dělá každý." ... ano, jde ale o to se z chyb poučit, ne je opakovat. U Pittera si jakoukoliv sebereflexi během posledních let nevybavuji. Proto v nastalé situaci kvituju, že Benýšek je z klubu pryč, ale z nového majoritního vlastníka radostí neskákám a doufám, že časem dojde k odprodeji klubu solidnímu a solventnímu majiteli. Čím dřív, tím líp.
Čím dál víc lituju té služebky, protože pokud přijde osobně na valnou hromadu FK,mohla by to být zajímavá diskuse. Jen stojí za úvahu, že jelikož slávistických hokejových fanoušků mimo fanklub je už z řeči čísel evidentně podstatně víc než členů fanklubu, zda by nový většinový vlastník neměl zvolit komunikační strategii, která by zahrnula skutečně všechny slávisty. Tak snad se nám všem slávistům podrobné informace dostanou aspoň po valné hromadě.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.06.2018, 12:21
 
 
Reakce na safa19: Nemyslím si že je potřeba klub prodáva...
To máš těžké, Šáfo. Kdyby Pitter nevěděl, do čeho jde... Vždyť on to nevěděl už několikrát. Není u klubu čtrnáct dní, abychom neviděli jeho styl práce a výsledky. Myslíš, že v Chrudimi věděl, do čeho jde? Pokud ano, dovedl tamější HC ke krachu vědomě? Věděl, do čeho jde, když neobsadil místo sportovního manažera a klub řídil tak, že párkrát do týdne dojížděl? Věděl, do čeho jde, když neměl zajištěný rozpočet na sezónu, takže kádr po měsíci rozehnal a ještě se schovával za Bukače jako malej Jarda? Věděl, do čeho jde, když se pokusil vyřešit pohledávky bývalých hráčů tím, že jim hrozil žalobou za poškození dobrého jména klubu? Píšeš, že jsi přesvědčen, že nebude kecání a výsledky přijdou. Neberu ti to, já přesvědčen nejsem, protože prostě Pitterovy bláboly o tom, jak nenechá Slavii padnout, jak se vrátí do roka a do dne, jak uděláme teď dva kroky vzad a potom deset vpřed atd atp. už neberu vážně. A to ne z nějaké apriorní nesympatie vůči němu, ale prostě proto, že mě opakovaně zklamával a prokazoval, že je jen ukecaný neumětel. Závidím ti tvůj optimismus, já ho nesdílím, ale pokud z nás dvou budeš mít pravdu nakonec ty, budu jen a jen rád.
Pitter je chlapík mnoha podnikatelských aktivit, stačí si rozkliknout obchodní rejstřík, ale víme, v jaké finanční kondici je Merit Asstes, Reomex, Porfina, TENIX a další firmy, v nichž figuruje? Všimni si, že ani dva dny po změně akcionářské struktury krom těch devíti řádek na klubovém webu nevydal sám Pitter jediné prohlášení, nezaznamenal jsem žádný rozhovor, nikde ani stopa po nějakém nastínění koncepce, vysvětlení nám fanouškům, zda klub dál jede v úsporném režimu, jak dlouho to tak bude, jestli se hledá nový spolumajitel a spousta dalších podobných otázek, které se v situaci změny majitelské struktury přímo nabízejí. Vzpomeň si, že při vstupu dua Pitter-Benýšek to bylo docela jinak a v médiích se čtrtala budoucnost, samozřejmě zářná, o 106. Podobně mediálně čiperný byl Pitter i v kauze VR, kde nás iniciativně zásoboval takovými "pikoškami" jako že v Edenu není žádný trezor. A teď najednou ticho. To je minimálně divné, nemyslíš? Přece se k tomu kroku nerozhodl ze dne na den, nějakou vizi nebo koncepci mít musí, tak proč nám fanouškům nenastíní, co nová situace znamená.
Třeba bude hostem vaší fanklubácké valné hromady a poví to tam. Ať se vám hromada vydaří. Jsem pracovně ve Vídni, takže, ač jistě pasován na předního rejpala, nedorazím.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.06.2018, 23:24
 
 
Tak po odchodu toho uslintanýho rudýho veksláka je přinejmenším jasné, že už se Upřímnej nemá za koho schovávat. Byl by to zázrak, ale musíme doufat, že se bankrotáři podaří přinejmenším vlastnicky konsolidovaný klub prodat co nejdřív majiteli, který bude nejen kecat, ale i chtít, umět a moct. Pak se nám třeba bude období krokových variací jevit jako trapná epizoda.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
06.06.2018, 17:15
 
 
Chomutov a Zlín si vyměnili naše někdejší plejery Klhůfka a Poletína.„Jde o rychlého a dobrého útočníka, kterého dobře znám. Letos patřil v play off k nejlepším hráčům Zlína,“ okomentoval na hokej.cz VR příchod Klhůfka. Matně si vybavuju, že když kdysi od nás tenhle útočník pdcházel, vypadalo to,, že se pod VR více méně neprosadil, ale je to pravda už pár let a od té doby nasbíral dost zkušeností tu i onde.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.06.2018, 09:04
 
 
Reakce na safa19: Ledacos to bohužel vysvětluje. Pořád a...
No, kéž bys měl pravdu. Asi všichni tušíme, co je bohužel daleko pravděpodobnější: kádr skutečně je "aby se neřeklo", ale to proto, že pro klub nebude splnitelná podmínka bezdlužnosti a hráčům, kteří momentálně kádr tvoří, se koncem léta dá sbohem. Možná i proto vedou letní přípravu Málič se Srdínkem a k novému trenérovi říká pan Mezlík následující: "Nemáme žádný pevný termín, kdy musíme nejpozději angažovat nového.“ Já v tom čtu další pitterovskou habaďůru, pan Upřímný má už celkem čitelný projev.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.05.2018, 16:41
 
 
Reakce na afaika: Milý Weeteku, pro Slavii jsem udělala ...
Ano, nikdo člověka nedovede pochválit líp, než se pochválí on sám Smajlík Porovnávat kdo kdy kam víc vyjel není ani konstruktivní, ani tak docela fér, protože divácké a výjezdové nasazení dámy středního věku a táty od dvou malých dětí logicky asi nebude stejné, ale já jsem klidný, na tribunách jsem si v době, kdy jsem na to měl víc času i energie, užil a zažil svoje, na Slavii jsem chodil poctivě od první extraligové sezóny, jakkoliv to nebyla taky vždycky jen hitparáda. Kde tehdy byla nějaká Afaika nevím a neřeším, protože to s dnešní situací klubu absolutně nesouvisí. Vlastně vůbec nevím, proč cítíš potřebu si tady a teď porovnávat zásluhy a rovnou chválit ty svoje.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.05.2018, 12:12
 
 
Na přestupním trhu 1.ligy jsme, nikoliv překvapivě, téměř zcela neviditelní, ale zajímavé jsou cesty některých ex-slávistů. David Štich mění Kladno za Chomutov, na zkoušce ve Varech pokračuje obránce Petr Šenkeřík, do Jihlavy se vrací slovinský bek Miha Štěbih, kterého jsme Dukle před dvěma lety vyfoukli, ale nakonec si za nás zahrál jen 14 zápasů, načež se, tehdy údajně z "výkonnostních" důvodů, stěhoval do Frýdku a vloni hrál v EBEL za Villach. Náš někdejší nadějný junior Tomáš Andres si v Nice vystřílel přestup do kvalitnějšího Lyonu, János Vas pokračuje v týmu Jegesmedvék z Miškolce, kde se vloni stal pátým nejproduktivnějším hráčem Erste Liga (společná soutěž maďarských, rumunských klubů a záložního týmu Vienna Capitals). Milovníci svérázného Radka Dudy mohou oživit téměř každoroční spekulace o jeho návratu, jelikož skončil angažmá ve Freiburgu, další veterán David Hruška zřejmě pokračuje v Sokolově. Jiří Půhoný, naše někdejší "posila" před play off, dál rozvíjí svou kariéru ve 2.lize, kde přestoupil do Dvora Králové. Co mě asi nejvíc překvapilo, je konec hokejové kariéry našeho posledního zahraničního útočníka Henri Tuominena, který s Vary do extraligy nenakoukne a s hokejem končí úpkně. Důvod je netradiční: ve Finsku se dostal na leteckou školu a chce se věnovat studiu na pilota. Tak ať ti to lítá,. Henri Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.05.2018, 09:42
 
 
Reakce na hope_eden: Vážený diskutére, navrhni schůzku k...
Promiň, ale vůbec tě neznám a těch několik příspěvků, co jsi tu za pár měsíců napsal, mě přesvědčuje, že ani nechci. REaději se případně připojím k oficiální akci FK, jak naznačoval Šáfa.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.05.2018, 11:40
 
 
Reakce na afaika: A opět dlouhé povídání o ničem, viď, W...
Ale mám, Afaiko, ale mám, přestaň si pořád dokola vymýšlet a svoje dojmy stavět jako fakta. Já bych se na smysluplné reakci na stávající situaci domluvil rád, podle svých časových možností (díky zaměstnání jsem často v zahraničí) k pokusu o řešení přispěl, návrh na koordinovaný postup ale nečekám od jednotlivců z diskusního fóra, nýbrž od fanklubu, který je jedinou organizací slávistických hokejových fanoušků. A pokud Šáfa píše, že od konce sezóny situaci řešíte a v nejbližších dnech to dotáhnete do konkrétní formy, načež ty jako další představitel FK voláš do prázdna, co byste jako FK měli dělat, nevím, co si mám o tom myslet. Oficiální stanovisko FK neznám, neoficiální příspěvky jeho členů se liší.
Stran toho vytahování historie, co podle tebe teď už nic neznamená: ono to takhle jednoduché není. Historie nám ukazuje, kam Pitter klub dovedl v situaci, kdy necítil od fanoušků skoro žádný tlak. Nebylo by špatné si přiznat, že věřit jeho upřímným očím, poklábosit si s ním po sezóně nad pivem a chlebíčky ve VIPce a pak sledovat, jak za pár týdnů komplet otočí, zatím nikam nevedlo. Já od tebe nějakou sebereflexi nečekám, pro mě po té šarádě, co o ní tak nerada vždycky čteš, nejsi prostě důvěryhodný člověk, ale kejvačka, co si nakonec vždycky vymyslí nějakou sebeútěšnou báchorku typu "můžou za to všichni". Upřímně doufám pro dobro Slavie, že ve fanklubu mají hlavní slovo jiní lidé než ty, jejich případnou snahu o změnu dlouhodobě neakceptovatelného fungování klubu se budu snažit podpořit.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 22:32
 
 
Reakce na safa19: Jak jsem psal níže - nemusíš mít obavu...
Prima, v pořádku, držím vám palce, ať najdete správný způsob a formu, která bude účinná vůči současné cestě do nebytí a strhne další slávisty. Mám pochyby, protože jednak objektivně vzato se to zatím nepodařilo, a když sleduji vystupování členky dozorčí rady, pochyby jen rostou, ale věř mi, opravdu bych byl rád, bez ohledu na Afaiku, o které si myslím svoje, kdyby se vám to povedlo. Jen nerozumím tomu, jak na jedné straně žehráš na to, že lidi z fóra případné akce fanklubu nepodpoří, a na druhé píšeš, že sem to nepatří. Fórum na sesivani,com je dávno mrtvé, sem to nepatří...no dobře, ale přece doopravdy nečekáš, že ti slávisti budou volat na mobil? Každopádně dokud se tu nedej bože nevyskytne systémová chyba, řada kovaných slávistů sem pořád kouká, byla by škoda to nevyužít.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 21:41
 
 
Reakce na safa19: Jako nedostačující krok to může vypada...
Souhlasím s tebou, i já si myslím, že reakce měla přijít ve chvíli, kdy vloni Pitter očividně hrál se všemi habaďůru, kterou korunoval propuštěním většiny kádru po měsíci sezóny. Nestalo se, letos to udělal stejně. Vylepšené o to, že po pár dnech odchází i trenér, navíc v hluchém období po sezóně. Zbabělec je, hloupý ale ne.

Jedna možnost je dál dělat kejvače vedení, stylizovat se do role těch rozumných a povyšovat se nad nefanklubáky - pamatuju si, jak v době, kdy jsme se třásli, jestli vůbec začne letní příprava, Afaika utrousila bohorovné "my víme své", i když tehdy šuškané finanční problémy se později pochopitelně potvrdily, a o tom, co vlastně tehdy věděla a jestli vůbec něco, se dá pochybovat, dnes se pro změnu tváří, že neplácá a koná, zatímco jiní jen nadávají...i když to je kec. Druhá možnost je doopravdy se vedení postavit, ne doprošovat a doufat, protože Pitter by byl blázen, kdyby sám na jakékoliv jednání přistoupil, ale pochop, že tohle je realistické čekat od organizace jako je fanklub, ne od jednotlivců. A jaký má fanklub reálný potenciál a co jeho představitelé dokážou, za to těžko můžou "lidi z fóra".
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 21:17
 
 
Reakce na afaika: A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat n...
Ano, podobnou reakci od někoho, kdo se v kritické sestupové sezóně na DF vyžíval v hádkách s kritiky Pittera, problém viděl tu v Růžičkovi, tu v Bednářovi, jednu dobu dokonce v protestech proti Lubinovi, pak přišel s útěšnou mantrou "můžou za to všichni" a nakonec si začal hrát na němou, jsem trochu čekal. Nevím, na kolik je realistická představa, že s "proveditelnou koncepcí" přijdou lidi z fóra, logičtější by asi bylo čekat nějaké kroky právě od fanklubu, protože tohle zavání alibismem na sto honů, ale na druhou stranu chápu, že kdo klábosí s Upřímným u piva a chlebíčků, hned na něj bububu dělat nepoběží. Vždycky mi na mysli vytane ta tvá pidikauza s odmítanými sponzory, kterou jsi tu kdysi rozvířila, pak nebyla schopná doložit a přes počáteční sliby se na to Pittera zeptat ses nakonec po....dělala. Otázku, jestli akceschopnost fanklubu je věc těch, co v něm nejsou, nebo těch, co v něm jsou, nechme filozofům o vejci a slepici, budu rád, když se projeví nějaký rozdíl mezi "plácáním na DF a konáním", ale pokud to leží na bedrech tvých, mám obavy, aby to nedopadlo jako s tím ptaním se na sponzory.
Jen drobnost, nepiš prosím nepravdy, prošel jsem si své příspěvky za několik měsíců a opravdu jsem nenašel jediný, kde bych nadával. Za kolegu mpika to dělat nebudu, ale ani jeho si nevybavuji jako nějakého nadávače, naopak si ještě z fotbalových stránek pamatuji jeho legendární heslo "hodnocení mpika, vždy podnětná kritika". Tak si prosím (zase) nevymýšlej.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže