Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2018, 15:00
 
 
Reakce na Jana83: Pane Weeteku, hledala jsem na netu inf...
Vzhledem k tomu, jak dál pálíte ostrými, ale pořád mimo, i vzhledem k vyjádřením typu "začněte fandit, vy analytici", považuji Váš nápad se tu už nevyskytovat za docela vydařený. Co se týká urážlivého jednání, užili jsme si už jinačí excesy, mimochodem několikrát i od VP, tam možná proto se tu z příspěvku hokejveterána na rozdíl od Vás nejevíme.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2018, 09:39
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Dovolím si re...
"nenechte se rušit v horování či lynčování" .... paní Jano, o jakém lynčování to proboha píšete? Ať čtu jak čtu, jediné, co vidím, je otázka, znovu raději opakuji, OTÁZKA tafgáje, zda změny v ženském hokeji jdou za Pitterem. A celkem logický postesk, že na tomto webu, kde se kdysi o úspěších sešívaných hokejistek radostně referovalo, ke změně není ani písmenko vyjádření.
Vymezujete se razantně a ostře, jenže tak nějak vůči něčemu, co tu vlastně nikdo nenapsal. Už podruhé v krátké době. Navrhuji, abyste lépe četla, více přemýšlela a přes evidentní svrbění prstů nedělala Pitterovi advokátku za každou cenu, ten efekt bude nevyhnutelně spíš opačný.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.10.2018, 13:54
 
 
Reakce na hojas: Weeteku, tady je článek z tý rozlučky a...
Wow, super, díky moc! Úžasný, jak i Jágr Team byl neskutečně nadupanej. Oni občas nastupovali k exhibicím i s míň známými kluky, co se třeba zkoušeli chytit za mořem, včetně pár slávistů jako třeba Petr Míka, ale na Růžu teda vyjeli v plné palbě. Ten článek se čte moc hezky a větu "V Edenu se sešla skutečně hokejová extratřída, která se přišla s jednou největších legend českého i světového hokeje rozloučit." nezbývá než podepsat. Kde ty časy jsou...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.10.2018, 00:38
 
 
Na Koláčův rozlučkový přátelák se fakt těším, i na tu sestavu. Tak nějak tuším Kácu, třeba i Hejdiče, kdyby se mu chtělo přes oceán (možnost zahrát si s a nebo proti mladšímu bráchovi?), eventuální plejáda slávistických persón, se kterými se na ledě sešel, sahá od matadorů typu Hořavy, Doležala a Ujčíka a samozřejmě VR st. (což by bylo velké překvápko) přes legendy Novku, Supína, Bedýnku, Beryho, Honzy Alinče až k našim relativně nedávným hrdinům jako Klépa, Mižu Vondrka, Jirka Vašíček nebo dokonce VR ml. Ostatně, když startovali kariéru Hertlík nebo Dima Jaškin, kdo šéfoval obraně?
A protože Koláč začínal v dospělém hokeji na Kladně, pořád je tu ta eventualita, že by se třeba objevil někdo z legendární "blue line", neřkuli Velkej Jarda. Nebo parťáci z konce kariéry na Kobře, ideálně ti bývalí sešívaní? Kuba Jedlička, Filip Hlinka...?
Připomnělo mi to rozlučku VR v zápase "Růžička Teamu" proti "Jágr Teamu" v roce 2001, kde ve výběru VR nastoupili vedle kolegů se Slavie třeba Ručínský, Reichel, Rosol, Cíger nebo Sekeráš. Tehdy to zachytila na kartičkách i OFS a poslední z té série, která ukazuje Jaromíra Jágra, vytlemeného od ucha k uchu, ve dvojici s malým Vládíkem Růžičkou s košíkem na kebuli, je jednou z nejvtipnějších českých kartiček. Tak hlavně ať to klapne, třeba i bez duhy Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2018, 09:45
 
 
A abych se vyjádřil ke včerejšímu mači, tak hrst nesourodých dojmů:
je super, že po kvalitním výkonu v dresu Letců dostal doma příležitost Sochůrek,
je super, že máme kvalitní střelbu,
je super, že novým posilám se daří bodově prosazovat,
je super, že to tam padá Furchovi (za poslední 2 zápasy 3 body), teď aby se chytil Tejroš a další mladí
Kanko je hráč, který kvalitou tuhle soutěž převyšuje
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2018, 09:39
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Smajlík Smajlík Smajlík a přislo i celkem očekávatelné " Smajlík " ze zcela očekávatelného směru. Držím palce v hledání lidsky rovných komentářů, on je ten náš problém ale na trochu hlubší debatu než trousení emotikonů s palci...navíc ta debata už mockrát proběhla. Berte to prostě tak, že věci jsou složitější, než se může po přečtení pár stránek fóra zdát. A Vy jste nečetla bohužel příliš pozorně, protože o nějakém psaní "koncentrovaného zla o vlastním klubu" byste jinak mohla psát těžko. Bylo a je to přesně naopak, téměř všichni tady vyjadřujeme, ač mnohdy z různých pozic, o náš klub upřímný zájem a starost. Co se týká disrespektu k vedení, ten má své důvody a historii, velmi těžko a pomalu se to změní. Výkony kluků na ledě s tím mají společného jen málo.
Mimochodem, z domácího vítězství máme troufám si říct velkou radost všichni.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
09.10.2018, 15:12
 
 
Netvrdím, že je reálné provozovat marketing na extraligové úrovni, ostatně i v oněch "letech úspěchu" jsem byl zrovna k téhle věci kritický, ale dneska jsme z tohoto pohledu v jakémsi totálním limbu. Což se projevuje jednak trojcifernými návštěvami, jednak třeba i nezájmem ČT zařadit náš zápas mezi těch několik přensů z 1. ligy:
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
09.10.2018, 13:33
 
 
Reakce na safa19: Klidně mohla, mě to přijde zbytečné to...
To máš pravdu, ale na drtivou většinu z nich potřebuješ aspoň nějaké peníze. A k tomu člověka z klubu, který se do toho pustí a dostane pomocí tebou zmiňovaných akcí zpátky do povědomí veřejnosti, že v Praze je kromě rudých ještě další hokejový klub. A to je ten problém, VP zřejmě buď na podobné věci zkrátka nemá, nebo mu nepřipadají podstatné. Tipnul bych si, že jedno k druhému.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
08.10.2018, 10:25
 
 
Reakce na Dalajlama: Mužstvo má zjevně charakter. Tak už...
Copak na posledním zápase, ale co teprve na předposledním, že ...
Litoměřice 566, Ústí nad Labem 488, Kladno 1772, Prostějov 683, Přerov 892. Skoro bych řekl, že pokud si hostující tým nepřiveze dav svých fanoušků, případně nevypomůže faktor "těšíme se jak malí jardové na Velkýho Jardu", na čtyřcifernou návštěvu můžeme zapomenout. Řada slávistů se vybičovala i na rozlučku s Koláčem, což chápu, on je taková personifikace lepších časů.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
05.10.2018, 13:06
 
 
Reakce na Medvedref: Jaškin je odchovanec Vsetína chlapč...
Ano, hokej začal hrát ve Vsetíně. Je tedy z tohoto pohledu vsetínský odchovanec. Na druhou stranu, troufnu si tvrdit, že pro jeho kariéru bylo angažmá ve Slavii klíčové. Ostatně, drtivá většina z hráčů vsetínského dorostu, s nimiž svou mládežnickou kapitolu ve Vsetíně uzavíral (včetně jeho bráchy, který šel spolu s ním do slávistické mládeže), se v dospělém hokeji buď neprosadila vůbec, anebo maximálně na úrovni nižších lig v Čechách. Jediná další "success story" je Tomáš Rachůnek, který je ale starší. Další dva útočníci, co byli ve Vsetíně s Dimou na špici kanadského bodování, skončili v Klášterci, respektive v Meziříčí...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
03.10.2018, 10:00
 
 
Tak Dima Jaškin rovnou k vítězi Stanley Cupu odkaz
Bude to mít těžké, ale tu trojičku slávistických odchovanců v prvních týmech NHL snad zkompletuje.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
01.10.2018, 13:06
 
 
Reakce na soly: jestli se nepletu, tak tady byl Patrik o...
Pravdu máš, vlastně proti nám myslím chytal za perníky i jednou v přípravě. Díky. Takže jeho konkurenty jsou Kacetl s Kloučkem. Kloučka si půjčuje Přerov, teoreticky by Polívka mohl zakotvit i tam.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
01.10.2018, 11:06
 
 
Zajímavé řešení brankářského postu ve Slavii. Začíná se rýsovat model, kdy domácí zápasy chytá holešovický gólman, zatímco na venkovní vyjíždí dvojice Šorf-Sochůrek. Patrik Polívka je po dvou odchytaných utkáních a 9. kole z kola venku a hledá si nové angažmá. Těžko říct, co si o tom myslet. Co si o tom myslí Patrik, to se radši neptám, po slušně odchytané přípravě je z podobného konce určitě "nadšený", jsem zvědav, kde si začátkem října najde flek. Chomutov? Cizina? Doufám, že ne 1. liga, motivaci by proti nám měl jako hrom. Pletu se, nebo po hostování z Plzně k nám před sezónou přišel na přestup? Předpokládám, že angažmá Honzíka pro nás nese minimální finanční zátěž, smlouva mu běží na spartě, k nám jezdí jen na rozbruslení a zápasy. Šlo mimo jiné i o to ušetřit nějakou kačku?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.09.2018, 09:49
 
 
Reakce na hokejveteran: Nezapomeňte také na Frantu Pomah...
Radek Říha nastoupil jako střídající k jednomu zápasu, nedávno tu na jeho až přespříliš horlivý nástup na led vzpomínal tafgáj. Já na tom zápase zřejmě nebyl, takové entrée bych si asi zapamatoval. Po sezóně odešel do tehdejších HC Bohemians, kde odchytal jejich poslední třetiligovou (čili "druholigovou") sezónu, po které sestoupili do Pražského přeboru. Jak to postupně s "ledovými klokany" dopadlo, tu asi mnozí vědí líp než já.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.09.2018, 16:08
 
 
Reakce na _tafgáj_: Oni i fandove tutenu meli popevek na...
Když zmiňuješ Alťáka, je zajímavé, že během své bohaté kariéry si vyzkoušel jen dvě krátká zahraniční angažmá: v sezóně 2001/02, kdy naposledy oblékl sešívaný dres, si chvilku zachytal i v Trenčíně a osm zápasů odchytal i v DEL za dnes už zkrachovalý Revierlöwen Oberhausen. Tohle angažmá je zajímavé v tom, že tam tehdy jedničkou byl finský internacionál Sinuhe Wallinheimo. A pokud Alťák byl šoumen, co bavil diváky, tak tenhle finský týpek byl podobného ražení. Brankář určitě kvalitní, chytal i za nároďák, vedle toho povyhrával všelijaké medaile ve Švédsku, Finsku i Calder Cup v AHL, ale navíc slušný svéráz. Ve skutečnosti má křestní jméno Mika, ale používal Sinuhe podle románové postavy svého oblíbeného Miki Waltariho, na masce nosil egyptské motivy a proslavily ho pozápasové oslavy i fórky během komerčních pauz. Na youtube je pár sestřihů jeho fórků, třeba odkaz kromě toho, jak vychytal kdysi v S-M Liiga nájezd "Viktora Ujcikina", co je samozřejmě Viktor Ujčík Smajlík
No a poté, co tenhle frajer pověsil lapačku na hřebík, opakovaně byl zvolen do finského parlamentu. Zajímavej kolík Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.09.2018, 11:41
 
 
Reakce na Safa19: Mě utkvěl v paměti legendární Standa N...
Je to zrovna deset let, co Standa Neruda přišel z Brodu a začal chytat ve 34 letech poprvé nejvyšší soutěž... bourák, takový hokejový Franta Dřížďal :-) Skvěle se jeho jméno prozpěvovalo na melodii "Stand up for the champions". Pamatuju si, jak jsme s kámošem koukali jak puci, když se poprvé objevil v brankovišti, a nevěřícně kroutili hlavou. No a ejhle, Standa odchytal dvě super sezóny, načež se zase vrátil do svého Brodu, kde svou kariéru před šesti lety i uzavřel a stal se trenérem tamních gólmanů.
Na jeho působení navázal další můj gólmanský oblíbenec, Robert Slipčenko. Jeho jméno mě zaujalo kdysi v sestavách dorostu, poprvé jsem myslel, že jde o cizince... V juniorce se přes duo Hladiš-Bezunk moc do brány nedostal, tak začala jeho dlouhá pouť po různých štacích, s výjimkou Kadaně a Litoměřic všude vždycky jen pár zápasů a najednou bác ho, v sezóně 2009/10 v áčku Slavie, kde vydržel pár let a první dva roky odchytal celkem dost. Pak mu vzal místo příchod Kopřivy a vzestup prvního z našich gólmanských Dominiků Furcha, vydal se na Slovensko, kde se proslavil tuším v dresu Bystrice bitkou :-) Jeho současné zaměstnání se tu před časem probíralo, ale ta historka je tak dobrá, že se nad tím bavím pořád: hokejbal na Kajmanských ostrovech odkaz
Chytal za repre Kajmanských ostrovů na MS v Pardubicích, to je prostě storka jako hrom odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.09.2018, 09:51
 
 
Reakce na Dalajlama: V tom případě si vám příteli dovolu...
No, já vám radši zatleskám k nápadu hokejového zápasu fanoušků, než abych upadal do ubohostí jako "když mu to máte říct do očí, tak se zašijete", protože 99% lidí tady určitě nezajímá, že lžete a víte to. Byl jsem v den setkání FK s VP na služební cestě ve Vídni, skoro si říkám, jestli vám neposlat kopii cesťáku Smajlík Víc to rozmazávat nebudu, oba víme, ale musím vám vyseknout poklonu: v situaci, kdy se vám tu poslední dny zrovna nedařilo (Honzíkova helma, Šorf nenastoupí atd.), jste dokonale dokázal otočit debatu k mé osobě a ještě si připsat kredit za vybannování Ričího. Jak by řekl můj syn: hustý!
Nejlepší na konec: bruslit umím. Ale máte i trochu pravdu, že nijak extra dobře. Věnuju se aktivně jinému sportu než hokeji, do Letňan si chodíme občas zajezdit se starším synem, ale častěji na kluziště okolo našeho bydliště. Jelikož radši bruslím s ním a "divné cizí pány" mu představovat nechci, spíš tuhle zimu plánuju naučit bruslit i mladšího, abychom mohli na vánoční bruslení s hráči do Edenu tentokrát ve třech.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
25.09.2018, 16:45
 
 
Reakce na Petr9608: Neni ale nějakej rekord, aby za nás ...
V rychlosti protočení gólmanů to asi rekord bude. Jinak za Slavii po sestupu v prvoligových sezónách nastoupili postupně tři (Hylák, Král, Frodl), čtyři (Frodl, Hylák, Polívka, Šorf) a vloni pět gólmanů (Frodl, Polívka, Honzík Vecka, Šorf), několik dalších sedělo aspoň na střídačce pod dekou (třeba Pírs nebo Patera). Takže Dominik Šorf si přes své mládí už připsal po startu i v předchozích dvou sezónách.

V extralize se plno sezon střídali dva, sem tam se epizodně objevil někdo další: Novák, Slipčenko, Suchan, Taskinen, Musil, Horyna, Knechtl, na epesní entrée zaskakujícího Říhy v první extraligové sezóně tu nedávno vzpomínal tuším tafgáj.
Ovšem v sezóně 2009/10 nastoupilo hned pět gólmanů, to bylo to kratinké hostování Milana Hniličky, který tehdy snad ani nebral za zápasy peníze, a v té samé sezóně se nakrátko slávistkou stal i Zdeněk Orct. Za nejzajímavější nedoceněnou postavu v brankovišti považuju juniorského mistra světa Zdeňka Šmída, který si smlouvu nevybojoval, i když tribuny se ho oblíbily, a krátce poté ukončil kariéru.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
25.09.2018, 16:13
 
 
Reakce na Dalajlama: Nu, příteli, jsou i odlišné názory ...
Dalajlamo, začínáte Ričího připomínat víc a víc. Toto je HOKEJOVÉ fórum, zkuste to prosím namísto foukání bolístek z toho, že jste se teď holt párkrát seknul a napsal blbost, soustředit na ten hokej. Ten vámi vytažený citát je tak absurdní a za vlasy přitažený, že snad i vám dojde, jaká je to pitomost. Ano, naprosto souhlasím, že "drtivá většina hokejových fanoušků HCS se na DF neprezentuje", ale tak tomu bylo vždy a se mnou to nemá nic společného. Drtivá většina totiž na fórum nepřispívala nikdy, naopak já od jeho začátku, t.j. někdy od roku 2001, není to tak dávno, co tu bývalý webmaster původních stránek Luk hodil několik printscreenů z té dřevní doby a docela jsme po letech zavzpomínali. Abyste rozuměl, já si to nepřipisuju jako nějakou zásluhu, jsem prostě jen jeden z mnoha fanoušků posledních dvaceti let. nota bene, za Slavii jsem nikdy nehrál, takže... Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
25.09.2018, 12:19
 
 
Reakce na czech: Weeteku, Ty snad ty podivíny ořitahuješ...
Děkuju, vůbec nevím, čím si my slávisti podobné figurky zasloužíme, jako by toho nebylo i tak dost. Ričí i pan Dalajlama mají společné jedno: napíšou nějakou pitomost (třeba Ričího azyl v Letňanech, nebo teď ten dopis Honzíkovi), a když se to už nedá obhájit logickými argumenty, začnou se pitvořit a tahat do toho kde co a kde koho, třeba Afaiku. I když je fakt, že kalibr "já hrál za Slavii" byl teď vytažen poprvé... Smajlík
A teď to srovnejme s hokejveteranem, který sem přispívá v poklidu už dlouho věcné a evidentně fundované příspěvky, protože se v hokejovém prostředí pohybuje a spoustu věcí zná a ví, aniž by se tím muset nějak vytahovat. No nic, hlavně se se včera vyhrálo a třeba se vyhraje i příště.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


×
Dnes v 12:30 | Jun.
HC Slavia Praha
HC Rytíři Kladno
×
Dnes v 15:30 | Dor.
HC Slavia Praha
HC Sparta Praha