Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
18.02.2019, 17:58
 
 
Jelikož se nám urodila podle všech historických záznamů objektivni ostuda, celkem i chápu, że paní Kejvačka radši kádruje, kdo má a kdo nemá koule... smutné je to :-(
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.02.2019, 14:29
 
 
Reakce na KISS: Ach jo. Já jsem si sice žádnou takovou o...
Tu otázku jsi napsal ve svém příspěvku 12.2. v 15:49. Slovo od slova. Cituji: "Bude se kvalitní hráč zlepšovat, když polovinu soutěže odehraje proti mnohem méně kvalitním soupeřům? Podle mě ne." Mým cílem bylo polemizovat s tvrzením, že u nás hráči předních klubů odehrají POLOVINU utkání proti MNOHEM méně kvalitním soupeřům, protože fakta svědčí o přesném opaku - žádná výkonnostní propast mezi čelem ligy a její spodní půlkou prostě není, každý může porazit každého. Zjednodušení typu "Polovina hráčů by před třiceti lety vůbec nejvyšší soutěž nehrála." taky k věcnosti debaty moc nepřispějí, i když podobné míchání dojmů a pojmů ke koloritu tohohle fóra dlouhodobě patří.
Ironický jsem nebyl v žádné z reakcí na tebe, kdybych chtěl, dalo by se třeba smát "argumentu", že hokejový šampionát by vyhrála díky financím Saudská Arábie, která není ve skutečnosti ani členem IIHF (na rozdíl od třeba Kataru, Kuvajtu nebo Spojených arabských emirátů).
Vůbec ti neberu tvůj názor, ale pokud ho nejsi schopen podpořit argumenty a namísto toho použiješ v jednom příspěvku hned dvakrát formulaci "a na tom trvám", tak já ho asi sdílet nezačnu. Což nevadí, protože ani jeden nejsme v pozici, že bychom ovlivnili počet účastníků soutěže, která se navíc našemu klubu každým rokem víc a víc vzdaluje. Reaguješ zbytečně podrážděně, když neumíš diskutovat, nečekej, že s tebou bude každý souhlasit.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.02.2019, 10:51
 
 
Reakce na KISS: Já o voze, vy o koze. Ano, tak se shoduj...
Ty sis položil tuhle otázku: "Bude se kvalitní hráč zlepšovat, když polovinu soutěže odehraje proti mnohem méně kvalitním soupeřům?" Jádro pudla je možná v tom, zda polovinu soutěže odehrává skutečně proti mnohem méně kvalitním soupeřům. Podle mě to absolutně není pravda, realita je taková, že žádné propastné bodové ani výkonnostní rozdíly v extralize nepanují. Každý může porazit každého, což se opakovaně potvrzuje i v posledních kolech, kluby jsou v tabulce rozprostřené ve více méně bodovém kontinuu. Žádná silná skupina versus výrazně slabší kompars není, což ostatně není v žádné nejvyšší soutěži evropské velké čtyřky, jen v NLA byl letos víc než ostatní slabý Rapperswil. U nás jsou odskočené dolů Pardubice, jenže ty se topí hlavně v problémech mizerného vedení a naprosto tragického "trenéra".
Až budou karty v extralize namíchané tak, že po půlce soutěže bude jasně vyprofilované kvalitní jádro a sportovně nestačící spodek, tak bude snaha o zajištění vyšší kvality snížením počtu týmů logická. Jenže nic takového se neděje. Nejsme Francie, kde mezi předposledním Lyonem a posledním Strasbourgem bylo 11 bodů, nejsme Norsko, kde předposlední Stjernen má dvakrát tolik bodů co poslední Ringerike. Nejsme Velká Británie, kde Milton Keys ztrácí na Coventry 15 bodů, nejsme Polsko, kde na konci tabulky Bytom a Opole nemají ani dohromady tolik bodů co Sosnowiec před nimi. Nejsme EBEL, kde Záhřeb ztrácel na posledním místě na Villach 15 bodů a do druhé fáze sezóny kvůli finančním problémům nepokračoval, nejsme Dánsko, kde Hnidovre v průběhu roku zbankrotovalo. Můžeme se bavit o tom, jestli všechny naše extraligové týmy jsou v dobré finanční kondici, ale faktem zůstává, že naše soutěž patří kvalitou, jejíž jednou známkou je i vyrovnanost výkonnosti, jednotlivých klubů, jednoznačně mezi evropskou špičku a neblíží se domácím nejvyšším soutěžích druhého výkonnostního sledu. V těch by odpověď na tvou otázku zřejmě byla ano, tam hráči skutečně část zápasů nastupují s vědomím, že hrají proti výrazně slabšímu soupeři.
Na závěr pro jistotu douška: vůbec si nemyslím, že bychom se měli chlácholit a plácat po ramenou, že extraliga funguje líp než soutěže řekněme v Dánsku nebo Francii.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.02.2019, 10:04
 
 
Vedení se povedl opravdu těžko pochopitelný kousek. V rámci sázky na mládí dali nemalou část sezóny ve Slavii prostor k rozehrání řadě přespolních hráčů, kteří nastupovali na úkor našich mladých, včetně brankářské dvojice, kde alternovali postupně hned dva cizí gólmani. Pak se nám podařilo postupně vypadnout z osmičky pro play off, o které jsme slovy vedení přesto chtěli zabojovat. Načež nám v rámci "posilování" jednak většina u nás rozehraných borců odešla za svým a vyměnili nejvíc bodujícího hráče a střelce sice nevítězných, ale pořád tolika gólů, že ho žádný další náš útočník nedorovnal ani po skoro šesti týdnech od toho geniálního trejdu, kromě Vrdlovce nepřivedli ani na střídavé starty jedinou další posilu a v kritické části sezóny tak najednou o play off bojujeme s půl sezóny odstaveným Šorfem, kterému kryje záda dokonce ani ne Sochůrek, ale tu Málek, tu Mouček z Kobry, a vepředu dva kompletní útoky mladých. Celé je to tak nějak obráceně, než by člověk čekal, a vede to k nejhoršímu sportovnímu výsledku v novodobé historii hokejové Slavie. To je jedna smutná stránka věci. Ta ještě smutnější je, že drtivá většina těch fanoušků, co jim zápal pro sešívaný hokej navzdory eskapádám posledních let ještě vydržel, se právem může domnívat, že s nimi bylo ukázkově vy*ebáno a pan P prostě jenom dál plácá, aniž by se mu dařilo ten sestup níž a níž aspoň zastavit, když už ne zahájit cestu nahoru, o které se přesto rok co rok nestydí mluvit. Jediná výhoda, která mě napadá: po tom všem bude mít zdejší zvedačka palců příští sezónu s moderováním toho správného, netrapného a nezbytečného fandění daleko lehčí práci, protože lidí bude zase o dost míň. Teď jde o to, v jaké lize a jestli vůbec.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.02.2019, 13:57
 
 
Reakce na kafka: U nás se o výchově mladých jen planě ke...
S tím Finskem máš určitě pravdu. Jak je ta země v mnoha ohledech trochu "jiná" (Vláďa Machulda nám kdysi vyprávěl, jak umí být zimní Finsko, natož pak zimní Finové samotní, pěkně na palici...), tak s mládeží tam asi pracují aktuálně líp než u nás. Ostatně, počet Čechů v jejich juniorské Jr. A SM-liiga byl před pár lety 1-2, letos jich tam nastupuje 8, příklad Koblížka a Hrachoviny postupně láká další. Pak si můžou dovolit i nejvyšší soutěž s patnácti kluby |:-)
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.02.2019, 12:45
 
 
Splátkový kalendář je vynález, který už nějakou dobu drží nad vodou i Slavii. Bez téhle obezličky bychom bezdlužnost asi nebyli schopni doložit. Zvlášť když ta geniální Pitterova úvaha, že hráče, kterým se dluží, zažaluje za poškozování dobrého jména klubu, "kupodivu" neprošla. Ono to zase není tak nečekané, spousta majitelů klubů jsou zkrátka stejně mizerní majitelé, jako podnikatelé. Však o tom, jak panu P šlape byznys, se taky všeobecně ví.
Na okraj debaty o zkoncentrování kvality do menšího počtu klubů: může to tak zafungovat, ale taky nemusí. Důvod uvádí Standikk: zase finance. Teorie, že při nižším počtu účastníků ELH kluby postaví silnější kádry jen z kvalitních špílerů, může v praxi zkolabovat na tom, že na to prostě nebudou mít peníze. Nedá se automaticky předpokládat, že sponzoři klubů, odejitých o patro níž, přelijí své příspěvky do těch klubů zbývajících. Výsledkem bude opět mix kvalitních borců a dělníků ledu včetně druhořadých zahraničních akvizic plus odchod těch několika kvalitních, na které se nedostalo, zase někam ven, třeba do DEL, EBEL, DEL2 atd. A vůbec nemusí dojít k tomu, že by kluby dávaly prostor nadějnému mládí víc než v současnosti.
Do toho, jak funguje hokej v mládeži, nijak zvlášť nevidím, ale realita je, že jde o pro rodiče časově i finančně hodně náročný koníček, a pokud k němu existuje hafo výrazně levnějších alternativ, není divu, že řada potenciálních nových Jágrů se dá místo hokeje třeba na florbal, který stojí i bolí výrazně míň a i na vrcholové úrovni se dá kloubit se studiem nebo prací.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.02.2019, 10:49
 
 
Reakce na safa19: Já už ne......
Tak pokud to do svých rukou opět vezme vrchní umravňovačka, o kvalitu fandění nemusíme mít strach Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
05.02.2019, 10:53
 
 
No, nic jiného nám ani nezbývá. Nicméně to, jak se pořád suneme níž a níž, nevěstí nic dobrého. A toho, že pan P bude mít klid a tichoučko od konce února až do léta, mě opravdu nenaplňuje optimismem.
To, že "sázka na mládí" byla bohužel z větší části jen líbivá lež, je už dneska asi jasné většině z nás. To, co předváděl klub s nasazováním gólmanů, opravdu nemá obdoby. Boj o play off proběhl, jak proběhl, sám za sebe mluví fakt, že v klíčové části roku jsme se nedomluvili na JEDINÉM posílení kádru a naopak pustili na samý konec dva další zkušené hráče pryč. Inu, další páně Pitterova lekce profesionality. Teď už nás do vyřazovacích bojů dostane jen zázrak a velká shoda náhod, které ale kreativní nakládání se závěry utkání nakonec asi dovede zabránit, takže úkol rozpustit na konci února led i kádr se splnit podaří. Radši se neptám, kdo z hráčů či trenérů má smlouvu i na další sezónu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.02.2019, 15:37
 
 
Reakce na safa19: Neřekl bych, že bych k tomu napsal něc...
V Ústí jsem nebyl, takže nebudu hodnotit, jak pozápasové minuty probíhaly. Vyházím jen z toho, že Afaika tu už vícekrát uváděla informace, které se při zevrubnějším dotazování ukázaly být nepravdivé.Takže její hodnocení, co bylo a nebylo trapné a kdo s tím souhlasil nebo nesouhlasil beru spíš jako potvrzení tvého náhledu na věc. Opakovaně a možná i čím dál více rozdílný náhled na dění ve Slavii, jak ho tu prezentuješ ty a ona, mi taky trochu vysvětluje řekněme ne právě akční roli fanklubu. S touhle notorickou kejvačkou a zvedačkou palců v jakési dozorčí funkci musí být asi hodně věcí dost těžkých.
Leckde jinde by se asi hráči za poslední výsledky dočkali i podstatně razantnější reakce fanoušků, zvlášť pokud je proklamovaná snaha play off vybojovat, což se přes výrazně příznivý los závěru soutěže zoufale nedaří, ta série proher na poslední chvíli navíc ve spojení s neustálými zvěstmi o dluzích vypadá v očích fanoušků dost podezřele a k frustraci jen přidává. Chápu, že když je někdo natěšený s kluky po sezóně u chlebíčků ve VIPce familiérně potlachat, aby tu pak mohl trousit poznámky typu "vím dost", do žádné kritiky se nehrne, ale naštěstí ne každý to takhle má.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
02.02.2019, 23:42
 
 
Všechno by se to tak nějak snášelo líp, kdyby nám ten pán s upřímným pohledem (za tohle vznání ti Sundanci patří nehynoucí sláva, i kdybys už na věky ztratil heslo na fórum - a že toho bobříka mlčení držíš od jisté doby opravdu důsledně!) pořád dokola tak strašně nelhal. Ona by se nějaká konsolidační sezóna i snesla, kdyby to byla skutečná sázka na mládí, dání financí a vlastnických vztahů do cajku a upřímná, uvěřitelná komunikace s námi fanoušky navrch. Namísto toho sázku na mládí zparodovalo rozchytávání nejdřív rudého, pak boleslavského gólmana, ohledně finanční kondice si s chutí zaspekuluje i denní tisk a komunikaci s fanoušky korunovala ta fraška po výměně "nevítězného střelce". Když pak "zabojování o play off" uvodí odchod dalších dvou kvalitních hráčů, nezbývá, než po vzoru Afaiky tzv. "čekat na výsledek". Nepamatuju rok, kdy by se ten výsledek podtrhl a sečetl tak brzy jako letos, a to chodím od roku 1994. Pokud se něco zásadního nepřihodí, na konci února je hotovo.
A co dál, přátelé? To ticho od konce února do doby, kdy se zfinalizuje peloton dalšího ročníku 1. ligy, bude asi hodně tíživé. Už jsme zažili léto, kdy až očití pozorovatelé od plotu edenského areálu nás informovali o tom, že začala letní příprava. Povede se to pod panem Upřímným ještě jednou? A tentokrát už na férovku jako farma? Snad ne rudých, to radši kohokoliv. Nebo se dozvíme, že sehnat v Praze peníze na hokej je čím dál těžší, 2. liga taky má svou kvalitu a vyšší soutěž vybojujeme do roka a do dne? Anebo ještě níž? Kdo ví, kde se tenhle sešup pod panem P vlastně zastaví? v Chrudimi asi odpověď znají...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
31.01.2019, 12:59
 
 
Reakce na Slapnicka: Jsem zvědavý, kolik hráčů z momentá...
Pro nás má určitě význam už to, že z Bolky odchází do Třince Pavel Kantor, takže jim zůstalo gólmanské duo Krošelj-Růžička. Tím pádem je docela dobře možné, že další cizí brankář, na kterého jsme nesmyslně spoléhali po experimentu s holešovickou dvojkou na úkor našich gólmanů, se v klíčové části sezóny už do Edenu možná nepodívá. Po legendárních "trájautech" v sestupové sezóně další slušný kousek manažerské práce...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
31.01.2019, 10:05
 
 
Reakce na Dalajlama: Tedy podle toho vylosování by mohli...
Těch 1500 lidí je sice mantra, hodná Jeho Svatosti, ale k postupu do play off je podle mě daleko podstatnější, jestli ho vedení klubu skutečně hrát chce. A tady si nejsem jistý vůbec ničím. Počínaje tím, jak vágně a alibisticky byly stanoveny předsezónní cíle, přes tragikomické šarády s gólmany, které vyústily bohužel přesně v ten stav, před kterým jsme tu několikrát varovali, totiž ze pro rozhodující zápasy o PO zůstaneme s nerozchytanou vlastní dvojicí mladých gólmanů, kteří stagnovali za těmi přespolními (na lávce navíc sedává poslední zápasy dokonce ani ne Sochůrek, ale mladý Málič, takže pokud by přišlo na zranění Šorfa, bude nám boj o play off vychytávat on ???). Navíc o neplněných finančních závazcích klubu se nespekuluje jen tady na fóru, psalo se o tom v minulých týdnech normálně v médiích. Pravé důvody odejití nejlepšího střelce "nevítězných gólů" Veselého, díky čemuž jsme od výměny s Ústím jen klesali, budou s tím asi taky souviset. Ovšem pokud je pro klub ekonomickým východiskem, aby sezónu končil v únoru, je na místě se děsit toho, jestli se výhledově ještě s nějakou další sezónou vůbec počítá. Já vím, že tu máme "novou Slavii" a vyjasněnou vlastnickou strukturu, ale nějak díky tomu nejsem o nic klidnější než vloni a předloni.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
30.01.2019, 09:26
 
 
Reakce na safa19: Třeba jsou jen nemocní....
Máme na krku chřipkovou epidemii ... a majitele, co sice na potkání rozdává moudra o profesionalitě, ale opakovaně se nestyděl hráčům neplatit. Takže to máme pade na pade...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.01.2019, 00:20
 
 
Reakce na svata1: Není potřeba komentovat. Víme to snad ...
A takhle nějak vznikají fámy... zvlášť, když to do sebe tak přesně zapadá. Akorát teda pár věcí fakticky a časově nesedí, ale i tak si dokážu představit, že téhle zkratce známé postavičky dají obligátní Smajlík , některé aspoň v duchu, když už tu k obhajování pána s upřímným pohledem postupně ztratily kuráž.
Buďme rádi za dnešní vítězství. Zápas jsem neviděl, sám jsem kdesi cosi sportoval, výsledek mě potěšil, ale udivilo mě, že v sezóně sázky na mládí nedáme do kupy čtyři lajny, a přitom někteří mladí klouzají v cizím dresu po venku. Aspoň že bodově se snad startuje Dan Vrdlovec. Gól byl dokonce vítězný, takže pan Upřímný musí být též spokojen. Akorát Přerov, Frýdek i Třebíč vyhrály, musíme proto dál z 11. fleku doufat.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.01.2019, 12:02
 
 
Reakce na Slapnicka: Musím rict, ze včera v první třetin...
Já bych Danovi děsně přál, aby navázal na svou produktivitu z Ústí, je to sympaťák a do Slavie patří. Ale ta konkrétní výměna, u které Ústí prokazatelně jako náhradu nepožadovalo explicitně a výhradně našeho dosavadního nejlepšího střelce, prostě reálně zatím nepřinesla nic pozitivního, co by nám zajistilo play off nebo nás aspoň k němu směrovalo. Ty "nevítězné" góly Veselky se nahradit nedaří. Nejbližší další střelec Krejčík je pořád za ním o 7 tref pozadu, a to už od jeho odchodu odehrál nějakých 6 dalších zápasů.
Pitter v odpovědi na dotaz fanouška nebyl schopen věrohodně argumentovat, některým jeho zdůvodněním se tu vespolek smějeme a nevítězné góly mají naději zlidovět, ale reálně to vypadá, že výměnou nejlepšího střelce za hráče, který má zatím 0+2, přinesl jen (další) důkaz svého amatérismu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.01.2019, 08:55
 
 
Zcela bez emocí a řečí čísel konstatuju, že po trejdu, který tu jedni rozhořčeně rozporovali, zatímco jiní si "počkají na výsledek", se Dan Vrdlovec bohužel zatím ani jednou netrefil a snaha pomoct nám tímhle krokem do osmičky, pokud byla míněna vážně, fatálně selhala. Převezme za to někdo, ideálně ten, kdo tento geniální tah prosadil, jakoukoliv zodpovědnost? Třeba i úplně obyčejné konstatování směrem k fanouškům ve smyslu "omlouvám se, to jsem podělal" ? Anebo zase zatne zuby, spolkne jazyk a za nějaký čas začne dávat lekce o profesionalismu?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
20.01.2019, 23:14
 
 
Tahle výhra je určitou náplastí na naše bolavé dušičky, protože v týdnu se okolo klubu rojily spíš negativní informace. O finančních problémech se asi nemá cenu bavit, ty jsou určitě a se stávajícím majitelem to jiné nebude. Souvislost s unikátní a veskrze nelichotivou bilancí prodloužení a nájezdů náhodná? Kdo ví... Ohledně postupových ambicí Motoru mám pocit, že je trochu brzdí problematická povaha kouče. To, jak svoje svěřence opakovaně natře novinářům, mi připomíná nedávné působení forbesáka Petržely ve fotbalovém Zlíně...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
18.01.2019, 15:12
 
 
Reakce na safa19: Čte se to vážně "hezky", že Bednář chc...
Hráče bohužel rozehráváme kde komu, nejen Hradci. Ten hradečák navíc byl ještě ten lepší, co si tu zabruslil. Bezúch by právě tím rozdílovým hráčem zřejmě byl. I když, teď si nejsem jistý, jestli ty jeho dva góly (má z tří zápasů 2+2) byly vítězné nebo nevítězné, na to se dneska dost kouká :-D Když to srovnám třeba s Pochobradským, co tu bez bodu zabíral místo v sestavě 5 zápasů...
Z Bedýnky v dresu Vrchlabí žádnou extra radost nemám, ale jeho působení v Krkonoších dává z hlediska jeho funkce v Hradci a bohužel i z většiny dalších hledisek větší smysl, než kdyby pod VP, který má na sestupu nemenší podíl, než tehdejší kádr, hrál v Edenu o ... o co vlastně? O play off? Hrajeme o něj vůbec? První zápas po Vánocích jsme hráli proti Litoměřicím, v té době naším sousedem v tabulce. Prohráli jsme ho v nájezdech. Prohráli jsme od té doby s jednou výjimkou všechny další zápasy a zbavili se nejlepšího střelce výměnou za hráče, který od příchodu nebodoval. Aktuálně jsme na 11. místě. Naopak náš povánoční soupeř už vystoupal na páté místo tabulky a aktuálně posílil kádr o ruského útočníka. Takže kdo tu hraje o play off a kdo spíš o brzké ukončení sezóny s finančními úsporami z toho vyplývajícími? Nicméně, abych parafrázoval růžové příspěvky tradiční zvedačky palců, počkejme si na výsledek...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.01.2019, 15:53
 
 
Reakce na george64: To mělo být na Weeteka. 27.02.2019(L...
Díky, znamenám si. Vzhledem k tomu, že sázíme letos na mládí, v dresu Letců se objevuje průběžně dost našich hráčů, vedle gólmanské dvojice (kde má o fous lepší statistiky Sochůrek) jsem napočítal 11 juniorů a dorostenců, co už letos v Letňanech hráli. Bude to vlastně takové sešívané derbíčko, slávistické mládí proti exslávistické zkušenosti :-)
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.01.2019, 12:40
 
 
Reakce na george64: 1400 diváků,Jiří Vašíček,Jarda Bedná...
Matadoři nastoupili v lajně s Hozákem, ten se tu taky myslím vloni krátce mihnul coby "posila". Budeme v únoru nedaleko Vrchláb na horách, asi se na kluky exsešívky mrknu. Ta návštěva mimochodem, to je v rámci okolností solidní cifra.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže