Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.12.2018, 16:46
 
 
Reakce na guman66: A proč Bedýnka nepomůže Slavii?...
Těch důvodů bude asi řada, něco napoví tenhle odstaveček z oficiálek Vrchlabí: "Úroveň a naše zázemí se mu líbilo, a tak po jednání s Alešem Cermanem se rozhodl, že pomůže našemu týmu se splněním postupových ambicí. Je to hráč, jakých moc na našem trhu není a jenom díky silným vazbám na extraligový Mountfield, budete mít možnost vidět takovéhoto hráče v dresu s vrchlabským znakem na prsou."

Takže mně z toho vyplývá několik faktorů: blízkost Vrchláb od HK, existující spolupráce mezi kluby, dobré mezilidské vztahy a postupové ambice. V tomhle směru pro angažmá u nás nemluví ani jedno z toho.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.12.2018, 13:16
 
 
Reakce na Dalajlama: Ne, prosím, nakonec jen ústní dotaz...
Tleskám zdatné slovní ekvilibristice, nicméně za tou vatou se tedy skrývá po čertech chatrný výsledek. Na to, jak jste tu několik diskutujících citýroval, jak že se to má a nemá dělat, nakonec epištolární snažení skončilo dřív, než začalo Smajlík Ne, že by na tom nějak zvlášť záleželo, berte to jako vlídné popíchnutí.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.12.2018, 10:07
 
 
Bezúch o svém angažmá u nás: "Po zápase s Pardubicemi za mnou přišel Jaroslav Bednář, že bych si mohl během reprezentační pauzy zahrát dva zápasy za Slavii. Tak jsem si řekl, proč ne. Určitě mi to dá víc než jen trénovat. Zahraju si tu dva zápasy a pak se zase vracím do Hradce. Za příležitost jsem moc rád."

Nebudu se zlobit, když nám sem Bedýnka sem tam pustí od sekačkářů nějakého šikulu, tenhle byl včera jak se patří cítit. Když to srovnám s nedávným štěkem perníkáře Pochobradského, který si tu v tichosti odjezdil pět zápasů bez bodu... maličko mi připomněl plzeňský materiál Vracovský, Tulačka apod. Nezlobil bych se ani z dalších alternací Najmana. Ona na jednu stranu sázka na odchovance, ale na druhou stranu, hráči jako Bezćh, Najman nebo Kverka jsou sakra znát a body jsou potřeba. Personální obsazení brankoviště radši moc nekomentuju, ale soustavné nasazování dvojky rudých na úkor naší dvojice, to je prostě unikát a zvednutý prostředníček na fanoušky.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.12.2018, 18:08
 
 
Reakce na Dalajlama: No, my jsme zřejmě tak trochu jinej...
Pletu se, nebo jste se na to téma před časem chystal psát klubu dopis? Došel inkoust v kalamáři? Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.12.2018, 23:51
 
 
Všechno by to bolelo míň, kdyby: a) v brankovišti neprovokoval a našim gólmanům nezacláněl holešovický poušťák (z posledních pěti zápasů jedna výhra, opravdu "extraligová" vizitka...), b) byly nějaké přesvědčivé indicie, že jde opravdu o počáteční bolesti "nové Slavie" a ne jen přešlapování low-cost týmu, kde sázka na odchovance je existenční nutností. Bohužel, výsledkově se taky nedaří, mudrování nad "záhadou", proč je Eden poloprázdný, budeme snad nějaký čas ušetřeni.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.12.2018, 10:24
 
 
Někdy píše hokejový život opravdu zvláštní příběhy. Představa, že polokoňům pomůže ze svrabu to, že udělají ze stíhaného kokainisty asistenta někomu, jako je Lubina, vypadá sama o sobě jako nějaký fantasmagorický přelud při dojezdu hodně divokého večírku. Ryba smrdívá od hlavy, je tomu zřejmě tak i tentokrát, ostatně Salfa a životospráva, to by bylo na dlouho... Vůbec to tamním fanouškům nezávidím.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
28.11.2018, 00:09
 
 
Reakce na medvedref: Tak idiocie hodná slávie to je tomu...
Býval ještě za časů extraligy jeden populární popěvek při zápasech s vámi: "seno a vidle!" Ale jinak je to vlastně docela osvěžující, narazit v čase šedi a nudy na jakési náznaky rivality ze strany jednoho ze soupeřů. Jakkoliv třeba já měl ten váš zelenožlutý zázrak vždycky více méně u p*dele, navzdory nepopiratelným úspěchům jednu dobu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.11.2018, 22:42
 
 
Reakce na hokejveteran: Jak že se to kdysi zpívalo ? ...
To se zdá jako včera...a přitom je to tak dávno. Ale dnes slušná šaráda s dobrým koncem :-) I když holešovický mág v bráně mi radost neudělal. Do Poruby se harcovat nebude, to radši házet si s Bingem tenisáky, ale jak se hraje v Práglu, to jó, to si začape...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.11.2018, 15:42
 
 
Když čtu o nové době pro Slavii, o tom, že co ji srazilo, je už pryč, dokonce o důvěře ve vedení, tak se mi hlavou honí leccos, jen ne to tradiční Smajlík . Já si zase poslední dobou spíš říkám, jestli je všechno jak má v otázce hráčských platů, že ty výkony šly tak dolů. Nebylo by to nic nového.
Ta důvěra v někoho, kdo např. chtěl hráče, jimž klub dlužil, žalovat pro poškozování dobrého jména klubu, to je spíš něčí zbožné přání, které, jak vidno z poloprázdných ochozů, drtivá většina slávistů prostě nesdílí. Pád Slavie z extraligy a do (pod)průměru 1. ligy není žádný zástupný problém, ale očividný fakt, který navzdory kazatelství některých ovlivnil stovky, ne-li tisíce fanoušků. A protože pán s upřímným pohledem má jednak minimální kredit, jelikož v těch trablích posledních let byl celou dobu spolunamočený, a navíc je všechno jiné, jen ne charismatický vlastník, který by sázkou na odchovance a obratným mediálním vystupováním dokázal fanoušky přesvědčit a nadchnout, jsme s návštěvností tam, kde jsme.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.11.2018, 22:25
 
 
Proč nás to holešovický vemeno furt trápí? Bože, ať už táhne! Pavel Kuka do brány !!!
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.11.2018, 14:10
 
 
Náš bývalý populární brankář Míra Kopřiva alias Kopr ukončil kvůli zranění své angažmá v anglickém týmu Coventry Blaze, kde se po příchodu na konci září stal jedničkou a vydobyl si v deseti zápasech dokonce titul Hráč října odkaz
Do Coventry naopak přišel z americké univerzitní NCAA útočník Dominik Florian. Za moře, kde strávil uplynulých 7 sezon, odcházel ze slávistického dorostu, kde se setkal třeba s našimi současnými hráči Saňou a Tejralem.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.11.2018, 22:59
 
 
Uuuuf, to byl večer! Na prvním místě samozřejmě hold hlavní hvězdě, ještě jednou velké díky Koláčovi za všechno! Vidět v hokejové brance Pavla Kuku a na nájezdech Šmícu, Luboše Kubíka nebo PANA TRENÉRA Šilhavého, to bych si nepředstavoval ani v nejdivočejších snech. Ještě radši jsem byl za možnost vidět znova v tom nejkrásnějším dresu hrdiny mého mládí Ujčíka s Kucharčíkem i hrdiny let pozdějších Vlasiho, Bedýnku a Červuse. A třešinkou na dortu povědomý pán v pruhovaném :-) Krásnej mač a důstojné rozloučení.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
06.11.2018, 10:03
 
 
V sestavě sešívané i rudé na poslední derby Pavla Kolaříka je i několik výrazných postav fotbalového prostředí. V té souvislosti jsem si v dnešním Pražském deníku všiml drobné kuriozity z pražských nižších fotbalových soutěží (vtipně nadepsané jako "Perličky z pralesa"): při nedávné drtivé domácí výhře Benic nad béčkem Hrdlořez si hned tři hráči připsali hattrick, mezi nimi i Tomáš Vlasák Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
05.11.2018, 09:47
 
 
Zápas na Kladně ukázal, že sparťanský gólman nemusí být nutně posilou, která výkonem vyčnívá nad prvoligisty. Tentokrát to bylo spíš naopak a stálo nás to body. Pokud Šorf ani Sochůrek nejsou zranění, což nejsou, a pokud navíc hrajeme sezónu s cílem definovaným zhruba ve smyslu "co se povede, to se povede", nasazování Honzíka prostě sportovně nedává smysl. Tedy pro Slavii, pro rudé samozřejmě náramně, protože bez zdlouhavého dojíždění pohodlně udržuje dvojku, co se přes Machovského dostala do kisny všeho všudy dvakrát, v zápasovém vytížení, které v případě zranění jedničky bude zlaté, jelikož pak už jsou v záloze jen dva junci. Tu šarádu s maskou radši nekomentuju, prostě vidět gólmana ve slávistickém dresu se sparťanskou maskou na ksichtě, to je něco tak absurdního, že snad i ten pardubickej podnikatelskej mág by to už mohl pochopit. Zajet do hokejovýho krámu pro helmu bez potisku a dát to holešovickýmu čapalovi prostě befelem by neměl být tak neřešitelný problém. Kdyby byla vůle.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2018, 15:00
 
 
Reakce na Jana83: Pane Weeteku, hledala jsem na netu inf...
Vzhledem k tomu, jak dál pálíte ostrými, ale pořád mimo, i vzhledem k vyjádřením typu "začněte fandit, vy analytici", považuji Váš nápad se tu už nevyskytovat za docela vydařený. Co se týká urážlivého jednání, užili jsme si už jinačí excesy, mimochodem několikrát i od VP, tam možná proto se tu z příspěvku hokejveterána na rozdíl od Vás nejevíme.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2018, 09:39
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Dovolím si re...
"nenechte se rušit v horování či lynčování" .... paní Jano, o jakém lynčování to proboha píšete? Ať čtu jak čtu, jediné, co vidím, je otázka, znovu raději opakuji, OTÁZKA tafgáje, zda změny v ženském hokeji jdou za Pitterem. A celkem logický postesk, že na tomto webu, kde se kdysi o úspěších sešívaných hokejistek radostně referovalo, ke změně není ani písmenko vyjádření.
Vymezujete se razantně a ostře, jenže tak nějak vůči něčemu, co tu vlastně nikdo nenapsal. Už podruhé v krátké době. Navrhuji, abyste lépe četla, více přemýšlela a přes evidentní svrbění prstů nedělala Pitterovi advokátku za každou cenu, ten efekt bude nevyhnutelně spíš opačný.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.10.2018, 13:54
 
 
Reakce na hojas: Weeteku, tady je článek z tý rozlučky a...
Wow, super, díky moc! Úžasný, jak i Jágr Team byl neskutečně nadupanej. Oni občas nastupovali k exhibicím i s míň známými kluky, co se třeba zkoušeli chytit za mořem, včetně pár slávistů jako třeba Petr Míka, ale na Růžu teda vyjeli v plné palbě. Ten článek se čte moc hezky a větu "V Edenu se sešla skutečně hokejová extratřída, která se přišla s jednou největších legend českého i světového hokeje rozloučit." nezbývá než podepsat. Kde ty časy jsou...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.10.2018, 00:38
 
 
Na Koláčův rozlučkový přátelák se fakt těším, i na tu sestavu. Tak nějak tuším Kácu, třeba i Hejdiče, kdyby se mu chtělo přes oceán (možnost zahrát si s a nebo proti mladšímu bráchovi?), eventuální plejáda slávistických persón, se kterými se na ledě sešel, sahá od matadorů typu Hořavy, Doležala a Ujčíka a samozřejmě VR st. (což by bylo velké překvápko) přes legendy Novku, Supína, Bedýnku, Beryho, Honzy Alinče až k našim relativně nedávným hrdinům jako Klépa, Mižu Vondrka, Jirka Vašíček nebo dokonce VR ml. Ostatně, když startovali kariéru Hertlík nebo Dima Jaškin, kdo šéfoval obraně?
A protože Koláč začínal v dospělém hokeji na Kladně, pořád je tu ta eventualita, že by se třeba objevil někdo z legendární "blue line", neřkuli Velkej Jarda. Nebo parťáci z konce kariéry na Kobře, ideálně ti bývalí sešívaní? Kuba Jedlička, Filip Hlinka...?
Připomnělo mi to rozlučku VR v zápase "Růžička Teamu" proti "Jágr Teamu" v roce 2001, kde ve výběru VR nastoupili vedle kolegů se Slavie třeba Ručínský, Reichel, Rosol, Cíger nebo Sekeráš. Tehdy to zachytila na kartičkách i OFS a poslední z té série, která ukazuje Jaromíra Jágra, vytlemeného od ucha k uchu, ve dvojici s malým Vládíkem Růžičkou s košíkem na kebuli, je jednou z nejvtipnějších českých kartiček. Tak hlavně ať to klapne, třeba i bez duhy Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2018, 09:45
 
 
A abych se vyjádřil ke včerejšímu mači, tak hrst nesourodých dojmů:
je super, že po kvalitním výkonu v dresu Letců dostal doma příležitost Sochůrek,
je super, že máme kvalitní střelbu,
je super, že novým posilám se daří bodově prosazovat,
je super, že to tam padá Furchovi (za poslední 2 zápasy 3 body), teď aby se chytil Tejroš a další mladí
Kanko je hráč, který kvalitou tuhle soutěž převyšuje
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2018, 09:39
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Smajlík Smajlík Smajlík a přislo i celkem očekávatelné " Smajlík " ze zcela očekávatelného směru. Držím palce v hledání lidsky rovných komentářů, on je ten náš problém ale na trochu hlubší debatu než trousení emotikonů s palci...navíc ta debata už mockrát proběhla. Berte to prostě tak, že věci jsou složitější, než se může po přečtení pár stránek fóra zdát. A Vy jste nečetla bohužel příliš pozorně, protože o nějakém psaní "koncentrovaného zla o vlastním klubu" byste jinak mohla psát těžko. Bylo a je to přesně naopak, téměř všichni tady vyjadřujeme, ač mnohdy z různých pozic, o náš klub upřímný zájem a starost. Co se týká disrespektu k vedení, ten má své důvody a historii, velmi těžko a pomalu se to změní. Výkony kluků na ledě s tím mají společného jen málo.
Mimochodem, z domácího vítězství máme troufám si říct velkou radost všichni.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha