Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.05.2019, 23:17
 
 
Reakce na hokejveteran: . . . někam se mi ve Francii zt...
Lukáš Špelda odehrál 3 sezóny v Nice, v té uplynulé byl v kádru Montpellieru, ale za Zmije odehrál opravdu jen tři utkání a dál nic. Jinak slávisti nastupují v různých úrovních francouzských soutěží hojně. Tomáš Andres letos pomohl k záchraně Lyonu v Ligue Magnus, odkud ale odchází. Další hrají v nižších francouzských soutěžích. Bohdan Višňák pendluje ve 2. lize mezi Nice a Montpellierem už 8 sezón. Hned několik našich hráčů je v 3. lize. Kdysi se Slavií mihl slovenský útočník Martin Domian, v deváté sezóně ve Francii hraje za Wasquehal, na stejné úrovni kroutí šestou francouzskou sezónu náš bývalý dorostenec a junior Petr Stoklasa v týmu Courchevel-Méribel, který mi připomíná jménem seznam sportovišť olympiády v Alberville, i z bývalých slávistických inlinistů populární Honza Soldán v Clermontu a Martin Čížek v Annecy. Ve Slavii na přelomu století necelé dvě sezóny strávil v juniorce i slovenský bek Igor Bobček, který pak prošel neskutečným množstvím štací a zemí: postupně nechyběla angažmá ve Švédsku, Polsku, Rakousku, Itálii, Maďarsku, Kazachstánu, Anglii i doma na Slovensku, letos po krátkém intermezzu ve Francii zakotvil v Rumunsku!

V Německu hraje ze slávistických odchovanců nejvýš Jarda Hafenrichter, který před lety ještě za VR s áčkem trénoval, ale zápas si nepřipsal, letos se v DEL prokousal s Augsburgem až do semifinále, když vypadli 3-4 na zápasy s Mnichovem. Už nějaký rok má i německé občanství a vloni pět startů za německý nároďák. Pak je v Německu výkonnostní díra a další ex-slávistické ex-mládežníky najdeme od třetí ligy dál. Roky hraje za Höchstadter Richard Stütz, i on má německé předky a dvojí občanství a letos pomohl k udržení nováčka třetí ligy. Do třetice ex-slávistický mládežník ve třetí německé a s německým pasem kromě českého je Dominik Patočka, který skončil své letošní angažmá v Halle. Ve čtvrté bychom narazili třeba na mladšího z bratrů Kopeckých Milana u mamutů v Schongau, Bohouš Slavíček, který má taky pár zápasů odehráno i za slávistické áčko, letos střílel za Miesbach (30+24), veterán Petr Kukla, někdy braný i coby člen mistrovského kádru u prvního titulu Slavie, válí několik let v Schonheide a slávistickou juniorkou se mihl i Marc Zajic, který druhým rokem hraje ve Schweinfurtu.

Ve 3. švýcarské lize hraje náš (a také sparťanský) bývalý junior Enver Preševa, který po snaze prosadit se v zámořských nižších soutěžích zakotvil i se svým bratrem Kadrim (ten prošel pražskými kluby Kobra, Hvězda a Zbraslav) v německém klubu EHC Herrischried. Jde o malé německé městečko u švýcarských hranic, proto je pro klub výhodnější startovat ve švýcarské 3. lize.
Čímž se dostáváme k exotickým hokejovým destinacím. Ivan Muso odešel z naší juniorky hrát společnou belgicko-holandskou soutěž do klubu Amsterdam Tigres, kde válí už druhým rokem, Jan Koubek v daleké Austrálii vystřídal dva kluby v Sydney, kde působí už čtvrtou sezónu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.05.2019, 16:44
 
 
Reakce na red123: Nevím, jak to myslíš. Já jen když nás ...
Kdo dění ve Slavii sleduje delší dobu a bez nesmyslných předsudků vůči jedněm a naopak nekritických růžových brýlí na druhé, asi by se s tvým zjednodušením "všichni nás zradili" těžko ztotožňoval. Připomíná mi to podobně nesmyslně zjednodušující výkřiky typu "můžou za to všichni" po sestupu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.05.2019, 16:33
 
 
Slávistický odchovanec Karel Drahorád nakonec skutečně s týmem Carolina Thunderbirds vyhrál Federal Hockey League a zvedl nad hlavu pohár Commisioner´s Cup. Sice to není Stanely Cup, ale protože to na Starý křapáč pro Hertlíka letos vypadá míň a míň, mohl by Karel nakonec být nejlepším ex-sešívkou sezóny. Jeho úspěch mě přiměl mrknout se, jak svůj rok odehráli někteří další bývalí slávisti a ejhle, urodilo se hned několik placek různě po Evropě:
Brankář Miroslav Kopřiva odchytal část sezóny v Coventry, když se zranil, vrátil se domů a po doléčení naskočil koncem ledna do sestavy Cracowia Krakow. Populární Kopr si urval místo jedničky a dovedl krakovské až do finále, kde nakonec podlehli týmu z Tych a berou polské stříbro. Kyle Wharton, který byl před pěti lety poslední zámořskou posilou, která za Slavii hrála extraligu, odkroutil druhou sezónu v dánském Sonderjyske a i tady je z toho po prohře ve finále stříbro. Slovenský forvard Dávid Skokan, naposledy u nás hrající před šesti lety, si chmurnou sezónu v Perníkově podstatně vylepšil v DEL2, kde po příchodu v dresu Löwen Frankfurt stihl zazářit v play off a nakonec se Lvi sklonili až ve finále přes Ravensburgem. Petr Kuboš strávil polední dvě sezóny na Islandu, v týmu Skautafélag Reykjavikur dělal letos asistenta kapitána a i on je po finálové prohře stříbrný, což je při počtu klubů v islandské lize (mají tři) vážně smůla. Tak to máme čtyři stříbrné medaile.
Bývalí slávisti se činili i v dalších evropských soutěžích a klubech. Populární Nathan Robinson hrál i letos v německé třetí Oberliga za Halle, v téže lize si Tomáš Kůrka ve třetí sezóně za roztocké Piraně uhrál osobní maximum 56 bodů. Oba kluby postupně vypadly v playoff, které vyhrál a do DEL2 postoupil Landshut, k čemuž vydaně přispěl (23+33) Miloslav Hořava, který si za Slavii v sezóně 2014-15 zahrál dva zápasy v éře legendárních "trájautů" bankrotáře Pittera. Bek Lukáš Chalupa za sešívané áčko odehrál o rok dřív dokonce jediné utkání, letos krom pražských Letců a Kobry stihl působit i v polském Gdaňsku a sezónu dohrát ve třetí švédské lize za Munkfors, s nimiž postoupil až do playoff o postup. Stejný počet zápasů za Slavii, totiž jeden, má i David Roupec, rovněž epizodní "trájaut" sezóny 14-15, letos stejně jako vloni úspěšný obránce italského týmu Gherdëina z Alpské ligy, společné soutěže rakouských, italských a slovinských klubů. Na jihu se částečně uhnízdil i Zdeněk Bahenský, vedle rumunského Brašova, kde odehrál zápasy jak v mezinárodní Erste Liga, tak v domácí rumunské soutěži, nastupoval později i v Mylůzách, s nimiž udržel příslušnost v Ligue Magnus, kde působil v Nice i Marek Drtina. Lotyšský krajánek a světoběžník Maris Jass se mihl v polských Katowicích.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.05.2019, 15:34
 
 
Reakce na red123: Dobře, Zlín a Kladno jsou rozhodně sou...
Začínáš mi nepříjemně kohosi připomínat...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
20.05.2019, 12:48
 
 
Reakce na George64: https://www.sport.cz/hokej/nhl/clane...
Je pravda, že zlatočerná mašina má našlápnutou přesvědčivě, a i kdyby se Žraloci ještě hecli, půjdou domlácení na soupeře, který je v dobré pohodě, odpočatý a na vítězné vlně. Strašně bych Hertlíkovi Stanley Cup přál, ale bojím se, že to letos nebude.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2019, 15:18
 
 
Reakce na george64: Dobre by bylo si zjistit informace,k...
To už je takový folklór tohohle fóra, že část lidí v urputné snaze kopnout si do VR si moc nedělá hlavu s fakty. Nám to může být na mou duši úplně fuk, i kdyby Růža v Chomutově ukradl trezor (kterej jsme, jak známo díky výřečnému duu Pitter&Benýšek, na Slavii neměli...), my si spíš můžeme oddychnout, že po několika letech působení "zachránce s upřímným pohledem" přišel někdo, kdo zajistil další existenci našeho klubu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.05.2019, 15:32
 
 
Martin Procházka, který u nás v uplynulé sezóně odehrál 11 zápasů, posílil Vsetín odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.05.2019, 23:20
 
 
Copak Španělsko... Hokej je tam opravdu minoritní, přesto jsme kdysi ještě v Edenu měli hráče, co tamní ligou prošel, dokonce slovutnou Barcelonou. Tomáš Chrenko odehrál rok tam, pak pomohl Nitře do slovenské extraligy, dal dva zápasy u nás ... a zase se vrátil do Nitry. V ní strávil valnou část další kariéry, s drobnými odskoky do Itálie, Švýcarska a Varů. Letos ještě epizodně v třetiligové Levici.
Anglie... Martin Mazanec, ještě vloni parťák Andrese v Nice, se protrápil v Milton Keynes poslední profesionální sezónou finančními problému sužovaných Blesků. Hokej se hraje i ve Skotsku, kde jsme letos měli taky svého zástupce: ve slávistické mládeži došel až do dorostu Mikuláš Novotný, kterého pak po dvou sezónách v Kanadě osud zavál do Skotska, kde letos sehrál svou první seniorskou sezónu za Aberdeen Lynx.
Nečekal bych, že nás nejen letos, ale kdykoliv v historii klubu, hráč z Ostrovů posílí, ale byla by to určitě zajímavost náramná. Přece jen, angažmá relativně už mainstreamového maďarského hokejisty Jánose Vase by měla být překonána něčím šmrcovnějším.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
03.05.2019, 19:54
 
 
Přestup VR ml. k rudým mě taky štve, komentář VR st. chápu, celou věc považuju krom jiného i za výsledek mírně řečeno napjatého vztahu otce a syna po známých rodinných peripetiích. Troufám si tvrdit, že kdyby nedošlo k jejich zásadnímu rozchodu, mladý ve spartě neskončil.
Že neskončil ve Slavii, to je asi pramalé překvapení. Ten rozhovor s panem Tichým je celkem výmluvný a nenápadná větička "V nějakém stavu jsem klub převzal a sanoval tak, abychom mohli existovat dále." dost pádný protiargument báchorkám o tom, jak Pitter klub zachránil - pokud několik let jeho působení vedlo k tomu, že následný majitel musel podniknout kroky, aby klub "mohl existovat dále", můžeme si tak akorát zhluboka oddychnout, že už je tahle kapitola za námi.
Skládání kádru beru v tomhle ohledu s rezervou, zřejmě hlavní starostí bylo, aby po apatickém Pitterovi mohli vůbec udržet kostru kádru loňského. Pokud za nás nastupí borec, co brázdil ledové plochy druhé běloruské ligy v dresu arménského klubu Ararat Jerevan, těžko si má dušička, milující exotické hokejové osudy, bude moct stěžovat Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
30.04.2019, 15:15
 
 
Zajímavý, jak se dá určitá zpráva číst různě podle toho, co v ní člověk číst chce. Protože vyjádření "Rozhodli jsme se jít jinou cestou." neznamená nutně, že by VR "narazil". A už vůbec z toho nevyplývá, že "bude mít problém". Ono se to brzy ukáže, nám slávistům to ale může být nakonec (i na začátek) dost jedno. Pro nás bude podstatnější, jak si povede náš trenér, který při loňské sázce na mládí na konci sezóny zdaleka nejvíc času věnoval žehrání na to, jak mladí špatně pracovali.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.04.2019, 23:37
 
 
Reakce na safa19: Souhlasím, že by svůj přítos měli, o t...
Já to tvoje zklamání chápu, jen se to snažím vidět i z druhé strany, z pohledu hráčů, kteří v té poslední extraligové sezóně v klubu zažili věci, které jim mohly vzít víru, že pod Pitterem bude možné dostat Slavii rychle tam, odkud spadla. A v tom se nespletli, vždyť to byl rok po roce pořád větší sešup, až jsme se dopracovali letošního výsledku.
Příchodů z Chomutova se asi opravdu bát nemusíme, cca půl hodiny po tom, co jsem tu vypisoval, jak nevím, co s Piráty bude dál, se už docela vyjasnilo odkaz
A teď tuhle razantní reakci na sportovní a ekonomický neúspěch srovnej s tím, co po našem sestupu předváděl ten růžolící bulík. Koktání, naprostá bezradnost, absence plánu B, útěk na dovolenou, pak objevení Ameriky zjištěním, že klub potřebuje sportovního manažera, který první co mohl konstatovat po nástupu do funkce bylo to, že trh s hráči je přebraný. Ztratili jsme několik let, než to ten tlučhuba zabalil a snad se posuneme někam dál.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.04.2019, 15:14
 
 
Reakce na safa19: Prozatím je to stejné jako loni, takže...
Hm, posily z Chomutova... To je otázka, co bude s chomutovským hokejem dál. Pokud kostra jejich kádru zůstane pohromadě, klub vyřeší svou ekonomickou situaci a vytyčí si takovou strategii, že extraliga je priorita, budou patřit v 1. lize k nejsilnějším a mohou vážně aspirovat na boj o rychlý návrat. Nic z toho zatím nikdo neobjasnil, nebo aspoň o tom nevím, já Piráty zase tak moc nesleduju. Pokud by to tak bylo, pak by hráči Chomutova asi do Slavie těžko chtěli, šli by z lepšího do horšího sportovně i ekonomicky. U nás jsou navíc finanční situace i cíl také zatím neznámé, sám se na informace po zahájení letní přípravy třesu.

Hádám ale, že o tohle ti nejde. Tvá averze vůči Pirátům je známá, já ji respektuju, i když nesdílím. A taky neházím všechny hráče do jednoho pytle. Třeba Klhůfek nebo Svoboda nemají s prohranou baráží nic společného, Slavií prošli oba a neměl bych s nimi sebemenší problém. Natož s Ronaldem Knotem, který si tu pak poctivě odkroutil i prvoligové roky. Z ne-ex-slávistů (divný slovo, ale víš, jak to myslím) bych neměl problém asi s nikým a třeba ten Fin by byl bomba, každý cizinec může být zajímavý. Největší problém máš předpokládám s tou skupinou "renegátů", co po prohrané baráži odešli k soupeři. Tu debatu jsme už vedli několikrát. Marek Tomica se k tomu v jednom rozhovoru vyjádřil docela jasně a Juraj Valach v jiném navíc bez vytáček natvrdo popsal, jak "profesionálně" pod dojíždějícím Pitterem Slavia tu poslední extraligovou sezónu fungovala. Řada lidí, kteří tohle nechtěli slyšet, tu postupně výmluvně utichla, nebo to schovala za útěšné výmluvy, ale je to bohužel tak, že hráči prohráli extraligu na ledě, ale prohráli ji klubu, který prostě nefungoval, protože ho vedl/nevedl diletant a za drátky tahal rudý podvodník. O tom, že zrovna Valach tehdy prožíval životní situaci, při které opravdu neměl zapotřebí babrat se v marasmu pitterovské Slavie, se asi nemusíme bavit, pro mě je to frajer a chlap, který se statečně pere s těžkou ránou osudu a že chtěl po roce hokejového trápení někam, kde to tehdy fungovalo, je pochopitelné.

Osobně si tipnu, i když se rád spletu, že posilování Slavie hráči z Chomutova není úplně na pořadu dne, i když většina z nich by asi pro nás výraznou posilou byla.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
25.04.2019, 10:12
 
 
Z jiného soudku: jak jste zatím spokojení se sestavováním kádru na příští sezónu? Od začátku dubna postupně podepsali Vrdlovec, Šmerha, Doležal, Ondráček, Ryzák, Vlček a Šagát. Od 16. dubna se připravuje skupina cca deseti hráčů širšího kádru, jména uvedena nebyla. Zatím to vypadá, že pan Tichý dává do pořádku to, na co se Pitter vykašlal (pamatujete? "O smlouvách se jednalo, jedná a ještě jednat bude." čili neudělal nic), a pojišťuje si postupně hráče z loňské sezóny, o které má zájem. Jinými slovy, snaží se zajistit, abychom v té nové nebyli horší. Tiše si přeju, aby do přípravy, která zahajuje 2.5., přišly i nějaké nové posily a my mohli doufat v kádr ještě silnější.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.04.2019, 15:09
 
 
Ze zámořských krajánků mi ještě vypadl gólman Jirka Patera, který to za oceán vzal z naší přes budějovickou juniorku. Letos odchytal ve WHL 48 zápasů za Brandon, když mu tam skončila sezóna, nejdřív se připojil k Fort Wayne Comets v ECHL, kde ale nenastoupil a v rámci organizace Las Vegas se přesunul na střídačku Chicago Wolves v semifinále AHL. Do hry zatím nezasáhl.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.04.2019, 11:38
 
 
Hertlík je neskutečnej kanón Smajlík odkaz
Dělá sešívané líhni letos opravdu skvělou reklamu. V zámoří v současnosti nepůsobí slávistických odchovanců moc. Vedle Hertlíka se v NHL drží se skromnější bilancí ještě Vláďa Sobotka v Buffalu a Dima Jaškin ve Washingtonu, několik zápasů má v Ottawě i Filip Chlapík, jehož spojení se Slavií je už hodně letité, víc toho odehrál poslední dva roky ve farmářském týmu Belleville Senators. I pár dalších ex-slávistů farmaří. Dominik Mašín jede už třetí sezónu v Syrakusách AHL, aniž by se podíval nahoru, Honza Kern druhou v Omaha Lancers v USHL.
Další ex-slávisty bychom našli i v jiných zámořských soutěžích. Asi nejzajímavější sezónu prožívá ve Federal Hockey League Karel Drahorád, jehož Carolina Thunderbirds vede ve finále soutěže už 2-0 nad Elmirou a Karel k tomu výrazně přispívá: v posledním zápase svou trefou odstartoval obrat, kdy tým otočil výsledek už ze stavu 0-3. Sezónu poté, co se v létě ve Slavii nevešel mezi sedm obránců, začínal na Kobře, ale brzy se přesunul za moře, momentálně má při 54 odehraných zápasech vynikající body 14+36 a je blízko zisku Commisioner´s Cupu. Mimochodem, jeho tým na podzim na chvilku zaujal i česká média, když při trestu trenéra odkoučovala 6 zápasů jeho přítelkyně a česká fitness a bikini trenérka Karolína Huvarová :-D odkaz
Slávistickou juniorkou prošel jednu sezónu i Matyáš Kašek, který letos v FNL hrál už v pátém klubu, Port Huron Prowlers. Marcel Kottek hraje v univerzitním systému hokejových soutěží za Adrian College, Václav Zídek, který prošel vedle Slavie i Letňany a spartou, hraje letos první sezónu za Odessa Jackalopes v NAHL, což je poloprofesionální, primárně juniorská soutěž na úrovni USHL, kam ale berou i starší hráče a do NHL se odtamtud vážně moc nechodí. Víc ex-slávistických ex-mládežníků se mi za mořem dohledat nepodařilo.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
19.04.2019, 00:08
 
 
Ač slávista ve všech odvětvích, hokejky s kopačkami se snažím moc nemíchat. Přesto, když člověkem hýbou emoce dnešního sice prohraného, ale se ctí odehraného londýnského večera (velký, doslova mílový skok od minule, kdy jsme na Arsenalu, dneska si to už říct můžeme, byli ostudní), vkrádá se otázka, jestli je možné najít nějakou paralelu, která by dávala naději i pro fanoušky hokejové Slavie. Napadá mě možná až banální poučení, že třeba brzy může být líp. Není to vážně tak dávno, kdy Slavie tápala u dna tabulky a otázky na to, zda kdoví odkud přivedení žoldáci pod taktovkou nepřesvědčivého holandského trenéra ligu vůbec udrží, přebíjela jenom obava, aby sotva příčetný majitel nevyvedl nějakou další "strakovinu". Osobnostní rysy zbabělého bankrotáře Pittera a prohraného politického šíbra, později alkoholem permanentně opojeného "pravoslavného mystika" Řebíčka, jsou sice odlišné, ale jejich naprostá nekompetentnost v řízení profesionálního sportovního klubu slavné tradice byla vlastně dost podobná, včetně "strakovině" ekvivalentní "lubinoviny" . Tohle mají naštěstí oba oddíly už za sebou. A jako dnes asi ochlasta a tunelář Řebíček hádám na Stamford Bridge neseděl (a možná ani nevěděl, že Slavia proti Chelsea hraje), i růžolící tajtrlík s upřímným pohledem už je snad v Edenu minulostí. A na tom se dá stavět.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.04.2019, 10:00
 
 
Reakce na Petr9608: https://pbs.twimg.com/media/D4VGOv6X...
Smutný výročí, ale kvalitní fórek, smál jsem se nahlas Smajlík Děsně ten čas letí, hlavně ten čas kroků vzad, co po nich nenásledovaly slibované kroky vpřed.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
09.04.2019, 11:47
 
 
Tu si jako vášnivý kartičkář zase přihřeju polívčičku a připomenu, že letos několik našich prvoligových soupeřů speciální sady opět představilo, sada Jihlavy ke Dni válečných veteránů i vánoční dresy Kladna k vidění zde:
odkaz
Následné marketingové zůročení v podobě dražby hraných dresů je nasnadě. Určitě by se našla pro duely s podobné barvy vyznávajícími soupeři nějaká šikovná záminka. Retro dresy z duely s Motorem byly ostatně také před časem pěkným počinem.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.04.2019, 23:55
 
 
Lukáše Krejčíka je určitě škoda, ale pokud má nabídku jít výš, proč by váhal. Zdeněk Kubica už před loňskou sezónou neměl kontrakt jistý, vybojoval si ho během přípravy, určitě díky za odvedené služby a hodně štěstí jinde. Tejroš, to je prostě velikánský smolíček, je škoda vidět mladého odchovance končit tak brzy, po Tondovi Růžičkovi další, kterému kariéru končí časté zdravotní problémy.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.04.2019, 13:20
 
 
Reakce na Darien: Začíná to dobře, tak uvidíme, jak to p...
Já tě chápu, je to otrava a na rovinu, nijak mě ty debaty nebaví, daleko radši diskutuju o hokeji. Jediný důvod, proč jsem (a i napříště vždycky budu) vedl tu polemiku s kývači, je ten, že bez konfrontace s fakty ty jejich báchorky a zjednodušování začnou časem lidi brát jako skutečnost. Stokrát opakovaná lež ... znáš to. Musíme doufat, že s odchodem Upřímného začne klub fungovat profesionálněji, finančně se stabilizuje a třeba postupně mít i ambice na návrat do nejvyšších pater.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže