Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "hokejveteran" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
14.06.2018, 21:33
 
 
Nový trenér pro HCS po Milanovi Razýmovi. No, můj favorit to tedy není; člověk, který nikdy sám hokej nehrál a ustaven do role head coacha HCS; na kvality se přeptejte v LTM . . . . . vítr vane z perníkova !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
12.06.2018, 16:00
 
 
Ať to vidí každý jak chce, ale byl to jediný možný krok jak se třeba i posunout; myslím, že vzhledem k možnostem pana VP to dlouho mít v rukou chtít nebude. Otázka je zda se najde někdo, kdo by do toho i s těmi bambáky vlezl. Do té doby úsporně a s mládeží ! ! !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
18.05.2018, 10:39
 
 
Reakce na PJH: Toto jsem psal 17.10.2016... Pro mne je l...
Přátelé - sešívky, Benýšek je nabob, který se pohybuje s ohledem na stranickou příklonnost úplně jinde a Pitter je jak podomní houslista, který se pomalu utápí v problémech. Už je mimo chrudimský futsal a na prvním místě u něho je FK Pardubice kde je předsedou představenstva a pak dlouho nic, až někde daleko HCSlavia a to nuceně; Benýšek ho v tom máchá svou neaktivitou a bude to trvat tak dlouho, dokud se vzájemně nevyrovnají finančně. . . . . do té doby v EDENU bez gen.sponzora, bez hlavních sponzorů, pouze přispívatelé, bez možné progrese v hráčském kádru, jak někdo začne vynikat nad úroveň půjde za lepším ( nedivím se ). A Milanovi Razýmovi nic nevyčítat, extraligová nabídka v dnešní době není na stole každý den , takže se neodmítá . A nakonec myslím, že se momentálně nenajde žádný šílenec, který by bez jakékoli perspektivy do klubu vstoupil a odkoupil vše včetně minusů od těch dvou diletantů.
Takže tak, . . . . . . je to pesimistické, ale bohužel pro HCS a její příznivce !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
15.05.2018, 10:13
 
 
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
06.05.2018, 20:37
 
 
Reakce na Weetek: Zatím jediný náznak možného příchodu h...
Proto asi prodej Frodla + Doležala + Pohla a z utržených financí se "zalepí dluhy" .
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
04.05.2018, 13:06
 
 
Reakce na fardai: Slavia opět dluží hráčům výplaty, takž...
Takže opět 1. srpen den D - klub musí deklarovat bezdlužnost, jinak je vyhoštěn !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
03.05.2018, 22:30
 
 
Reakce na sild: Zaráží mne jedna podstatná věc.Od otevře...
Pokud mi paměť slouží, tak Holý, Barák, Endy, Nedvídek, Kubica byli na hostování - znamená to, že ti komunikují se svými kluby a HCS může buď jednat nebo přihlížet. Zd.Doležal, Frodl a Pohl měli kontrakt i na příští sezónu - a ti jednoznačně odcházejí, tzn. byli prodáni. Ostatní nejunioři měli kontrakt pouze na uplynulou sezónu, tj. do 30.4.18. - tzn. v tuto chvíli jsou free agents. Pro mne jednoznačně - sportmanažer nejedná nebo vůbec není ustanoven. Pokud vím, tak tuto činnost si dělal Milan Razým sám, finanční mantinely měl od majitele. Sportmanažer nemůže jednat, protože nemá na příští sezónu ještě nastaveny finanční mantinely, takže příští středu se v Edenu sejdou zbývající + dospělí junioři a dál se bude čekat na odpadlíky z ostatních klubů. Nikdo si s tím neláme hlavu, protože WSM je nesestupová ! ! !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
30.04.2018, 09:38
 
 
Reakce na Weetek: Nechci váš upřímný zájem o zlepšení kv...
Zdravím a nechci polemizovat, je to jen můj a několika dalších hokejfandů názor; je mi jasné, že o všem dění rozhodují kluby resp. ti co do toho dávají penízky v duchu kdo platí ať má slovo a ne svaz LH. Ale jde o legalizaci některých působení. Myslím, že např. kluby jako BNJ, KADAŇ bez aktivit LI a CV nemohou existovat; a váše zmíněná Třebíč ( s mnoha hostovačkami Komety ) ve WSM jakou hraje roli ? Sestoupit nemůže ( WSM je uzavřená soutěž - do dnes jsem nepochopil proč ? ) a postoupit . . . . . chce ? Tak proč by nemohla být legální farmou KOMETY. Proč by Klatovy nemohly být legální farmou Plzně, atd. atd. Už i někteří hokejoví experti se nechali slyšet, že bez zúžení extraligy se budou nadále pohybovat v klubech ELH hokejisté , kteří tam kvalitativně nepatří a nemají perspektivu ( nemyslím tím mládežníky ) a o juniorské soutěži vůbec mám pochybnosti. Ale vše je o penězích a o dotacích . . .. . . jako ve všech oblastech našeho českého bytí ! Kde se přerozdělují penízky , tam je hej !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
29.04.2018, 21:02
 
 
Reakce na KISS: Souhlasím, že přímý postup prvního a ses...
Plně souhlasím ! ! ! Ano, snížení počtu účastníků ELH, už jsem to zde s někým diskutoval, ale ten to moc nechápal, to je jedna z cest ke zkvalitnění. 12-tičlená Extraliga, 12-tičlená farmářská liga bez nároku na postup a sestup ( viz týmy jako třeba Kadaň, Frýdek, Benátky, Litoměřice, Třebíč atd. ) a 12-tičlenná juniorská liga; a zatím silná 10-tičlená ( z dnešního pohledu ) WSM liga. Vždyť soutěž např. LITVÍNOV, JIHLAVA, KLADNO, K.VARY, C.BUDĚJICE, SLAVIA, ÚSTÍ, PROSTĚJOV, PŘEROV, VSETÍN bez střídavých startů z extraligy ( ty by se řešily ve vztahu k farmářům ) - no to by bylo ! !
No ale k tomu chybí ochota svazáků něco změnit , zlepšit, zkvalitnit. Ve Švédsku to obdobně nějak před několika lety udělali ( reorganizaci v soutěžích ) a jak jim to pomohlo ke zkvalitnění hokeje ! ! !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
22.04.2018, 21:32
 
 
Reakce na george64: https://isport.blesk.cz/clanek/muj-i...
Opět se ukazuje jaká je baráž krávovina. jak jednoduché a spravedlivé - poslední z ELH dolů, místo něj vítěz WSM a předposlední z ELH si to rozdá s druhým z WSM v play off na 4 vítězné a troubili. Ale svazáci jsou nepoučitelní ! ! !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
26.03.2018, 16:48
 
 
Reakce na Weetek: Sezóna skončila pro obě pražská S i pr...
. . . . a kdyby jóóóó někdo chtěl vidět pěkný hokej, tak pravidelně v úterý a ve čtvrtek vždy v době 11.00 až 12.45 hod. hrají své zápasy VETERÁNI, a to v Letňanech. Vřele doporučuji a možná příjde i . . . . . . ?
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
05.03.2018, 11:25
 
 
Reakce na Petr9608: Já bych Prostějov ještě vůbec neodep...
pravda, pravda . . . Prostějov hraje prý velmi uvolněně, naopak haldaři jsou zatažení a všechny ty okolnosti JJ atd. určitě ani kabině neprospívají, no uvidíme
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
09.02.2018, 19:53
 
 
Reakce na bulik75: Z kterých týmů složíte ligu Farmářů ...
Je to trošku objemnější materiál a zde bych s tím otravoval, ale pošlete mi e-mail adresu a zítra ten materiál jako nezávaznou variantu máte k dispozici ! Pokud mi sem admin napíše, že to mohu dát k dispozici sem, tak to zařídím .
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.02.2018, 13:28
 
 
Doplňuji - WSM liga soutěž o 10ti týmech; a včerejší zápas 2.ligy Havl.Brod proti Žďáru n.S. foukal jako hlavní arbitr Tomáš Micka !!
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.02.2018, 12:29
 
 
Reakce na Weetek: Musím přiznat, že to absolutně nechápu...
Já si naopak myslím, že to chápu. V případě Honzy Schleisse šlo o to, že neměl jisté místo v hrajícím kádru Škodovky a než sedět na bidle tak se rozumně dohodli s Razýmem a Stračenou a tak hrál soustavně v HCS a odskočil si, když bylo potřeba do Plzně. Zigo je jiná situace - MHK jde tvrdě za titulem, proto potřebuje mít pořád ve hře celý kádr, Zigo je na hraně, tak 13tý až 14tý forvard a po zranění je dobré se rozehrát, tak v rámci dohody tedy v HCS. Pro Slavii to ale není perspektiva, protože baráž hrát nemůže ( 15 zápasů v základu je minimum ); a teď si řekněme - máme jako HCS nějaké ambice na postup do vyšších pater ? . . . . zdaleka neee ; takže borci mají zájem odehrát co nejvíce a co nejdéle do jara, aby byla v platnosti smlouva a byl výdělek. A postup ? i když je to fiktivní tak by většina musela hledat nové angažmá, tento kádr nemůže výše pomýšlet, tak o co jde . . . . ale co já nechápu, proč došlo k uzavření ( dolů ) WSM ligy . Rozšiřovat rok po roce WSM ligu o další účastníky považuji za zhovadilost; hrát bez soutěžního nasazení, bez perspektivy, to je jako když jsem se chodil 2x týdně vyprdět do Letňan; a tím se dostávám k Endymu, ten je soutěživý typ, v HB chtějí postup, to je cíl vize a dosáhnout toho v jejich partě - to on chce.
Přiznám, že jsem se chtěl podívat jak to šlape 1.lajně Endy-Míra Tř- a Přidal ( nedoceněný forvard v Jihlavě ), ale do Letňan nedorazí, hrají druhou sk. Takže WSM liga je soutěž o ničem, jen že si tam ti kluci zahrají, někdo ze setrvačnosti, někdo s perspektivou, že se podívá za větší peníz do klubu ELH. Toť můj názor.
Dokud nedojde k reorganizaci soutěží do tří bloků ( ELH, Farma, WSM ) a snížení počtu na vždy 12 klubů, tak to nebude lepší ! Ale o to u vesla ( dr.Král + parta ) nebude zájem.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.02.2018, 09:54
 
 
Jó, jó . . . prostě chybí sebereflexe ! Kája už taky nebude zpívat jako před 30-ti lety, Jaromír taky nebude hrát jako před 20 ti lety . . . a v politice - raději nemluvím, tam se navíc i lže a jak; okolí jim to neřekne protože by to byla urážka ; vše jsou to marketingové tahy ; o to více si cením jakým způsobem odešla ze scény paní Marta Kubišová ! ! !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
31.01.2018, 21:05
 
 
Reakce na kafka: Pokud skutečně v play out skončí, bude ...
. . .a to jedou v neděli do Liberce, který se zvedá a taky body potřebuje; oni už proti Vítkám měli kliku = shit =; leží to na nich asi i v kabině navenek brečej, že jim všichni ubližují a všímavý člověk vidí jak do toho na střídačce kecá celý obrovský realizační tým včetně kustodů ! !
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
30.01.2018, 13:25
 
 
Reakce na SUNDANCE: Jasně, kdo by se na něj netěšil, res...
Ono celkem o nic moc nepůjde, pouze těm co chtějí opravdu "vejš", resp. co na to mají chechtáky, ale vzpomenu si jak před několika málo sezónami dokázal Tomba otrávit na ledě hokej Stračenovi a ten na to vzpomíná dodnes.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
30.01.2018, 13:24
 
 
Reakce na SUNDANCE: Jasně, kdo by se na něj netěšil, res...
Ono celkem o nic moc nepůjde, pouze těm co chtějí opravdu "vejš", resp. co na to mají chechtáky, ale vzpomenu si jak před několika málo sezónami dokázal Tomba otrávit na ledě hokej Stračenovi a ten na to vzpomíná dodnes.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
30.01.2018, 12:21
 
 
No Jarda v naší lize . . . . . dobrý marketingový tah; pomůžou si pokladníci v některých klubech a alespoň uvidíme pro srovnání jakou má uzavřená WSM liga úroveň. Vzpomeňte, když přišel Michálek do Sparty jak čuměl, když ho v prvním zápase v O2 v naší extralize na 20 metrech Látal přebruslil o téměř 5 metrů a skóroval.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže