Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "safa19" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.10.2018, 16:15
 
 
SPOLEČNÁ POMOC PRO ELIŠKU!

Eliška je velikou fanynkou Slavie, často s námi jezdila na výjezdy, a pravidelně navštěvovala domácí zápasy. Před půl rokem ovšem zkolabovala, stala se nepohyblivou a došlo ke ztrátě zraku. Eliška ovšem dělá veliké pokroky, a všichni věříme, že bude brzy zase v pořádku. Léčba v centru Axon ovšem vyžaduje nemalé finanční prostředky. Proto jsme se rozhodli Elišce a její rodině pomoci.

Během středečního domácího utkání proběhne před vstupem na stadion, a také během celého zápasu, sbírka na pomoc naší kamarádce.

Moc děkujeme všem, kdo se do sbírky zapojí, a společně Elišce pomůžeme.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
11.10.2018, 22:20
 
 
Mohla by se oslovit firma od té Dobré víly ze Shreka 2. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
10.10.2018, 11:15
 
 
Reakce na czech: Možná záblesk na lepší časy v propagaci...
A je to aktuální?
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
09.10.2018, 13:22
 
 
Reakce na george64: V den zápasu za 90,- Kč,za 80,- Kč s...
Klidně mohla, mě to přijde zbytečné to takto rozdělovat. Samozřejmě cena na stání asi nehraje roli v tom, že chodí málo lidí. Dost dělá i prezentace klubu, a ta je vzhledem k tomu, že chtějí nalákat lidi na hokej, na prachbídné úrovni. Když vidím, jak si Sparta udělala domácí prostředí v O2 aréně, tak se ptám, proč to vlastně nešlo za nás. Měli jsme úplně stejné podmínky, nálepku nejstaršího hokejového klubu u nás k tomu, úspěchy v zádech a stejně se nic nedělo. Teď by se mělo začít dělat na tom,když se klukům daří, aby se Slavia co nejvíce zviditelnila. Billboardy nejen po Vršovicích, plakáty s pozvánou na domácí zápasy, vybrat zkušené i mladé hráče ať se stanou tváří Slavie, nahrát třeba pozvánku do rádia, předzápasové programy na víkendové zápasy pro fanoušky, třeba klidně i soutěže na ledě o každé třetině. Sakra je tolik věcí co se pro to dá udělat.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
08.10.2018, 18:43
 
 
Bavil jsem se o tom na hokeji i s Dalajlámou, krásná by byla 3. sada dresů na 100 let Republiky. Jsme nejstarší český klub, tak proč to nevypíchnout? Co se marketingu týče, tak z tohoto hlediska máme naprosto perfektní startovací pozici. Na osobě Pavla Kolaříka se dá také perfektně stavět, mimochodem nějaký suvenýr ve fanshopu s jeho číslem či portrétem by stál opravdu za to. Máme spoustu historických dresů, jejich podoby se dají dohledat. Slavíme 118 let historie vzniku klubu, každý rok by měla být nějaká "narozeninová oslava". To by bylo nápadů, možná na menší brožůrku. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
08.10.2018, 18:37
 
 
Já bych si z toho moc pr*el nedělal že nás chodí málo. Jenže už fakt nevím jak víc ty lidi nalákat do Edenu, obzvláště když se klukům daří a podle mě hrají i slušný hokej. Tady musí klub vymyslet nějakou akci, aby fanoušky nalákal. Za mě by třeba nebyla od věci zlevnit vstupné na sezení. Stání 80 Kč je myslím v pohodě, ale 130 na sezení je moc. Co by bylo také pěkné jsou vratné kelímky. Na fotbale se to dost osvědčilo, lidé si je pořizují domů. S nějakým historickým motivem zachycující Slavii v minulém století, s legendami klubu či nějakým námětem na 100 let vzniku republiky by to podle mě stálo za to. Více akcí pro fanoušky, třeba turnaj v bowlingu hráči vs. fanoušci, takových nápadů by bylo, jen to chce chtít a umět to realizovat.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
04.10.2018, 18:45
 
 
Reakce na george64: TH : *2* https://www.sport.cz/hoke...
To byla paráda, kde se to chlapec asi naučil... Smajlík
A sice Toronto až v prodloužení, ale s Montrealem se počítá každá výhra. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
03.10.2018, 21:27
 
 
Reakce na george64: Nový ročník NHL : https://www.seznam...
Kdyby to zvládlo Toronto, tak bych měl radost. Jenže ona útočná síla není vše. Je potřeba to podpořit poctivou obranou a kvalitním brankáře. Toronto sice loni dávalo dost gólů, jenže jich i dost dostávalo. Ale snad se SC dočkáme v Edenu, takže to budu přát i Hertlíkovi a Žralokům.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
02.10.2018, 18:21
 
 
Reakce na hokejveteran: . . . . no nevím, nevím, ale v l...
V Pardubkách je jako trojka až od letošní sezóny, loni byl ještě hráčem Plzně a Perníkof po něm sáhl kvůli marodce.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
01.10.2018, 13:35
 
 
Reakce na Weetek: Pravdu máš, vlastně proti nám myslím c...
Tak Pardubky celkem úzce spolupracují i s Prostějovem a tam by také mohl jít. Prostějov nemá v poslední době nějak úžasné výsledky, takže i tam by mohl jít. Otázkou je, jestli o Patrika bude vůbec v Chance lize zájem. :/
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
28.09.2018, 17:37
 
 
Reakce na george64: Možná to okomentuje na facebooku ;)...
Kde si to četl?
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.09.2018, 19:38
 
 
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 23:01
 
 
Jen tak pro zajímavost. Pamatujete někdo brankáře Tomáše Křížka? Byl ve Slavii cca 2 sezóny, teď nevím přesně jestli dělal dvojku nebo trojku a bylo to někdy mezi roky 85-87. Tehdá tu chytal tuším s Blažkem.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 22:00
 
 
Dneska naši Ústí k ničemu nepustili, hráli dobře dozadu a povedlo se jim i vymazat Roubíka a spol.. Musím uznat, že i Honzík chytal dobře. Třebíč dneska dostala 6 v Jihlavě, tak to budou chtít v sobotu napravit. Nečeká nás nic jednoduchého, ale snad to kluci zvládnou.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 11:55
 
 
Reakce na Weetek: Je to zrovna deset let, co Standa Neru...
STANDA!! STANDA!! STANDA NERUDA, STANDA NERUDA... to bylo legendární. Smajlík
Procházel jsem si videa se Skippym a narazil jsem na tohle odkaz Tenkrát mi to přišlo strašné hloupé, ale teď jak na to koukám, tak je to perfektní. Mimochodem třeba zrovna na Mícu a Míšu Vondrku se snad budeme moci těšit na rozlučkovém zápase Pavla Kolaříka. Dorazit mají i další jména, ale o tom jindy. Abych neprozrail něco, co ještě není ofiko. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
25.09.2018, 19:19
 
 
Reakce na george64: Na Eden jsem také myslel,ale nevím,j...
Největší osada na sever od Vídně stála za to. Nejlepší zápas jsem tam zažil, když dal Bednář gól v nějaké 26. vteřině zápasu a my tam vyhráli 1:0. Místní se mohli pos*at, tenhle komplex se lečí hodně těžko, možná že se ani nedá vyléčit. Leda že by se tam v dohledné době postavilo metro, ale ani tak tomu nedávám moc velikou naději. A pak výhra s juniorkou 5:1, domácí tenkrát házeli na led deky. Smajlík Člověk si tam ty PRAŽSKÉÉÉ KU*VÝÝÝÝ doslova užíval. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
25.09.2018, 18:17
 
 
Reakce na george64: Konečně kloudný nápad pane Dalajlamo...
Tak pro tuhle příležitost by se možná dalo využít i Eden. Líbilo by se mi udělat přátelák hráči vs. fanoušci. Mohla by to být sranda. Nejlépe to spojit s naší akcí, kterou máme vždy na poslendím tréninku před Vánoci.

Jinak mě třeba příspěvky Dalajlámy celkem baví, je vtipný. S Weetkem se možná nesejdeme v názoru na veení klubu, ale zase si rád počtu osudy bývalých hráčů. Pokud se to tu neschyluje k nějakým sprostým urážkám, tak je to v pohodě, a to se ani neděje. Riki vůbec nevím kam zmizel a dlouho tu nebyl tuten Kafka. Smajlík

 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 20:51
 
 
Dostal jsem od kamaráda ze Zlína jablkovici, tak jsem si ji otevřel. Je skvělá jako dnešní výhra! Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 20:28
 
 
Reakce na Dalajlama: Dominik........
ŠORF!! Smajlík Smajlík
To je paráda! Právě koukám do jedné skupiny na facebooku, kde je článek tzv. "cesta ze žumpy", kde se psalo, že po zápase s Kladnem a AZtem se očekává, že budeme mít pořád 3 body. No a ejhle, ono jich je 9!
HOŠI DĚKUJEME!!!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 17:41
 
 
Reakce na Dalajlama: Protože i když se nesestupuje tak n...
Jak jsem psa, a znovu to opakovat nebudu. Po sportovní stránce OK. Remcá se především kvůli jeho rozhovoru, který nevedl zrovna šťastným způsobem. Ač si tedy myslím, že svým způsobem se ještě držel při zemi, aby se nedotkl ani jedné strany. Být hráčem, neřeším to tolik, jako fanoušek. Vypustit tohle dejme tomu Kovář, kterého by SKS poslalo do Sparty, tak je zle. A to doufám, že to Přému nikdy nepotká.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže