Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "safa19" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 19:12
 
 
Reakce na hojas: ….. aneb jsem švorc, a rok co rok budu ...
Ono to není ani komu předat, zájem nikde není. Bez optimismu by se nedalo nic dělat.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 16:57
 
 
Tady máte shrnutí návštěvy pana Pittera a Říhy na naší VH.
odkaz
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 16:57
 
 
Reakce na Weetek: Otázka, jestli by si na slávistickou o...
Sám si nad ním zlomil hůl a přitom vyžaduješ rozhovory, prohlášení a bůh ví co ještě. Neberu ti to, že by něco podobného mělo přijít. Jen mi to zrovna od tebe nedává smysl. Mě by zajímalo, jestli je vlastně podle tebe v současné době na Slavii něco dobře. Pořád od tebe čtu jen samá negativa, že už panu Pitterovi nevěříš, ale pořád bys něco vyžadoval. Dopisovat si tu s tebou ale nemá smysl, takže stejně jako tenkrát Sundance, i já ti dávám možnost si promluvit u piva. Chápu, že psát za klávesnicí a smát se tomu, že lidé ani nevědí o koho se jedná, je pro tebe komfortní záležitost. Každopádně pokud jsi takový sešívka, jak tu kolikrát píšeš, pojďme se sejít. Třeba dokážu při osobním střetnutí pochopit tvůj postoj. Kontakt na mne najdeš na stránkách fanklubu. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.06.2018, 23:11
 
 
Reakce na hojas: ta půlhodina musela dát teda pořádně za...
Na všem se pracuje, o to nemusíš mít strach. Musíme zařídit vlastní věci, poté se budeme věnovat tomuto.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
22.06.2018, 22:50
 
 
Reakce na Dalajlama: Jéžišku, tak ho teď chvíli nechte.....
Blokace očividně zrušena, tak vítej zpět. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.06.2018, 16:53
 
 
Reakce na Weetek: Mohl by někdo z přímých účastníků včer...
Připravujeme podrobnosti, takže bez informací nikdo nebude. Co se článku týče, tak stačí si představit postoj, s jakým k němu přistupuješ, a jiný závěr z Tvé strany ani přijít nemohl. Chápu to, že se vždycky najde nějaký pesimista, který i přes jisté posuny kupředu pořád vidí černě. Nechápu co se pořád očekává. Dobré by bylo, kdyby se přijal současný stav, protože věčné připomínky ničemu nepomůžou, a začalo se konstruktivně Slavii pomáhat. A nebrblat!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
14.06.2018, 17:17
 
 
Reakce na Weetek: "ve funkci je necelých 5 dní" ... "Je ...
Veškeré informace budou shrnuty, navíc na VH nedorazí jen členové fanklubu.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.06.2018, 18:10
 
 
STRUČNÉ INFORMACE ZE SCHŮZE VEDENÍ KLUBU A FANKLUBU

V úterý 12.6.2018 proběhla v zasedací místnosti na ZS Eden více než dvouhodinová schůzka s panem Pitterem, která se nesla v přátelském a velmi pozitivním duchu.

Jak bylo známo, od sestupu neměl pan Benýšek zájem se nadále podílet na fungování klubu. Jednání o odkupu akcií probíhala už v loňské sezóně, kdy o 100% podíl akcií měla zájem firma CEFC, vlastník mj. fotbalové Slavie. Odkup se nekonal a jelo se dál. Akcionářský stav, ve kterém Slavia ještě nedávno byla, nepřicházel v úvahu ani pro jednu stranu. Nakonec vše dopadlo odkupem podílu p. Benýška firmou p. Pittera. V současné době tedy pan Pitter vlastní 99,9% akcií klubu, 0,1% vlastní SK Slavia. Slavia se v současné době bude ubírat cestou výchovy mladých hráčů, kteří budou postupem času zapracováváni do A-týmu.

Věříme, že současný posun Slavie pomůže klub nastartovat správným směrem. Na nás fanoušcích je, abychom tomu co nejvíce pomohli. Nebude to jednoduché, ale výsledek doufejme bude stát za to. Jednou můžeme říci, že jsme stáli u znovuzrození Slavie, a pomohli jí v růstu. Choďme na stadion, podporujme naše hráče a ukažme jim, že za nimi stojíme v dobrém i ve zlém. Zapomeňme na staré časy, teď je tu nová šance a musíme ji vzít pevně do rukou. Společně to zvládneme!

Přijďte ve středu 20.6.2018 od 18:00 do hotelu Slavia v Edenu na valnou hromadu fanklubu, účast přislíbil i p. Pitter, který vše objasní i širší fanouškovské základně. Podrobnější informace zveřejníme po valné hromadě FK.

AŤ ŽIJE SLAVIA!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.06.2018, 17:27
 
 
V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že v klubu nikdy nebyl SÁM akcionářem. Nikdo z nás neví, co předloni doopravdy vedlo k rozpadu týmu. Finance? Špatná dohoda s hráči? Bukač? Těžko říct a už není na místě se k tomu neustále vracet. Chyby dělá každý, a otázkou je, jestli to co teď bereš za chyby, nejsou ve skutečnosti nutné věci k tomu, že v současné době fungujeme. Úsporně, ale pořád funguje.

Můžu tě uklidnit, že koncepce je už dána. Ve "funkci" je necelýh 5 dní, za tu dobu se stihlo udělat dost věcí, to mi můžeš věřit. Patří k nim i schůzka s námi, ze které budou prozatím skormné informace, více se toho lidé z naší strany dozvědí po naší valné hromadě. Je jednoduché být pesimistou a hned vše hodit do koše. Pesimistou jsem býval poslední 3 sezóny a už mě to nebaví, chci věřit tomu, že se vše zlepší. Kdyby jsme totiž měli všichni ke Slavii přistupovat pesimisticky, tak už nechodí ani těch 900 lidí. Už jen kvůli těm mlaďochům, co teď budou bojovat za Slavii v dresu A-týmu, budu optimista.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.06.2018, 08:28
 
 
Reakce na Weetek: Tak po odchodu toho uslintanýho rudýho...
Nemyslím si že je potřeba klub prodávat. Kdyby pan Pitter nevěděl do čeho jde, asi by nedělal takový krok, jaký udělal. Jsme na začátku něčeho nového, každý klub procházý vývojem, ať už se jedná o pozitivní či negativní. V tuto chvílí se, aspoň podle mě, jedná jistě o pozitivní vývoj. Uvidíme co přijde dál, ono se přeci jen o klub stará lépe v jednom člověku než ve dvou či více. Jsem přesvědčený o tom, že to vše nebude jen o kecání, ale že výsledky přijdou. Neříkám hned, to ani nejde. Radši krokové variace, než rychlý vzestup a rychlý sestup.

Jinak bych všechny rejpaly, ale samozřejmě i nerejpaly, rád pozval na naši valnou hromadu. Přijďte, dozvíte se víc. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
01.06.2018, 19:03
 
 
Reakce na FPS: jestli vůbec ňáká bude?...
Ledacos to bohužel vysvětluje. Pořád ale tak nějak mám v hlavě scénář, že se kádr udělal tak aby se neřeklo, a mezitím se vyjednává s nějakým silným partnerem. Může to být naivní scénář, ale pořád lepší, než být pesimista. Celé je to zabalené do ohromné nejistoty a je kolem toho spousta otazníků.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.05.2018, 18:10
 
 
Jestli někdo jezdil více či méně, stejně tak to platí pro domácí zápasy, není v tuhle chvíli nijak podstatné. Vlastně to celkově není vůbec podstatné. Řešme to co je a co bude, to je myslím podstatnější než to co bylo. I když to do jisté míry může mít dopad na dnešní situaci, stejně to nijak nezměníme. A teď k současnosti, rozdělím to do dvou odlišných, ale spolu souvisejících, bodů:
1. BOD: Ať se to někomu líbí nebo ne, my nejsme vlastníky akcií Slavie. Z tohoto hlediska nemůžeme do dění klubu zasahovat. Je jen na vůli klubu, resp. pana Pittera, na kolik nám dovolí zasahovat do dění klubu, resp. kolik nám sám řekne informací. Není to jeho povinost nám cokoli říkat, takže z tohoto hlediska buďme rádi za každou informaci a určitou spolupráci, která mezi námi (fanoušky) a klubem je. Ono to možná na první pohled nevypadá na nějakou megaspolupráci, ale věřte mi, že spolupráce je. Možná na lepší úrovni, než bývala. Mezi fanoušky a klubem obecně vždy funguje jistá symbióza, a je jen na majiteli, akcionářích nebo spoluvlastnících, na kolik si hodlají do dění klubu kecat. Stejně tomu tak je v jiných táborech, od Varů po Třinec.
2. BOD: Klub jako takový nemůže fungovat bez fanoušků, z tohoto hlediska nás klub potřebuje. Nechci aby to vyznělo jako velkohubá prohlášení, všichni víme jak na tom s návštěvností jsme. Ale i v těchto počtech, v jakých chodíme, jsme nedílnou součástí klubu. Ten by nás měl brát, nechci říct úplně jako rovnoceného partnera, ale jako někoho, kdo svým příspěvkem (ať finančním či časovým) pomáhá klubu vyvíjet se. Co víme, možná těch cca 900 lidí co zápasy navštěvuje je jeden z důvodů, proč hokej na Slavii ještě existuje. Samozřejmě jsou podstatnější důvody, které možná ani nevíme, ale zůstaňme u té fanouškovské stránky.

Prostě jsou tu dvě strany, které by rády pro Slavii to nejlepší. Je jen na nás, jak Slavii pomůžeme. Formou protestu, nebo formou spolupráce? Na řešení se stejně nikdy neshodneme, o to těžší je najít nějaký průsečík. O ten se snažíme a snad se co nejdříve dobereme k výsledku. Slavia je nejstarší klub v Čechách a nesmí se stát, že už nebude. O to se můsíme společně zasadit.
A ať si to každý přebere jak chce, za mě pan Pitter dělá vše pro to, aby Slavia nezanikla. Nevěřím tomu, i když jsem sám ze současné situace dost nas*aný, že zrovna p. Pitter má se Slavií nějaké nekalé úmysly, nebo že by ji nechal padnout. Pochopitelně jako největší viník na ráně je ten, kdo veřejně vystupuje za klub. Kolikrát se dočtu výčitek třeba na p. Mezlíka, ale on přeci nemůže za to, co se děje. To by jsme si museli ukázat jiným směrem, ale to asi nemá ani cenu rozebírat. Dům podle svých představ také nepostavíte za třetinové náklady.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.05.2018, 18:01
 
 
Reakce na lukatom: nešlo by ten klub koupit ?...
Složíme se. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.05.2018, 06:44
 
 
Reakce na Weetek: Prima, v pořádku, držím vám palce, ať ...
Celé to bylo myšleno tak, že i loni se tu remcalo. A když se konalo, nikdo z fóra nepřišel podpořit. Snad to do budoucna bude jiné.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 22:08
 
 
Reakce na Weetek: Souhlasím s tebou, i já si myslím, že ...
Jak jsem psal níže - nemusíš mít obavu o to, že nic neděláme. Od konce "sportovní" sezóny neřešíme nic jiného. Je jasné, že podobné kroky musí udělat představitelé fanklubu, od toho frozhodně ruce nedáváme a naopak se to budeme snažit v nejbližších dnes dotáhmout do nějaké formy. Každopádně tohle jsou věci, které podle mě nepatří na fórum klubu. Pokud je nějaký dotaz na fanklub, tak znovu odkáži na naše stránky. Jsou tam kontakty na nás všechny, co fanklub máme na starost. Jakýkoli dotaz s radostí zodpovíme, pokud na něj ovšem budeme znát odpověď. Každou chvíli přijdou nové skutečnosti, které dění ve Slavii rozpohybují. Dnes tomu byl kupříkladu odchod p. Razýma.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 16:08
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
Jako nedostačující krok to může vypadat, jenže v současné době je to jeden z mála kroků, co můžeme udělat. Dít se to ve fotbalové Slavii, tak je pořád ještě prostor se vyjádřit během zápasu. To tady bohužel nemáme, o to je to těžší něco dát dohromady. Loni jsme řešili přes 2 měsíce akci "Hokej nikoho nezajímá". Když jsme se dostali k informacím, které se nebylo jednoduché sehnat, tak se svolala protestní akce, na které se sešlo 40 lidí, které to tenkrát zajímalo. A to je dost malé číslo na naše dřívější počty. Není to o tom, že by se nám do něčeho podobného nechtělo, za mě to mělo přijít už loni v říjnu po odchodu hráčů, ale loni jsme šli cestou informativní a když jsme věděli dostatek, tak jsme svolali akci. Stejným způsobem by se to řešilo i letos. Mimochodem ze zdejších nicků tam nebyl snad nikdo. Tady má každý řešení, každý by chtěl něco podniknout, ale za přezdívkou se to snadno povídá. Pokud je opravdu zájem s něčím pomoci nebo něco svolat, číslo na mě nebo na kohokoli s fanklubu najdete na našich stránkách. Je lepší si o tom všem promluvit, než si dopisovat přes DF.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 14:28
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
Loni bylo akčnost dost a jednalo se o závažnější věc. A dopadlo to tak, že se tam sešlo 40 aktivnich, navíc se nic nevyřešilo. Jdeme prozatím cestou jednání.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 13:03
 
 
Reakce na Weetek: Sorry, překoukl jsem se v datu. Pokud ...
Ahoj Weeteku, akčnost fanklubu je možná větší než tušíš. Sami usilujeme o schůzku dobrý měsíc a stále se vše odkládá. V tuhle chvíli nevíme nic navíc, to by nevěděli jiní fandové. Valná hromada FK je zejména informativní co se činnosti fanklubu v sezoně týče, letos navíc volební. Jakmile proběhne schůzka naše s vedením klubu, můžeme se pohnout dál. O všem se bavime, po schuzce se zařídíme dál. Nemusíš se bát o to, a nejen ty, že by vše zůstalo bez odezvy fanoušků.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.03.2018, 23:51
 
 
Reakce na Pbianca: Gratulace KV k postupu i když pro nás...
Zlaté Vary... nedovedu si představit mít v Edenu plačícího Jardu! Komediant... a kašlu na to, že je to legnda! :D
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.03.2018, 23:29
 
 
Hodně štěstí do Varů, bude potřeba. Našim klukům bych chtěl strašně moc poděkovat za krásnou sezónu, a také všem fanouškům, co na naši Slávku stále chodí. Ať se ostatní smějí našim počtům, my tu stáli,stojíme a stát budeme vždycky! A je jedno v jakém počtu! Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže