Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "safa19" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
20.02.2019, 05:55
 
 
odkaz to jenom na ukázku, že nejsme zdaleka jediní, kdo projevil nespokojenost s výsledky. Stejně tak se pískalo včera v Brně po prohře s Bédou Trávníčkem. A to jsou na tom oba kluby rozhodně lépe jak my.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
19.02.2019, 22:26
 
 
Je to rival, Spartu opravdu rád nemám, ale tohle jim fakt nezávidím. Myšleno fanouškům. Zdá se mi to, nebo začíná být nějak moderní v posledních letech dostávat slavné české kluby ke dnu? Proč se do vedení klubů se stoletou historií (někde i delší) staví lidé, kteří berou jméno klubu na lehkou váhu? Nechápu a asi nikdy nepochopím.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
19.02.2019, 16:01
 
 
Reakce na mpik: Takhle, je někdo, kdo má s panem Pittere...
Těžko říct...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
19.02.2019, 11:54
 
 
Pan Tichý opravdu skončil. Důvodem jsou rozdílné názory na chod klubu. Víc to zřejmě nemá cenu rozebírat. Uvidíme jak to půjde dál.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
19.02.2019, 08:08
 
 
Reakce na Slapnicka: Hodnocení trenéra Srdinkapo včerejš...
To nevím, kde pan trenér přišel na to, že se divákům zápas líbil. Porubským možná, mě teda rozhodně ne... A přijde mi, že jediná pasáž, kdy se na to dalo koukat, byla 1. třetina. Vrcholem byla poslední minuta třetí třetiny, kdy si vezmeme time, a hned poté vlastně ani k odvolání brankáře nedojde, protože nás Poruba nepustila z vlastní třetiny. Mladým se ale nedá upřít bojovnost a snaha.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
19.02.2019, 00:46
 
 
K sezóně jako k celku se nemá moc cenu vyjadřovat. Mě třeba poslední zápasy (LTM,FRM,POR), a jejich průběhy, mrzí zejména kvůli mladým hráčům. Ti na tom ledě nechají všechno, to se jim nedá upřít. Ale mají se zároveň opřít o zkušené hráče. Jenže ti jim podle mě moc nepomáhají. Nedá se to ale pochopitelně říci o všech.

Takhle brzy jsem konec ještě nezažil, bude to určitě zvláštní sledovat ostatní, aniž bychom do toho nějak zasáhli, bohužel je to realita a odraz současné Slavie a práce v ní. Už čtvrtým rokem si budu opět říkat, že snad ta další sezóna bude lepší.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
14.02.2019, 20:02
 
 
Reakce na Slapnicka: Mas pravdu, mladý hráli dobre, je o...
Tak ti co hrají za juniorku a zároveň nastupují za áčko by to asi nezvládli, to je pravda. Ale loňští junioři, co přešli už do dospělého hokeje, určitě hrát mohli.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
14.02.2019, 17:31
 
 
Reakce na Weetek: Vedení se povedl opravdu těžko pochopi...
Paradoxem je, že jak s Třebíčí, tak včera v Litoměřicích, zahrál náš mladý tým o dost pohlednější hokej, než tým poskládaný z hráčů "na rozehrání". I když se včera prohrálo, a nejspíš to byla definitivní tečka za snahou postoupit do play-off, tak to byl z naší strany řekl bych povedený zápas. Myšleno po stránce herního projevu. Bohužel, a je tomu tak celou sezónu, srazili nás zbytečné chyby. Přeci jen se to ale snáší jinak, když na ledě hrají naši odchovanci, než když se prohraje s týmem "extraligových rozehrávačů". To je přesně ten důvod, proč vlastně proběhlo Ústí, nebo proč jsem třeba očekával postup do play-off. Kdyby se bývalo dodrželo to, co bylo nastaveno na začátku, nikdo by se za současné postavení nezlobil.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
11.02.2019, 09:10
 
 
Reakce na HC.eden: To budeš řídit ty nebo ta sedící sprá...
Já už ne...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
11.02.2019, 08:04
 
 
Reakce na HC.eden: Jak se dá řídit kotel z pozice za stř...
Nevím, nikdy jsem to nezkoušek. Třeba se ale přijde s nějakou novou inovací, například se začnou pro spíkrování používat repráky místo megafonu. Je to o dost hlasitější, práce se může vykonávat v sedě, někdy dokonce i v leže, takže se nemusí do kotle ani páchnout. Ovšem těžko říci, co na to řeknou lidi nebo hráči na střídačce, až se jim za jejich zády začne nadávat do mikrofonu. Tedy pokud se bude nadávat stejně, jako se nadává doposud... Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
10.02.2019, 15:49
 
 
Reakce na Dalajlama: Ví se už jak je to s tím Tichým jes...
Sakra, už mě to štve když se sem přihlásím, a vidím tu nezodpovězený dotaz. Škoda. Čekal bych, že když někdo ví vše, tak že napíše jak se věci mají. Smajlík

Nic konkrétního nevím. Jediné co vím je, že od příští sezóny budou mít kotel na starot ti co vědí vše.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
05.02.2019, 16:53
 
 
Reakce na Slapnicka: Ano máš pravdu, mě by ani snad to 1...
Co se odehraných zápasů týče, tak tam na tom mlaďasové nejsou zase tak zle. Třeba Štibingr nebo Duda mají slušnou porci zápasů (35 a 42), to se bude do budoucna jistě hodit. Další to mají kolem 20, což je taky celkem pěkná porce.
V útoku vyčnívá zejména Aleš Furch. Ten je pro mě největším překvapením a zároveň největším příslibem do budoucna. Nejen že dělá body (21), ale především na ledě nic nevynechá,a když jde z ledu, tak nezapomene kluky na střídačce hecovat. Pak ještě David Šteiner, kterého bohužel přibrzilo zranění, ale ještě letos se vrátil a na ledě byl vidět. Denis Heldák taky když nastoupil tak byl vidět. On se ale snažil a makal každý mladý který nastoupil. Důležité je právě tyto hráče udržet do příští sezóny. Pak věřím, že máme šanci udělat úspěch, kterým by bylo třeba semifinále. Je to sice běh na dlouhou trať, ale důležité je se nikde nezastavit a pořád makat. Pak můžou přijít výsledky.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
05.02.2019, 12:14
 
 
Reakce na Weetek: No, nic jiného nám ani nezbývá. Nicmén...
Tak led se naštěstí nerozpustí, ale chápu co si tím chtěl říci. Ještě je tu spousta kategorií, kterým sezóna zdaleka nekončí. Třeba to ve finále pomůže i naší juniorce, když nebudou hráči pendlovat mezi nimi a áčkem. Klukům bych úspěch přál, ještě mají před sebou ale dost zápasů. Snad se budou násedující měsíce pro Slavii vyvíjet tím správným směrem, už by to chtělo nějaký kladný impuls. Loni jsem se třeba na sezónu těšil, i když se nevyhlásil boj o play-off. Byla vůle pomoci mladým, bohužel toho ale zase tolik nenahráli, jak se předpokládalo. Možná i proto takhle v závěru od řady fanoušků přišla frustrace vyvrcholená Ústím.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
05.02.2019, 08:17
 
 
Reakce na Slapnicka: To není mozny, vždyť pan Mezlik odp...
Mladí v podstatě dostali šanci pár zápasů ze začátku sezóny a pak az ted v závěru. Je to škoda, věřil bych těm klukům, že by to 11. místo také uhráli, navíc by jim nikdo nic nevyčítal kvůli mladí a v podstatě by se naplnilo to, s čím se šlo do sezóny.
Ale to bylo, teď dojedeme zbytek sezóny a uvidíme co bude dál. Třeba se dočkáme nějakých překvapení v podobě návratů sešívek, nebo i nové rolby. Lepší být optimista.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
04.02.2019, 19:14
 
 
Reakce na george64: Ze by to vse podelali hraci je troch...
Proto je pro klub jistou výhodou, když jim přicházejí hráči na hostování či střídavé starty. O jejich platy se starají jejich mateřské kluby a Slavia tím šetří.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
04.02.2019, 16:49
 
 
Reakce na Weetek: V Ústí jsem nebyl, takže nebudu hodnot...
Tak je pochopitelné, že se najdou lidi, kteří nebudou souhlasit. Část to vidí tak jako já, druhá část zase jako Afaika. Přesto se dokážeme na spoustě věcech shodnout, třeba se shodujeme v tom, že si to hráči podělali sami. V tom rozpor není. Jde vyloženě o sdělení nesouhlasu se stávající situací a způsobem sdělení. Ke způsobu vyjádření napíšu níže. V Ústí to bylo celé navíc doplněno transparentem VZKAZ PRO VEDENÍ: KDO NEBOJUJE, NEMŮŽE VYHRÁT! Jsem toho názoru, že i tato reakce je přiměřená, nikoho neuráží a dává to od nás jasný signál, že nejsme spokojeni. Ještě si k tomu připočtěme fakt, že to celé bylo upečené (pravda, končilo přestupní období) v době, kdy se blížila reprepauza, a spoustě z fanoušků by se to do dalšího domácího utkání jako vždy rozleželo v hlavě tak, že by opět žádná reakce nepřišla. Pokaždé, když se děl ve Slavii nějaký zásadní krok, tak to bylo buďto před nějakou herní pauzou, nebo po sezóně, kdy se vlastně nedá proti tomu veřejně vystoupit, maximálně napsat sem na DF, nebo na některou ze sociálních sítí. Příklad Prostějov a zápasu juniorky: to bylo 8.10.2016 a doma se hrálo až 15.10.2016...
Ale ještě zpět k tomu drastickému Ústí...

Neřeknu kdyby jsme po vzoru jiných klubů napadli autobus hráčů nebo jim vulgárně nadávali u busu nebo před děkovačkou, proti tomu bych byl i já, ale nic z toho se nestalo. Někteří, a bohužel i ti co se vším na začátku souhlasili, jsou najednou proti. Třeba Jana byla od začátku proti a stejně jako já si stojí za svým názorem. To plně respektuji.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
03.02.2019, 19:58
 
 
Reakce na afaika: Ono to bylo trošku jinak. To, co někte...
Neřekl bych, že bych k tomu napsal něco, co by nebyla pravda. Zní to od tebe, jako by jsme zapálili sektor. To je normálně na pranýř to co jsme si dovolili. Nechápu proč máte neustále potřebu obhajovat naše výkony. Když kolikrát poslouchám jak někteří na hráče nadávají, že, tak mě potom překvapuje, že vadí pokřik MY CHCEME SLAVII. Trapné je neustále poklonkovat jak vedení, tak hráčům, a dělat že je vše v pořádku. Nemyslím si, že 15 vteřin je nějak dlouhá doba. Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
03.02.2019, 13:21
 
 
Reakce na george64: Vcera si psal,ze to je jasna zalezit...
Někteří jsou opravdu trotlové co neumějí číst. Nic o jasné záležitosti a že budou 3 body jsem nepsal!!! Ještě jsem zmínil to, že to takhle cítí kabina a že chtějí zabojovat. Omlouvám se, že vám fanouškům tlumočím vzkazy z kabiny, příště už to dělat nebudu. pro dobrotu na žebrotu. Zjišťujte si to sami!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
03.02.2019, 11:28
 
 
Co k tomu včerejšku napsat...
Obraz zápasu byl asi takový, že jim během 1. třetiny s přehledem mohli nasázet bůra a bylo by hotovo. Ústí hrálo neskutečnou tužku, v podstatě 50 minut jsme je do ničeho nepustili, sem tam nějaký závan, ale to bylo od nich všechno. Měli jsme jim dát 10, to klidně mohli, nikdo by nespekuloval co, kde, jak, proč a pořád by byla naděje. Ovšem posledních ani ne 10 minut stálo opravdu za houno! Dát si v poslední minutě v tak důležitém zápase vlastňáka je opravdu zvláštní. Bůh ví jak to celé je. Dokážu přejít porážku, stane se (letos bohužel častěji), ale ne v takové části sezóny, kdy jde o postup do play-off! A to je ta část zápasu, která mě dostala víc jak prohra...

Každému občas přetečou nervy, ale my nejsme ti fanoušci, kteří by po každé porážce svému týmu nadávali, myšleno přímo z kotle. Vždycky jsme byli na jejich straně, společně jsme si prošli dobrým i špatným, to k tomu prostě patří. Po výhře, po prohře. Ale aby hráče donutilo odjet před tradiční "děkovačkou" jen kvůli pokřiku MY CHCEME SLAVII!, to prostě nejde. Přešla se prohra s Benátkama doma, spoustu dalších ztracených zápasů a vždycky tam z naší strany ta podpora byla. To musí hráči sami moc dobře vědět. Sami musí unést tíhu porážky, jsou to profesionálové. My jsme se k nim nikdy neotočili zády za ta léta ve sjačkách, stejně tak bych to ale očekával i od nich. To vše mrzí o to víc, že ve včerejším utkání jsme si udělali v Ústí takřka domácí atmosféru, a co do počtu to byl jeden z největších výjezdů v letošní sezóně (cca 70 sešívek).
A závěrem klobouk dolů před fans Slovanu. I přes to jak na tom jsou tak pořád chodí a fandí svému klubu!

Omlouvám se za sloh, musel jsem se o to podělit... 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
02.02.2019, 09:09
 
 
Reakce na Slapnicka: Ano, kluci v kabině chtějí, trenér ...
Tam šlo o to, že buďto na to dost mladších hráčů herně ještě nemělo, nebo byli zranění. Proto nastalo tolik rošád v sestavě. Třeba konkrétně na postu brankáře byl problém v tom, že se počítalo s Patrikem jako s jasnou jedničkou. Jenže bohužel nepřesvědči a teď dělá v Šumperku dvojku. Honzíka rudou tvář nemusím představovat, ten měl být u nás do konce sezóny, ale Sparta ho prodala do Jihlavy. Růžičku si všichni chválili a i on sám tu byl rád a Slavii by rád v budoucnosti podle jeho slov pomohl. Šorfík musí v brankovišti dospět, celou sezónu by nezvládl odchytat. Stejně tak to měl tenkrát Furcháč nebo Frodo.

Přes víkend chci dát všechno o čem jsme se bavili nějak dohromady, aby lidé věděli.

Vedení minimálně letos do ELH nechce, jenže přeci není od věci zabojovat o play-off. Je to jiná soutěž, stát se může cokoli a přinejmenším to jsou zkušenosti pro mladé hráče.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže