Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "safa19" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.12.2018, 17:04
 
 
Reakce na Weetek: Těch důvodů bude asi řada, něco napoví...
Pro nás ale mluví zvučnější věci, jako třeba že tu strávil většinu své kariéry, ještě donedávna to byl slávista, navštěvuje naše zápasy, a jako hlavní důvod bych viděl jeho slib co dal fanouškům po sestupu - že se společně za rok vrátíme.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.12.2018, 10:43
 
 
Jaroslav Bednář vypomůže Vrchlabí...
odkaz

 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
15.12.2018, 10:17
 
 
Reakce na red123: No tak snad zítra nám velí povinnost v...
Měli by. Snad se nebude opakovat poslední domácí zápas co jsme s nimi hráli.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
14.12.2018, 22:15
 
 
Reakce na PJH: no jo a to ještě udělá kotel děkovačku *...
On se ve středu po zápase vyvolával Honzík?
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.12.2018, 06:21
 
 
Reakce na guman66: Co ten Bezúch ten je jen na střídavé ...
Měl by být.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
12.12.2018, 21:36
 
 
Uff, už to bylo potřeba.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
11.12.2018, 12:18
 
 
Reakce na Jeníček: ...včera nás Honzík dost dlouho zlobi...
No těch prvních 5 minut bylo o život, pak se hrál vyrovnaný zápas, Motor měl zase štěstí ve druhé třetině, že se nepodařilo proměnit naše tuším 3 nájezdy na Strmeně. Rozhodující faktor byly přesilovky, které jste využili, zatímco my nic, a to nás stalo zápas.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
11.12.2018, 00:30
 
 
To jsou strašné výkyvy. Dnes jsem byl v Budějkách a naši nehráli vůbec špatně. Moc se mi líbila lajna Furch, Kohút, Heldák. Jen škoda, že nedostali více prostoru. A co se Honzíka týče, tak bych řekl, že právě on nás v dnešním utkání držel nad vodou. A to jindy mám výhrady.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
10.12.2018, 11:24
 
 
Reakce na guman66: Bylo by prima kdyby už v brance se ch...
Souhlasím, potřebují vidět podporu ze strany trenérů. Snad se dnes povede na Jihu ubojovat nějaký ten bodík.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
08.12.2018, 22:09
 
 
Gól na 3:1 byl poměrně z dálky, tohle by brankář asi mít měl. Každopádně to je prkotina oproti tragickejm přesilovkám. Škoda že není pravidlo, kdy tým si může, ale i nemusí, vzít přesilovku. Možná by nám to pomohlo...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
06.12.2018, 22:53
 
 
Reakce na hokejveteran: Zas na druhou stranu Šáfo je pov...
Tak to by nám na oplátku mohli také poslat konečně nějakou posilu. Třeba takového Jarůška bych uvítal. Smajlík Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
06.12.2018, 18:26
 
 
To zase dostanu céres, ale budíž...
Tyhle obštrukce mezi námi a rudejma jsou naprosto příšerný a je to výsměch oběma táborům. Sakra vždyť Sparta má slušnou juniorku, tak proč nezačlenit nějakého vyčnívajícího juniora do Áčka? Hned se musí brát od nás, kde si včera pan Říha stěžoval na to, že máme dost hráčů na marodce. Nechápu tento krok a budu se opakovat - je to výsměch fanouškům.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
05.12.2018, 21:24
 
 
Reakce na george64: Motor se zvedne,obléknu se sám(Prosp...
Snad se nebude zvedat tímto stylem odkaz
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
05.12.2018, 16:45
 
 
Reakce na hokejveteran: Tam je to hodně složité; všichni...
Za Lubiny těch trejdů moc nebylo možná jen János Vas, to až pak začali chodit hráči jako byl třeba Honza Kolář nebo Vecna Pletka. Oba perfektní hráči a super lidi mimo led. O těch v klidu řeknu, že pro Slavii v baráži udělali maximum. A to ani nejsou odchovanci, ke Slavii nemají vztah, co vím tak Pletku moc lidí na Slavii nemuselo, ale přišel a během 1-2 zápasů byl oblíbený.
Souhlasím s tím, že Chomutov a Pardubice nejspíš půjdou směr baráž. Chomutov, i přes porážky, má výhodu v tom, že nehraje zase tak špatně, jako ty Pardubice. Teď je ještě otázka, jestli je v Chance lize tým ,který by je dokázal v ELH vysřídat. Možná Kladno s Jihlavou, Motor když by se zvedl, ale spíš ty první dva jmenovaní.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
04.12.2018, 22:31
 
 
MP si teď bohužel může akorát tak zpívat tohle odkaz
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
04.12.2018, 13:31
 
 
Stejně, jako v sezóně 14/15 u nás, ani teď v Pardubicích to nebude o trenérech. Při pohledu na soupisku Pardubic se současnému stavu ani moc nedivím. Kacetl nebo Hamerlík dobrý, kvalitní brankáři. Ale to jsme v sestupové sezóně měli také (Furch, Svoboda). Jinak je to tam, až na pár jedinců, samé neznámé jméno. Lubina asi ok, hold moc možností není a u polokoňů ho berou nejspíš jako poslední stéblo záchrany, navíc tam na něj nepohlížejí tak jako jinde. Pro ně je to pořád "jejich" hráč. Ovšem Čáslava je jiné kafe. Ten jako zkušený hráč současnému kádru vůbec v ničem nepomohl, naopak jeho poslední sněhové zážitky naznačují opak, a ještě by měl pomáhat na střídačce? Zvláštní to kombinace, ale budíž, nám se tím třeba ještě více přiblížil vysněný vlakový výjezd do Pardubic.
Rozdíl oproti nám bych viděl v tom, že oni na to prostě nemají herně, možná ani finančně. U nás jsme na to neměli (myšleno hrát ELH) především finančně. Jeden by řekl, že se současné Pardubice budou řídít heslem ANO- bude líp.
Pro pardubický hokej nejspíš bohužel bude platit NE- nebude líp!
Populismus a politika ku*rví sport!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
29.11.2018, 23:02
 
 
Reakce na PJH: to je opravdu absurdita ...aktivně oslovu...
Tady se furt někomu něco nelíbí. Sakra ocenil vůbec někdo snahu s tím aspoň něco dělat? Od začátku sezóny, když pominu několik posledních zápasů, se Slavii daří. Nikdo, nebo aspoň jen zřídkakdo, ocení práci s mládeží, modernizaci zázemí pro mládež a další věci. I s tou podělanou helmou byla snaha něco dělat.

Tady se řeší helma, ale už nikoho nes*re, že chodí málo lidí. Klub se to snaží řešit, když to jde tak jsme nápomocni, jako třeba s tím mailem pro členy registrované ve fanklubu. Neřešme projednou helmu, a pojďme společně tu Slavii podpořit. Třeba budou naši hráči před solidní kulisou v Edenu podávat takové výkony, že ani služby Davida Honzíka nebudou potřeba, tím pádem odpadne i hlavní problém věci - helma s tím tamtím.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
23.11.2018, 22:25
 
 
Každá surovina, když se dobře pěstuje, může být extra... Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
22.11.2018, 15:43
 
 
Reakce na Darien: Já nejsem členem FANCLUB, takže nemám ...
Předem se omlouvám za sloh...

Od založení fanklubu je registrováno 1571 členů. Aktivních, tím je myšleno ti co zaplatili příspěvky pro nadcházející sezónu, je 50! Z těch 50 jich pravidelně, a teď myslím JEN DO KOTLE, chodí 16. Ceklem se v průměru na zápas pohybujeme v kotli okolo 100 lidí (beru špatné i ty lepší zápasy), což je oprosti jiným strašný. Když se podívám na jiné tábory, tak co do počtu domácích fans v "kotli" jsou pod námi jen Kadaň, Benátky a Frýdek (nejsem si jistý jestli Poruba, nechci jim křivdit).

Fanklub byl založen tuším roku 2003, a od té doby se v něm protočila spousta lidí. Dost z nich už má rodiny, další část po těch letech hokej zřejmě omrzel, další část začala chodit místo hokeje na fotbal. Těžko se mi včerejšek posuzuje, jelikož jsem nebyl, jinak se snažím být jak doma tak venku. Abych pravdu řekl, sám nevím jak ti na to odpovědět. Lámeme si pořád hlavu s tím jak lidi na hokej nalákat, snažíme se právě na toto téma komunikovat s klubem, vymýšlet různé akce. Lidé si prostě k hokeji musí najít vztah a hlavně důvěru. V minulosti se udělalo dost chyb a postupně se je všichni snaží napravovat. Tohle rozhodně netěší nikoho, sami jsme věděli, když jsme před 2 lety přebírali fanklub, že to nebude jednoduché. Upřímně věřil jsem, že lidi budou ochotní mladé kluky podpořit, že budou chodit a pomůžou jim. Neděje se to, ale to neznamená, že se to nezmění. Mimochodem kotel netvoří jen lidé z fanklubu, naopak většina jsou "nefanklubáci". O organizaci se pochopitelně starají členové fanklubu. Pochopitelně by pomohlo, kdyby všichni členové fanklubu, byť jen těch 50, bylo přímo v kotli a fandilo, než sedět. 34 lidí je na naše poměry prostě hodně, a i kdyby bylo v Edenu těch šílených 500 lidí, tak rozhodně je lepší mít kotel o 50 a více lidech, než o těch 16+co zrovna přijde. Takže pokud si to přečtou členové FK ze sezení, tak vás prosím, chďte do toho kotle, a aktivně podporujte naše kluky. Být členem FK nutně neznamená být něco víc. Důležité je, co je každý ochotný obětovat tomu ty kluky co nejvíce podpořit.

Snad se mi aspoň trochu podařilo nastínit momentální situaci ve fanklubu, resp. kotli. Mimochodem co se lístků týče, tak až na pár vyjímek jsem viděl, že na autogramiádě byli všichni, kdo na domácí zápasy chodí, včetně Tebe. A tedy když už jsme u lístků zadarmo, tak třeba na Kadaň se lístky rozdávali na fotbale. Normálně by dorazilo cca 400 lidí, tentokrát bylo 900. Na Kadaň pěkné číslo, i když je to pořád na naše jméno dost šílené.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
22.11.2018, 10:57
 
 
Nevím čím to je, ale na venkovních zápasech dokážeme většinou udělat lepší atmosféru jak doma, navíc nás tam je kolikrát i víc. Tím chci říct jedno: jezděte na výjezdy! Dočkáte se většinou výhry a dobře si zafandíte. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha