Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "svata1" |  vypnout filtr
 
123>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
21.03.2019, 06:38
 
 
Tak doufám, že tímto skončil pád dolů, a se stabilizací klubu po finanční stránce bude mít Slavia i stabilní hráčský kádr a bude se tlačit nahoru. Držím palce.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
20.03.2019, 09:41
 
 
Reakce na Dalajlama: To jsem zvědav, jestli se kouzlo té...
Tak teď v zápase v Jihlavě proti Kladnu vychytal Honzík nulu (ten gól na 2:1 dostal Lundström v době, kdy Honzík musel do kabiny na ošetření), ale hned v dalším zápase včera na Kladně dostal bůra, a stačilo k tomu pouze, aby byli útočníci Kladna důraznější před jeho bránou. Jinak celkově výkon Dukly Jihlava se mi vůbec nelíbí, zdá se mi, že tam všichni do jednoho jen brečí místo toho, aby se soustředili na hokej a na svůj výkon. Takto je to už od čtvrtfinále s Litoměřicemi.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
18.02.2019, 21:06
 
 
Reakce na red123: Nejznámější hokejový invalida se vrací...
Náhodou, Jaromír Jágr odehrál dnes slušný zápas, a i když nezaznamenal ani bod, herně dost vyčníval i přes svůj věk. S jeho formací měla obrana Havířova dost starostí. Zápas jsem viděl na hokejce.
Horší to je s letošním umístěním Slavie a s jejím koncem sezóny už 26.února. Tady otázkou zůstává, co s tím, když majitele pana Pittera odvolat nelze, a přitom pod jeho vedením se zdá být situace ve Slavii rok od roku stále horší. Letos průběžně 11. místo pár kol před koncem, co bude příští rok? Co mužstvo, přízeň sponzorů?
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
02.02.2019, 19:33
 
 
Reakce na pekeson: Dobrý den, skoro ve všem co tady píše...
Dobrý den, napsal jste to výstižně, pouze bych doplnil - panu majiteli se nepodařilo sehnat buď dostatek sponzorů, nebo dostatek peněz od sponzorů. Ono pokud je někdo důvěryhodný a jeho byť úsporné hospodaření je průhledné, pak jde sehnat peníze na úroveň Chance ligy na základě smluv s větším množstvím regionálních firem jako partnerů. Předpokládá to průhlednou klubovou politiku, průhledné financování (žádné pochybné trejdy a čachry) a stabilní základnu čítající kádr A-mužstva i výchovu od žáků přes dorost až po juniory. Na extraligu na umístění na čele tabulky to nestačí, tam už musí být silný generální partner. Ovšem i zde platí, že méně je někdy více. Bohužel, v případě Slávie ty finance nyní chybí a asi by mělo být pro pana majitele to nejpřednější do dalších sezón, ty finance a stabilní sponzory (tedy dostatečný budget) získat.a finanční situaci v klubu stabilizovat. Až pak se může pomýšlet na víc. Druhé, co se mi nelíbí, je podle mého absolutně lhostejný přístup města či městské části. Všude mimo Prahu se mnohdy podílí město a někdy částečně i kraj na provozu zimního stadionu (v mnoha případech ho i vlastní a nese veškeré náklady na provoz, tím silně usnadňuje klubům situaci, kluby se pak mohou věnovat čistě vlastní činnosti). Pouze tady v Praze tomu tak není a snad všechny kluby kromě Sparty musí pracně shánět peníze i na vlastní provoz stadionů, tyto peníze pak logicky v klubech chybí. Proto ten hokej tady v Praze tak poklesl na úrovni.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
01.02.2019, 15:55
 
 
Reakce na Slapnicka: Nejhorší sezóna od sestupu z extral...
Smutné, ale pravda. Pro letošek je dobojováno, hotovo. Co bude v dalších letech, závisí na tom, zda a jak se podaří naplnit rozpočet. Bez kvalitnějších, a tedy i dražších hráčů to lépe nepůjde.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
25.01.2019, 23:24
 
 
Reakce na sild: Kde jsem to jen již viděl? ;) https://...
Není potřeba komentovat. Víme to snad všichni. Kam přijde Vladimír Růžička, tam to skončí chybějícími penězi a po jeho odchodu v tom místě tráva neroste X let. Jako hráč byl super, jako trenér taky, ale lidsky a po stránce ekonomického vedení nestojí za nic. Vypadá to tak, že zase vše skončí podivnými finančními čachry a nakonec pádem dolů. Ať každý promine, je mi líto, jak skončila Slavia a celkově pražský hokej, že Slavii teď chybí finanční zázemí k tomu, aby se zvedla ekonomicky i hráčsky, nikomu nepřejí, aby takhle dopadl. Hodně mi chybí i vyhecovaná pražská extraligová derby se Spartou. Ale je to můj názor a za tím si stojím. V tom, že stejně teď dopadá Chomutov, už nevidím náhodu. Rád bych se mýlil, ale vše mi do sebe přesně zapadá.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
23.01.2019, 22:38
 
 
P.S. Ještě malé doplnění ohledně dnes chybějících hráčů: nejen Jan Růžička, ale i Jiří Doležal, Jaromír Kverka, Martin Procházka - kde dnes byli a proč dnes nehráli?
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
23.01.2019, 22:32
 
 
Reakce na Slapnicka: Takhle to dopadá, když nehrajeme s ...
Obávám se, že zde nejde o trenéra, ale o vedení včetně majitele pana Pittera (otázka by měla směřovat především na něj) a o chybějící peníze. Pokud není dost financí na vlastní hráče, je nutno půjčovat si je i s tím rizikem, že si je mateřský klub stáhne domů. Bohužel. Navíc to vše souvisí s tím, že téměř všude mimo Prahu se města podílejí finančně aspoň z části na chodu a údržbě stadionu, jen tady v Praze ne. Toto je dost smutná vizitka pražských zastupitelstev v jednotlivých městských částech. Výsledkem jde, že pražský hokej jako celek bez výraznějších sponzorů jde výkonnostně dolů.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
19.01.2019, 20:01
 
 
Reakce na george64: Nikdo se nevyjadruje k nesnimu zapas...
Tak dnes jsem byl po dlouhé době v Edenu, a můžu říct - super zápas i výkon! Dlouho jsem neviděl tak super výkon sešívaných jako dnes. Držím palce, ať se postup do play off nakonec podaří.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
09.01.2019, 21:48
 
 
Reakce na sild: Jo , jo .. je mi z toho smutno. A dnešek...
Prosím nekamenujte mě ... ale právě kvůli tomuto neserióznímu chování vedení je pro mě hokejová Slavia jako klub odepsaná a pan Pitter je pro mě hrobař slávistického hokeje. Je vidět, že odchod Vladimíra Růžičky ze Slavie znamenal i její konec. Ti, kdo tam dnes vládnou, jsou jednoduše hrobaři jednající naprosto neseriózně a jen ve svůj vlastní osobní prospěch, víc se k tomu říct nedá. Bohužel ...
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
07.01.2019, 21:54
 
 
Reakce na Weetek: Pojďme se na chvíli oba tvářit, že sku...
Děkuji za zajímavý rozbor. Bohužel, myslím si, že se tady ukazuje rozdíl mezi celkovými podmínkami i úrovní sportu po morální stránce v cizině a u nás. Samozřejmě, i u nás existují světlé výjimky, ale bohužel Slavia není první ani poslední, kdo takto smutně dopadl. V současné době podobný vývoj hrozí například dosud extraligovým Pardubicím, klubu, který se až dosud mohl pyšnit tím, že nikdy z extraligy nesestoupil. Vývoj v Pardubicích teď až příliš připomíná Slavii na jaře 2015. Letos tam vážně hrozí sestup s tím, že se jen tak nevrátí. Vedení klubu a města (ze strany ANO) si totiž udělalo z klubu výnosný kšeft. Dušan Salfický (kdysi brankář, nyní politik za ANO) tam také vykládá jakési pohádky, zatímco hráči nejsou schopni kolikrát za 60 minut čistého času hry vstřelit ani gól. Je to vše o převážně chybějící morálce tady v ČR (čest výjimkám, jako jsou bývalí hokejisté přímo vlastnící svoje kluby, ti je padnout nenechají). Ještě jednou děkuji.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
29.12.2018, 19:38
 
 
Reakce na guman66: Prosím vás řekněte to Pitrovi že bran...
No vidíte. A Sparta Honzíka včera doma v O2 aréně proti posledním Pardubicím ani nepotřebovala, aby prohrála.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
08.12.2018, 21:00
 
 
Reakce na svata1: Zase Honzík v bráně, zase prohra ... J...
P.S. Ještě si všimněme slabého místa brankáře Davida Honzíka - inkasuje v podstatě téměř vždy ze střel soupeřů "pod víko".
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
08.12.2018, 18:22
 
 
Zase Honzík v bráně, zase prohra ... Jak dlouho ještě?
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
26.11.2018, 22:00
 
 
Reakce na Weetek: Když čtu o nové době pro Slavii, o tom...
To mě teda šokovalo. Že v Edenu není ani náhradní rolba, no to mě podrž... to teda není na extraligu ani omylem...
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
18.03.2018, 19:57
 
 
Reakce na FPS: jojo. taky vůbec nevěřím tomu že by se KV...
Tak po dnešku Kladno - Budějovice na zápasy 3:1 (dnes 2:4) a série pokračuje v úterý v Budějovicích.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
23.09.2017, 20:05
 
 
Smutný rekord - 120 minut v domácích zápasech v kuse (dva domácí zápasy za sebou) bez vstřeleného gólu. Opravdu velmi smutné a k zamyšlení ...
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
16.09.2017, 21:10
 
 
Reakce na guman66: Tak dneska nejhorší zápas hoši musí v...
100% souhlas. Takhle to bude konec tabulky (po dnešku hrůzostrašné 12. místo) a na baráž o extraligu se nedá ani pomýšlet. A to ještě štěstí, že se nyní už nesestupuje, takže celkům na konci tabulky už relativně o nic jít nemusí. Pánové si ovšem tento fakt nesmí připouštět. Musí si uvědomit, že nikdy nelze vyhrát s nulou vstřelených gólů, a začít pořádně makat. Pokud by tomu tak nebylo, pak by vedení mělo zvážit v rámci finanční situace klubu i určité změny na hráčských případně i na trenérských postech. Dnešní výkon byl hotová katastrofa, na ten hokej se nedalo koukat.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
23.04.2017, 20:58
 
 
Reakce na czech: Vary do WSMz...
Ano, už je to definitivní ... Karlovy Vary sestup do 1. ligy. Záměrně již říkám 1. liga, neboť dění kolem WSM naznačuje, že to byl vše jen podvod a od nové sezóny WSM z názvu 1. ligy (a z 1. ligy vůbec) opět zmizí. Majitel WSM Kubíček má totiž údajně obstaven veškerý majetek i všechna konta a policie chystá jeho obvinění. Měl se dopustit podvodů a zpronevěr ve výši několika miliard Kč.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
22.04.2017, 14:50
 
 
Možná teď řeknu něco, co se skalním příznivcům Slavie nebude líbit. To nic nemění na tom, že mi je líto, kam až dotáhli Slavii pánové Pitter a Benýšek. Tito pánové ale svojí činností způsobili, že je Slavia brána nejen příznivci konkurenční Sparty jako klub, kde vládnou akorát podrazy a křiváctví a kterému je lepší se obloukem vyhnout. Takto pošramocenou pověst bude velmi těžké a zdlouhavé napravovat. Znovu opakuji, je mi líto této situace.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"