Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
10.07.2018, 15:07
 
 
EBEL, ne EVEL
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
01.02.2018, 15:34
 
 
... a pamatuju si to proto, že jsem tehdy akorát začínal sbírat kartičky APS, otevřu první balíček a na vrchu, ejhle, Jaroslav Kreuzmann. Sice hnusná kartička jinak nezajímavého hokejisty, ale bral jsem to jako znamení zhůry :-) Kartičku samotného Jaromíra jsem tehdy "kupodivu" v žádném z balíčků nenašel.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
31.10.2017, 19:44
 
 
Jestli spíš není nic neřešícím plácnutím, když administrátorka fóra poučuje normálně diskutující, zatímco když tu několik týdnů řádil, urážel a trollil troll, mlčela jako zařezaná...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2017, 10:14
 
 
Mimochodem, náš odchovanec a bývalý kapitán odehrál sedmistý zápas: "„Když se na to člověk podívá zpětně, vzpomene si na ty momenty, kdy mi starej Hořák a Růža v osmnácti letech říkali, ať se protahuju a dělám věci pořádně, že ta kariéra uteče rychle,“ promítá si v paměti začátky ve Slavii. „Tak to přišlo. Dneska je na řadě, abych to já říkal těm mladým. Jo, uteklo to rychle, ale bylo to super,“ culí se Bednář.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.10.2017, 23:52
 
 
Pro ty, kteří by Ričího hrátky se ženami nepovažovali za dost hokejové téma, krátké info o našem bývalém útočníkovi: Nathan Robinson se stal posilou třetiligového německého klubu MEC Halle 04.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2017, 15:04
 
 
Pro ty, které by třeba víc než Ričího kádrování mého vzdělání zajímalo, jak se Viktor Nestrašil ocitl v kádru UK pro EUHL, tohle mi napsala přes FB jejich manažerka (nebo správkyně profilu, nevím přesně):

Dobrý den,
během letní přestávky nesehnal Viktorovi agent nové angažmá. Tak jsme se rozhodli, že ho oslovíme a vezmeme ho pod ochranná křídla, tak aby hokejově nezakrněl a mohl rozdávat hokejovou radost.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
19.09.2017, 14:25
 
 
Reakce na Riky_I.: Zase jsem si tě dneska pěkně povodil ...
Smajlík Smajlík Smajlík K tomu není co dodat. Nechme trolla spokojeně si vrnět, a věnujme se hokeji, protože tohle fórum kupodivu není o tom si někoho "povodit", ale psát právě o hokeji, i když tam je jak němej. A kd věří, že troll vůbec do Edenu chodí, ať zvedne ruku Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.09.2017, 09:50
 
 
Reakce na TKPinokio: http://hokej.cz/do-2-ligy-jdou-dals...
Zvlášť u Tomáše Andrese je to docela překvapení, v jeho věku je 2.liga hrob, to není jako když Hrouda nebo Honza Holub, Vašón nebo Kolář (další bývalé sešívky) na sklonku kariéry někde dohrávají. Tomáš vloni Mestis a 4+13, a letos třetí česká? Pozadí neznám, ale střídavé starty k nám by rozhodně potěšily.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
02.08.2017, 09:42
 
 
za KHL a správný odkaz tady odkaz
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
19.07.2017, 11:27
 
 
Mám po návratu z dovolené ve zcela nehokejové destinaci (rozepisovat se o současné nelehké situaci řeckého hokeje, to bych si koledoval o další nařčení z "wikipedie", i když je to taky podivuhodný příběh z okraje hokejového světa) velkou radost z návratu Drtiče, byl to můj oblíbený obránce a pro odchovance mám ostatně tradiční slabost.
Zadní řady jsou tím zřejmě vyřešeny a je otázka, co to znamená třeba pro takového Tadeáše Hejdu nebo některé z dalších mladých beků. Na led v Popovicích vyjeli před časem následující obránci: Jaroslav Kasík, Jan Holý, Jindřich Barák, Jan Novák, Pavel Kolařík, Antonín Růžička, Tadeáš Hejda, Dominik Valík, Marek Ryzák, Jan Walter, Tomáš Duda, Vojtěch Šmíd. První šestice spolu s Jirkou Drtinou je asi jasná, dál jde o naše juniory a hráče na zkoušce. Třeba Marek Ryzák, který ze sešívané juniorky šel na několik let do Trenčína, by mohl být zajímavý hráč, Vojtěch Šmíd zase odehrál rok v zámoří, kde se chytil v Richmondu jako jediný Evropan a odehrál téměř všechny zápasy. Uvidíme, snad se objeví ještě aspoň jedna skutečná posila do útoku.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
29.06.2017, 11:13
 
 
„Tenhle rok byl tak na palici a mentálně náročný, že už to opakovat znovu nechci a nebudu. Úplně nejhorší na tom je, že hraju pro lidi a organizaci, která mě nechce, jsem těm lidem ukradený. A já pro ně už taky hrát nechci.“
Andrej Nestrašil se v Raleighu rozloučil velmi neamericky upřímně a otevřeně Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
26.05.2017, 09:17
 
 
Reakce na Riky_I.: Ale k věci, ty malej prdlavko :)) Bud...
"zablokovaný uživatel" ? Jé, kdyby pánbůh dal. Jak malej Jarda, a dál a pořád dokola. Napsal jsi lež a teď se z toho snažíš vykecat bláboly o "logickém úsudku" a "čtení mezi řádky". Jsi zkrátka nejen troll, ale i lhář. Tím to pro mě končí. Bavme se zase o hokeji, tam jsi zpravidla ztracenej Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
25.05.2017, 12:17
 
 
Reakce na Riky_I.: Vem si, prosím, sedativa a už nezlob,...
A proč tedy lžeš?
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
25.05.2017, 11:43
 
 
Reakce na Riky_I.: Je jistě pouhá náhoda, že ty jsi po m...
A to já si zase myslím, že na to, proč lžeš, bys reagovat měl. Protože lžeš evidentně. "moji zmínku o dávnější slavné historii schválně označuje za bezpředmětnou" je zkrátka lež jako věž. Tobě připadá normální tu lhát?
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
25.05.2017, 10:56
 
 
Reakce na Riky_I.: Jen pro vysvětlení: Weetek je taková ...
Hele Ričí, a kde jsem označil Damartovu zmínku o dávnější historii za "bezpředmětnou"? Je nutný takhle stupidně lhát, když dva příspěvky pod tvou lží doslova píšu, že historii věnoval "adekvátní prostor"? To kupodivu nejsou synonyma. Hoj si svoje mindráčky jinak než takhle okatým lhaním, ju? Dost komický na někoho, kdo se tu před měsícem ptal, kdy teda byla hokejová Slavia vlastně založena - konkrétně ses po tom pídil 26.4. - no a po přečtení pár historických článků tady na webu najednou poučuješ vsetíňáka o "kostře reprezentace" a dalším hokejovém pravěku. Připomíná mi to tvoje bájuení o Kernovi pár dní po tom, co tady o něm vyšel článek, ty "experte".
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
18.05.2017, 09:50
 
 
Obvodní soud pro Prahu 10 vydal předběžné opatření, zakazující prozatím Hochtiefu stavět na sporném pozemku v Edenu. Více info v Hospodářských novinách: odkaz
V článku je kromě jiného zajímavý detail: CEFC plánuje vedle tréninkových hřišť a zázemí fotbalové akademie na sporném pozemku parkovací dům pro návštěvníky Edenu. Ten prý byl v plánu už v době výstavby stadionu, jehož generálním dodavatelem byl Hochtief. Jak a komu se podařilo z projektu tuhle stavbu vypustit, článek neuvádí, ale to, že firma, která stadion stavěla, na díky tomu ladem ležícím pozemku chce dnes "kupodivu" nestavět už parkoviště, ale potenciálně jistě daleko lukrativnější luxusní byty, určitě nebude náhoda.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2017, 23:38
 
 
Reakce na czech: Nevíte někdo, jestli tenhle Doležal nen...
Zdeněk Doležal, odchovanec sparty, s bráchy J. a T, Doležaly příbuzný není, Tadeáš ovšem brácha Honzy Hejdy skutečně je, i když tedy notně mladší. Ročníky 78 a 97, takže předpokládám, že stejný je jen táta, ale to nevím.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
16.05.2017, 09:34
 
 
Reakce na Stapler: ty kráso vlezl jsem na DF po dlouhé d...
Celá ta bouřka ve sklenici vody je jen o tom, jestli byl Ričí v Ice Areně Smajlík Dáš před Prčicemi předrozcvičku v Poctivým? Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.05.2017, 10:06
 
 
Reakce na afaika: Weetek a Riky, opravdu už jste trapní....
Smajlík Smajlík Smajlík A co myslíš, Afaiko, co je příčina, a co je následek? Mentoruju, poučuju...ne, jen jsem se zeptal Ričího, jestli někdy byl v letňanské hale, kterou tu uvádí jako možný stadion pro Slavii v 1.lize, protože já si to nemyslím. To je celé, zbytek už je taková ta Ričího klasika. Vím to já, víš to ty, tak proč tyhle teatrální řečnické otázky? Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.05.2017, 09:36
 
 
Reakce na czech: http://www.hokej.cz/prestupy-online-koc...
Točí, točí. "Bývalý hokejista Slavie či Komety Radek Dlouhý pokračuje ve slovenské extralize. Pětatřicetiletý útočník ovšem mění Martin za Duklu Trenčín." Další návrat, který bych si po letech moc přál, ale asi na něj nedojde. Už je to deset let, co Dlouhán naposledy hrál v sešívaném. Lajna mladých pušek s Jarošem a Kopejdou...krásný časy Smajlík
Angažmá si hledá slávistický odchovanec Marek indra, který skončil v Prostějově.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže