Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "weetek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
27.01.2019, 00:30
 
 
Náš bývalý "kouč" je díky svým nehokejovým kouskům leckde stále velmi "populární" odkaz
Ani jsem to sem nechtěl dávat, ale když tu padla ta odvážná slova o VR, tak mi to nějak nedalo. Dynamo si ostatně i za léčbu Lubinou může už pomalu chystat síly na baráž.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
11.01.2019, 11:40
 
 
Reakce na Dalajlama: Ježiš, to je přece úplně jedno jest...
Není třeba jezdit do Berlína, členové Družstva fanoušků Bohemians makají na brigádách v Ďolíčku celkem pravidelně, včetně svých nejznámějších mediálních tváří. Union Berlín je krásný příběh, fanoušci loajální, přesto bych si vedle nich na Alte Försterei nikdy nestoupl, politická inklinace tvrdého jádra je notoricky známá. Nebudu dál rozvádět, nepatří to sem.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
07.01.2019, 11:22
 
 
Ostatním kromě pana Dalajlamy se omlouvám za "román", klidně to přeskočte, většina z vás popisované ostatně asi sama tak nějak ví...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
03.01.2019, 17:43
 
 
A abychom už pana Dalajlamu dál netrápili opakovaným vysvětlováním očividného, můžeme začít láteřit nad tím, kdo další se nám bude v brance rozchytávat na úkor našich brankářů... Inu, restart a sázka na odchovance...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
12.12.2018, 18:09
 
 
Jak koukám na onlajn, on je tam ten pablb zase? Pro bdělé kádrováky dodávám, že na onlajn koukám proto, že sedím na letišti v Bruselu...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
24.09.2018, 11:27
 
 
Přečetl jsem si ten rozhovor s Honzíkem, za pro mě podstatné pasáže považuju:
"Já potřebuji hlavně chytat. Že jde o branku Slavie, už nějak nevnímám."
"Samozřejmě pracuji víc s Bingem, protože ve Spartě trávím většinu svého času. Na Slavii jedu akorát na ranní rozbruslení a na zápas. S Máličem si vždycky jenom tak o něčem popovídáme."

Oceňuju upřímnost a otevřenost. Já zase upřímně říkám, že panu Honzíkovi budu držet palce pokaždé, když z rozhodnutí klubu nastoupí v našem dresu, ale jinak ho rozhodně za svého oblíbeného hráče nepovažuju a byl bych raději, kdyby za nás nenastupoval. Jeho angažmá beru tak, že zabírá místo našim třem brankářům, kteří absolvovali celou přípravu, znají se s obránci i celým týmem, pravidelně s nimi trénují a troufám si tvrdit, že velmi vnímají, že jde o branku Slavie, pokud do ní nastoupí. V sobotu zachytal Honzík velmi dobře, ale chybám se nevyhnul ani on, předchozí zápas proti Kadani (!) mu nevyšel velmi, nebudu mít nic proti tomu, když zase začnou nastupovat naši gólmani. Na současném stavu mi vadí jednak neúcta ke klubu, kde dostává šanci, za druhé nekoncepčnost celé té věci. Ta se naplno projeví ve chvíli, kdy se Machovský zraní nebo si bude potřebovat odfrknout, a my budeme mít sice trojici brankářů, ale bez odpovídajícího zápasového vytížení.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
18.09.2018, 11:12
 
 
Reakce na safa19: Tak se zase uklidníme, že jsem hysterk...
No já jsem klidnej jako želva, abych parafrázoval Duška, ty jsi holt napsal pitomost, plácat se v tom nemusíme, že v Prostějově dostal tehdy rychtu ne úplně stejný, ale spíš úplně jiný tým, víme teď už oba Smajlík

Jen pro zajímavost, když už jsi to na tu "slavnou" prohru v Prostějově narazil, je zajímavé, kdo z těch tehdejších sedmnácti statečných pořád ve Slavii působí. Na soupisku áčka a někteří i do ligové sestavy se probojovali gólman Šorf, čtveřice útočníků, co nastoupili i teď plus Kohút a Heldák. V sešívané juniorce nadále působí obránce Zderadička a útočník Hradil. Tedy zhruba polovina. Zbylí jsou už ze Slavie pryč: Netolický hraje 3.ligu za Řisuty, Kolouch za Nymburk, Chvála hrál vloni v Letňanech, které zatím soupisku na novou sezónu nezveřejnily, v přípravných zápasech nenastupoval. V hokejové kariéře zřejmě dál nepokračují Aleš Mareček, David Novák, Eric Fiala, Michal Chládek a Daniel Krásný, u nich jsem žádná současná angažmá nenašel, takže pro tuhle pětici byl ten špíl z nouze vlastně tak trochu vrchol kariéry Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
12.09.2018, 14:18
 
 
Reakce na Safa19: Mě docela mrzelo, když všechny týmy př...
Máš pravdu, retro sada by byla parádní. Pro nás kartičkáře i proto, že by se díky tomu kádr Slavie, který po pádu o ligu níž vypadl i z edičního plánu OFS cards, zase na kartičkách objevil, jako v lednu 2016 při zápase s Motorem. Když už zmiňuju kartičky, firma teď v jedné aktuální sérii na slávisty přece jen vzpomněla a v edici o průřezu týmy Tipsport Extraligy od roku 1994 vydala šesti slávistů. Vzhledem k nedávné debatě o klubových legendách nejsou ta jména nezajímavá: Málek, Kolařík, Kadlec, Novák, Beránek, Růžička. Jelikož jsou to fotografie hráčů z různých sezón, jde i o zajímavý, i když nekompletní průřez vývojem vzhledu dresů.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
04.09.2018, 09:49
 
 
Reakce na Afaika: Vrátil se Honza Novák, Jirka Drtina, Ď...
"A hodně z vás nedá ani těch pár korun za vstupenku, jen kritizuje a kritizuje." Bojím se, že tohle je klasické ničím nedoložitelné plácnutí. Netuším, kterých hodně z nás máš na mysli, obávám se, že to netušíš ani ty. Těch několik lidí, co tu píší o VP a současném stavu kriticky, se dá těžko označit za "hodně", navíc většina z nich myslím navzdory kritice na stadion dál chodí, vždyť i FPS píše, že si permici koupil. Nebo víš o tom, že je to jinak? Dělala sis nějaký průzkum, anketu, prostě cokoliv, o co to své tvrzení můžeš opřít? Pokud ano, asi jsi mě omylem vynechala, tak dodatečně hlásím, že ač kritizuju (ne proto, že bych to k životu potřeboval, ale spíš proto, že mi situace připadá kritická a dlouhodobě špatná), tak pokračuju v tom, co jsem dělal posledních 24 let: v rámci svých možností aktivně fandím hokejové Slavii.
Ještě poznámku k tomu pořád zmiňovanému restartu. Připadá mi nešťastné to slovo používat, podle mě teď k ničemu takovému nedochází. Došlo jen k tomu, že klub je už v tak špatné ekonomické situaci, že musel z nouze tzv. "vsadit na mladé". To je pořád lepší než posbírat bez ladu a skladu nějakou úplně low-cost partu žoldáků, jak se to před časem chvilku rýsovalo, když VP po měsíci odkryl karty, přiznal, že nedokázal sehnat peníze na tehdejší kádr a šel sem kdokoliv, kdo byl k tomu svolný (Tulačka, Marcel ...). Já budu za restart považovat to, až přijde nový majitel, který hokej bude umět a chtít dělat. VP ukázal vrchovatě, že to první ani omylem, a z rozhovorů s ním mám silný pocit, že dneska už ani to druhé a jen čeká, komu předá toho převozníka. Tím, že zřejmě fakt jen čeká a nejde tomu naproti, může se to protáhnout, což jeho, nás i celou Slavii bude asi hodně mrzet.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
30.08.2018, 12:40
 
 
Reakce na safa19: Podle mě to, že Káca nechtěl pokračova...
Dudlíkovu slávistickou kapitolu pamatuje myslím pořád dost a dost lidí, ostatně spekulace, zda se do Edenu nevrátí, se tu objevují více méně každé léto. Sám mám k němu ambivalentní vztah, to extempore v našem dresu, kdy navštívil po trestu do konce utkání svého soka a pak několik dní zapíral, považuju i po letech za jeden z top bizárů, co se u nás přihodily. Na druhou stranu, rád vzpomínám i po letech, jak jsme se tehdy před půlnocí dočkali v Edenu novopečených šampionů po návratu z Perníkova, Radek Duda vlítl na led, kouknul na nás a s prvním slávistou, co tam stál, se v euforii začal objímat. Nějakou shodou náhod jsem to byl já.
Ve Slavii se Radek určitě neobjeví, na prvním místě jsou samozřejmě prachy. Je to pár dní, co v nějakém rozhovoru jasně řekl, že je zvyklý na nějaké finanční ohodnocení a z něj slevovat nebude. Poslední tři roky válel v Německu, toho zkrátka nezaplatíme. Osobně si myslím, že Pitterovi ani o nějaké vyrůstání našich junků vedle hráčů typu Dudlíka nebo Hroudy ve skutečnosti nejde, sázka na mládí je prostě výsledek naší ekonomické situace, kecy sem, kecy tam. A ona je vůbec otázka, jestli má Radek ke Slavii nějaký nadstandardní vztah. Ostatně, před pár dny sám řekl: „V srdci mám dva kluby: prvním je fotbalový Spartak Chodov a druhým, dokud mě nepohřbí, bude navždy Baník Sokolov." Tím rozhodně neříkám, že by v našem kádru nebyl persónou jako hrom.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
29.08.2018, 09:57
 
 
Mimochodem, pro ty z nás, co zajímá i hokej, oblíbenec některých a neoblíbenec jiných Radek Duda možná bude letos naším soupeřem, tak jako byl i včera odkaz
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
18.07.2018, 11:44
 
 
Ústí už kádr zveřejnilo, kromě někdejšího slivisty Venci Krliše na soupisce je i náš bývalý dorostenec Petr Maršoun (vloni náramně produktivní v boleslavské uniorce i v Nymburku) a nadále brankář Honza Dlouhý.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
10.07.2018, 15:07
 
 
EBEL, ne EVEL
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
01.02.2018, 15:34
 
 
... a pamatuju si to proto, že jsem tehdy akorát začínal sbírat kartičky APS, otevřu první balíček a na vrchu, ejhle, Jaroslav Kreuzmann. Sice hnusná kartička jinak nezajímavého hokejisty, ale bral jsem to jako znamení zhůry :-) Kartičku samotného Jaromíra jsem tehdy "kupodivu" v žádném z balíčků nenašel.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
31.10.2017, 19:44
 
 
Jestli spíš není nic neřešícím plácnutím, když administrátorka fóra poučuje normálně diskutující, zatímco když tu několik týdnů řádil, urážel a trollil troll, mlčela jako zařezaná...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
17.10.2017, 10:14
 
 
Mimochodem, náš odchovanec a bývalý kapitán odehrál sedmistý zápas: "„Když se na to člověk podívá zpětně, vzpomene si na ty momenty, kdy mi starej Hořák a Růža v osmnácti letech říkali, ať se protahuju a dělám věci pořádně, že ta kariéra uteče rychle,“ promítá si v paměti začátky ve Slavii. „Tak to přišlo. Dneska je na řadě, abych to já říkal těm mladým. Jo, uteklo to rychle, ale bylo to super,“ culí se Bednář.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.10.2017, 23:52
 
 
Pro ty, kteří by Ričího hrátky se ženami nepovažovali za dost hokejové téma, krátké info o našem bývalém útočníkovi: Nathan Robinson se stal posilou třetiligového německého klubu MEC Halle 04.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2017, 15:04
 
 
Pro ty, které by třeba víc než Ričího kádrování mého vzdělání zajímalo, jak se Viktor Nestrašil ocitl v kádru UK pro EUHL, tohle mi napsala přes FB jejich manažerka (nebo správkyně profilu, nevím přesně):

Dobrý den,
během letní přestávky nesehnal Viktorovi agent nové angažmá. Tak jsme se rozhodli, že ho oslovíme a vezmeme ho pod ochranná křídla, tak aby hokejově nezakrněl a mohl rozdávat hokejovou radost.
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
19.09.2017, 14:25
 
 
Reakce na Riky_I.: Zase jsem si tě dneska pěkně povodil ...
Smajlík Smajlík Smajlík K tomu není co dodat. Nechme trolla spokojeně si vrnět, a věnujme se hokeji, protože tohle fórum kupodivu není o tom si někoho "povodit", ale psát právě o hokeji, i když tam je jak němej. A kd věří, že troll vůbec do Edenu chodí, ať zvedne ruku Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.09.2017, 09:50
 
 
Reakce na TKPinokio: http://hokej.cz/do-2-ligy-jdou-dals...
Zvlášť u Tomáše Andrese je to docela překvapení, v jeho věku je 2.liga hrob, to není jako když Hrouda nebo Honza Holub, Vašón nebo Kolář (další bývalé sešívky) na sklonku kariéry někde dohrávají. Tomáš vloni Mestis a 4+13, a letos třetí česká? Pozadí neznám, ale střídavé starty k nám by rozhodně potěšily.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže