Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
12.10.2018, 17:35
 
 
Reakce na safa19: Mohla by se oslovit firma od té Dobré ...
Stačilo by, kdyby někdo vykouzlil nějakej suvenýr co by si člověk mohl koupit a odnést. Např. malou repliku tý Kolaříkový vyvěšený plachty jako vlajku na zeď nebo do auta. Kdo by chtěl může si to dát podepsat...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
12.10.2018, 15:39
 
 
Nu, ve vzduchu se vznáší otázka, resp. otázky. Bude tam i Růžička? A pokud nebude, tak proč? Nepozvala ho Slavia? Nepozval ho Kolařík? Pozvali ale odmítl? Protože za normálních okolností by tam jistě byl resp. být měl. Růžička je totiž pořád Slavia i když si myslí třeba i sám, že není.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
12.10.2018, 14:45
 
 
Reakce na _tafgáj_: Tezka nostalgie. Exhibicni zapasy mo...
přesně... a náš odchovanec a jeden z největších talentů českýho hokeje, kterýho bohužel zradilo zdraví, David Volek, taky na beku...

a když jsem byl menší, tak jsem doslova hltal litvínovskou a reprezentační dvojku Růžička, Rosol... to byla moje srdcovka... a pak jsem byl doslova nadšenej, že takovej hráč jako Růža, jde k nám do Slavie...
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
12.10.2018, 14:06
 
 
Reakce na hojas: Weeteku, tady je článek z tý rozlučky a...
Tezka nostalgie. Exhibicni zapasy moc nemusim, ale Ruzovu rozlucku jsem si samozrejme nemohl nechat ujit. Tech paradnich hokejistu v obou sestavach, vzdyt takovej Stracena se podle zapisu ani nevesel mezi ctyri utoky a hral na beku.

A ted zpatky do reality. Moc pekny rozhovor s nasim nejlepsim strelcem Veselym:
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.10.2018, 13:54
 
 
Reakce na hojas: Weeteku, tady je článek z tý rozlučky a...
Wow, super, díky moc! Úžasný, jak i Jágr Team byl neskutečně nadupanej. Oni občas nastupovali k exhibicím i s míň známými kluky, co se třeba zkoušeli chytit za mořem, včetně pár slávistů jako třeba Petr Míka, ale na Růžu teda vyjeli v plné palbě. Ten článek se čte moc hezky a větu "V Edenu se sešla skutečně hokejová extratřída, která se přišla s jednou největších legend českého i světového hokeje rozloučit." nezbývá než podepsat. Kde ty časy jsou...
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
12.10.2018, 13:20
 
 
Reakce na Weetek: Na Koláčův rozlučkový přátelák se fakt...
Weeteku, tady je článek z tý rozlučky a dole i sestavy obou mančaftů... tolik skvělých hokejistů světovýho formátu na jednom kluzišti už asi nikdy neuvidíme...

odkaz
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.10.2018, 01:07
 
 
A kdy je na programu ta rozlučka s Koláčem???
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.10.2018, 00:38
 
 
Na Koláčův rozlučkový přátelák se fakt těším, i na tu sestavu. Tak nějak tuším Kácu, třeba i Hejdiče, kdyby se mu chtělo přes oceán (možnost zahrát si s a nebo proti mladšímu bráchovi?), eventuální plejáda slávistických persón, se kterými se na ledě sešel, sahá od matadorů typu Hořavy, Doležala a Ujčíka a samozřejmě VR st. (což by bylo velké překvápko) přes legendy Novku, Supína, Bedýnku, Beryho, Honzy Alinče až k našim relativně nedávným hrdinům jako Klépa, Mižu Vondrka, Jirka Vašíček nebo dokonce VR ml. Ostatně, když startovali kariéru Hertlík nebo Dima Jaškin, kdo šéfoval obraně?
A protože Koláč začínal v dospělém hokeji na Kladně, pořád je tu ta eventualita, že by se třeba objevil někdo z legendární "blue line", neřkuli Velkej Jarda. Nebo parťáci z konce kariéry na Kobře, ideálně ti bývalí sešívaní? Kuba Jedlička, Filip Hlinka...?
Připomnělo mi to rozlučku VR v zápase "Růžička Teamu" proti "Jágr Teamu" v roce 2001, kde ve výběru VR nastoupili vedle kolegů se Slavie třeba Ručínský, Reichel, Rosol, Cíger nebo Sekeráš. Tehdy to zachytila na kartičkách i OFS a poslední z té série, která ukazuje Jaromíra Jágra, vytlemeného od ucha k uchu, ve dvojici s malým Vládíkem Růžičkou s košíkem na kebuli, je jednou z nejvtipnějších českých kartiček. Tak hlavně ať to klapne, třeba i bez duhy Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
11.10.2018, 22:20
 
 
Mohla by se oslovit firma od té Dobré víly ze Shreka 2. Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2018, 20:02
 
 
Reakce na george64: Hrát budou pouze legendy v poklidném...
Duhu, míru, lásky a porozumění zařídí nad zimákem která firma?
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
11.10.2018, 16:35
 
 
Hrát budou pouze legendy v poklidném tempu,no a jednu střídačku bude organizovat Růža a druhou Farda Smajlík .První buly vhodí majitel klubu Smajlík .Na velké obrazovce v Edenu poběží kariéra Kolaříka.Vstupné pro fanoušky zdarma plus klobása a jedno pivo Smajlík .
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2018, 16:18
 
 
Reakce na safa19: Bavil jsem se o tom na hokeji i s Dala...
Jo, včera jsem poptával na prodejně jestli něco a co bude k mání ohledně Kolaříka. Bylo mi řečeno, že NIC. Tomu řikám zase pozvánka na ten zápas, kde zase vlastně ani nevím, proti komu budou legendy hrát....Když se tak bavíme o znovuvybudování vztahu k organizaci a lákání fanoušků.
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
11.10.2018, 15:55
 
 
Reakce na safa19: A je to aktuální?...
Je to aktuální, na několik zápasů dopředu. Kousek od zastávek bus & tram, takže lidí to vidí hafo. Snad to pár jedinců navíc přiláká.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
11.10.2018, 15:51
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
O nic nejde,ale který klub to je,nebo jste snad příznivce Slavie,ale potřebovala jste napsat svůj názor zde,ale pod jiným jménem než kdykoliv jindy Smajlík .

Jinak,včera to mělo hned od začátku velmi slušné tempo a dobrý hokej se hrál.Je tedy fakt,že naši borci,už ve třetí třetině měli těžký nohy.Dudlík nedávno prohlásil,než odešel k Růžovi,že není velký rozdíl mezi první ligou a extraligou Smajlík .
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2018, 09:45
 
 
A abych se vyjádřil ke včerejšímu mači, tak hrst nesourodých dojmů:
je super, že po kvalitním výkonu v dresu Letců dostal doma příležitost Sochůrek,
je super, že máme kvalitní střelbu,
je super, že novým posilám se daří bodově prosazovat,
je super, že to tam padá Furchovi (za poslední 2 zápasy 3 body), teď aby se chytil Tejroš a další mladí
Kanko je hráč, který kvalitou tuhle soutěž převyšuje
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
11.10.2018, 09:39
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Smajlík Smajlík Smajlík a přislo i celkem očekávatelné " Smajlík " ze zcela očekávatelného směru. Držím palce v hledání lidsky rovných komentářů, on je ten náš problém ale na trochu hlubší debatu než trousení emotikonů s palci...navíc ta debata už mockrát proběhla. Berte to prostě tak, že věci jsou složitější, než se může po přečtení pár stránek fóra zdát. A Vy jste nečetla bohužel příliš pozorně, protože o nějakém psaní "koncentrovaného zla o vlastním klubu" byste jinak mohla psát těžko. Bylo a je to přesně naopak, téměř všichni tady vyjadřujeme, ač mnohdy z různých pozic, o náš klub upřímný zájem a starost. Co se týká disrespektu k vedení, ten má své důvody a historii, velmi těžko a pomalu se to změní. Výkony kluků na ledě s tím mají společného jen málo.
Mimochodem, z domácího vítězství máme troufám si říct velkou radost všichni.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
11.10.2018, 09:23
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Přijde na to, koho konkrétně tím myslíte, tím vedením klubu. Teda organizace, jakýpak klub..Jestli vám jde o bratra náčelníka, řekněte to rovnou. To je totiž složitější problém co má určitou historii a ve stručnosti lze uvést, že ztracený respekt se zpět získává velmi pomalu a těžko. Zatím je příliš brzy a mlčenlivá tolerance je maximum, co lze čekat. A pokud jde o aktuální výsledky, ty jsou především hráčů a vedení mužstva. A vyprosil bych si, že se někde protloukali, na těch zápasech v té době úplně nového týmu jste nebyla. A prohráli zatím jen s prvním a druhým a s Prostějovem, který také není Kadaň. Jako staroslavista vás ještě (a nepřímo bratra náčelníka) musím poučit, že inkviziční vztah k vlastnímu vedení je jednoduše takový slávistický kolorit. Musí se s ním počítat.
 
 
Afaika
 
karma -125 Reagovat
Afaika | Praha
11.10.2018, 08:12
 
 
Reakce na Jana83: Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší ...
Smajlík
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
10.10.2018, 23:02
 
 
Hoši super jen tak dál Smajlík Smajlík
 
 
Jana83
 
karma 0 Reagovat
10.10.2018, 22:34
 
 
Zdravím vás ve spolek. Sleduji zdejší debatu ze zázemí jiného klubu od začátku letošní sezony a nerozumím tomu, proč projevujete vedení vašeho klubu toliko disrespektu, to je občas co zde čtu úplná inkvizice Smajlík Kdo jste, že můžete takto soudit věci a lidi? Když se vaše Slavia z kraje sezony p(r)otloukala na dně tabulky, tak všichni zde věděli proč tomu tak je a proč tomu ani jinak nebude, vypadalo to, že z toho někteří měli - ostentativně - radost, a dnes? Dnes zde nevidím jediný lidsky rovný komentář, který by snahu vedení klubu po 1. 1/4 soutěže slovem ocenil, raději se bavíte o plakátech politiků Smajlík Chtěla jsem Vám jen napsat, že to je divné, pokud jste Sešívaní. Ale třeba nyní tiše držíte za jeden provaz. Třeba ani sešívaní nejste. Nebo tak nějak napůl, jak se vám to hodí do krámu Smajlík To je fuk, ale tak či onak bych asi nedokázala napsat toliko koncentrovaného zla, o vlastním klubu nemluvě. Navenek to ale spíše působí, že se nyní stydíte, že jste v celém tom virtuálním chaosu zapomněli projevovat radost nad tím, jak to vašemu klubu jde, což je to o co tu jde, resp. by jíti mělo Smajlík …, a to po dnešním zápasu říkám velmi nerada. Mějte se. J.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže