Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
13.06.2018, 18:46
 
 
pitter hraje jen a pouze o pozemky kolem, nic vic ho nezajima. kdo stoji za timto svorcovym konem nevim. ale o nic njineho nejde
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.06.2018, 18:10
 
 
STRUČNÉ INFORMACE ZE SCHŮZE VEDENÍ KLUBU A FANKLUBU

V úterý 12.6.2018 proběhla v zasedací místnosti na ZS Eden více než dvouhodinová schůzka s panem Pitterem, která se nesla v přátelském a velmi pozitivním duchu.

Jak bylo známo, od sestupu neměl pan Benýšek zájem se nadále podílet na fungování klubu. Jednání o odkupu akcií probíhala už v loňské sezóně, kdy o 100% podíl akcií měla zájem firma CEFC, vlastník mj. fotbalové Slavie. Odkup se nekonal a jelo se dál. Akcionářský stav, ve kterém Slavia ještě nedávno byla, nepřicházel v úvahu ani pro jednu stranu. Nakonec vše dopadlo odkupem podílu p. Benýška firmou p. Pittera. V současné době tedy pan Pitter vlastní 99,9% akcií klubu, 0,1% vlastní SK Slavia. Slavia se v současné době bude ubírat cestou výchovy mladých hráčů, kteří budou postupem času zapracováváni do A-týmu.

Věříme, že současný posun Slavie pomůže klub nastartovat správným směrem. Na nás fanoušcích je, abychom tomu co nejvíce pomohli. Nebude to jednoduché, ale výsledek doufejme bude stát za to. Jednou můžeme říci, že jsme stáli u znovuzrození Slavie, a pomohli jí v růstu. Choďme na stadion, podporujme naše hráče a ukažme jim, že za nimi stojíme v dobrém i ve zlém. Zapomeňme na staré časy, teď je tu nová šance a musíme ji vzít pevně do rukou. Společně to zvládneme!

Přijďte ve středu 20.6.2018 od 18:00 do hotelu Slavia v Edenu na valnou hromadu fanklubu, účast přislíbil i p. Pitter, který vše objasní i širší fanouškovské základně. Podrobnější informace zveřejníme po valné hromadě FK.

AŤ ŽIJE SLAVIA!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.06.2018, 17:27
 
 
V prvé řadě je potřeba si uvědomit, že v klubu nikdy nebyl SÁM akcionářem. Nikdo z nás neví, co předloni doopravdy vedlo k rozpadu týmu. Finance? Špatná dohoda s hráči? Bukač? Těžko říct a už není na místě se k tomu neustále vracet. Chyby dělá každý, a otázkou je, jestli to co teď bereš za chyby, nejsou ve skutečnosti nutné věci k tomu, že v současné době fungujeme. Úsporně, ale pořád funguje.

Můžu tě uklidnit, že koncepce je už dána. Ve "funkci" je necelýh 5 dní, za tu dobu se stihlo udělat dost věcí, to mi můžeš věřit. Patří k nim i schůzka s námi, ze které budou prozatím skormné informace, více se toho lidé z naší strany dozvědí po naší valné hromadě. Je jednoduché být pesimistou a hned vše hodit do koše. Pesimistou jsem býval poslední 3 sezóny a už mě to nebaví, chci věřit tomu, že se vše zlepší. Kdyby jsme totiž měli všichni ke Slavii přistupovat pesimisticky, tak už nechodí ani těch 900 lidí. Už jen kvůli těm mlaďochům, co teď budou bojovat za Slavii v dresu A-týmu, budu optimista.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.06.2018, 12:21
 
 
Reakce na safa19: Nemyslím si že je potřeba klub prodáva...
To máš těžké, Šáfo. Kdyby Pitter nevěděl, do čeho jde... Vždyť on to nevěděl už několikrát. Není u klubu čtrnáct dní, abychom neviděli jeho styl práce a výsledky. Myslíš, že v Chrudimi věděl, do čeho jde? Pokud ano, dovedl tamější HC ke krachu vědomě? Věděl, do čeho jde, když neobsadil místo sportovního manažera a klub řídil tak, že párkrát do týdne dojížděl? Věděl, do čeho jde, když neměl zajištěný rozpočet na sezónu, takže kádr po měsíci rozehnal a ještě se schovával za Bukače jako malej Jarda? Věděl, do čeho jde, když se pokusil vyřešit pohledávky bývalých hráčů tím, že jim hrozil žalobou za poškození dobrého jména klubu? Píšeš, že jsi přesvědčen, že nebude kecání a výsledky přijdou. Neberu ti to, já přesvědčen nejsem, protože prostě Pitterovy bláboly o tom, jak nenechá Slavii padnout, jak se vrátí do roka a do dne, jak uděláme teď dva kroky vzad a potom deset vpřed atd atp. už neberu vážně. A to ne z nějaké apriorní nesympatie vůči němu, ale prostě proto, že mě opakovaně zklamával a prokazoval, že je jen ukecaný neumětel. Závidím ti tvůj optimismus, já ho nesdílím, ale pokud z nás dvou budeš mít pravdu nakonec ty, budu jen a jen rád.
Pitter je chlapík mnoha podnikatelských aktivit, stačí si rozkliknout obchodní rejstřík, ale víme, v jaké finanční kondici je Merit Asstes, Reomex, Porfina, TENIX a další firmy, v nichž figuruje? Všimni si, že ani dva dny po změně akcionářské struktury krom těch devíti řádek na klubovém webu nevydal sám Pitter jediné prohlášení, nezaznamenal jsem žádný rozhovor, nikde ani stopa po nějakém nastínění koncepce, vysvětlení nám fanouškům, zda klub dál jede v úsporném režimu, jak dlouho to tak bude, jestli se hledá nový spolumajitel a spousta dalších podobných otázek, které se v situaci změny majitelské struktury přímo nabízejí. Vzpomeň si, že při vstupu dua Pitter-Benýšek to bylo docela jinak a v médiích se čtrtala budoucnost, samozřejmě zářná, o 106. Podobně mediálně čiperný byl Pitter i v kauze VR, kde nás iniciativně zásoboval takovými "pikoškami" jako že v Edenu není žádný trezor. A teď najednou ticho. To je minimálně divné, nemyslíš? Přece se k tomu kroku nerozhodl ze dne na den, nějakou vizi nebo koncepci mít musí, tak proč nám fanouškům nenastíní, co nová situace znamená.
Třeba bude hostem vaší fanklubácké valné hromady a poví to tam. Ať se vám hromada vydaří. Jsem pracovně ve Vídni, takže, ač jistě pasován na předního rejpala, nedorazím.
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
13.06.2018, 10:20
 
 
Já si od příští sezóny neslibuji nic a tak můžu být jen příjemně překvapen.
 
 
LuK
 
karma -37 Reagovat
LuK
13.06.2018, 10:06
 
 
Tak máme novýho tréňu, to jsem zvědav.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
13.06.2018, 09:47
 
 
Reakce na safa19: Nemyslím si že je potřeba klub prodáva...
Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
13.06.2018, 08:28
 
 
Reakce na Weetek: Tak po odchodu toho uslintanýho rudýho...
Nemyslím si že je potřeba klub prodávat. Kdyby pan Pitter nevěděl do čeho jde, asi by nedělal takový krok, jaký udělal. Jsme na začátku něčeho nového, každý klub procházý vývojem, ať už se jedná o pozitivní či negativní. V tuto chvílí se, aspoň podle mě, jedná jistě o pozitivní vývoj. Uvidíme co přijde dál, ono se přeci jen o klub stará lépe v jednom člověku než ve dvou či více. Jsem přesvědčený o tom, že to vše nebude jen o kecání, ale že výsledky přijdou. Neříkám hned, to ani nejde. Radši krokové variace, než rychlý vzestup a rychlý sestup.

Jinak bych všechny rejpaly, ale samozřejmě i nerejpaly, rád pozval na naši valnou hromadu. Přijďte, dozvíte se víc. Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.06.2018, 23:24
 
 
Tak po odchodu toho uslintanýho rudýho veksláka je přinejmenším jasné, že už se Upřímnej nemá za koho schovávat. Byl by to zázrak, ale musíme doufat, že se bankrotáři podaří přinejmenším vlastnicky konsolidovaný klub prodat co nejdřív majiteli, který bude nejen kecat, ale i chtít, umět a moct. Pak se nám třeba bude období krokových variací jevit jako trapná epizoda.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
12.06.2018, 20:29
 
 
Když jsem se se ptal Mejzlíka kolik by vyšlo převzetí Slávie napsal že je to interni a není to možné....
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
12.06.2018, 16:00
 
 
Ať to vidí každý jak chce, ale byl to jediný možný krok jak se třeba i posunout; myslím, že vzhledem k možnostem pana VP to dlouho mít v rukou chtít nebude. Otázka je zda se najde někdo, kdo by do toho i s těmi bambáky vlezl. Do té doby úsporně a s mládeží ! ! !
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
12.06.2018, 13:49
 
 
takže ten rudej dobytek dosáhl svého, dostal Slavii z O2 areny, do druhý ligy, totální rozprášení kádru, a klesnutí na úplný dno... cíl splněn, a může jít ta svině konečně do hajzlu...

ale co s tím bude dělat "upřímnej" Pitter, kterej je švorc, a víc ho zajímá pardubickej fotbal, to je ve hvězdách... zatím jsme nechali jít po sezoně dalších asi 14 hráčů, a budeme to hrát s juniorama, slibovaných 10 kroků vpřed asi nehrozí
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
11.06.2018, 18:28
 
 
tak to je dobrá správa že je ten sparťanský zločinec už pryč, ale že nás pěkně zlikvidoval, jsem zvědav co s tím teďka udělá ten slavista? jestli na to vůbec má?
 
 
soly
 
karma -12 Reagovat
soly | praha
11.06.2018, 16:53
 
 
Reakce na LuK: Teď je otázka, jestli je to dobře nebo šp...
Dobrá zpráva to je určitě... jestli to k něčemu bude je věc druhá...
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
11.06.2018, 15:55
 
 
Reakce na Darien: Napsal jsem tam tomu šmejdovi pěkný tw...
Ja tenkrat daval Kempnemu, kdyz ho Ruza privedl do Slavie, dva tri mesice nez ho zas posle o dum dal. Klobouk dolu za to jak na sobe pracoval a vykonostne rostl kazdou sezonou. Pro takove pribehy lidi sleduji sport a inspiruji se jim. Treba se dockame podobneho znovuzkriseni i pro nas hokejovy klub, kdyz sel ten hanacky smelinar s vekslackym vystupovanim konecne do hajzlu
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
11.06.2018, 15:11
 
 
Te´d už to se Slavií snad být horší být nemůže a Pitter může konečně ukázat, jestli tedy je nebo není Slávista. Do teď se to mohlo házet na tu sparťanskou špínu.
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
11.06.2018, 15:10
 
 
Napsal jsem tam tomu šmejdovi pěkný tweet. Ale z jiného soudku: odkaz
 
 
LuK
 
karma -37 Reagovat
LuK
11.06.2018, 15:05
 
 
Reakce na guman66: Koukal jsem na tu firmu a nevím co si...
Já to chápu tak, že Slavia je teď už pouze v Pitterových rukách a je otázka jak s ní naloží.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
11.06.2018, 14:36
 
 
Koukal jsem na tu firmu a nevím co si o tom mám myslet?
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
11.06.2018, 13:39
 
 
Je to bezpateřní podvodník Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"