Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Sisko" |  vypnout filtr
 
1234>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
02.04.2019, 20:53
 
 
Reakce na Darien: Když tady čtu ty vaše kecy, tak si řík...
Pochopil jsem ,že napsat tady vlastní názor může pouze odborník v hokejové problematice znalý a v podstatě nejlépe člověk který se v zákulisí klubu alespoň trochu pohybuje. No, to bude asi také vysvětlení, že se tady točí příspěvky asi 5 až 8 fanoušků, kteří tou lustrací Dariena a jemu podobných projdou. Fráze typu každý klub má fanoušky jaké si zaslouží je opravdu zajímavým argumentem, ke kterému nemám co dodat, každopádně děkuji některým zdejším "kádrovákům" a beru si z některých jejich příspěvků ponaučení, protože rozumná diskuze si žádá také rozumné diskutující.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
01.04.2019, 16:57
 
 
Za mě trochu zklamání z obsazení manažerského postu a hlavně toho trenérského, kde se v předešlé sezóně nadělalo spoustu chyb. Vím, že je to utopie, ale trochu jsem doufal v návrat Razýma nebo třeba Petra Kadlece na post manažera, to by byl určitě přínos. Nevidím do zákulisí klubu, ale připadá mi, že finance asi moc jiných variant p.Tichému nedovolí :(
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
16.01.2019, 18:02
 
 
Reakce na Afaika: Co pořád máte s vychvalováním majitele...
Sleduju dění v hokejové Slavii od r.1994 , ale to není podstatné. Uvádíš argumenty, které dávají smysl pouze za předpokladu, že to co majitel prohlásil na diskuzích nebo v médiích někdy v budoucnu uskuteční. Ono totiž něco prohlašovat je jedna věc a konat druhá a jestli někdo uvěří všemu co někdo ( a Pitter je případ sám o sobě) řekl, tak to je dle mě v dnešní manipulativní a médii ovlivněné době docela naivní ale nikomu to neberu, FK má přeci info z první ruky, že? Smajlík
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
15.01.2019, 23:26
 
 
Reakce na Afaika: Omlouvám se, ale nic takového jsem nik...
A to si jako někdo představuje, že lidi tady budou pána majitele vychvalovat a pořád hledat nějaké třeba i nicotné pozitivum co pro klub udělal a dělá. Ano klub financuje, a je otázka jak dlouho finacovat bude, ale už je tady nějakou dobu a to se rozhodně zatím moc pozitivního nekonalo, naopak. Je to o tom, co komu stačí ke štěstí a jestli někoho uspokojí fandit klubu jenom proto, že se ještě "drží" v 1.lize bez ambicí, sportovních cílů a vizi do budoucna, ano to chápu. Ale kolik lidí v tom trendu co tu majitel nastolil a co tu po těch eskapádách provedl ještě nadále budou věrně fandit a to nemluvím o nalákání potencionálních nových, to je v součastnosti utopie.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
09.01.2019, 23:26
 
 
Jestli se to na začátku sezóny výsledkově i koncepčně s těmi odchovanci jevilo jako velmi lehce optimistické, tak to bylo tím, že člověk občas zapomíná na to špatné, ale to co tady s klubem za pár sezón provedli a nadále provádí je zoufalost a není to hodné jménu Slavia. Jestli nemá Pan majitel na to aby hráli s respektem 1.ligu, tak ať to zabalí, protože takto hazardovat se jménem klubu, ještě před pár lety velmi úspěšným je do nebe volající. Aby si nás dávali Benátky, Litoměřice nebo Kadaň, tak to nemá smysl sledovat, natož tomu fandit.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
10.12.2018, 17:06
 
 
Slova trenéra o dobré výkonnosti jsou dost mimo realitu, play off se také vzdaluje každým zápasem, potřebné body se neberou ani doma, prohrává se s těmi co jsou pod náma, navíc ti co hrají solidně, jim jsou vyřízené hostovačky v náš neprospěch. Dle mého, první 1/2 sezóny moc dobrého nepřinesla, jméno Slavie opět těžce zkoušeno a dobrý konec v nedohlednu Smajlík
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
24.11.2018, 19:13
 
 
Fraška, a na tohle chtějï nalákat lidi do ochozů Smajlík
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
24.11.2018, 17:52
 
 
Začněte už něco hrát, takhle nevyrovnané výkony nedávají moc šancí na Play off Smajlík
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
19.11.2018, 19:20
 
 
Tak v LItoměřicích opět náběh na nedůstojný výsledek, úsporná sezóna se projevuje v plné kráse.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
12.09.2018, 23:11
 
 
Reakce na hokejveteran: Nebuďte tragédové po dvou zápase...
Na té Moravě nebyla schopna Slavie i v jejich nejlepších sezónách v EL kolikrát urvat ani bod, hlavně díky tomu, że si tady někdo myslí, że přijede SPA nebo my a ono to nějak dopadne, ale bohužel ta kvalita tam není jenom o penězích, mají tam lidi, kteří mají vztah k tomu regionu a nemusí je tam nutně přeplácet jako se to děje v Praze....
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
12.09.2018, 15:18
 
 
Reakce na Dalajlama: No tak teda aktuální logo neobstálo...
Sto lidí, sto názorů ale za mě je to současné logo rozhodně přijatelnější než to původní z 90tých let. A co se týče toho sparťanské eska, tak sorry ale nějaké ankety jsou mi putna, já bych to třeba zase zhodnotil jako jednoduchý logo, které nakreslí dítě v mateřské školce, ale je to jejich věc. Hlavně, teď je důležité aby snad tato sezóna nebyla úplně propadák a uvidí se co dál, ale řešit logo mi případně trochu mimo...
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
04.11.2017, 16:26
 
 
Reakce na kafka: Ale tuto všechno Vracovský opravdu má. ...
Vracovský není momentálňe pro slávii posila a jestli, případně až přijde jeho čas nám může být putna, protože to už tady nebude a nějaké jeho rozehrávání pro nás nemá žádnou přidanou hodnotu, asi tak...
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
15.10.2016, 19:27
 
 
Reakce na soly: chlouba dnes uz 1+1 v dresu kadane... to...
Proč by nám fanouškům měl klub něco oznamovat, když ten kardinální v*l je k ničemu nepotřebuje, jenom mu kafrají do jeho egoisticko-masochistickému řízení klubu.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
08.10.2016, 20:01
 
 
Reakce na Standikk: ona ale ta věc má dvě stránky a v to...
Naštěstí na rozdíl od vás mají oni nějakou důstojnost.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
08.10.2016, 19:43
 
 
Reakce na Riky_I.: Vsechna cest juniorce, jestli nastoup...
Probůh, pokud to bereš takhle nikdo ti názor nebere ale myslim, že kdy jindy než teď je potřeba se hráčů A týmu zastat..
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
08.10.2016, 17:56
 
 
Tak z toho Pitterova prohlášení je nejdůležitější, že po těch údajných dvou krocích zpět už naštěstí Slavii čeká těch deset vpřed Smajlík . Z těch řádků arogantních nesmyslů je na blití.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
08.10.2016, 17:19
 
 
Reakce na druss: O ničem jiné to podle mě teď není - je ...
Ať už je ten vnitřní boj mezi Pitterem a Benýškem realita nebo snůška blábolů je důležité směřovat to prohlášení na podporu hráčů a zahrnout do něj i většinového majitele-nemajitele a vyjádřit nesouhlas jak se jako většinový vlastník bez sebemenšího zájmu k nastalé situaci staví.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
08.10.2016, 11:37
 
 
Teď je potřeba v tom prohlášení hráče podpořit i jako fanoušci, jiné cesty není a alespoň se ukáže jakou mají ti "Dva" oporu ze strany fanoušků.
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
19.04.2016, 20:29
 
 
Loni jsme byli na kolenou, letos se po těch kolenach naučili chodit a dnes po pokusu vstát dopali na hubu...
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
19.04.2016, 19:27
 
 
Nemůžene chtít extraligu, když nejsou schopni porazit tým z wsm ligy v takhle důležité fázi, bohužel letos opravdu baráž hratelná ale slavie opět do počtu..
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"