Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.09.2018, 10:52
 
 
Reakce na Weetek: No, já vám radši zatleskám k nápadu ho...
Koukám, že kromě hokeje děláte také do psychiatrie (zafaikavatělý hysterik safa) a nově do sexuálních úchylek? Všeználek, jak někdo poznamenal, diagnostik z internetu. A Mistr světa Amoleta, jak se říkávalo dřív. Nu což, bránit se tomu nedá a jeden se s tím stal i prezidentem. Když se na vás nereaguje, otřete se o člověka v jiným příspěvku... Maska je vyřešena, Šorf chytá, třetí dres má kdekdo, nové logo nebude, historie Slavie do postupu jsou exhibice, víc hloupostí mě snad nenapadlo? Tak běžte zase plnit historickou roli tlačitele na VP, je to něco jako boj za mír.
.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.09.2018, 09:51
 
 
Reakce na Dalajlama: V tom případě si vám příteli dovolu...
No, já vám radši zatleskám k nápadu hokejového zápasu fanoušků, než abych upadal do ubohostí jako "když mu to máte říct do očí, tak se zašijete", protože 99% lidí tady určitě nezajímá, že lžete a víte to. Byl jsem v den setkání FK s VP na služební cestě ve Vídni, skoro si říkám, jestli vám neposlat kopii cesťáku Smajlík Víc to rozmazávat nebudu, oba víme, ale musím vám vyseknout poklonu: v situaci, kdy se vám tu poslední dny zrovna nedařilo (Honzíkova helma, Šorf nenastoupí atd.), jste dokonale dokázal otočit debatu k mé osobě a ještě si připsat kredit za vybannování Ričího. Jak by řekl můj syn: hustý!
Nejlepší na konec: bruslit umím. Ale máte i trochu pravdu, že nijak extra dobře. Věnuju se aktivně jinému sportu než hokeji, do Letňan si chodíme občas zajezdit se starším synem, ale častěji na kluziště okolo našeho bydliště. Jelikož radši bruslím s ním a "divné cizí pány" mu představovat nechci, spíš tuhle zimu plánuju naučit bruslit i mladšího, abychom mohli na vánoční bruslení s hráči do Edenu tentokrát ve třech.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.09.2018, 08:34
 
 
Reakce na george64: Konečně kloudný nápad pane Dalajlamo...
Nač čekat ? Já chodím na veřejný do Letňan, v sobotu po desátý, bývá tam zatím skoro úplně prázdno. A nebo můžeme zajet do Říčan, kde nám lístky prodá stylově Martin Altrichter. Akorát tam bývá víc lidí. Navrhuju na čas objet všechny kruhy, na každým se změnou směru přešlapování, nejdřív popředu a pak pozadu
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
25.09.2018, 21:46
 
 
Reakce na safa19: Největší osada na sever od Vídně stála...
Jo,to byla velká paráda,hlavně ta deka a zuřící fanoušky,protože je ponížila juniorka Slavie.Růža byl hodně spokojený,až teda na ty vulgarity na jeho adresu.No,to už vše bylo,ale zítra Ústí,které snad zdoláme a posuneme se v tabulce Smajlík .
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
25.09.2018, 19:19
 
 
Reakce na george64: Na Eden jsem také myslel,ale nevím,j...
Největší osada na sever od Vídně stála za to. Nejlepší zápas jsem tam zažil, když dal Bednář gól v nějaké 26. vteřině zápasu a my tam vyhráli 1:0. Místní se mohli pos*at, tenhle komplex se lečí hodně těžko, možná že se ani nedá vyléčit. Leda že by se tam v dohledné době postavilo metro, ale ani tak tomu nedávám moc velikou naději. A pak výhra s juniorkou 5:1, domácí tenkrát házeli na led deky. Smajlík Člověk si tam ty PRAŽSKÉÉÉ KU*VÝÝÝÝ doslova užíval. Smajlík
 
 
Petr9608
 
karma -196 Reagovat
Petr9608 | Praha 5
25.09.2018, 19:08
 
 
Reakce na Weetek: V rychlosti protočení gólmanů to asi r...
Díky za vyčerpávající komentář k tomuto. Smajlík
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
25.09.2018, 18:53
 
 
Reakce na safa19: Tak pro tuhle příležitost by se možná ...
Na Eden jsem také myslel,ale nevím,jestli by nebyl problém v čase a neumím říct,jak by to bylo finančně,protože co vím,tak se platí za hodinu určitá částka.
Hrát proti hráčům je dobrý nápad,akorát se obávám,že to neklapne,protože určitě někdo z vedení řekne,že by mohlo dojít ke zranění a dotyčný hráč by mohl být mimu hru Smajlík .
Tuten Kafka je v pohodě,mnohem horší to bylo z fanoušky ze zatáčky,když jedeš z Prahy do Bratislavy a po 200 km máš po levé ruce město Smajlík .Ono i v Plzni to nebyl žádný med.Těchto potíží se ale nemusíme dlouhodobě obávat.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
25.09.2018, 18:22
 
 
Reakce na safa19: Tak pro tuhle příležitost by se možná ...
Já to odchytám a vyhrajem. Poslední zápas v rekreačce sice 2001 ale na bruslení chodim každej tejden tak na hoďku. A ještě bych prosil, jak ten Kolaříkův zápas, už jsem našel kde to bylo. V programu na Kladno. Víte něci bližšího? Prý listopad...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
25.09.2018, 18:17
 
 
Reakce na george64: Konečně kloudný nápad pane Dalajlamo...
Tak pro tuhle příležitost by se možná dalo využít i Eden. Líbilo by se mi udělat přátelák hráči vs. fanoušci. Mohla by to být sranda. Nejlépe to spojit s naší akcí, kterou máme vždy na poslendím tréninku před Vánoci.

Jinak mě třeba příspěvky Dalajlámy celkem baví, je vtipný. S Weetkem se možná nesejdeme v názoru na veení klubu, ale zase si rád počtu osudy bývalých hráčů. Pokud se to tu neschyluje k nějakým sprostým urážkám, tak je to v pohodě, a to se ani neděje. Riki vůbec nevím kam zmizel a dlouho tu nebyl tuten Kafka. Smajlík

 
 
Safa19
 
karma 0 Reagovat
25.09.2018, 18:05
 
 
Reakce na Weetek: V rychlosti protočení gólmanů to asi r...
Mě utkvěl v paměti legendární Standa Neruda. Sakra ten borec byl prostě perfektní. Asi není potřeba připomínat největší muže v masce té doby, třeba Furcháč, Fráňa, Málič, Lukáš Hronek a můj největší oblíbenec Áda Svoboda.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
25.09.2018, 18:04
 
 
Konečně kloudný nápad pane Dalajlamo(budeme soutěžit v bruslení Smajlík ).Už jsem na tom dlouho nestál,ale jsem pro.Navrhuji soutěž bruslení bez hokejky i z hokejkou plus bruslení pozadu Smajlík .Akorát musíme počkat,až bude na střeše nákupního centra Harfa malá ledová plocha,nebo v nákupním centru Štěrboholy.Určitě si někteří ještě pamatují,když minulé vedení fanklubu z organizovalo přátelské utkání mezi fanoušky Slavie a Sparty Smajlík .Jenže došlo k malému problému,fanoušci Sparty na střechu nákupního centra nedorazili,no a nakonec hráli fanoušci Slavie proti sobě a potom se šlo na derby do o2A.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
25.09.2018, 16:57
 
 
Reakce na Weetek: Dalajlamo, začínáte Ričího připomínat ...
V tom případě si vám příteli dovoluji připomenout, že jsem se zde objevil právě v době, kdy to s ním bylo již nesnesitelné a vy jste od něj dostával dost na frak. S pevným rozhodnutím trolit ho až do úplného vypnutí nás obou což nakonec klub taky udělal a od rikiho byl ve prospěch Slavie pokoj. Tehdy jste mi celkem fandil, jak si živě vzpomínám a jak si jistě na tehdejší diskusi můžete připomenout. Lidi vašeho typu trefně popsal Vasilil Šukšin v povídce "Utřel ho" o přesně takovým balvanovi, tak se tomu celkem směji, stejně na to není v podstatě obrana. Mimo mudrování pořád dokola o VP z vás kloudný nápad a dokonce ani hloupý nápad nevypadne, když mu to máte říct do očí, tak se zašijete. Já jsem na zimáku skoro každý zápas a byl jsem tam i když ho otvírali, vy možná neumíte pořádně ani bruslit. Nejuctivější Vlastizdar.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
25.09.2018, 16:45
 
 
Reakce na Petr9608: Neni ale nějakej rekord, aby za nás ...
V rychlosti protočení gólmanů to asi rekord bude. Jinak za Slavii po sestupu v prvoligových sezónách nastoupili postupně tři (Hylák, Král, Frodl), čtyři (Frodl, Hylák, Polívka, Šorf) a vloni pět gólmanů (Frodl, Polívka, Honzík Vecka, Šorf), několik dalších sedělo aspoň na střídačce pod dekou (třeba Pírs nebo Patera). Takže Dominik Šorf si přes své mládí už připsal po startu i v předchozích dvou sezónách.

V extralize se plno sezon střídali dva, sem tam se epizodně objevil někdo další: Novák, Slipčenko, Suchan, Taskinen, Musil, Horyna, Knechtl, na epesní entrée zaskakujícího Říhy v první extraligové sezóně tu nedávno vzpomínal tuším tafgáj.
Ovšem v sezóně 2009/10 nastoupilo hned pět gólmanů, to bylo to kratinké hostování Milana Hniličky, který tehdy snad ani nebral za zápasy peníze, a v té samé sezóně se nakrátko slávistkou stal i Zdeněk Orct. Za nejzajímavější nedoceněnou postavu v brankovišti považuju juniorského mistra světa Zdeňka Šmída, který si smlouvu nevybojoval, i když tribuny se ho oblíbily, a krátce poté ukončil kariéru.
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
25.09.2018, 16:19
 
 
Reakce na Dalajlama: Nu, příteli, jsou i odlišné názory ...
Na tom je i dost pravdy. Weetek působí jako samozvaný vůdce a všeználek a občas už ta jeho rozvleklá kontraverzní moudra, kterými častuje ostatní, se kterými nesouhlasí a které sofistikovaně dehonestuje, znechuceně přeskakuji.
Narozdíl např. právě od hokejveterana, který tu opravdu žádné konflikty svým stylem nevyvolává a přitom má co říct.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
25.09.2018, 16:13
 
 
Reakce na Dalajlama: Nu, příteli, jsou i odlišné názory ...
Dalajlamo, začínáte Ričího připomínat víc a víc. Toto je HOKEJOVÉ fórum, zkuste to prosím namísto foukání bolístek z toho, že jste se teď holt párkrát seknul a napsal blbost, soustředit na ten hokej. Ten vámi vytažený citát je tak absurdní a za vlasy přitažený, že snad i vám dojde, jaká je to pitomost. Ano, naprosto souhlasím, že "drtivá většina hokejových fanoušků HCS se na DF neprezentuje", ale tak tomu bylo vždy a se mnou to nemá nic společného. Drtivá většina totiž na fórum nepřispívala nikdy, naopak já od jeho začátku, t.j. někdy od roku 2001, není to tak dávno, co tu bývalý webmaster původních stránek Luk hodil několik printscreenů z té dřevní doby a docela jsme po letech zavzpomínali. Abyste rozuměl, já si to nepřipisuju jako nějakou zásluhu, jsem prostě jen jeden z mnoha fanoušků posledních dvaceti let. nota bene, za Slavii jsem nikdy nehrál, takže... Smajlík
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
25.09.2018, 15:42
 
 
Toronto letos bude nadupaný, navíc mají ještě poměrně solidní prostor pod platovým stropem pro letošek, pokud vezmou nějakýho solidního obránce třeba jen na letošní play off, tak ten tým bude kompletní. Za rok ale budou mít problém protože všem těm talentům končí smlouvy.
Buffalo? Nemá gólmana... a obránce co by uměli podpořit útok
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
25.09.2018, 15:29
 
 
Reakce na prazskyhovado: vitka tohle bavi i kdyz nejleps...
Nepůsobil tady dlouho,ale stalo to za to,byla legrace Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
25.09.2018, 15:18
 
 
Reakce na Weetek: Děkuju, vůbec nevím, čím si my slávist...
Nu, příteli, jsou i odlišné názory na vaše působení, zde jeden pro připomenutí cituji jeden výstižný z nedávné doby:
Díky za jednoznačnou odpověď jménu "Weetek", ovšem nevím, zda pochopí, že díky jeho příspěvkům drtivá většina hokejových fanoušků HCS se na DF neprezentuje...
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
25.09.2018, 14:46
 
 
Reakce na czech: Weeteku, Ty snad ty podivíny ořitahuješ...
vitka tohle bavi i kdyz nejlepsi byl tony clifton, toho uz nikdo netrumfne...
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
25.09.2018, 13:48
 
 
Reakce na Dalajlama: Haha, jen to ne, jen mi naložte ply...
Pane Dalajlamo,my tady o tom rozhodujeme,kdo bude v bráně,my tady pouze o tom diskutujeme Smajlík .Zatím měl více možností brankař z Holešovic,možná po včerejším zápase se to změní a dostane více příležitostí DŠ.Snad se mu bude dařit a bude nastupovat pravidelně.

odkaz
TH(San Jose),rád bych je viděl ve finále NHL.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže