Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
21.05.2018, 14:04
 
 
Reakce na Weetek: Ano, podobnou reakci od někoho, kdo se...
A opět dlouhé povídání o ničem, viď, Weeteku? Ty nemáš zájem se na něčem domluvit, jen rejpáš a vytahuješ, co kdy kdo, zkrátka historii, která v tuto chvíli už nic neznamená.A to nejsi schopný, nebo spíš ochotný, pochopit.
Ale k věci. Šáfa tady naprosto podrobně popsal loňskou akci, ke které pozval všechny fans HCS, ale přišel jen zlomek z vás. Představa, že vletíme na Pittera u "seřveme ho", jak tady někdo naznačoval, je nereálná. Pokud se s námi nebude chtít sejít, nesejde se. Jestli si někdo namlouvá něco jiného, nechápu to, protože on tahá za delší část provazu. Proto se vážně ptám, co bychom měli jako FK udělat, aby to mělo smysl a abyste se toho zúčastnili i vy kritizující? Protože akce, které zatím byly, se s vašim zájmem nesetkaly.
P.S. jen tak na okraj, Weeteku, jak jsi správně napsal, jsem členkou dozorčí rady, nikoliv představenstva FK, rozdíl by si měl znát Smajlík
 
 
nik55
 
karma -2 Reagovat
nik55 | youtube.cz/nik55
20.05.2018, 10:59
 
 
Reakce na PEM: Obávám se, že jednou to bude potřeba. Jed...
Řekl bych, že v té době, co si vyjmenoval, se bojovalo proti opravdovým protivníkům.. teď je to jen boj ohledně peněz. Sportovní stránka jde bohužel stranou.
 
 
Petr9608
 
karma -196 Reagovat
Petr9608 | Praha 5
20.05.2018, 01:52
 
 
Reakce na TKpinokio: https://hokej.idnes.cz/litvinov-pos...
Jen ať táhne. Za tu zkur.. baráž 2015! Smajlík
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
19.05.2018, 11:33
 
 
Reakce na PEM: Obávám se, že jednou to bude potřeba. Jed...
problem je ze o klub nejde ale o pozemky ..... na druhou stranu klub muze hrat jinde. nevim presne ale 30 milionu by mohlo stacit.
 
 
PEM
 
karma +1 Reagovat
PEM
18.05.2018, 20:52
 
 
Reakce na safa19: Složíme se. :))...
Obávám se, že jednou to bude potřeba. Jeden majitel na klub zřejmě úplně kašle a druhému evidentně docházejí peníze. Když se podíváme na ten průvan v kabině, tak nejspíš i minulá sezóna probíhala více méně na dluh. Snad je tedy dobře zajištěná alespoň tahle juniorská varianta. Ono by se taky mohlo stát, že Slavia třeba tak někdy v říjnu úplně zmizí z WSM. :-( Když si uvědomíme, že ten klub přežil Rakousko, Protektorát, ČSSR, a skončit by měl zrovna teď, je z toho jednomu smutno...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.05.2018, 18:01
 
 
Reakce na lukatom: nešlo by ten klub koupit ?...
Složíme se. Smajlík
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
18.05.2018, 18:00
 
 
nešlo by ten klub koupit ?
 
 
TKpinokio
 
karma +3 Reagovat
TKpinokio | Čechtice
18.05.2018, 13:07
 
 
odkaz

Pepa Beránek odchází do Litvínova, kde bude dělat sportovního manažera. Mě by zájímalo, jestli Pitter vyvinul alespoň minimální snahu o jeho udržení nebo ho stejně jako v případě Razýma pustil s vidinou ušetřených peněz za výplatu. Smajlík
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
18.05.2018, 10:39
 
 
Reakce na PJH: Toto jsem psal 17.10.2016... Pro mne je l...
Přátelé - sešívky, Benýšek je nabob, který se pohybuje s ohledem na stranickou příklonnost úplně jinde a Pitter je jak podomní houslista, který se pomalu utápí v problémech. Už je mimo chrudimský futsal a na prvním místě u něho je FK Pardubice kde je předsedou představenstva a pak dlouho nic, až někde daleko HCSlavia a to nuceně; Benýšek ho v tom máchá svou neaktivitou a bude to trvat tak dlouho, dokud se vzájemně nevyrovnají finančně. . . . . do té doby v EDENU bez gen.sponzora, bez hlavních sponzorů, pouze přispívatelé, bez možné progrese v hráčském kádru, jak někdo začne vynikat nad úroveň půjde za lepším ( nedivím se ). A Milanovi Razýmovi nic nevyčítat, extraligová nabídka v dnešní době není na stole každý den , takže se neodmítá . A nakonec myslím, že se momentálně nenajde žádný šílenec, který by bez jakékoli perspektivy do klubu vstoupil a odkoupil vše včetně minusů od těch dvou diletantů.
Takže tak, . . . . . . je to pesimistické, ale bohužel pro HCS a její příznivce !
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
18.05.2018, 06:44
 
 
Reakce na Weetek: Prima, v pořádku, držím vám palce, ať ...
Celé to bylo myšleno tak, že i loni se tu remcalo. A když se konalo, nikdo z fóra nepřišel podpořit. Snad to do budoucna bude jiné.
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
18.05.2018, 05:08
 
 
Tak Razým do Litvínova.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 22:32
 
 
Reakce na safa19: Jak jsem psal níže - nemusíš mít obavu...
Prima, v pořádku, držím vám palce, ať najdete správný způsob a formu, která bude účinná vůči současné cestě do nebytí a strhne další slávisty. Mám pochyby, protože jednak objektivně vzato se to zatím nepodařilo, a když sleduji vystupování členky dozorčí rady, pochyby jen rostou, ale věř mi, opravdu bych byl rád, bez ohledu na Afaiku, o které si myslím svoje, kdyby se vám to povedlo. Jen nerozumím tomu, jak na jedné straně žehráš na to, že lidi z fóra případné akce fanklubu nepodpoří, a na druhé píšeš, že sem to nepatří. Fórum na sesivani,com je dávno mrtvé, sem to nepatří...no dobře, ale přece doopravdy nečekáš, že ti slávisti budou volat na mobil? Každopádně dokud se tu nedej bože nevyskytne systémová chyba, řada kovaných slávistů sem pořád kouká, byla by škoda to nevyužít.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 22:08
 
 
Reakce na Weetek: Souhlasím s tebou, i já si myslím, že ...
Jak jsem psal níže - nemusíš mít obavu o to, že nic neděláme. Od konce "sportovní" sezóny neřešíme nic jiného. Je jasné, že podobné kroky musí udělat představitelé fanklubu, od toho frozhodně ruce nedáváme a naopak se to budeme snažit v nejbližších dnes dotáhmout do nějaké formy. Každopádně tohle jsou věci, které podle mě nepatří na fórum klubu. Pokud je nějaký dotaz na fanklub, tak znovu odkáži na naše stránky. Jsou tam kontakty na nás všechny, co fanklub máme na starost. Jakýkoli dotaz s radostí zodpovíme, pokud na něj ovšem budeme znát odpověď. Každou chvíli přijdou nové skutečnosti, které dění ve Slavii rozpohybují. Dnes tomu byl kupříkladu odchod p. Razýma.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 21:41
 
 
Reakce na safa19: Jako nedostačující krok to může vypada...
Souhlasím s tebou, i já si myslím, že reakce měla přijít ve chvíli, kdy vloni Pitter očividně hrál se všemi habaďůru, kterou korunoval propuštěním většiny kádru po měsíci sezóny. Nestalo se, letos to udělal stejně. Vylepšené o to, že po pár dnech odchází i trenér, navíc v hluchém období po sezóně. Zbabělec je, hloupý ale ne.

Jedna možnost je dál dělat kejvače vedení, stylizovat se do role těch rozumných a povyšovat se nad nefanklubáky - pamatuju si, jak v době, kdy jsme se třásli, jestli vůbec začne letní příprava, Afaika utrousila bohorovné "my víme své", i když tehdy šuškané finanční problémy se později pochopitelně potvrdily, a o tom, co vlastně tehdy věděla a jestli vůbec něco, se dá pochybovat, dnes se pro změnu tváří, že neplácá a koná, zatímco jiní jen nadávají...i když to je kec. Druhá možnost je doopravdy se vedení postavit, ne doprošovat a doufat, protože Pitter by byl blázen, kdyby sám na jakékoliv jednání přistoupil, ale pochop, že tohle je realistické čekat od organizace jako je fanklub, ne od jednotlivců. A jaký má fanklub reálný potenciál a co jeho představitelé dokážou, za to těžko můžou "lidi z fóra".
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 21:17
 
 
Reakce na afaika: A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat n...
Ano, podobnou reakci od někoho, kdo se v kritické sestupové sezóně na DF vyžíval v hádkách s kritiky Pittera, problém viděl tu v Růžičkovi, tu v Bednářovi, jednu dobu dokonce v protestech proti Lubinovi, pak přišel s útěšnou mantrou "můžou za to všichni" a nakonec si začal hrát na němou, jsem trochu čekal. Nevím, na kolik je realistická představa, že s "proveditelnou koncepcí" přijdou lidi z fóra, logičtější by asi bylo čekat nějaké kroky právě od fanklubu, protože tohle zavání alibismem na sto honů, ale na druhou stranu chápu, že kdo klábosí s Upřímným u piva a chlebíčků, hned na něj bububu dělat nepoběží. Vždycky mi na mysli vytane ta tvá pidikauza s odmítanými sponzory, kterou jsi tu kdysi rozvířila, pak nebyla schopná doložit a přes počáteční sliby se na to Pittera zeptat ses nakonec po....dělala. Otázku, jestli akceschopnost fanklubu je věc těch, co v něm nejsou, nebo těch, co v něm jsou, nechme filozofům o vejci a slepici, budu rád, když se projeví nějaký rozdíl mezi "plácáním na DF a konáním", ale pokud to leží na bedrech tvých, mám obavy, aby to nedopadlo jako s tím ptaním se na sponzory.
Jen drobnost, nepiš prosím nepravdy, prošel jsem si své příspěvky za několik měsíců a opravdu jsem nenašel jediný, kde bych nadával. Za kolegu mpika to dělat nebudu, ale ani jeho si nevybavuji jako nějakého nadávače, naopak si ještě z fotbalových stránek pamatuji jeho legendární heslo "hodnocení mpika, vždy podnětná kritika". Tak si prosím (zase) nevymýšlej.
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
17.05.2018, 20:43
 
 
Reakce na afaika: A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat n...
Toto jsem psal 17.10.2016... Pro mne je lepší řešení aby Fanklub se sešel s Pittrem co nejdříve a když pán nemá čas vydat veřejné prohlášení v tisku co chtějí s Benýškem dělat dál ať se pánové vyjádří oba dva.../už mne to povídání Pittera že se s Benýškem setkává ale o hokeji se nebaví trochu irituje../ A copak se dělo nic jenom se věřilo slibům že bude líp ... Smajlík

 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
17.05.2018, 19:08
 
 
a jsme tam kde slunce nesvítí...
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 16:08
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
Jako nedostačující krok to může vypadat, jenže v současné době je to jeden z mála kroků, co můžeme udělat. Dít se to ve fotbalové Slavii, tak je pořád ještě prostor se vyjádřit během zápasu. To tady bohužel nemáme, o to je to těžší něco dát dohromady. Loni jsme řešili přes 2 měsíce akci "Hokej nikoho nezajímá". Když jsme se dostali k informacím, které se nebylo jednoduché sehnat, tak se svolala protestní akce, na které se sešlo 40 lidí, které to tenkrát zajímalo. A to je dost malé číslo na naše dřívější počty. Není to o tom, že by se nám do něčeho podobného nechtělo, za mě to mělo přijít už loni v říjnu po odchodu hráčů, ale loni jsme šli cestou informativní a když jsme věděli dostatek, tak jsme svolali akci. Stejným způsobem by se to řešilo i letos. Mimochodem ze zdejších nicků tam nebyl snad nikdo. Tady má každý řešení, každý by chtěl něco podniknout, ale za přezdívkou se to snadno povídá. Pokud je opravdu zájem s něčím pomoci nebo něco svolat, číslo na mě nebo na kohokoli s fanklubu najdete na našich stránkách. Je lepší si o tom všem promluvit, než si dopisovat přes DF.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
17.05.2018, 14:28
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
Loni bylo akčnost dost a jednalo se o závažnější věc. A dopadlo to tak, že se tam sešlo 40 aktivnich, navíc se nic nevyřešilo. Jdeme prozatím cestou jednání.
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
17.05.2018, 13:48
 
 
Reakce na mpik: Souhlasím s Weetkem, akčnost si v takové...
A to by mě zajímalo, jak? Ono plácat na DF je jedna věc, ale konat druhá. Zatím jste ani ty ani Weetek nepřišli kromě nadávání s žádnou proveditelnou koncepcí. Nepleť si hokej s fotbalem, v množství a jednotě je síla, ale to opravdu není náš případ, bohužel Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


×
Dnes v 17:30 | Muži
ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha