Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
01.03.2018, 15:17
 
 
Reakce na Pádlo: No jo, my Slávisti vylezeme z kanálů je...
To je sice hezký, ale zrovna na tenhle víkend vyšla vyloženě arktická zima a to je doslova o zdraví. Sorry, dvě hodiny v mrazáku při teplotě -12 C...
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
01.03.2018, 13:22
 
 
Reakce na lukatom: a co? deje se neco?...
Zatím ještě ne,ale může z toho být velký problém Smajlík , Smajlík .
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | Pražská kavárna
01.03.2018, 12:51
 
 
CEFC ... a už to jede
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
01.03.2018, 12:45
 
 
No jo, my Slávisti vylezeme z kanálů jenom když je teploučko a když se daří. Je mi z vás hoši šoufl. Asi jste nepochopili že když na to budete s..t klub se nikdy nezvedne a je jedno kdo ho bude vlastnit. Pokud na zápasy nebudou chodit lidi, proč by měli sponzoři dávat klubu peníze? Aby na jejich loga koukal vzduch co se prohání v poloprázdném Edenu? Je to začarovaný kruh, když nebudete chodit klub půjde do háje i kdyby ho vlastil pánbůh. Jak tu napsal někdo předemnou, pokud jsem Slávista budu fandit i v mrazáku.
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
01.03.2018, 12:15
 
 
Reakce na FPS: jen zopakuji co jsem napsal před pár dny ...
Pivo v Edenu je porád o 1000% lepčí, než ty patoky, copa za pivo vydávají v Krakonošovo arýně...
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
01.03.2018, 12:02
 
 
Reakce na tomot: .... jen bych chtěl všem rádoby Slávist...
tak takových nás je v 21 století už jen málo, ale už mě to přestává v té mrazivé zřícenině bavit, já jsem tedy byl nadšen z přesunu do vysočanské arény, a hned bych se tam zase přesunul a hrál tam na střídačku se sraltou, a to i kdyby tam chodilo jen pár stovek lidí
 
 
tomot
 
karma 0 Reagovat
01.03.2018, 09:21
 
 
.... jen bych chtěl všem rádoby Slávistům připomenout revoluci, která tu byla, když se měla Slavia 2004 stěhovat do Vysočan (nakonec nám to prohrálo titul se Zlínem). Tedy kdo nadává na Eden je "Rudá kůže"! A nic nechci slyšet, že je jiná doba atd...., prostě fandím Slavii a budu fandit i v mrazáku. Howk
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
01.03.2018, 08:45
 
 
Reakce na rihic4: Tak tahle kritika by měla mířit spíše ...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Allo
 
karma -68 Reagovat
28.02.2018, 23:09
 
 
safa19, lukatom, Prager: naprostý souhlas. I já jsem chodil poslední roky V EL každý zápas s permanentkou... ale tohle mě nebaví, nevidím naději, jakoukoliv vizi, že za něčím jdeme.
Však i tohle fórum je toho smutným zrcadlem... vždyť je tu úplně mrtvo, nikdo nemá motivaci sem něco psát.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
28.02.2018, 22:18
 
 
Podle mě je nejdůležitější to, aby měla Slavi vizi do budoucna. Plácat to od sezóny k sezóně a čekat, jestli se z toho třeba něco neurodí, je podle mě sakra málo. Na tom zimáku budu ať se děje co se děje, ale musí být ksakru nějaká odezva z klubu! Všiml jste si někdo před play-off třeba prohlášení majitele Slavie, jaký cíl je v play-off? Vždyť tohle je strašně podstatné, nejen na psychiku hráčů, ale hlavně pro fanoušky. Nikoho do Edenu nenalákáme na slova "projdeme do semifinále a pak se uvidí". NE! Slavia je klub s obrovskou tradicí, s úspěchy, je to nejstarší hokejový klub v Evropě a podle toho to má také vypadat! Takže žádné malé cíle. Ať to klidně zní směšně, ale musíme bojovat minimálně o tu baráž! Od toho se taky odráží kotel. Věřte mi, není to sranda mít tohle na starost spolu s ostatními, když vidíme, kam to všechno spěřuje. Není vůbec problém vymyslet nové chorály, jen je trochu demotivující, že ti lidé neřvou ani ty staré zajeté. :/
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
28.02.2018, 22:09
 
 
Reakce na Norad001: Včera to začalo. Slavia začala playo...
Snažíme se jak to jen jde, bohužel výsledek je takový jaký je. Sere to všechny co tam jsou, fandíme ve 20 lidech, a to i za stavu, že kotel je z větší části plný.
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
28.02.2018, 21:07
 
 
Reakce na Norad001: Včera to začalo. Slavia začala playo...
naivni
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
28.02.2018, 21:06
 
 
Reakce na george64: Stadion fotbalové Slavie : https://w...
a co? deje se neco?
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
28.02.2018, 21:05
 
 
je zima, sance male, souper neatraktivni... jdou jen srdcari. ja chodil na EL na kazdy zapas, ted jsem byl za posledni 3 roky asi 4x. nebavi mne to, prijde mi to jako ztrata casu.
 
 
Prager
 
karma 0 Reagovat
28.02.2018, 20:12
 
 
Souhlas. Smutné kino, pokud bude spor o pozemky a hrobaři ve vedení hokejove Slavie, tak nemá smysl Eden navštěvovat. V srdci to ale bolí.
 
 
Norad001
 
karma 0 Reagovat
Norad001 | Praha
28.02.2018, 18:53
 
 
Reakce na rihic4: Tak tahle kritika by měla mířit spíše ...
Já nemám nic proti Šáfovi a spol. Bez nich by bylo v Edenu ticho. Kritizuju kotel za to, že usnul. Je bez života, bez nápadů. Stvořit nový slogan na fandění není snad takový problém a určitě by to bylo oživení. Včera bylo na zápase 748 statečných a zmrzlích. Jestli přijede Motor, nebo Vary tak tam budou třeba 2000 lidí a polovinu z nich jiných zápasech není vidět. Být Slávista na top soupeře 4x za rok je strašně smutný, zvlášť když je potom každý hokejový odborník.
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
28.02.2018, 18:38
 
 
Čtvrtá třetina série a my jdeme potřetí na dlouho do tří. To se mi snad zdá.
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
28.02.2018, 17:58
 
 
Reakce na Norad001: Včera to začalo. Slavia začala playo...
Tak tahle kritika by měla mířit spíše na ty, kteří mají možnost chodit podporovat Slavii, ale na zimáku je člověk neuvidí. Těžko lze něco vyčítat kotli..U mě mají spíše obdiv, že i v té skromné skupince na tu tribunu chodí a snaží se "něco" dělat..
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
28.02.2018, 17:49
 
 
Vime neco o trojici Pohl, Ruzicka, Drtina? Doufal jsem, ze budou na play-off k dispozici, ale zatim to nevypada..
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
28.02.2018, 16:52
 
 
Reakce na Norad001: Včera to začalo. Slavia začala playo...
jen zopakuji co jsem napsal před pár dny
"nojo no, sezona nám vlastně už skončila, playoff je pro nás zbytečná soutěž, teďka nám jde spíš o to jestli vůbec budeme existovat i příští sezonu "
a doplním, prostě to lidi už nezajímá, zoufalství na které se nedá ani koukat, viz. včerejšek, úroveň zápasu která nemá s playoff nic společného, ještě k tomu ta zřícenina kde hrajeme kde si můžeš k jídlu a pití koupit pouze smradlavý párek a odporné pivo, a ještě k tomu zima jako v Rusku, když si někdo zvykne na komfort arény ve Vysočanech, a ještě k tomu na nejlepší hráče u nás, tak pak hold do zříceného mrazáku chodí jen ti nejvěrnější blbci, bohužel mám dneska zase volno, a nemám co dělat, tak za chvíli vyrážím na ten náš zimní stadion Eden, ale musím se zase nabalit jak pumpa abych tam neumrzl, to je úroveň 21 století jak prase, nejhorší je na tom to, že už to lepší nebude
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže