Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
05.04.2017, 05:57
 
 
Hm, Dukla první s 9 body. No, jestli v pátek budou mlejt i Vary, tak jsem zvědav, jestli Sčerban taky v šatně hráčum vysvětlí, že je třeba zvolnit v tempu. Smajlík Smajlík
 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
05.04.2017, 05:46
 
 
Ad fotbal na OH - Osobně si nějak nedokážu představit, že by mohl být na OH "ačkový" fotbal, asi ve formátu nějakého "zúženého" MS pro 16 týmů, tj. na úrovni ME 1996-2012 - dovedete si představit ty další náklady na infrastrukturu, která ji při LOH už tak vysoká? Fotbal má zkrátka svou "olympiádu" v podobě MS.

No a fotbalové ligy se během douletého kvalifikačního cyklu přeruší z důvodu termínu kval. zápasu. Zkrátka ve fotbale není to, že by hrály nějaké "béčkové" repre kvůli tomu, že kluby nepustí. Plus diváci mají přirozeně možnost vidět svoje týmy doma při soutežních zápasech. (v hokeji se to podaří jen v přípravě na SP, tj. jednou za mnoho let a pouze přátelák). To jsou zkrátka ohromné rozdály mezi dvěma u nás nejpopulárnějšími sporty.

To,. že NHL neplatí evropským klubům tučné peníze za přestupy je něco neskutečného.

Chcete našeho hráče pod smlouvou? Ok, kolik za něj nabídnete? 2 mil. USD? Ok, je váš.

Jak je vůbec možný, že to z obchodního hlediska takto nefunguje?
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
05.04.2017, 01:36
 
 
Reakce na Pitriss: ještě mě tak napadá ve fotbale příkla...
Ntvl... co to meleš, ty veřejný tajemství a náhodnej góle...

On je troll Riky zabanovanej, tak tu musí nastoupit další "chytrák" s nesmyslama...
 
 
Pitriss
 
karma -1 Reagovat
04.04.2017, 22:04
 
 
ještě mě tak napadá ve fotbale příklad zápasu liberce, kde mu pískli 2 penalty když prohrával 2:0 ikdyž být neměly a soupeři penaltu nepískly ikdyž být měla - výsledek 2:2 no a to že si slavia kupuje rozhodčí ve fotbale od doby co má sponzora to je takové veřejné tajemství a ty penalty a náhodný goly v závěrech to nejsou až zas takový náhody... prostě všichni to vědi ale nikdo to neřeší a mě to třeba od toho českýho fotbalu hrozně odrazuje...
 
 
Pitriss
 
karma -1 Reagovat
04.04.2017, 21:53
 
 
Reakce na KISS: Jenže to je přesně to s čím nesouhlasím....
jenže ty mistrovství ve fotbale jsou všechny až po sezoně, navíc ve fotbale to pořádá fifa a má z toho prachy a jedinej důvod proč neni fotbal na OH je že fifa o ty prachy nechce přijít, protože se bojí že tim klesnou zisky z těch jejich turnajů (stejně jako nhl)... kdežto v hokeji se pořád hrajou ligy... nhl by se přerušila v době největších návštěv a tudíž největších zisků, oni maj úplně jinou ekonomiku než my a jeden zápas jim vydělá slušný škvarky a že je ty týmy potřebujou při těch platech a pojistkách hráčů... je potřeba to brát z pohledu majitelů jako logický zájem, ikdyž pro nás fanoušky je to smůla, že neuvidíme nadupanej turnaj... bohužel ty prachy hejbou světem i sportem a na fanoušky se kašle, to že by bez fanoušků měli prd a moli hrát max na rybníku to nikoho nezajímá... to samé se u nás děje ve fotbale, kde slavná O2 si zabírá nej zápasy a neméně slavnější ePojištění liga zakazuje český televizi vysílat utkání na internetu souběžně s televizí a samozřejmě to ten fotbal hrozně kurví a stává se míň a míň populární, oni argumentujou, že v anglii si lidi taky platěj za televizi, ale je rozdíl si platit za chelsea, manchester atd a pak třeba za příbram s jabloncem, kde za poločas vystřelej jednou na bránu, protože to má pelta ošéfovaný se starkou a horníkem... ale jim je to u zadku hlavně že si nahrabou Smajlík
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
04.04.2017, 21:04
 
 
Reakce na sundance: Ale my nejsme v opozici, ze sportovn...
Jenže to je přesně to s čím nesouhlasím. Zaměstnavatel není majitel! Blueflash sice blbě srovnal s fotbalem (tam na OH jezdí mláďata), ale zase mají jednou za čtyři roky plně profesionální MS a jednou za čtyři roky kontinentální mistrovství a ani nejbohatší kluby nemají problém tomu uzpůsobit program. V tom má pravdu. A v hokeji zase nebude nic, jen když si zrovna za mořem vzpomenou, že by bylo potřeba posílit sebevědomí, uspořádají si doma "světový" pohár. Jasně, silnější pes... Ale hokej jako celek trpí. Ostatně ta jejich arogance je vidět i na ochotě za ty hvězdy, které jim výdělky přinášejí, alespoň přiměřeně platit původním "majitelům", kteří jim ty hvězdy vychovali.
 
 
sundance
 
karma -37 Reagovat
sundance | HC* - C.D.M.
04.04.2017, 17:10
 
 
Ale my nejsme v opozici, ze sportovní stránky věci si dokonce souznime. Bohužel či bohudík, v normální společnosti rozhodují o aktivitách svých koní jejich majitelé. Mmch.,pro příklad stačí naše HCS, pro ten negativní priklad,nutno dodat.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
04.04.2017, 15:41
 
 
Jóóó je to byznys, všichni máme pravdu, že se tím degraduje hokej, ale Gary Bettman je v těchto věcech 5.kolo u vozu, není rozhodující, ale majitelé klubů ( kdo cáluje tak taky může diktovat ) rozhodují . Srovnání v menším - pan dr.Král také nic nezmění na tom, že příští sezónu na veřejnoprávním programu TV neuvidíme utkání z O2 a z Svijanské; jóóó boss Petr K. maj. PPF a dobrý přítel p.Syrovátky a všech okolo O2, ááále co
 
 
George64
 
karma -727 Reagovat
George64 | HC Slavia Praha
04.04.2017, 15:25
 
 
Růžička,Hertl,Šlégr : odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.04.2017, 15:18
 
 
Reakce na Sundance: Jj, je to tak. Ale důvod bude asi v ...
Nechci být za každou cenu v opozici vůči tobě, ale to, že NHL je nejkvalitnější ligou světa, přece nijak neospravedlňuje, ale vlastně ani nevysvětluje, proč by se běh nejlepší ligy světa nemohl jednou za 4 roky přizpůsobit sportovní události, která je úplně jiného měřítka než boj třicítky sportovních klubů o jednu konkrétní trofej.
U minulých olympiád to šlo a výsledky byly vyloženě pestré: v Naganu nátěr od Evropy, rozkopaný hotelový pokoje a vystříkaný hasičáky, prostě ostuda jak hrom, v Salt Lake City ryze severoamerické finále, v Turíně opět výbuch zámořských borců, ve Vancouveru zpět nadvláda zámoří, v Soči dominance Kanady a "bůra" pro USA od finského Bleska a spol...
Možnost, aby se utkávali ti nejlepší, a zároveň si mohl účast vybojovat v kvalifikaci kdokoliv, díky čemuž třeba zazářili v Soči Slovinci, dělá z olympijského turnaje z mého pohledu daleko zajímavější sportovní událost než třeba Světový pohár, kde jde všechno podle notiček NHL...a přesto borci USA neuhrají ani bodík a "evropská sebranka" dojde do finále Smajlík V tomhle rozhodnutí NHL vidím především nechuť podřizovat se jakékoliv autoritě a ždímat ze všeho nesmyslné peníze, což jim OH neumožňují. bohužel pro nás fanoušky, touhle hrabivostí k*rví hokej. Jsem zvědav, jestli se najde víc osvícených majitelů klubů než jen Ted Leonsis.
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
04.04.2017, 12:48
 
 
Reakce na hokejveteran: Teď se zatím nic ventilovat nebu...
Máš přehled. Smajlík Tomáš Vlasák momentálně maká na plný pecky.

Já sem moc a moc rád, že s Červenkou to nevyšlo, pač druhé "velké jméno" do útoku, které je ve hře, je pro mne osobně určitě lepčí variantou pro pilstým.

Copa se týče brankářů, Sochůrek už je náš víc než rok a Frodo ve hře není.

Jinak vidět v neděli, jakpa Lener předává pilsjuniorům mistrovskej pohár, bylo opravdu zážitkem, na který se nezapomíná. Pro všechny z pilskubu ( od Martina Straků, až po vrátnýho ) bylo tuto hodně sladkým zadostiučiněním. Ačkoliv nám pravidelně každý rok odmítnou dát Akademie ( na čemž se podílí svým hlasem právě i Lener ), dokázali sme letos získat titul v juniorech i starším dorostu a mladší dorost přidal do sbírky bronzový medaile. Smajlík
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
04.04.2017, 12:37
 
 
Reakce na petr9608: http://oh.idnes.cz/nhl-hokej-zoh-201...
Nejlepší fotbalistí taky na OH nejezdí.

Nezvolil si dobrý příklad... Smajlík
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
04.04.2017, 12:08
 
 
Reakce na Weetek: Tak jakkoliv dnešní olympijská realita...
Jj, je to tak. Ale důvod bude asi v tom, ze nejlepší Evropane se cpou do NHL a naopak je to jen nižší trida.
Kapitalismus je devka prokleta, ale zaplatpanbu za ni...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
04.04.2017, 09:31
 
 
Reakce na petr9608: http://oh.idnes.cz/nhl-hokej-zoh-201...
Tak jakkoliv dnešní olympijská realita má s ideály Coubertena už pramálo společného, deklarovat natvrdo, že "hlavním důvodem bylo, že by došlo opět k sedmnáctidennímu přerušení NHL v únoru, kdy je po konci sezony ligy amerického fotbalu NFL a baseballová MLB teprve začíná.", to je docela síla... Samožernost NHL je neskutečná.
 
 
petr9608
 
karma -196 Reagovat
petr9608 | Praha 5
03.04.2017, 22:29
 
 
odkaz

Dříve narozeným ožijí vzpomínky na Lillehammer. Smajlík Ču.rácká soutež to je. Bez fanoušků. Největší fotbalové ligy nemají problém se přerušit několikrát do roka. Tahle soutež se nemůže přerušit 1x za 4 roky, Udavte se. Ovšem tedy pozice vztahu MS x ZOH 2018 bude zajímavá. Co bude "A" turnaj a co "B" turnaj?
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
03.04.2017, 22:11
 
 
Dnešní večer v Havl.Brodě : "Fanoušci Vsetína se i nadále chovají jako zvířata, v Kotlině to připomíná válečnou zónu" , přesto družina vedená Endym a Třetinou v prodloužení vítězí a hvězdný Vsetín prohrává . . . .
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
03.04.2017, 20:16
 
 
Reakce na KISS: A potřebujeme vůbec tolik gólmanů? V bra...
presne a nebo dokonce muzeme hrat celej zapas powerplay Smajlík
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
03.04.2017, 17:27
 
 
A potřebujeme vůbec tolik gólmanů? V brance stejně může být jen jeden, ne? Tak na co jich živit víc.
 
 
prazskyhovado
 
karma -3 Reagovat
prazskyhovado | smrk srarte a pelta je cumak!
03.04.2017, 17:05
 
 
Reakce na Weetek: http://www.hokej.cz/zmeny-v-plzni-odch...
presne tohle jsem si rikal taky, ze ten nejmenovany golman je ten nas Smajlík
 
 
Hviezda14
 
karma -16 Reagovat
03.04.2017, 13:19
 
 
Reakce na Weetek: http://www.hokej.cz/zmeny-v-plzni-odch...
Tím myslí asi mladého Sochůrka.Jak jinak taky od nás Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže