Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
03.05.2018, 16:46
 
 
takže zase další krok spět, kolik ještě jich asi tak bude než nás ty dva zločinci zruší
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
03.05.2018, 16:45
 
 
Reakce na marty73: ..za týhle situace ani příchd novýho ...
tak to je snad jasný už každému o co Benýškovy šlo, zlikvidovat nás
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
03.05.2018, 15:50
 
 
Reakce na sild: Zaráží mne jedna podstatná věc.Od otevře...
- V říjnu roku 2016 jste v rozhovoru pro iDNES.cz řekl, že smlouvy s hokejisty se řeší hned druhý den po skončené sezoně, jinak se hráči rozutečou. Už jste kontrakty řešil?
Ano, je pravda, že jsem to řekl a nic se na tom nemění. Nicméně se to týká především těch výjimečných hráčů působících ve WSM lize, respektive hráčů do prvních dvou pětek. Stejně postupujeme nyní.

- Mohl byste být konkrétní?
Já bych ještě počkal. Hráčům běží smlouvy do 30. dubna a následně pak vstoupí v platnost nové. Aktuálně se to vše řeší a po tomto datu budeme samozřejmě veřejnost informovat.

Tohle řekl pan Upřímný na Idnesu 11.dubna. O tři týdny později to vypadá, že žádné hráče do dvou prvních pětek asi nepotřebujeme a o tom, že by po 30. dubnu vstoupily v platnost nějakou smlouvy "nové" také jaksi nejsou žádné zprávy. Dokonce není ani jasné, zda pokračují trenéři a klub pouze v článku, který silně připomíná ono legendární "kádr Slavie dozná několika změn" z před pár let, zveřejnil to, kdo všechno odchází.
Mimochodem, asi jen řečnická, ale co na to fanklub?
 
 
sild
 
karma -85 Reagovat
03.05.2018, 15:37
 
 
Zaráží mne jedna podstatná věc.Od otevření přestupového okna , sleduji pohyb na hráčském trhu. Jsou zde zmíněny prakticky všechny kluby , ale u žádného odchozího hráče jsem nezaznamenal poznámku že odchází do HC Slavia Praha.... To budeme kádr budovat z toho co zůstane? Rád bych se zeptal "Hokejveterana" zda nemá nějaké náznaky co se bude dít.. p.Mezlíka se neptám, ten mlčí jak dudek. Díky
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
03.05.2018, 13:51
 
 
Vztek, frustrace, smutek, blbá nálada. Myslím, že to jsou momentálně jediné emoce všech několika zbylých fanoušků Slavie. Můžeme se pomalu začít těšit na derby s Kobrou? Kam nás ještě duo Pitter - Benýšek hodlá dostat?
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
03.05.2018, 11:49
 
 
Hlavně aby rudá chátra měla vše jste ubožáci!!!!!
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
03.05.2018, 11:48
 
 
To chcete ylikvidovat klub jako je slavie Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
03.05.2018, 11:47
 
 
To si děláte prd.l vy dva bu.er.nti stále kroky vzad ani jen v před co tím sledujete Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
chce se mi y vas blejt Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
02.05.2018, 21:57
 
 
Reakce na Weetek: No, a to si ještě musíme přičíst, že t...
Juniorka až na světlé výjimky se rovná kvalitativně druhé lize ...
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
02.05.2018, 19:39
 
 
Reakce na Weetek: No, a to si ještě musíme přičíst, že t...
On ale nějaký "odpad" z WSM třeba dorazí...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
02.05.2018, 16:00
 
 
Reakce na mpik: Abychom to shrnuli. Z první desítky dle ...
No, a to si ještě musíme přičíst, že toto jsou teprve první informace. Zatímco věřím tomu, že všichni dnes ohlášení hráči skutečně odchází, u těch, o nichž zatím řeč nebyla, to vůbec nemusí znamenat, že později neodejdou taky. Šagát i Barák s Drtinou angažmá v kvalitnějším prvoligovém klubu seženou bez problémů, stejně jako na Slovensku nebo v EBEL, když budou chtít ... a pokud neuvidí ani nadstandardní platové podmínky ani sportovní ambice, zřejmě chtít budou. Honza Novák se už asi nikam hnát nebude, ale kdo by mu vyčítal, pokud by sám voják v poli ukončil svou bohatou kariéru?
Může být, že horko těžko polepíme pod heslem "mládí vpřed", ale ve skutečnosti z nutnosti spíš než z přesvědčení, áčko juniory. Že jejich adaptace na dospělý hokej nemusí být automatická, ukazuje např. Aleš Furch - v juniorce solidních 11+19, ale v áčku za 26 startů nula, bodově se neprosadil ve 12 zápasech ani další tahoun juniorky Steiner, jen Šmerha přece jen nějaké body nakonec posbíral. I při úplném vybrakování juniorky víc než dvě lajny do kopy nedáme.
Zkrátka a dobře, já trnu, aby tyhle změny v kádru nebyly začátek konce. Ale na trnutí jsme za poslední roky zvyklí, že?
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
02.05.2018, 12:57
 
 
Abychom to shrnuli. Z první desítky dle bodování odchází 7 hráčů - 1. Šafránek, 3. Doležal, 6. Nedvídek, 7. Jankovský, 8. Kubica, 9. Račuk, 10. Endál. Zůstávají (?) pouze obránce Drtina, a útočníci Krejčík a Šagát. Ještě dalších šest hráčů se v sezóně dostalo nad deset bodů, z nich odchází 3 hráči - Kasík, Kadlec a Holý. Zůstávají Novák, Ondráček a Barák.
Zajímavý je i pohled dle +/- hodnocení. Odchází 5 nejlepších hráčů (Kasík, Jankovský, Nedvídek, Holý, Kubica).
Dle vstřelených gólů nám z první desítky zůstane pouze třetí Krejčík a devátý Drtina.

No, čekají nás vskutku krásné časy!
Díky drazí majitelé!!!
 
 
VodníRys
 
karma 0 Reagovat
02.05.2018, 11:03
 
 
Myslím si, že následuje ohlášení statusu farmy.
 
 
PEM
 
karma +1 Reagovat
PEM
02.05.2018, 10:48
 
 
Hm, nedělám si iluze, že se podaří odcházející hráče nahradit odpovídající kvalitou. Zřejmě nás čeká pád do podprůměru ligy a podobně vzrušující sezona, jakou si loni "užívali" např. v Kadani. Škoda, že se nesestupuje, takhle to totiž zatím vypadá na 56 utkání naprosto o ničem...
 
 
soly
 
karma -12 Reagovat
soly | praha
02.05.2018, 10:31
 
 
lepší shořet než vyhasnout... nejhorší je, že už to člověka ani nepřekvapí a je s tím tak nějak smířenej... Endy je jenom třešnička, ale asi nikdo mu to nemůže mít za zlé...

bohužel, šance tady loňský léto byla, ale opět (jak už je u nás Slavistů běžný) jsme si sami podřízli větev...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
02.05.2018, 09:56
 
 
No, tak je zase o něco jasněji. Co vidíte ve formulaci "Vedle kmenových hráčů, kteří už loni odehráli v sešívaném dresu některé zápasy ve WSM lize, dostanou šanci zabojovat o místo i někteří talentovaní junioři, kteří minulou sezonu hráli nadstandardně juniorskou extraligu."? Já čtu zhruba to, že z dospělých zůstanou jen ti, co se tak tak letos vešli do sestavy, dolepí se to juniory, ať už nadějnými, nebo průměrnými (o nějaké "nadstandardní" kvalitě naší juniorky si asi není třeba dělat iluze, ještě vloni to byl dost děs), ale hlavně levnými, a bude se čekat, zda někdo z ELH pustí na střídavé starty aspoň dva tři hráče. Můžeme děkovat svazu za to, že se z WSM ligy nedá spadnout, ve světle toho se nedávné mudrování o desetičlenné 1. lize s účastí Slavie jeví jako vtip, protože rozdíl mezi námi a dejme tomu Kadaní či Benátkami se stírá.
A k tomu všemu budeme zpovzdálí sledovat Endyho, jak bojuje za postup Motoru, což se přiznám mě mrzí neskutečně. Ale ono se to píše celkem jasně: dal přednost sportovně ambicióznějšímu týmu. Chce něco dokázat a po zklamání v HavlBrodu má na jihu velkou šanci ve fungujícím klubu s kvalitní diváckou kulisou bojovat o úspěch o level vyšší. Držím mu palce, zaslouží si to. V obecné rovině asi platí, že hráč, který má určitou kvalitu a ambice dosahovat úspěchů a ne jen pobírat plat a odklouzat si to, chce hrát v kvalitním, dobře řízeném klubu, který má jasnou vizi a cíl. Pamatuju si ten poprask, když po ostudné sezóně, korunované sestupem, řada hráčů ze Slavie, řízené dojíždějícím Pitterem jednou týdně na naprosto neprofesionální úrovni, dala přednost angažmá jinde. Po několika letech si asi můžeme přiznat, že tehdy chybu neudělali a možná viděli, co my se tehdy snažili nevidět. Přes velkohubé kecy bohužel Pitter nedokázal s klubem doslova nic. Sleduju, jak jeho někdejší obhájci dnes drží bobříka mlčení, ale radost mi to vůbec nedělá. Celkem výmluvná je poznámka Pbiancy: mazat poslední hrstce fanoušků nad pivem a chlebíčky cosi o udržení kádru, a po pár týdnech ho rozprášit... Nevím, jaký měl při tom Pitter pohled, možná byl i upřímný, ale upřímně, nadcházející sezóna se už teď jeví být v podstatě o ničem, dají se očekávat návštěvy okolo tří set lidí a více méně zbytečný boj maximálně o umístění. A to ještě nemáme jistotu, že skutečně v září tým nastoupí.
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
02.05.2018, 08:12
 
 
Reakce na marty73: ..za týhle situace ani příchd novýho ...
Naopak, Benýšek splnil svoji úlohu dokonale. Dostal bolševika do O2. To byl jeho úkol.
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
02.05.2018, 08:11
 
 
Tohle není hodno HC Slavia Praha.

Hoďte tam ručník a držte jenom mládež. Bez Pittera a Benýška.

 
 
Medvedref
 
karma -100 Reagovat
02.05.2018, 07:57
 
 
Posledni at zhasne
 
 
pavlik33
 
karma -24 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
02.05.2018, 01:13
 
 
Neříká se mi to dobře,ale lepší je kadr rozpustit když už odchazí tolik hračů a to jistě není vše Smajlík než se koukat jak hrajem dole je mi z toho smutno Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"