Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
24.09.2018, 18:34
 
 
Reakce na george64: Dnes by měl být v kisně Šorf,snad se...
Zatím nevypadá zle, tak snad. I tu poslední dorážku skoro měl..
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
24.09.2018, 18:00
 
 
Dnes by měl být v kisně Šorf,snad se mu zápas povede a bude nastupovat pravidelně.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 17:41
 
 
Reakce na Dalajlama: Protože i když se nesestupuje tak n...
Jak jsem psa, a znovu to opakovat nebudu. Po sportovní stránce OK. Remcá se především kvůli jeho rozhovoru, který nevedl zrovna šťastným způsobem. Ač si tedy myslím, že svým způsobem se ještě držel při zemi, aby se nedotkl ani jedné strany. Být hráčem, neřeším to tolik, jako fanoušek. Vypustit tohle dejme tomu Kovář, kterého by SKS poslalo do Sparty, tak je zle. A to doufám, že to Přému nikdy nepotká.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
24.09.2018, 17:30
 
 
Reakce na Weetek: To je taky otázka, ten sportovní příno...
Protože i když se nesestupuje tak není dobře pro tým prohrávat v kuse. Protože Sochůrek s Polívkou dostali na Motoru naloženo a to chce změnu, vinnej nevinnej. Protože s Honzíkem se pak se štěstím vyhrálo a mužstvo získalo aspoň nějakou sebedůvěru. A to se zpravidla pro další zápas, navíc těžkej, nemění. A jak chyt tu penaltu a nájezd tak se sebedůvěra dál zvedla, to viděl každej kdo má oči. Ježiš, takhle to s golmanama prostě je, když jste teda nesehnal jasnou jedničku. Vy nemáte gólmany v tom co hrajete? Já chci vidět od začátku chytat Šorfa a mám smůlu. A to není žádnej navrátilec nebo dosídlenec. Smiřte se s tím, že sem prostě nevyužitý, ano i odložený hráči ze Sparty chodit budou. Jeden má na zimáku i vyřazenej dres. Tohle je fakt slušnej oddíl. Porazí se druhý mužstvo a tady se remcá na chlapa, co chyt penaltu a hned pak nájezd.


 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
24.09.2018, 17:01
 
 
Reakce na safa19: Jak jsem psal už předtím, po sportovní...
Jeho výkony je zbytečné znovu otevírat,to už si každý udělal svůj úsudek,ale není to žádný zázrak.Vyvolávat ho po děkovačce jsem samozřejmě myslel,až po dalších zápasech Smajlík .
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
24.09.2018, 16:49
 
 
A bylo to vzadu skutečně S? Cituji: David Honzík má na levé straně masky obrázek Leonidase, krále starověkého řeckého města Sparta. Na zadní straně je obrázek Conora McGregora, irského bojovníka bojových umění. „Jsem jeho velký fanoušek. Na obrázku drží dva mistrovské pásy organizace UFC jako šampion dvou váhových divizí,“ vysvětlil Honzík. ....No a zastříkané nebo přelepené měl obě strany (na pravé logo S)a na nich dokonce i nálepky s hnuslogem Slavia, takže ani ten Leonidas. Je-li skutečně pravdou, že to udělal na základě četby fóra, je třeba se radovat, že fanoušci konečně něčeho konkrétního dosáhli. Jinak, co říkal o postupně a relativně klesající rivalitě (s prodlužujícím se pobytem Slavie v nižší třídě) a působení hráčů je zcela přesné a odpovídá to atmosféře vztahů z doby před Velkým postupem, včetně působení hráčů a i trenérů, však áčko před Fardou dělal Pavel Richter, z hráčů vzpomínám na Míru Součka. V klubu jsem byl od osmi let, na zimáku, dokonce ještě i na starým, třikrátčtyřikrát týdně + zápasy. Neřikám, že jako nějaká hvězda, no ale ta atmosféra v chudým klubu a z toho vyplývající důsledky byly stejný. Jen v jednom byla podstatně lepší. Předseda nedělal předsedu ještě v úplně jiném klubu. Pokud jde o Polívku, dobře si pamatuji, jak ještě loni když se mu nepoved zápas vylezla zase Iniciativa Polívku tu nechceme a psaly se hnusný věci. Já bych zase chtěl aby chytal Šorf, a mám krz to nadávat na Honzíka i na Polívku? Bizár...Koho to žere, jen si ničí zdraví. Jinak Kolařík má prý mít ještě zápas někdy v listopadu, je to pravda?

 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.09.2018, 16:39
 
 
Reakce na safa19: Jak jsem psal už předtím, po sportovní...
To je taky otázka, ten sportovní přínos. Výkony jistě nemá horší než třeba Polívka, ale ani nějak závratně lepší. Čísla jsou sice při malém počtu odehraných zápasů zavádějící, ale mají skoro stejná procenta úspěšnosti. Plus minimální prostor zatím dostal Sochůrek, který po katastrofálním začátku zápasu s nadupaným Motorem, kdy ho střídali po 3 gólech (2 teče a střela pod víko), další šanci zatím nedostal. Jde přitom o slávistického odchovance, mladého gólmana se vztahem ke klubu a určitou perspektivou. V červnovém rozhovoru pro tento web sympaticky konstatuje, že "se vrací do svého rodného týmu" a "je rád, že je doma", mimochodem on to byl, kdo zorganizoval fotbalový přáteláček s Jevany, kde kope. Ke svému příchodu do Slavie dodává, že jeho návrat z organizace Plzně se začal péct hned po konci minulé sezóny, kdy ho kontaktoval Málek. Z toho bych usuzoval, že o něj klub stál. Tak pokud se bavíme o sázce na mládí a pro letošní sezónu neexistují prakticky žádné ambice ani sportovní cíle, proč hned zkraje namísto podržení, zvednutí sebevědomí a šance chytat sedí pod dekou a dělá dvojku holešovickému gólmanovi, o jehož služby se v klíčových pasážích ligy nebudeme možná moct opírat?
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 15:47
 
 
Reakce na george64: Má to úplně na háku a je mu šumák co...
Jak jsem psal už předtím, po sportovní stránce je jistě pro Slavii přínosem. O tom se asi nedá moc pochybovat. S Kladnem nás podržel a i díky němu máme důležité 3 body. Navíc to bylo ještě před rozhovorem a do té doby byla překážkou jen helma, kterou měl už na zápase s Kladnem částěčně přelepenou. Když totiž nastupovali, tak jsem si na zadní části helmy všiml toho eska. Nikdo nemohl čekat že druhý den vyblije tohle do sportu.
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
24.09.2018, 15:24
 
 
Reakce na Dalajlama: Troufám si tvrdit, že včera byl zák...
tak s tím nemohu souhlasit, základ úspěchu byl ten, že jsme lépe bruslili než oni, tedy krom konce, kdy jsem odpadli fyzicky, nechytil nic na víc, a třetí gól byla jeho chyba
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.09.2018, 13:15
 
 
Na start dalšího sešívaného odchovance v NHL si zase budeme muset počkat. Dominik Mašín sice vstřelil v sobotu gól v přípravě Tampy proti Nashville, ale o den později se i jeho týkalo zúžení předsezónního kempu a vrací se do Syracuse. Info z hokej.cz:
"Obránce Dominik Mašín byl poslán z prvního týmu Tampy Bay do nižší AHL, kde bude znovu hájit barvy Syracuse Crunch. Dvaadvacetiletý zadák sehrál v přípravném kempu za Lightning tři utkání a vstřelil v nich jednu branku. Na premiéru v NHL stále čeká, na kontě má zatím jen 174 startů na farmě."
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
24.09.2018, 11:54
 
 
Reakce na safa19: Jojo už loni jsme to řešili a letos zn...
Má to úplně na háku a je mu šumák co si myslí fanoušci Slavie!Věřím tomu,kdyby se tady na DF nevedla debata o jeho helmě,kde má sparťanské znaky,tak nic nepřelepil,ale i tak je to k ničemu.Proč ho ještě po děkovačce speciálně vyvoláváte Smajlík .
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 11:31
 
 
Reakce na weetek: Přečetl jsem si ten rozhovor s Honzíke...
Naprosto souhlasím, ze sportovní stránky to beru. Ale už před sezónou bylo řečeno z úst pana Říhy, že chce ve Slavii kluky se slávistickým srdíčkem. Honzík je tak nějak proti proudu a jinak to nebude. A rozhovorem si to u fans trochu víc pos*al...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
24.09.2018, 11:27
 
 
Přečetl jsem si ten rozhovor s Honzíkem, za pro mě podstatné pasáže považuju:
"Já potřebuji hlavně chytat. Že jde o branku Slavie, už nějak nevnímám."
"Samozřejmě pracuji víc s Bingem, protože ve Spartě trávím většinu svého času. Na Slavii jedu akorát na ranní rozbruslení a na zápas. S Máličem si vždycky jenom tak o něčem popovídáme."

Oceňuju upřímnost a otevřenost. Já zase upřímně říkám, že panu Honzíkovi budu držet palce pokaždé, když z rozhodnutí klubu nastoupí v našem dresu, ale jinak ho rozhodně za svého oblíbeného hráče nepovažuju a byl bych raději, kdyby za nás nenastupoval. Jeho angažmá beru tak, že zabírá místo našim třem brankářům, kteří absolvovali celou přípravu, znají se s obránci i celým týmem, pravidelně s nimi trénují a troufám si tvrdit, že velmi vnímají, že jde o branku Slavie, pokud do ní nastoupí. V sobotu zachytal Honzík velmi dobře, ale chybám se nevyhnul ani on, předchozí zápas proti Kadani (!) mu nevyšel velmi, nebudu mít nic proti tomu, když zase začnou nastupovat naši gólmani. Na současném stavu mi vadí jednak neúcta ke klubu, kde dostává šanci, za druhé nekoncepčnost celé té věci. Ta se naplno projeví ve chvíli, kdy se Machovský zraní nebo si bude potřebovat odfrknout, a my budeme mít sice trojici brankářů, ale bez odpovídajícího zápasového vytížení.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 11:05
 
 
Reakce na Weetek: Proto, abyste si mohl infantilně zarýp...
Jojo už loni jsme to řešili a letos znovu s klubem. A přelepení rumunských znaků Leonidasem je jako z bláta do louže.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.09.2018, 11:02
 
 
Reakce na Dalajlama: To bylo pro mě. Abych Honzíka nepře...
Po posledním rozhovoru už moc ne...
Je to neúcta ke klubu a k jeho fanouškům. Pokud je mu nějak nepříjemné nosit náš dres, ať ho sundá a jde o dům dál. Patrik kvůli němu nesmyslně sedí, a to se mu nepovedl jen jeden zápas.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.09.2018, 10:59
 
 
Reakce na Dalajlama: Bohužel ani Makšíšek neměl potenci ...
Proto, abyste si mohl infantilně zarýpat, vzdáváte logickou argumentaci. Kdo kdy proboha tvrdil, že plyšový Max "přitáhne fanoušky úspěchu dvaceti let" ??? Nebo skutečně věříte tomu, že oni chodili na Maxe? Jste břitký jak Honzíkova čerstvě nabroušená brusle, ale logika se v té "vtipnosti" za každou cenu kamsi vytratila a schopnost uvažovat asi taky. Psal jsem, a to kupodivu celou dobu, že ten plyšák může být fajn přidaná atrakce pro malé kluky, což jsem si v sobotu ověřil na tom svém. A díky tomu od soboty už ví líp i to, kdo je a byl Pavel Kolařík. Dokonce po mně dyndal tu kartičku, o kterou se o přestávce soutěžilo, doma ukazoval mamce video z toho ceremoniálu a vysvětloval jí, co je to za pána. To docela jde, nemyslíte?

Mimochodem, když už jsme na ironickou notu, čemu přisuzujete, že si holešovický gólman ty nejdráždivější atributy na masce přelepil? Pošta o víkendu nechodí, takže buď jste nesl svou sepsanou supliku osobně do kabiny, anebo to zvládlo to "anonymní vandrování a brblání na fóru"? Že by? Ostatně Šáfa tuším zmiňoval, že mu nelibost nad maskou byla tlumočena už vloni, takže možná celá ta epištola bylo zbytečné divadélko, což?
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
23.09.2018, 18:49
 
 
Reakce na czech: Kdyby, kdyby, kdyby, kdyby ........ Na ...
To bylo pro mě. Abych Honzíka nepřechválil, no. A aby si Brankář z Holešovic nemyslel, že ho tu mají rádi...
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
23.09.2018, 18:25
 
 
Reakce na czech: Kdyby, kdyby, kdyby, kdyby ........ Na ...
Asi je potřeba lépe číst Smajlík ,pochválil jsem je včera večer a dnes znovu.Je potřeba vidět hru i soupeře a jak ten celý zápas probíhal Smajlík .Dopis jim pošli sám Smajlík .
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
23.09.2018, 18:03
 
 
Reakce na george64: Soupeř včera nehrál v plné síle,což ...
Kdyby, kdyby, kdyby, kdyby ........ Na závěr trošku uznání i pro sešívky. Co takhle poslat děkovnej dopis psíkožroutům, že nám to milostivě nechali?
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
23.09.2018, 15:34
 
 
Soupeř včera nehrál v plné síle,což nebude těžké si ověřit.Za druhé soupeř včera přistoupil k zápasu dost laksně,Slavia byla mnohem bojovnější a nasazení bylo doopravdy extrémní,což bylo také tím,že se hrálo proti Kladnu a bodově na tom nejsme zrovna nejlépe Smajlík .Zápas by se pravděpodobně jinak vyvíjel,kdyby Kladno proměnilo ty šance,trestné střílení hráč Kladna odfláknul a to samé bylo i při další velké šanci,když ze hry jel hráč Kladna sám na golmana Slavie,tady opět to provedl ledabyle.Takže je dobře,že si hoši zvedli sebevědomí nad Kladnem a je potřeba v tom pokračovat,když chtějí pomýšlet na slušné umístění v tabulce Smajlík .Pochválit je potřeba celý tým a ne pouze brankaře z Holešovic,zase tak úžasný nebyl Smajlík .
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže