Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
14.02.2018, 21:22
 
 
Jo,kvůli 68 plno čumilů v sektoru pro Slávisty,no vůbec jim nevadilo,že tam stoji a mluví pořád o nejrychlejším hráči první ligy.Před třetí třetinou jsem,už musel jednoho vymravnit,že stoji ve špatném sektoru a ty svoje žvásty,ať si de přednášet do sektoru Kladna.No a nejvíce to rozsekla ta motyka,která měla na krku šálu Kladna a neustále fotila nejrychlejšího hráče první ligy Smajlík .
Škoda,toho druhého bodu,ale hra z naši strany byla docela dobrá.Kladno zatím není tým,který by měl postoupit do extraligy,to by museli sakra přidat a vše zlepšit Smajlík , Smajlík .
 
 
mstr
 
karma 0 Reagovat
mstr | Praha 4
14.02.2018, 20:32
 
 
Dnes výsledek přesně dle mého předpokladu. Už se začínají rýsovat dvojičky na ČF, aby se nemuselo daleko jezdit. Ale proč ne, párkrát se kvůli dědovi JJ vyprodají zimáky a v září hurá na novou sezónu, doufám, že ve WSM lize.
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
14.02.2018, 18:49
 
 
koukám že Pitter nabízí schůzku na které osobně vysvětlí věci ohledně týmového kádru Smajlík co takhle kdyby vysvětlil věci ohledně majetkového uspořádání Slavie kterou řeší už přes tři roky s Benýškem...
 
 
profanda
 
karma 0 Reagovat
profanda | kalášterec
14.02.2018, 18:44
 
 
Ty jsi mel jet jako poradce na olympiadu... Smajlík
Umiš bruslit...😀🏒
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
14.02.2018, 17:34
 
 
koukám že to nebudou dávat na odkaz ? si dělají srandu, nejenom že tam nemohu jít kuli náhodným náplavám, ale ještě k tomu to nebudou nikde dávat
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
14.02.2018, 15:34
 
 
Slovensko - Rusko : 3 - 2, Smajlík .

Slavia - Kladno,by také mohlo být 3 - 2,aby ty narozeninové oslavy 68 byly trochu méně bujaré Smajlík , Smajlík .
 
 
pavlik33
 
karma -23 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
11.02.2018, 22:43
 
 
Sild na lepčí misto nemáme nejsou hráči
 
 
sild
 
karma -85 Reagovat
11.02.2018, 20:01
 
 
Tak jsem koukal na tabulku a když nad ní bude nápis "extraliga" řeknu si slušný šestý místo. Ale takhle mi to přijde jako docela smutný pohled...
 
 
bulik75
 
karma 0 Reagovat
10.02.2018, 08:47
 
 
Reakce na hokejveteran: Je to trošku objemnější materiál...
mail: bulik75 zavináč post.cz
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
10.02.2018, 08:31
 
 
Zajímalo by mě, co ma p. Mezlík důležitého na práci, když nemůže odpověd na těch pár dotazů.. už deset dní uplné ticho..Né že by to bylo teď to nejdůležitejší..ale stejně Smajlík To je servis
 
 
pavlik33
 
karma -23 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
09.02.2018, 23:11
 
 
Weetek souhlas
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
09.02.2018, 19:53
 
 
Reakce na bulik75: Z kterých týmů složíte ligu Farmářů ...
Je to trošku objemnější materiál a zde bych s tím otravoval, ale pošlete mi e-mail adresu a zítra ten materiál jako nezávaznou variantu máte k dispozici ! Pokud mi sem admin napíše, že to mohu dát k dispozici sem, tak to zařídím .
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
09.02.2018, 15:48
 
 
Reakce na Weetek: Aby nevznikla mýlka: to, že se postoup...
No, Weetek to shrnul zcela přesně... otázka zní, proč proboha Pitter a spol tu Slávii vůbec mají? Proč ji neprodají?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
09.02.2018, 11:27
 
 
Reakce na Vyncek: Díky moc Weetek a hokejveteran za Váš ...
Aby nevznikla mýlka: to, že se postoupit nechce, beru jako postoj bankrotáře coby jediného aspoň zdánlivě fungujícího vlastníka. Hráčům bych tohle rozhodně přišít nechtěl, jakkoliv případný (ale zcela hypotetický, s tímhle kádrem podle mě i v případě velkého chtění klubu veskrze nereálný) postup do elh by pro řadu z nich znamenal hledat si jiné angažmá. Když se podíváme na soupisku, hráči se dají zhruba rozdělit do několika skupin. První jsou veteráni, pro které je extraliga uzavřenou kapitolou: Novka, Koláč, Kasík, Jirka Doležal, Kubica. Druhou jsou ti, kteří by na ni neměli ne z věkových, ale výkonnostních důvodů: Ondráček, Krejčík, Kadlec, Jankovský, Pohl, Polívka, pro ty je WSM liga ideální soutěž, ale v elh by paběrkovali na hraně sestavy těch slabších klubů. To není nic proti nim, většinu těch hráčů mám rád a jsem rád, že za Slavii hrají. Beru to tak, že kdyby na extraligu měli, tak by ji hráli, s výjimkou Martina Ondráčka ostatně se Slavií žádný z nich nějak těsněji spjatý není, jsou to v tom lepším slova smyslu profíci, co zkrátka nastupují teď za Slavii. Pak je tu sešívané mládí, řekněme spíš dravé než nadějné, kluci jako Šmerha, Heldák nebo Tejral (což je děsnej smolíček na zdravotní trable, připomíná mi trochu Míšu Borovanského) se zatím jako aspiranti na extraligu moc nejeví. Hráči, kteří by po případném (opakuju, naprosto nereálném a hypotetickém) postupu přes baráž podle mě, a věru že se můžu plést, mohli extraligu hrát, jsou Jindra Barák a Jirka Drtina a vepředu Račuk, Šagát a Šafránek. No a pochopitelně Frodo, ten má našlápnuto skvěle a podle mě už příští rok někde začne jako dvojka, zřejmě u sekačkářů. Je naším velkým štěstím, a myslím, že i pro něj je to letos ještě lepší, než někde sedět pod dekou v kulichu na extraligové střídačce, že se vychytává u nás, ale Slavia a WSM liga mu brzy budou už malé.
Takhle je tedy náš kádr poskládaný. Je evidentní, že ten, kdo ho takto složil, nemá na postup ambice, chuť nebo peníze, zřejmě nic z toho. A proto také podle mě do bojů o baráž reálně nepromluvíme. Hráči nebudou muset ani nic vypouštět, zkrátka jsou ve WSM lize kluby, které mají jasný cíl, koncepci, tomu odpovídající finanční zázemí a kádr; ty o extraligu zabojují a možná jim to vyjde. My to nejsme, šanci na rychlý návrat jsme propásli a teď se nějaké druhé ani neblížíme. Kádr je každou prvoligovou sezónu o kousek slabší a nedějí se vůbec žádné kroky, které by nasvědčovaly změně, např. přivedení silného generálního sponzora, výrazné posílení sestavy (porovnejme naši jedinou posilu Hozáka se zbrojením horní trojky na play off) nebo dokonce i jen veřejné deklarování návratu mezi elitu jako cíle. Pitter s Benýškem, kteří v době Růžičkovy kauzy mocně aktivovali v médiích, jsou dlouhodobě naprosto neviditelní, systém částečně uzavřené WSM ligy nám umožní, pokud nějak fatálně finančně nezkolabujeme, tenhle udržovací režim ještě několik sezon, s už dnes zřetelným postupným ústupem z velké čtyřky do lepšího průměru. I proto si přeju do play off Kladno. Jednak to budou zápasy s nábojem a ať se kdo chce jak chce prsí, fanouškovskou kulisu budou mít díky faktoru Jágr nadstandardní. Navíc to z pohledu klubu nebude ekonomicky provar jako s týmy typu Havířova nebo Přerova, které pražského diváka prostě nezajímají, ale třeba i určitý zisk, takže bychom se nemuseli dočkat před létem toho, že část kádru se bude s klubem natahovat o doplatek výplat a nebude na prádelnu a rolbaře.
 
 
bulik75
 
karma 0 Reagovat
09.02.2018, 10:04
 
 
Reakce na hokejveteran: Já si naopak myslím, že to chápu...
Z kterých týmů složíte ligu Farmářů a WSM ? Jaký by byl rozdíl mezi ligou juniorů a Farmářů ? Kolik týmů z 2.ligy může hrát WSM ligu ? Peníze chybějí všude ...
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
09.02.2018, 09:46
 
 
Já jsem pro Kladno,je naprosto jasné,že lidi budou chodit na 68,ale Kladno je za rohem a fanoušci Slavie pojedou i do Kladna.Je,ale otázka,když budeme hrát s Kladnem,jak budou dostupné vstupenky.Pokud k tomu v Kladně budou mít stejný přístup,jako v ČB,tak to bude problém,protože tam moc neřeší,jestli hosté přijedou,nebo nepřijedou.
Prostějov i Přerov hodně fanoušků odradí,protože to je okolo 300 km a bude se hrát i v pracovní dny.
 
 
vyncek
 
karma 0 Reagovat
09.02.2018, 00:15
 
 
Navrhnu takovou malou tipovačku na našeho soupeře ve čtvrtfinále (Kladno, Prostějov, Přerov) a začátek serie doma/venku.
Navzdory předchozímu příspěvku můj tip je: Prostějov a začínat budeme doma
 
 
vyncek
 
karma 0 Reagovat
09.02.2018, 00:12
 
 
Velmi zajímavé bude z pohledu posledních kol jak se vyvine situace na 3 až 6. místě. Podle toho vzejde náš soupeř pro čtvrtfinále. Za sebe můžu říct, že já si přeju Kladno a je to kvůli tomu, abysme si mohli užít ještě na pár zápasů plný Eden, ať už ti lidé přijdou z jakéhokoliv důvodu. Věřím že Vám co se starají o atmosféru a fandění v Edenu zápas co zápas, tak tihle rádoby fanoušci, vadí a nedivím se Vám. (sám sebe bych označil taky za svátečního návštěvníka, i když těch 10 zápasů minimálně za sezonu stihnu)
Jsem vlastně docela zvědavý kdo vlastně ve středu "na džegra" přijde, jestli to jsou aspoň třeba slávisti kteří chodili dříve na extraligu nebo jestli to jsou prostě jen "jágromilové". Abych to shrnul tak, bych si prostě přál serii o kterou bude zájem o které se bude psát a bude možná i sledovanější než leckteré serie Extraligy, než serii s Přerovem na kterou přijde možná 2 tisíce i když to budou ti věrní a praví slávisté.
 
 
Vyncek
 
karma 0 Reagovat
08.02.2018, 23:54
 
 
Díky moc Weetek a hokejveteran za Váš pohled na Endyho i když věty o tom, že se postoupit nechce a že hráči do toho nebudou dávat maximum, aby v případě postupu nemuseli hledat práci jinde, mně velice rmoutí. Já jsem totiž taky velmi soutěživý a věřím (možná jsem naivní), že hráči se v play-off budou rvát o postup a minimálně do baráže by to s trochou štěstí vyjít mohlo. Co my přijde zvláštní, od zhruba poloviny listopadu jsme najeli na podivný systém sérií výsledků (5WIN, 3LOSS, 5W, 3L,7W a teď zatím 2L), to se tak často nevidí. Kdyby teď ta serie ještě pokračovala a na playoff bysme si vybrali tu serii vítěznou, asi bysme se nezlobili.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
08.02.2018, 14:19
 
 
Reakce na hokejveteran: Já si naopak myslím, že to chápu...
Myslím, že jsi dokonale trefil hřebíček na hlavičku. Brodští chtějí postup, 1. ligu ostatně řadu let hráli. Těší se na lokální derby s Třebíčí. My postup ve skutečnosti nechceme, akorát bankrotář neměl koule nám to přiznat. Chceme low-cost Slavii, která bude nějak přežívat v zespodu uzavřené WSM lize, částečně díky tomu, že nám část hráčů pustí zhora, ať už to budou šikulové jako Schleiss nebo kopyta jako Vracovský.
U Lukáše je třeba vzít v úvahu, že to není nějaký do Brodu odložený slávista, ale naopak odchovanec Brodu, kde hrál až po dorost, u kterého je letos i asistentem trenéra. On je vlastně malý zázrak, že je vůbec ochotný pendlovat i k nám, a když jsme mu před sezónou nenabídli jeho kvalitám odpovídající smlouvu, asi je logické, že se v určitém momentě na to vykašle a bude makat hlavně na postupu Brodu. Jen mi to přijde z pohledu slávistického fandy škoda.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže