Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
30.04.2018, 10:37
 
 
Reakce na KISS: Souhlasím, že přímý postup prvního a ses...
Naprostý souhlas. Je li někde šance na dlouhodobé zvýšení kvality českého hokeje, tak je to snížení počtu týmů. 12 v ELH, 12 v 1. lize (ještě lepší by bylo 2 x 10). K tomu zákaz střídavých startů u hráčů nad 23 let. Pokud chtějí mit kluby farmy, tak ve 2. lize. Bohužel, na tohle svazáci nemají odvahu, takže naprosto nelogicky počet týmů v 1. lize naopak zvyšují a na aktivech raději plácají o vulgarismech fanoušků.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
30.04.2018, 09:38
 
 
Reakce na Weetek: Nechci váš upřímný zájem o zlepšení kv...
Zdravím a nechci polemizovat, je to jen můj a několika dalších hokejfandů názor; je mi jasné, že o všem dění rozhodují kluby resp. ti co do toho dávají penízky v duchu kdo platí ať má slovo a ne svaz LH. Ale jde o legalizaci některých působení. Myslím, že např. kluby jako BNJ, KADAŇ bez aktivit LI a CV nemohou existovat; a váše zmíněná Třebíč ( s mnoha hostovačkami Komety ) ve WSM jakou hraje roli ? Sestoupit nemůže ( WSM je uzavřená soutěž - do dnes jsem nepochopil proč ? ) a postoupit . . . . . chce ? Tak proč by nemohla být legální farmou KOMETY. Proč by Klatovy nemohly být legální farmou Plzně, atd. atd. Už i někteří hokejoví experti se nechali slyšet, že bez zúžení extraligy se budou nadále pohybovat v klubech ELH hokejisté , kteří tam kvalitativně nepatří a nemají perspektivu ( nemyslím tím mládežníky ) a o juniorské soutěži vůbec mám pochybnosti. Ale vše je o penězích a o dotacích . . .. . . jako ve všech oblastech našeho českého bytí ! Kde se přerozdělují penízky , tam je hej !
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
29.04.2018, 22:42
 
 
Nechci váš upřímný zájem o zlepšení kvality české nejvyšší soutěže zlehčovat, je to hokejové téma jako řemen, ale při srovnání s tím, co nás slávisty už nějakou dobu pálí, se člověk určitému pousmání prostě nemůže ubránit...pardon, nemyslím to zle. Navíc je trochu záhada, že 14 účastníků měla ELH od sezóny 95/96, a přesto následovalo zlaté období českého hokeje. Nota bene takový Jindřichův Hradec, naprosto sportovně i ekonomicky nestabilní, strašil v nejvyšší soutěži, byť epizodně, už v éře dvanácti týmů. Neříkám, že by zúžení nepomohlo, ale nedokážu si představit mechanismus, jakým by se k němu došlo. Žádný, opakuju ŽÁDNÝ tým nevzdá svou účast v nejvyšší soutěži ve jménu zlepšení kvality českého hokeje. Podobně nereálný je vznik farmářské ligy "bez nároku na postup a sestup" - do toho prostě žádný tým dobrovolně nevstoupí. A to už nemluvím o elitní desetičlenné 1. lize - jednak není vůbec jasné, podle jakých jiných než pocitových kritérií tam zařadit Slavii, ale už ne třeba Horáckou Slavii, a zrovna pro nás by zákaz střídavých startů z extraligy mohl představovat zapeklitý problém.
Je bezva mít upřímnou touhu něco zlepšit, ale to samo o sobě nestačí, důležité je asi i vnímat realitu. Pitter by ostatně mohl vyprávět, co ten už kolikrát upřímně chtěl... a jsme tam, kde jsme.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
29.04.2018, 21:02
 
 
Reakce na KISS: Souhlasím, že přímý postup prvního a ses...
Plně souhlasím ! ! ! Ano, snížení počtu účastníků ELH, už jsem to zde s někým diskutoval, ale ten to moc nechápal, to je jedna z cest ke zkvalitnění. 12-tičlená Extraliga, 12-tičlená farmářská liga bez nároku na postup a sestup ( viz týmy jako třeba Kadaň, Frýdek, Benátky, Litoměřice, Třebíč atd. ) a 12-tičlenná juniorská liga; a zatím silná 10-tičlená ( z dnešního pohledu ) WSM liga. Vždyť soutěž např. LITVÍNOV, JIHLAVA, KLADNO, K.VARY, C.BUDĚJICE, SLAVIA, ÚSTÍ, PROSTĚJOV, PŘEROV, VSETÍN bez střídavých startů z extraligy ( ty by se řešily ve vztahu k farmářům ) - no to by bylo ! !
No ale k tomu chybí ochota svazáků něco změnit , zlepšit, zkvalitnit. Ve Švédsku to obdobně nějak před několika lety udělali ( reorganizaci v soutěžích ) a jak jim to pomohlo ke zkvalitnění hokeje ! ! !
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
29.04.2018, 19:58
 
 
Souhlasím, že přímý postup prvního a sestup předposledního plus série předposledního s druhým by byla mnohem spravedlivějším. Ale jako daleko zásadnější problém vnímám extraligu se čtrnácti týmy. Za komančů jsme ve společném státě a všemi hvězdami doma měli nejvyšší soutěž se dvanácti účastníky. Současné množství považuju za naprosto smrtící ředění kvality.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
25.04.2018, 15:59
 
 
odkaz
Růža umí být trenérem v klubu i u reprezentace Smajlík .
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
24.04.2018, 20:38
 
 
řek bych že nám může být systém postupu úplně jednou, buďme rádi že vůbec žijeme
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
24.04.2018, 14:57
 
 
Mira Tretina (mimochodem taky vzpomina na jednu z poslednich svetlych kapitol slavistickeho hokeje):
odkaz
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
24.04.2018, 14:54
 
 
Reakce na hokejveteran: Opět se ukazuje jaká je baráž kr...
Co je to oproti ´barazi´ o postup do prvni ligy. To je teprve ubohost. Odehrajete nejakych vesmes viteznych 40 zapasu v zakladni casti, vyhrajete tri serie na tri vitezne zapasy a pak rozhodne skore z dvojzapasu s odevzdanym souperem? Psal jsem to tu loni: kvuli takovymhle ´podivnym´ postupovym systemum (o uzavreni prvni ligy nemluve) je cesky hokej dlouhodobe na ustupu a kazdy soudny fanousek ma zas o duvod vic proc ceske souteze nesledovat
 
 
red_dwarf19
 
karma -20 Reagovat
red_dwarf19 | Teď snad už jen věřit na zázraky...
24.04.2018, 12:30
 
 
odkaz
Hmmm, tak co? Nenašel bych se takhle třeba pořádný sponzor, nebo rovnou nový vlastník?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.04.2018, 15:29
 
 
Souhlasím, formát baráže je nešťastný a nahrává podobným šarádám. Tak nebo tak, nezbývá než s trochou hořkosti Varům pogratulovat k expresnímu návratu mezi elitu. Ať už proroci prorokovali cokoliv, Energie dokázala to, co je v případě prů*eru v podobě sestupu jediná obhajitelná varianta: co nejrychlejší návrat. Každá další sezóna v 1.lize šance snižuje. Holoubek a spol. dokázali realizovat to, o čem Pitter jen žvanil. Prý do roka a do dne, pak dva kroky vzad a deset vpřed a dneska už si vlastně ani žádné cíle nedáváme, zatímco klub se tiše sune do šedé zóny. Počítají se bohužel činy, ne kecy a upřímné pohledy.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
22.04.2018, 21:32
 
 
Reakce na george64: https://isport.blesk.cz/clanek/muj-i...
Opět se ukazuje jaká je baráž krávovina. jak jednoduché a spravedlivé - poslední z ELH dolů, místo něj vítěz WSM a předposlední z ELH si to rozdá s druhým z WSM v play off na 4 vítězné a troubili. Ale svazáci jsou nepoučitelní ! ! !
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
21.04.2018, 17:20
 
 
odkaz
Bylo to dohodnuté,divadlo se vším všudy Smajlík .
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
20.04.2018, 18:40
 
 
Reakce na Weetek: Včera sympatická slávistická gólová vi...
odkaz
Hertlíka a spol,teď čeká Las Vegas a to bude hodně těžký soupeř,play-off je ale jiná soutěž,snad se bude Hrtlíkovi dařit i nadále Smajlík .
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
20.04.2018, 08:09
 
 
Včera sympatická slávistická gólová vizitka dua Jaškin-Nestrašil v repre a Hertlík nám taky dělá na dálku radost Smajlík
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
15.04.2018, 20:20
 
 
Tak Poruba ve WSM!!! Né že bych to Endymu nepřál (dnes 2 goly).. ale je alespon šance, že za nás na pár zápasů naskočí Smajlík
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
15.04.2018, 08:26
 
 
Tomáš Hertl Smajlík .
odkaz
 
 
pavlik33
 
karma -24 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
12.04.2018, 22:41
 
 
tak to je Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
12.04.2018, 10:44
 
 
A diví se,že do Edenu chodí málo lidí!
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
12.04.2018, 10:16
 
 
Reakce na sild: Pan Pitter o Slávce : https://hokej.idne...
Smutné čtení. V otázce vlastnictví klubu a chování vlastníků, především toho většinového, což je pro směřování klubu bohužel klíčová otázka, nenastal absolutně žádný posun oproti rozhovoru s Pitterem v říjnu 2016, na který je v článku ostatně proklik. Čili to máme nějaký rok a půl stagnace, během které Pitter, který s Benýškem tvořil v době kauzy VR náramně sehrané a především směrem k médiím až komicky řečné duo ("v Edenu žádný trezor nemáme" a podobné perly), s ním najednou není schopen hnout. Takže zřejmě už ani ty krokové variace, které nám mazal kolem hub před časem, nejsou aktuální a celkem otevřeně se přiznává, že dlouhodobý cíl vlastně není stanoven.
To, že mlží ohledně prodlužování smluv s hráči, rovněž nevěstí nic dobrého, ale není to překvapení. Osobně tipuju, že kádr bude zase o něco slabší než letos, ale kdy se jeho podobu skutečně dovíme, to je ve hvězdách. Tak jen dál, s upřímným pohledem, vstříc dalšímu zahnívání. Bohužel.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"