Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.02.2018, 13:28
 
 
Doplňuji - WSM liga soutěž o 10ti týmech; a včerejší zápas 2.ligy Havl.Brod proti Žďáru n.S. foukal jako hlavní arbitr Tomáš Micka !!
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.02.2018, 12:29
 
 
Reakce na Weetek: Musím přiznat, že to absolutně nechápu...
Já si naopak myslím, že to chápu. V případě Honzy Schleisse šlo o to, že neměl jisté místo v hrajícím kádru Škodovky a než sedět na bidle tak se rozumně dohodli s Razýmem a Stračenou a tak hrál soustavně v HCS a odskočil si, když bylo potřeba do Plzně. Zigo je jiná situace - MHK jde tvrdě za titulem, proto potřebuje mít pořád ve hře celý kádr, Zigo je na hraně, tak 13tý až 14tý forvard a po zranění je dobré se rozehrát, tak v rámci dohody tedy v HCS. Pro Slavii to ale není perspektiva, protože baráž hrát nemůže ( 15 zápasů v základu je minimum ); a teď si řekněme - máme jako HCS nějaké ambice na postup do vyšších pater ? . . . . zdaleka neee ; takže borci mají zájem odehrát co nejvíce a co nejdéle do jara, aby byla v platnosti smlouva a byl výdělek. A postup ? i když je to fiktivní tak by většina musela hledat nové angažmá, tento kádr nemůže výše pomýšlet, tak o co jde . . . . ale co já nechápu, proč došlo k uzavření ( dolů ) WSM ligy . Rozšiřovat rok po roce WSM ligu o další účastníky považuji za zhovadilost; hrát bez soutěžního nasazení, bez perspektivy, to je jako když jsem se chodil 2x týdně vyprdět do Letňan; a tím se dostávám k Endymu, ten je soutěživý typ, v HB chtějí postup, to je cíl vize a dosáhnout toho v jejich partě - to on chce.
Přiznám, že jsem se chtěl podívat jak to šlape 1.lajně Endy-Míra Tř- a Přidal ( nedoceněný forvard v Jihlavě ), ale do Letňan nedorazí, hrají druhou sk. Takže WSM liga je soutěž o ničem, jen že si tam ti kluci zahrají, někdo ze setrvačnosti, někdo s perspektivou, že se podívá za větší peníz do klubu ELH. Toť můj názor.
Dokud nedojde k reorganizaci soutěží do tří bloků ( ELH, Farma, WSM ) a snížení počtu na vždy 12 klubů, tak to nebude lepší ! Ale o to u vesla ( dr.Král + parta ) nebude zájem.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
08.02.2018, 10:26
 
 
Reakce na Vyncek: Chápete někdo tu situaci ohledně Endál...
Musím přiznat, že to absolutně nechápu. Endy vloni po vyřízení střídavých startů v našem dresu doslova zářil, diváky muselo bavit jeho hru sledovat. Skoro najisto jsem počítal s tím, že v nové sezóně bude u nás a do Brodu si třeba formou střídavých startů sem tam odskočí. A ono je to bohužel zase přesně naopak. Paradoxní situace: když nám někoho půjčí klub zezhora, kdykoliv si ho podle potřeby bez ohledu na nás stáhne (např. Schleiss, letos Zigo), a když klub zezdola, tak to samé. Na druhou stranu, Lukáše snad i chápu. S Brodem se už vloni rval o postup a letos mají šanci zase, zatímco my hrajeme v podstatě údržbu, jedinou skutečnou prioritou se zdá být to, abychom nehráli play off zbytečně dlouho a ušetřilo se na nákladech a co se týká nějakých sportovních cílů, tak pohádkám o dvou krocích vzad a potom hurá vpřed už nevěří snad ani ten plácal, co to kdysi naplácal.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.02.2018, 09:54
 
 
Jó, jó . . . prostě chybí sebereflexe ! Kája už taky nebude zpívat jako před 30-ti lety, Jaromír taky nebude hrát jako před 20 ti lety . . . a v politice - raději nemluvím, tam se navíc i lže a jak; okolí jim to neřekne protože by to byla urážka ; vše jsou to marketingové tahy ; o to více si cením jakým způsobem odešla ze scény paní Marta Kubišová ! ! !
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
08.02.2018, 09:13
 
 
Diskuse : odkaz
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
07.02.2018, 21:50
 
 
Doufám,že jeho řeč bude stejná Smajlík .
odkaz
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
07.02.2018, 21:15
 
 
Myslím že o čtyři týmy.
 
 
Vyncek
 
karma 0 Reagovat
07.02.2018, 20:34
 
 
Takže bude každý rok o jeden tým víc nebo na kolik týmů se má WSM navýšit?
 
 
Pádlo
 
karma 0 Reagovat
07.02.2018, 17:50
 
 
Reakce na Vyncek: Chápete někdo tu situaci ohledně Endál...
Z WSM ligy se nedá pouze sestoupit. Postoupit do ní lze. A o to Havl. Brod právě usiluje.
 
 
Vyncek
 
karma 0 Reagovat
07.02.2018, 16:50
 
 
Chápete někdo tu situaci ohledně Endála, proč nehraje normálně za nás? Vždyť kdyby to bylo tak že my bysme Endála zapůjčili někomu do Extraligy a on by tam sbíral víc jak bod na zapas, pochybuju že by ten tým ho nezískal nastálo. Co je tady za problém, Lukáš sám nechce/ nemáme na něj prachy? Co to může být za "misi" v Havlbrodu, když je WSM uzavřená a tudíž ani nemůže postoupit. Myslím že nejen já ale spoustu fandům se rozzáří oči když vidí jeho jméno v sestavě na zápas.
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
07.02.2018, 10:18
 
 
a hlavně shoda podmětu s přísudkem
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
07.02.2018, 10:17
 
 
..... tréninkový .... přídavné jméno tvrdé!
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
07.02.2018, 10:00
 
 
Reakce na FPS: vždyť tam nejsou ani tribuny, je to jen t...
Co se týče technologií.
Jasně,že Slavia by musela mít tribuny,což by už nebylo samozřejmě za 170 milionů.
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
07.02.2018, 09:12
 
 
Reakce na george64: Nejmodernější zimák v ČR : https://w...
vždyť tam nejsou ani tribuny, je to jen tréninkoví zimák
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
06.02.2018, 20:53
 
 
Nejmodernější zimák v ČR : odkaz
Jo kdyby tam byl nápis HC Slavia Praha Smajlík ,no nic,tak zítra na Ústí do Edenu Smajlík .
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
06.02.2018, 15:34
 
 
Reakce na Standikk: kartičku Kreuzmanna mám taky, dokonc...
První ročníky kartiček APS neměly valnou kvalitu. Ročník 94-95 občas trpěl špatným ořezem, kdy kartičce chyběl okraj a na reversu kus fotky hráče. Přesto už ten nabídl několik rarit, např. kartičku Jardy Jágra, stylově (a nejspíš náhodou) s pořadovým číslem 68. Tu jsem nikdy nezískal. Zato brankáři vyšli za Slavii hned tři, vedle Alťáka s Tóthem i Vladimír Hudáček, který v sešívaném odchytal pár zápasů a většina lidí si na jeho slávistickou epizodu ani nepamatuje. A na konci seznamu ve skupince několika dodatků (oficiální dotisk tehdy nebyl) i Tomáš Placatka, bohužel už po přestupu do Kladna, který se podílel na postupu Slavie do extraligy a pak dlouhé roky válel v Dánsku, mám odkudsi i jeho kartičku v dresu Odense. Při autogramiádě postupového kádru před pár lety v OuTůčku na to s hrdostí vzpomínal. O rok později byly kartičky už hezčí a kvalitnější, za Slavii opět tři gólmani, vedle dua Altrichter-Tóth na konci série slávistů ještě mladý Láďa Kudrna. Dotisk zase nebyl, ale mezi kartičky legend a hráčů ze Zápasu hvězd se nějakou záhadou vměstnal pod číslem 399 a s trochu sytějšími barvami Honza Benda, který přišel do Slavie v průběhu sezóny. Když na mě tehdy ta kartička vykoukla z normálně koupeného balíčku, nevěřil jsem vlastním očím a dodnes si jí hodně cením. Honza Benda se pak po neskutečných patnácti letech ještě jednou do Slavie vrátil v sezóně 10-11 na jedenáct zápasů. A pozor, dnes ve věku "jágrovských" 45 let stále hraje 3. neměckou ligu za Indiány z Memmingenu, se kterým postoupil vloni ze čtvrté. Neskutečnej držák !!!
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Amor mi
05.02.2018, 17:18
 
 
Reakce na Weetek: Ono to nikdy nebylo až tak o připraven...
podívej se na odkaz nějaké tam jsou...
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
05.02.2018, 15:44
 
 
Reakce na weetek: ... a pamatuju si to proto, že jsem te...
kartičku Kreuzmanna mám taky, dokonce asi třikrát, ten byl snad v každým balíčku :-D Jestli je to ta samá, tak plně souhlasím, že je naprosto nezajímavá (v bílým dresu v pohybu směrem k foťáku, nic jinýho tam vidět není. Na netu jsem jí ale nenašel narozdíl od kartičky ze sezony předtím) Mám je někde doma, dokonce snad možná i podepsaný, jako harant jsem si v Kralupech nechával podepsat všechny možný hokejisty, kteří vesměs v extralize odehráli pár zápasů a pak je převeleli do 1. ligy, tudíž vesměs hráči co to daleko nedotáhli. Pamatuju si, že jsem si nechával podepisovat nějakýho hráče co hrál tuším za Přerov nebo Prostějov a měl kartičku z Třince a ani to nevěděl, že je na kartičce, tak mu to udělalo trochu radost. Vybavuje se mi i jméno Libor Zátopek
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
05.02.2018, 10:32
 
 
Reakce na SUNDANCE: Ahoj, už jsi připraven jít se mnou n...
Ono to nikdy nebylo až tak o připravenosti, jako spíš o chuti. Zatím v tom směru změnu nepozoruju, ale dám vědět, kdyby něco. Únor je náročnej: jarní prázdniny děcek, olympiáda, k tomu mě zaměstnává shánění kartičky Davida Honzíka v dresu Victoriaville Tigers... Smajlík
 
 
Stapler
 
karma +2 Reagovat
Stapler | Praha 3
05.02.2018, 10:12
 
 
přeji všem a hokejovým slávistům zvláště pěkné pondělí a hezký týden
já mám dovolenou Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže