Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
22.09.2018, 16:06
 
 
Reakce na guman66: Dá se dnešní zápas někde sledovat na ...
hokejka.cz - pro přihlášené
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
22.09.2018, 15:26
 
 
Dá se dnešní zápas někde sledovat na netu?
Prosím písněte odkaz
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
22.09.2018, 11:03
 
 
Jaromír Jágr ještě na soupisce Rytířů bude chybět.
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.09.2018, 10:25
 
 
Reakce na Dalajlama: Chacha, a kde je máte, ty fanoušky ...
Zvlastni, jaky mate prehled, kam to VSICHNI chodi. Ja treba vim ze sveho okoli o rade hokejovych slavistu, ktere proste znechutila ta situace tak, ze nechodi nikam. Muzu psat jen za sebe, ja chodil vzdycky na fotbal i hokej, coz se nezmenilo. A na fotbale bylo vzdycky hodne lidi i v tech nejhorsich letech za Franze a Miry Aktovky.
Poprosil bych, abyste me nijak nespojoval s Rikim, vase ostatni male sprostarnicky a diskusni fauly jsou mi jedno, to nechavam vasi povaze, ale "jedno hnojiste" si prosim nechte od cesty. Navztekal jsem se s tim individuem moc na to, aby mi to nevadilo. Dopisem vam to psat nebudu, snad pochopite i tak.
Dnes se tesim na Kolace (a mozna prijde i Dzegr :-), tak snad tam nebude Honzik strasit zase v rudem, kdyz o vikendu posta nechodi :-)
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
21.09.2018, 21:59
 
 
obecně - nezapomeňte, že David H. byl od 15 let v KV z toho 3 sezóny za louží ( krátké epizody v Jihlavě a Sokolově nepočítám. Od loňska je v Praze a je mu asi jedno kde jestli v Holešárně nebo v Edenu a chce chytat. Holešováci ho platí no a to je vše. Navíc golmani jsou jiná sorta hokejových lidí; věřím tomu, že ani neví jaká je řevnivost mezi SLA a BILLA. To neříkám na jeho obhajobu, ale ze zkušeností vím, že to tak někdy je; na druhou stranu nevěřím, že vymění helmu-masku. Pokud je na ni zvyklý, jako že je, tak "přes to vlak nejede" - jedině, že by si na ni natahoval povlak jako to bývalo obvyklé při závodech na ploché dráze. Stačí . . . . jsem totiž už velký pamětník.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
21.09.2018, 19:29
 
 
Reakce na safa19: Nevšiml jsem si, v jeho případě se sou...
I ten dres a kup jehlu a niť v barvách Sparty,aby pan Dalajlama neměl finanční výdaje Smajlík , Smajlík .
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.09.2018, 19:07
 
 
Reakce na Dalajlama: A měl už Honzík v Kakani aspoň jmen...
Nevšiml jsem si, v jeho případě se soustředím se zamračeným pohledem na helmu.
Víte co... my vám tu helmu přivezeme! Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 18:39
 
 
Reakce na safa19: Pardon, mám toho nějak moc. První věta...
A měl už Honzík v Kakani aspoň jmenovku na triku? Na Prostějov myslím ne.... Já mu je tam našiju, ať jen hodí příště dres po zápase přes plexi. Budu se modlit, aby mu někdo tuto Ionescovskou debatu předložil k nahlédnutí a nějak si to zařídil. Vidět tuhle debatu starej Véna Havlů, všecky ty svý hry spálí a pukne závistí. No nic, budu se modlit, aby to Honzíkovi někdo ukázal a snad s tim něco udělá. Tohle je Česko, země příběhů. Dvojnásobný mistr ligy není schopen sehnat jednu pitomou bílou helmu. Radši tu nechá hráče, kterýho si přitom sám nasmlouval, ostrakizovat.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.09.2018, 17:50
 
 
Reakce na PJH: ta první věta je pro mně??...
Pardon, mám toho nějak moc. První věta se měla týkat helmy Davida Honzíka. A to, že by měli dostat přednost odchovanci, jsme s nimi zatím neřešili. Patrika bych nechal, přeci jen tu je už delší dobu a ke klubu má nějaký vztah a podle jeho slov se mu tu líbí. Honzík asi taky je spokojený, jen ty barvy...
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
21.09.2018, 17:45
 
 
Reakce na safa19: Tak oni to vědí že stím máme problém, ...
ta první věta je pro mně??
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
21.09.2018, 17:42
 
 
Reakce na Dalajlama: No tak ho to nenapadlo, vás vždy vš...
Tak to je hodně slabá obhajoba pro golmana z Holešovic Smajlík ,protože hokejista,který hraje za Spartu a současně za Slavii moc dobře ví o jaké kluby se jedná a hokejista se zajímá o hokej celkově,když ho hraje od malička Smajlík .To znamená napříč celou Evropou a hlavně v Americe a Kanadě Smajlík .
No a co se týče financí brankaře z Holešovic,tak na tom nebude určitě tak zle,aby si nemohl koupit novou helmu,takže nepovažuji za důležité,aby dostal finance od fanoušků Slavie,když tady pouze vypomáhá Smajlík .
Ano doktor Cvach je z Jižní Moravy a je fanouškem Komety a určité období tady diskutoval.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.09.2018, 17:36
 
 
Reakce na PJH: nevím ale nebylo by lepší při setkání ved...
Tak oni to vědí že stím máme problém, upozorňovali jsme na to už v loňské sezóně a letos také. Chtělo by to ale také zjistit podmínky, aby z toho neměl nikdo problém. Navíc nová helma musí projít kontrolou výstroje, aby nakonec z toho ještě nebyl průser kvůli nevyhovující výstroji.
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
21.09.2018, 17:34
 
 
Reakce na safa19: Pod to se s radostí podepíšu. A i klid...
nevím ale nebylo by lepší při setkání vedení a Fanklubu připomenout jejich slova o nástupu odchovanců a ne preferovat dva brankáře kteří tu jsou na hostování....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 17:30
 
 
Reakce na safa19: Pod to se s radostí podepíšu. A i klid...
Můžem na ní permanent markerem udělat ty stehy jako měl starej Cheevers. A bude sešívaná i klubových symbolů, aby byl klid i na Spartě.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.09.2018, 17:23
 
 
Reakce na Dalajlama: No tak ho to nenapadlo, vás vždy vš...
Pod to se s radostí podepíšu. A i klidně přispěji na ten potisk, nebo jestli budou stačit samolepky, máme jich skladem momentálně cca 500.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 17:23
 
 
Reakce na czech: Milý chlapče, Cvacha si do úst neber. M...
Ale kdež. Myslel jsem dr. Cvacha z toho bolšánskýho TV seriálu....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 17:16
 
 
Reakce na george64: Tak to je hodně podivné,když se musí...
No tak ho to nenapadlo, vás vždy všechno napadne hned? Je z venkova, v Praze rok, hostoval už bůhvíkde. No a venkov, jak se zdá, tou dlouholetou rivalitou zjevně nikdy až tak nežil. Boss s trenérem jsou dynamovci a boss se navíc klepe strachy, jak dopadnou komunální volby v Pardubicích a následkem toho pak oblíbená pardubická Koňská opera Letní stadion aneb Stav- Nestav. No tak dobře:

Vážený pane Honzík
Vážím si velmi Vašich dosavadních služeb pro hokejovou Slavii v jejím nelehkém období. Nicméně, jeden problém zde je a tím je maska, kterou při hostování užíváte. Je opatřena symboly Vašeho mateřského klubu a jakkoliv rivalita hokejové Sparty a Slavie nedosahuje rivality fotbalové, existuje. Dovoluji si tedy zdvořile požádat, snad i jménem ostatních příznivců Slavie, k užívání masky jiné, bez symbolů jiného klubu, zejména pak bez symbolů pražské Sparty, při vší úctě, kterou jinak k tomuto klubu a jeho historii chovám. Jsem si plně vědom, že záležitost je rovněž otázkou peněz. Nemáte-li snad na pořízení nové masky dostatek prostředků a nepořídí-li ji pro Vás ve vlastním zájmu sama Slavia, koupím ji pro Vás sám, v nejlepších tradicích našeho oddílu, který svého času vyhlašoval sbírku na platy hráčů. Jen se předem omlouvám, že bude toliko v základní barvě, počítám předběžně s čistě bílou. Její výzdoba není v bohužel v mých finančních možnostech. Dejte vědět co nejdříve, třeba i na toto fórum, jak jste se rozhodl. Jak vidíte, záležitost s maskou netrápí jen moji nepatrnost.
V úctě 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
21.09.2018, 17:10
 
 
Reakce na mpik: Pročetl jsem poslední příspěvky - osobně...
Smajlík Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.09.2018, 17:07
 
 
NEZAPOMEŇTE☝️
ZÍTRA 🕔17:00 EDEN🏟️
VYŘAZENÍ 🥧⬆️7️⃣ (dlouhý řetězec byl zkrácen)

🔝👉PAVEL KOLAŘÍK PŮJDE KE STROPU👈🔝

Jak všichni víte, zítra od 17:00 proběhne slavnostní vyřazení čísla 72, které ve Slavii nosil po dobu 20 sezón Pavel "Koláč" Kolařík. Proto všechny prosíme o včasný příchod na utkání, raději o něco dříve. Během nástupu proběhne choreo, které zasáhne i do vedlejšího sektoru. Bude zahrnovat plachtu v kombinaci s vlajkami, které budou rozdány v prostorách kotle a ve vedlejším sektoru. Hlavní plachta je nepravidelného tvaru. Je sice důkladně oblepena, aby nedošlo k protržení, přesto obzvláště u tohoto chorea prosíme o maximální obezřetnost během vytahování. Až bude hlavní plachta vytažena, na vyzvání spíkra se začne mávat vlajkami. Prosíme všechny o maximální spolupráci. Poslouchejte pokyny spíkra. Nebojte se, že vám díky našemu choreu unikne vytažení dresu. Celá akce je naplánována tak, aby se nic nepřekrývalo. Společnými silami tomu přispěme i my všichni. Předem všem moc děkujeme za spolupráci. Děláme to pro Pavla, který pro Slavii udělal neskutečně moc. Vraťme mu to, jak nejlépe umíme!️👍

Mimochodem mrkli jsme na vstupenky a pořád jich je ještě spousta k dispozici. Pavel si zaslouží za vše, co udělal pro Slavii, vyprodaný Edenu. Neváhejte a pořiďte si vstupenku na zápas ještě dnes!
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
21.09.2018, 16:46
 
 
Reakce na Dalajlama: Chacha, a kde je máte, ty fanoušky ...
Milý chlapče, Cvacha si do úst neber. Myslím Dr. Cvacha, známého to přispěvatele i zdejšího fóra. Člověk s velikým přehledem. Bohužel, nějak se odtud vytratil. A ani se mu nedivím, když to tady občas čtu.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže