Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
16.10.2017, 07:59
 
 
Ještě, že tady Robinsona nepodepsali. Turista, co mění kluby jako ponožky. A 3. německá liga - jde hokejově hodně nahoru Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
16.10.2017, 07:57
 
 
Reakce na Weetek: Tak den v dámské společnosti je věc ur...
Wee-wee, děláš ze sebe opět pěknýho pitomce, jen tak dál Smajlík
Ale pěkná ukázka, co v ČR může učit na VŠ - egocentrický a arogantní pako, který si myslí, že je nejchytřejší na světě.
Chudáci studenti, na kterých si léčíš svoje komplexy a hlavně i u zkoušek.....to si dovedu živě představit.
Když dle tvého mínění se na promoci v Karolínu kolem žezla motají i takoví, kteří by tam být vůbec neměli....musíš je víc vyhazovaz ze zkoušek v 5. ročníku, tak dlouho vydrží studovat ti největší looseři Smajlík
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
15.10.2017, 23:52
 
 
Pro ty, kteří by Ričího hrátky se ženami nepovažovali za dost hokejové téma, krátké info o našem bývalém útočníkovi: Nathan Robinson se stal posilou třetiligového německého klubu MEC Halle 04.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
15.10.2017, 23:50
 
 
Reakce na Riky_I.: Inu každý dle svého gusta. Já strávil...
Tak den v dámské společnosti je věc určitě nadmíru vzrušující, ať už šlo o návštěvu u babičky, u mamky pro čisté prádlo nebo prostě jen klikání na "takové ty" stránky se slečnami, ale opravdu to patří sem? Toto není fejsbuk, toto je diskusní fórum na stránkách hokejového klubu, Ričí. Pochopíš to někdy?
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
15.10.2017, 17:57
 
 
Reakce na Dalajlama: Ricardo, kamaráde co víte všechno. ...
Inu každý dle svého gusta. Já strávil krásný den v dámské společnosti a ty oblejzáš adresy z OR. Každého vzrušuje něco jiného Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
15.10.2017, 15:26
 
 
Reakce na _tafgáj_: Kde neni nic, tam ani smrt nebere......
Ovšem je-li DF takto systematicky a dlouhodobě trolleno, tak vlastně žádné není. Tak nemyslím, že by ho kdokoliv záviděl. A navíc když nakonec naprosto nelze vyloučit jako konspirační teorii, že je DF trolleno samotným Velkým Trpajzlíkem, případně na jeho pokyn a s jeho vědomím....
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
15.10.2017, 13:38
 
 
Ricardo, kamaráde co víte všechno. Využil jsem krásného dne k procházce Prahou 4. Řikám si, navštívím nynějšího předsedu představenstva Remoexu, druhdy vlajkové lodi impéria našeho drahého vysokoprevoschoditelstva. Ale na té adrese jak je v obchodním rejstříku je úřad městské části???On je tam starosta?
Ať žije HC Benýškov n. Pitterem!!!!
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
14.10.2017, 22:13
 
 
Dneska to bylo zcela parádní, takováhle Slavia, za tu se stydět nemusíme. Mohlo to tam jen víc padat, ale stálo to za potlesk. Škoda, že teď chodí do Edenu asi 700 lidí, minulý rok jsme dávali 2 500.... a Kotel - ten už snad vůbec neexistuje.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
14.10.2017, 20:43
 
 
Tak hoši super zlepšena hra moc pohledný hokej
jen tak dál a ve středu chroupnem Budejky 👍👍👍👍c (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
14.10.2017, 20:27
 
 
Tak dneska fajn, jen tak dál !!!
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
14.10.2017, 18:35
 
 
Reakce na Pitriss: no od tebe to zni hrozne vtipne kdyz ...
Ty bys měl dát přednost pánskýmu aerobiku, tam by sis našel možná pinďourka dle tvého gusta Smajlík
 
 
Pitriss
 
karma -1 Reagovat
14.10.2017, 17:32
 
 
Reakce na Riky_I.: Pitrusi, nemůžeš ostatní posuzovat po...
no od tebe to zni hrozne vtipne kdyz nekomu pises ze si leci komplexy na DF pindourku Smajlík ja dnes dam prednost fotbalu na to se snad bude dat aspon trochu koukat Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
14.10.2017, 12:41
 
 
Reakce na Pitriss: riki ty pindourku ty si musel chodit ...
Pitrusi,
nemůžeš ostatní posuzovat podle sebe, už jsem ti to jednou říkal. A tobě ten pindíček nevyroste tím, že si budeš komplexy léčit na DF.
Zkus dát do úlu a zabouchat. Držím palce, ať to klapne aspoň o 2 cm Smajlík
 
 
Pitriss
 
karma -1 Reagovat
14.10.2017, 12:13
 
 
riki ty pindourku ty si musel chodit na nejakou pomocnou VS Smajlík
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
14.10.2017, 10:04
 
 
”by mě docela zajímalo koho nepadlo hrát v sobotu 14.10. od 17:30 s Benátkami když od 20h dávají na ČT Sport MFK Karviná-SK Slavia Praha? počítejte s tím, že na tomto zápase bude nejinší návštěva v sezoně

Odpověď:
Naše termínová listina je známá dlouho dopředu, fotbalová se mění dva týdny před zápasem dle TV vysílání. Nejsme schopni zareagovat na všechny změny, posun kvůli fotbalu děláme vždy v případě, kdy oba týmy hrají doma a hrálo by se ve stejný čas. Navíc se přímo tyto zápasy nekryjí. Jakub Mezlík”

raději jste měl napsat že na fanoušky kašlete, stejně jako na nás kašle celé nevedení HCS, než napsat takovou nesmyslnou výmluvu, ale nic jiného jsem od vás ani nečekal, už aby jste všichni z naši milovaný HCS vypadli, a šli jste nič zase jiný klub!
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
14.10.2017, 09:17
 
 
Reakce na Weetek: Hele, Ričí, už to opravdu maličko přes...
Hele Wee-wee, pustil sis pusinku na špacír krapet moc. Tvůj problém je, že buď záměrně ignoruješ, nebo z tvé hlouposti nevidíš ty relevantní souvislosti. Já peprně reaguji recipročně, tedy kdo pošle jed mně, tak ho dostane zpátky. A jestli tady píše třeba 50 let, nemá význam. A i tvůj aktuální příspevěk je ukázka arogantní žumpy. Ty bys měl dostat výchovný ban. A lžeš, já ban dostal jen jednou.
No z fakulty, kde jsem studoval, motyky nevycházely, ale ty mluvíš o fakultě, kde jsi vystudoval ty, viď Smajlík A tam taky teda učíš. Nebudeš ty nějaký pomatený filozof Smajlík
A opět, já VŠ použil jako reakci na jakéhosi trotla, který se mne ptal, do jaké třídy ZŠ chodím. Jinak bych VŠ nevytahoval.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
13.10.2017, 23:09
 
 
Reakce na Riky_I.: Až vystuduješ VŠ jako já, tak mi může...
Hele, Ričí, už to opravdu maličko přesahuje míru vkusu. "Až vystuduješ VŠ jako já, tak mi můžeš něco napsat.". Následuje titulování tafgáje "hnůj jako ty". Stručně řečeno, koleduješ si. Je docela možný, že jsi i nějakou vš shodou náhod vystudoval. Já na té nejstarší v ČR řadu let učím, takže tak trochu vím, že občas když pánbůh dopustí, i motyka spustí a v Karolinu se při promoci u žezla klátí i ten, kdo by nemusel. Na druhou stranu, nikdy mě nenapadlo tahat nějakou "VŠ" sem, na fórum hokejových fanoušků, protože tady je nějaká škola vlastně fuk, tady jsme hokejoví fans a slávisti a nějaké kádrování na vysoko a nevysokoškoláky je putna, není to měřítko čehokoliv a každej, kdo si o tom honí triko je vlastně tak trochu trapák. Tafgáj je nick, který psal na tohle fórum už někdy kolem roku 2000, kdy bylo jen to fórum a žádný oficiální stránky. Je to někdo, kdo v Edenu něco zažil, má přehled, znalosti a hokejovou slávku v malíku. Asi ani nepotřebuje, aby se ho někdo zastával, protože cápky jako ty má hádám v p*či, ale nějak mi to nedá, už z úcty ke starým časům, kdy jsem tu coby náctiletej začínal psát a on už tu byl. Kde jsi tehdy byl ty, to neví nikdo, zato všichni víme, že ses tu vyloupl před dvěma lety a začal řádit jak smyslů zbavený tro(t)l, který píše hromady nesmyslů, většinou bez souvislosti z hokejem. Je velká ostuda těch, kdo mají fórum na starost, že tě tu trpí, protože pomalu každý druhý příspěvek je od tebe, ale se Slavií nesouvisí téměř žádný. Po těch tvých výronech vlastně i pochybuju, že vůbec na zimák chodíš. Především jsi ale otravný troll, ikskrát usvědčený lhář, několikrát zabanovaný a přesto nepoučený. Táhni, odkud ses před dvěma lety vyloupl, protože tohle opravdu nemá smysl ani úroveň.
 
 
HSfan
 
karma +28 Reagovat
HSfan | Stařeč
13.10.2017, 18:55
 
 
Nová oficiální facebooková stránka WSM Ligy: odkaz
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
13.10.2017, 16:41
 
 
Reakce na Dalajlama: Jednoroční dobrovolník se usmál: „V...
Rádoby filozofický hnačky mně nedojmou Smajlík
Ty jsi dobrej dement Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
13.10.2017, 16:11
 
 
Reakce na Riky_I.: Už to fakt nehul, rozpad tvoji osobno...
Jednoroční dobrovolník se usmál: „Vy patrně byste mě chtěl dát zavřít proto, že jsem vám nadával. To byste lhal, poněvadž váš duševní majetek nemůže vůbec vystihnout nějakých urážek, a kromě toho vsadil bych se s vámi, o co byste chtěl, že si nepamatujete vůbec ničeho z celé naší rozmluvy. Kdybych vám řekl, že jste embryo, tak to zapomenete dřív, ne snad než přijedeme na nejbližší stanici, ale dřív, než se kolem nás mihne nejbližší telegrafní tyč. Jste odumřelý mozkový závin. Nedovedu si vůbec představit, že byste mohl někde souvisle vyložit všechno, co jste mě slyšel mluvit. Kromě toho můžete se kohokoliv zde optat, zdali v mých slovech byla jen sebenepatrnější narážka na váš duševní obzor a zdali jsem vás v něčem urazil.“
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže