Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.06.2018, 16:23
 
 
Reakce na hojas: ta půlhodina musela dát teda pořádně za...
Ptal jsem se, jak to míní dál kloubit s tím fotbalem.... Prý skvěle, prý tam jsou samí slávisti co ho teď o to víc podporují, tak nám to bude ku prospěchu. No, to teda nevím.... Na zimáku bývali lecjaký funkcionáři ale nikdo vedle toho nedělal ještě bafuňáře třeba v Ďolíku,s tim, že je to jen tři stanice tramvají.... Přitom celkem vzato je to tam jak u nás. Stadion v troskách, lidů chodí tak 600, ambice na postup 0. Stadion tedy prý radnice už teď určitě postaví
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
26.06.2018, 15:38
 
 
Weettek:přesně tak,základ je upřimná komunikace,bez komunikace to nejde a to vedení klubu nedělá Smajlík .Pokud to vedení nezlepší,tak budou pořád problémy a budou se vytvářet různé spekulace Smajlík .Je,ale otázka co bude další sezonu/y a jestli je vůbec zájem něco zlepšovat a komunikovat,když až teď se shánějí finance na provoz celého klubu.No,čas vše ukáže.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
26.06.2018, 13:07
 
 
ta půlhodina musela dát teda pořádně zabrat, když tu není (ani na stránkách fanklubu) žádnej výstup ani 6 dní po tý valný hromadě...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.06.2018, 11:10
 
 
Hm, tyhle řeči o nevýznamném vlastníkovi, který dychtí prodat pozemky, tu už jednou byly. Otázka je, na čem se podobné řeči zakládají. SK sdružuje řadu sportů, některé by asi šlo provozovat leckde jinde, jiné už hůř. Má osoba, skrývající se za celkem mladinkou přezdívkou hope_eden, nějaké konkrétní informace, že o něco podobného je usilováno? Můžeme debatou nad tím vyplnit třeba čekání na ty podrobné informace o půlhodinovém projevu nového většinové vlastníka ke členům fanklubu, jelikož zatím jsme skutečně stále dokázáni na ty dva novinové rozhovory, z nichž můžeme vybírat informace "účelově" nebo jinak, ale marná sláva, ty formulace typu " já myslím, že mně to stačilo" tam zkrátka padly. Je škoda, že nový majoritní vlastník neposkytl od 11.6. vůbec žádný rozhovor OFICIÁLNÍM stránkám klubu, skrz které by dosáhl na širší fanouškovskou obec, nikoliv jen členy FK. A nemuselo by se nic účelově vytrhávat z kontextu a podobně. Základy komunikace, nic víc.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.06.2018, 09:17
 
 
Reakce na hope_eden: Vážený příteli, jsme ve Fanklubu HC...
Dychtícího prodat pozemky otců, jo? Tak je to tu zase...Zločinný klan Germánům zaprodaných skřetů Huptychů a proti nim statečný Aragorn ze Spojil. Beru zpět, přátelé, jen mu naložte.
Jen tak mimochodem, Huptychovic Slavie je stabilizovaný a t.č. zřejmě nejúspěšnější slávistický oddíl. Možná i proto, že paralelně nedělají kuželky v SK Chudobinec Pardubice.Jeden by řekl, že se od nich spíše má jeden učit. A pozemky prodat nemohou, to by musela rozhodnout valná hromada SK Slavia složená ze všech oddílů, rozuměno klubů. A Fanklub na ní hlasovat nebude, protože zatím nepovažoval za nutné se do SK Slavia přihlásit.
 
 
hope_eden
 
karma 0 Reagovat
hope_eden | Praha
25.06.2018, 23:33
 
 
Reakce na Darien: Ale máme si co přát k Ježíšku: Pit...
Vážený příteli, jsme ve Fanklubu HCS rádi nejen za každý názor, s kterým nemusíme souhlasit, ale především za zájem, který projevuješ o dění v HCS. Osobně vítám iniciativu představenstva Fanklubu podat informaci o vystoupení pana Pittera na výroční schůzi Fanklubu, ale ani podrobné vysvětlení a už vůbec ne několik účelově vybraných odpovědí pro senzace chtivých čtenářů z jeho rozhovoru nemůže vynahradit více než 1/2 hodinové vystoupení pana Pittera. Domníváme se, a je nás po tomto vystoupení více než si myslíš, že rozdělovat cizí peníze dokáže každá Jarda vč. Jardy Trystáče, ale platit ze svého bez pomoci majoritního vlastníka (tedy nyní díky panu Pitterovi již minulého) i nevýznamného vlastníka, tedy SK Slavia dychtícího prodat pozemky, které zdědil od svých otců - kdysi správců darů od patronátního podniku, si jistě zaslouží naší podporu, tedy pokud si říkáme Slávisti.
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
25.06.2018, 16:31
 
 
Ale máme si co přát k Ježíšku: Pitter nevylučuje, že by klub v budoucnu předal silnějšímu investorovi. Před rokem do něj ostatně málem vstoupil čínský CEFC, vše ale ztroskotalo na nedohodě s vlastníkem stadionu i pozemků v Edenu, spolkem SK Slavia. „Nejsem ten, který má potřebu být sám a vše ve Slavii řídit. Moje pozice postupně vyplynula a já myslím, že mně to stačilo,“ nezastírá.

Zdroj: odkaz
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
25.06.2018, 16:30
 
 
TWL...asi se nerozešli v dobrým... Benýšek na svůj odchod reaguje takto: „Situace se pro pana Pittera nyní výrazně zesložití. Chybí někdo, na koho se může Slavia neustále vymlouvat. Zanikla paní Columbová.“

Zdroj: odkaz
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
22.06.2018, 22:50
 
 
Reakce na Dalajlama: Jéžišku, tak ho teď chvíli nechte.....
Blokace očividně zrušena, tak vítej zpět. Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
22.06.2018, 18:49
 
 
Jéžišku, tak ho teď chvíli nechte...Teď se opravdu ukáže. Stejně se nedá nic jiného dělat.
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
22.06.2018, 13:19
 
 
Tak si rikam, kdyby Pitter radsi tyhle dva rozhovory nedaval a drzel bobrika mlceni (jako celou lonskou sezonu) , bylo by nam lip. Mohli bychom si tady na foru spekulovat a snit, co ma ten nas podnikatelskej suveren z pardubicka za esa v rukavu. Ze mozna neni tak marnej a jen ho Benysek drzel v sachu. Ze to opravdu mysli uprimne s tim jak je velky slavista a chce pro hokejky to nejlepsi... Takhle jsme se dozvedeli otrepane fraze (neboli lhani do kapsy) typu v Praze je straaaasne velka konkurence ostatnich sportu/aktivit a za vsechno muze sestup z extraligy. Ja nic ja muzikant. Vize zadna, strategie nic, kadr vybrakovanej, mladez zanedbana. Jo, a penize nejsou.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
22.06.2018, 10:13
 
 
Všechno je o financích,to není nic nového,to bylo,je a bude Smajlík , Smajlík .
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.06.2018, 09:38
 
 
Reakce na safa19: Připravujeme podrobnosti, takže bez in...
Dnes je s Pitterem rozhovor i v Pražském deníku. Nebrblám, jen konstatuju, že je ještě beznadějnější, než ten, co zdrojoval LuK. Asi je zbytečné znovu opakovat, jak jsem se svého postoje k Pitterovi dobral, popsal jsem to i s důvody, nakonec, je to fuk. Horší je ta představa "přijmout současný stav". Podle toho rozhovoru z Deníku totiž Pittera teprve čekají jednání s partnery a sponzory, aby se naplnil rozpočet. Jinými slovy, financování příští sezóny teprve začíná řešit. Slušnej "stav" ... Tak hlavně nebrblat, onehdy se to sice Pitterovi nepodařilo a měsíc po startu ligy se rozpouštěl kádr, ale třeba to tentokrát vyjde. Doufejme.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.06.2018, 16:53
 
 
Reakce na Weetek: Mohl by někdo z přímých účastníků včer...
Připravujeme podrobnosti, takže bez informací nikdo nebude. Co se článku týče, tak stačí si představit postoj, s jakým k němu přistupuješ, a jiný závěr z Tvé strany ani přijít nemohl. Chápu to, že se vždycky najde nějaký pesimista, který i přes jisté posuny kupředu pořád vidí černě. Nechápu co se pořád očekává. Dobré by bylo, kdyby se přijal současný stav, protože věčné připomínky ničemu nepomůžou, a začalo se konstruktivně Slavii pomáhat. A nebrblat!
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.06.2018, 13:44
 
 
Mohl by někdo z přímých účastníků včerejšího setkání poinformovat nás, co jsme se nemohli zúčastnit, jak nastínil Pitter svou vizi blízké budoucnosti klubu? Protože když čtu ten článek, na který dává odkaz LuK, jde z toho celkem strach a čiší beznaděj. Logická spojení typu "V podstatě se momentálně nemění nic." a v témže odstavci bez dalšího vysvětlení "S výhledem do budoucna ale věřím, že změna přinese impuls.“, vše završeno optimistickým závěrem v duchu "budu rád, když se Slavia vrátí do extraligy, akorát nevím kdy a jak", to na nějaké světlé zítřky nevypadá. Můj dojem, že by bylo nejlepší, kdyby nás už netrápil a rychle klub s urovnanou vlastnickou strukturou prodal serióznímu novému majiteli, se začíná stávat zbožným přáním.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
20.06.2018, 21:33
 
 
Odchovanec Slavie Praha.
odkaz
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
20.06.2018, 10:45
 
 
Reakce na LuK: https://hokej.idnes.cz/hokej-slavia-vladi...
Všichni, kdo do toho alespoň trošičku vidí znají prapůvod, tedy dostat HCS z O2areny a co nejvíce omezit konkurenci extraligových oddílů v Praze; "boss" s politickým zázemím to zrealizoval a nyní, když Spartě nemůže HCS škodit, tak se sparťanskou gloriolou odchází; jinak jeho bratr Láďa B. je s Honzou Novákem asistentem u mládeže 4.třída, tak je možné se ho na bratra zeptat . . . . .
 
 
LuK
 
karma -37 Reagovat
LuK
19.06.2018, 14:52
 
 
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
18.06.2018, 09:25
 
 
V souvislosti s novým trenérem by mě zajímalo, jací další kandidáti projevili zájem. Myslím to bez ironie, jen by bylo zajímavé vědět, jací trenéři by chtěli u nás pracovat. Říha ml. má trenérskou kariéru jakou má, uvidíme, třeba se mu u nás bude dařit. Nezbývá, než mu držet palce.

Z jiného, ale přesto sešívaného soudku: přátelé betinu, hokejky a tenisáku asi znají letní turnaj Red Bull Urban Buly. Jeho ambasadorem je letos Tomáš Hertl a vítěz celého turnaje nastoupí proti jeho výběru, ve kterém má další ex-sešívky Filipa Chlapíka, Kubu Krejčíka a svého bráchu Jardu, který mimochodem vloni odehrál solidní sezónu ve 2. francouzské lize za nováčka Mont Blanc.
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
17.06.2018, 03:28
 
 
Reakce na hokejveteran: Nový trenér pro HCS po Milanovi ...
Hokej nehral a vysledky jako trener nema. No, v nasi pozici si z mnoha trenerskych kandidatu vybirat nemuzeme. Utechou nam muze byt jen fakt, ze aspon mame pozici hlavniho kouce obsazenou. Po dvou letech neoficielniho farmareni pro tuteny, otacime smer na pernikov😠
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže