Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
21.09.2018, 15:24
 
 
Tak to je hodně podivné,když se musí psát dopisy brankáři z Holešovic,aby si při zápasech první ligy bral jiný nočník na hlavu,to by ho snad mělo napadnout samo Smajlík .Dlouholetou rivalitu mezi Slavií a Spartou zná snad každý v republice,ale jak je vidět,tak brankař z Holešovic ne.Zarážející je i to,že ho někdo neupozorní z trenérů,no holt jsou v Edenu,už jiné časy Smajlík .
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.09.2018, 15:16
 
 
když je člověk unavený z práce, tak sem vleze, a aspoň se občas pobaví. Smajlík
Každopádně co se helmy týče, všiml jsem si v Kakani jedné miniaturní slávistické samolepky vedle té rumunské. Asi sponzorský dar z fanshopu. Od nás loni dostal balíček deseti samolepek, a to jsme chudý spolek. Pokud samolepky rozlepil v útrobách O2 arény, pak mu s radostí věnujeme nové. Je to levnější než nová helma a navíc si kdykoli může měnit motivy. Zejména samolepka, jak Žvejkal říká grrrrr hgrrrrr hrrrrr SMRT SPARTĚ! je povedená. Frajer bude, až s tím vyjede někde v rudém dresu, pak mu klidně ze svého dělnického platu zaplatím celou helmu a ještě mu k ní dám diplom za statečnost.
Pravdou je, že kdyby se náš brankář sebral, šel k rudejm a měl naší helmu, tak že ho ukamenují jak někoho z dálného východu, co snídal slaninu.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 13:43
 
 
Chacha, a kde je máte, ty fanoušky s tím podstatným vztahem? Asi moc podstatný nebyl, když je na zimáku nevidět. Je to tu jak v Brně když šla původní Kometa do kopru. Všichni začali chodit na fotbal. A teď, když je v loji Zbrojovka, jsou zase všichni praví Komeťáci. K smíchu.... A vyčteninky přece milujete, ne, tak jsem myslel...? Nikdo jiný jich sem z kdejakých Hockey Questions netahá, milý Cvachu. Jinak Dalajlama byl vymyšlen pro milýho rikiho, a těší mě, že na něj naskakujete stejně. Inu, jedna totálnegace rodina, jedno hnojiště...Jinak, jak již bylo zmíněno, nemíním psát komukoliv na bývalé záchodky elektronicky. Honzíkovi. Dopis. Na papíře. V obálce. To je taková starodávná forma komunikace, víte, ještě před internetem. Je to osobnější, třeba na starého nemocného muže dá. Řek bych, že spíš než na anonymní vandrování a brblání na fóru. Třeba ne, pak ovšem, pravda, nechť si trhne a může být po zásluze roztrhán. Můžete se připojit, když jich dostane padesát, třeba mu to dojde.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.09.2018, 12:46
 
 
Reakce na Dalajlama: No, to vy právě nevíte, co jsem děl...
"Vy jste jen vzteklej fanoušek úspěšných posledních dvaceti let" ... Dalajlamo, začínáte trošku ujíždět. Doporučuji nějakou meditační polohu a párkrát óm, ne každý je tu na podobné titulování zvědavý. Já třeba vůbec. Na jednu stranu se blýsknete pradávnými historickými údaji, na druhé straně bagatelizujete to, čím jsme my, "vzteklí fanoušci posledních dvaceti let" těch dvacet let žili. Ona to není právě krátká doba a pro současný vztah řady z nás směrem k městskému rivalovi daleko podstatnější, než vyčteninky z historických análů, abych parafrázoval MUDr. Štrosmajera Smajlík
Ale ten váš nápad ovlivňovat dění v klubu psaním dopisů nepostrádá jistý půvab, to musím uznat. Já psal na klub jedinkrát. Když angažovali Lubinu jako trenéra, rozhodl jsem se po letech nekoupit si permanentku (pro bdělé kádrováky: na hokej jsem nicméně chodil dál) a napsal jsem email. Slušný, samozřejmě. Jistě, žádný krasopis, žádná známka, romantikou doby Koška to nevoní., ale stejně. Těch roků, co jsem permici měl ... a představte si, odpověď žádná. Držím palce, aby vaše snažení mělo lepší odezvu.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
21.09.2018, 12:25
 
 
Reakce na hokejveteran: David Honzík tento víkend ? Neví...
doufejme... opravdu se nemusej slávističtí fanoušci, při všech těch útrapách, ještě koukat na sralťanskou masku... ať chytaj naši brankáři...
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 12:23
 
 
Reakce na Weetek: Jen se zastavím u té rivality. "Neroub...
No, to vy právě nevíte, co jsem dělal před tím, než se Slavia vůbec do ligy dostala resp. než na to vůbec někdo začal vážně myslet....A co tvrdíte, že je nesmyl, je úplně jedno v dnešní realitě Dne kdy došly prachy. Vy jste jen vzteklej fanoušek úspěšných posledních dvaceti let co není schopen přijmout, že jsou v troubě a jen tak se nevrátí, rozhodně ne s chlapem, co je doubleboss. Tak tu ňafáte na každýho, kdo se těší aspoň z toho, že ze zimáku aspoň není parkoviště nebo tržnice a že funguje aspoň mládež nejmenšími počínaje. Pamětníci starých let nejsou, nicméně dali vzpomínky na papír. Takže je známo, že když hokejovýmu oddílu Slavie zas jednou taky došly prachy, šli její hráči, mimo jiné, do Sparty, na čele s mladým Koškem. Sparta byla v Praze tehdy ostatně až třetí a celkem chudá, se Slávií se tak mohla střetnout tak dvakrát do roka přátelsky, když zrovna zbyl na Štvanici led nebo zamrzlo. Rivalitu měla Sparta logicky spíš s v Praze druhým a ligu rovněž hrajícím ČLTK, což za války myslim vyvrcholilo nějakou velkou rvačkou a policejním ukončením zápasu. Já teda dám Honzíkovi aspoň vědět, ať s tou helmou něco udělá, aspoň to zkusim, Vy tady můžete do sytosti dál mistrovat. Nejuctivější Krleš
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
21.09.2018, 11:21
 
 
David Honzík tento víkend ? Nevím, nevím, ale Krupp a spol. má před sebou tři docela těžké zápasy.
Pá ( v Pils ), Ne ( doma Pce ) , Út ( doma HK ); je otázka zda Macho přežije Plzeň a nebo si bude chtít v některém zápase doma odpočinout, takže spíše vidím var. sobota Eden bez Honzíka !
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
21.09.2018, 10:46
 
 
Já to stejně nechápu. Myslím si, že mezi "ultra" bohatýma lidma v týhle zemi je dost Slávistů. Že se ještě nikdo nerozhodl, že ten klub prostě koupí nebo půjde do holportu... asi jsem i ve svém věku naivní.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
21.09.2018, 10:32
 
 
Reakce na Dalajlama: A co jako navrhujete? Polejvat ho n...
Jen se zastavím u té rivality. "Neroubujte prosím na hokej fotbalovou rivalitu a nenávist. Historicky není vůbec opodstatněná." Tohle má dvě roviny, z mého pohledu se mýlíte v obou. V tom opravdu velmi historickém kontextu se dá předpokládat, že dokud kluby ze stejného města a tradiční pražská Es soupeřily na stejné úrovni, rivalita zřejmě byla. Pamětníci těchto časů už dnes mezi námi bohužel nejsou, je to dávno. Ať už tedy rivalita nebyla a je "historicky neopodstatněná", jak tvrdíte vy, anebo byla (což si myslím já), dnes je to úplně jedno. Dnes je podstatnějších těch 20 let, kdy jsme se opět utkávali v nejvyšší soutěži, a opakovaně i o nejvyšší umístění. A tady je zcela jasné, že rivalita rozhodně byla a zcela odpovídala váze jmen sparta a Slavia. Tvrdit cokoliv jiného je nesmysl. Zažil jsem bezpočet derby doma v Edenu i ve Fučíkárně, zápasy vypjaté jak na hřišti tak v ochozech, zvlášť holešovické chodby byly kulisami té rivality pravidelně. Nic podobného se třeba při zápasech s Vítkovicemi, Motorem nebo jakýmkoliv jiným soupeřem neodehrávalo. Nevím, jestli jste v té době chodil na hokej, ale pokud ano, o nějakém roubování rivality byste asi nepsal, protože byste ji zažíval prakticky při každém vzájemném zápase. Pro řadu z nás byly i v letech, kdy jsme tahali za kratší konec provazu, takovými malými vrcholky sezóny a třeba na výprask rudých v Edenu, kdy se bodově urval tuším Rousek a Blažek v posledních vteřinách seděl na břevně branky, vzpomínám i po letech.
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
21.09.2018, 10:28
 
 
Pročetl jsem poslední příspěvky - osobně preferuji, aby chytal gólman Slávista.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
21.09.2018, 09:48
 
 
Impuls,zmenu na lede provadi trener,kdyz neco nefunguje,nebo pouze na pul.To znamena napriklad,ze behem zapasu prohodi hrace v jednotlivych petkach,nebo vymeni brankare a muze i udelat dalsi zmenu,ze hrace posadi na tribunu.
Klidne napiste vedeni klubu,je to pouze na Vas.

safa19 : uz to resit nebudeme,vse ukaze cas,uvidime v sobotu a v Lednu bude mnohem jasneji na co mame.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
21.09.2018, 08:35
 
 
Reakce na george64: Vážený pane,Vaše rady nepotřebuji :...
Já jen že jste volal po impulsech. Ty někdo musí dávat a VP to zjevně nebude. Fajn, udělám to sám a pak dám vědět, jestli vůbec a co odpověděl. Když se nebude namáhat měl jste pravdu.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
20.09.2018, 21:16
 
 
Reakce na george64: Asi si nečetl rozhovor z Razýmem a t...
Ty jsi ale napsal, že to je přesně tak, jak to popsal pan Razým. Že to tak bylo ti neberu, ten rozhovor znám. Ale teď to tak není. Kdyby se to lepilo, nezačne přípravu 40 hráčů, z toho více jak 25 juniorů.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
20.09.2018, 20:17
 
 
Reakce na Dalajlama: Ježiš, tak mu napište dopis, pokud ...
Vážený pane,Vaše rady nepotřebuji Smajlík !
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
20.09.2018, 20:11
 
 
Reakce na safa19: Nevěřím tomu, že kdyby se prohrálo v K...
Asi si nečetl rozhovor z Razýmem a tam se píše o chudé Slavii a jak se to lepilo,tak nevím,kdo to celé nepochopil Smajlík .
Rozebírat Růžu je naprosto zbytečné,celý systém v tu dobu byl na dvě věci a tyhle záležitosti určitě byly i jinde a možná ještě jsou a za druhé nikdo neví přesně,jak to bylo Smajlík .Tím bych to zakončil,vše ukáže čas,zatím jsme horko těžko zvládli zápas v Kadani Smajlík .
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
20.09.2018, 20:05
 
 
Reakce na george64: Já tady nic nenavrhuji,pouze říkám,ž...
Ježiš, tak mu napište dopis, pokud to nevyřeší Fanklub, viz podnět dole. To se tak dělá v podobných případech...Začíná se Vážený pane. A vynechejte slovo Sralta, když něco chcete.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
20.09.2018, 19:56
 
 
Přesněji, ani ne tak Růža jako ty jeho kontakty, co ho nakonec dostaly na práh kriminálu. Však von dobře ví, komu to dal a řek bych, že to je jeden z důvodů, proč se teď tváří jak kdyby tu nikdy nebyl. Což je ovšem škoda a docela bizár.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
20.09.2018, 19:53
 
 
Já tady nic nenavrhuji,pouze říkám,že základy se učí,už od žáčků(souhra mezi golmanem a obranou,nebo se to trénuje a je to věc trenéra) a ne už vůbec to,aby někoho polévali pivem a další nesmysly Smajlík .Ale,když už jsme u toho,jak by dopadl golman ze Slavie,který by hrál za Sraltu a měl helmu se znaky HC Slavia a ještě k tomu by nechytal podle představ daného klubu a fanoušků?Pokud něco nefunguje,nebo pouze na půl,tak je potřeba nějaký impulz,změnu!No a ještě jednou pivo,jestli si někdy byl na výjezdu,například v Brně,nebo v Plzni,tak tam to byla běžná záležitost a nebyl rozdíl mezi fanouškem Slavie a trenérem Růžou Smajlík ,byl politý kde kdo a to nebyl úplně ten nejhorší problém.Vulgární urážky a fyzické kontakty bylo také běžné,kdyby tam nebyla Policie ČR,tak polovina lidí neodjede zpět do Prahy Smajlík .
Laskavě bych si vyprosil to,že tady zavádím fotbalovou rivalitu a nenávist!!!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
20.09.2018, 19:36
 
 
Nevěřím tomu, že kdyby se prohrálo v Kadani a chytal náš odchovanec, že by to lidé snesli. Bylo by to tady stejné, jen s rozdílnou osobou v brankovišti. A to to nechci omlouvat, sám bych v brance raději uvítal Šorfa.

Nevím co bereš jako výmluvu, když jsi sám jednu uvedl. Kdyby chytal odchovanec, tak máme aspoň výmluvu, i kdyby se prohrálo, že musí sbírat zkušenosti. Pokud sis ale nevšiml, ty zkušenosti potřebuje sbírat většina kádru který máme. Pak tedy nechápu, proč by se to u brankáře mělo tolerovat, ale jinde ne. A to se pořád bavíme ve sféře "co by bylo, kdyby...".
Pojmenovat věci napřímo může snad jen VP, nikdo z nás se v té situaci těžko vyzná lépe. Jak jistě víš, o to se pokusil i (nejen) na naší valné hromadě. Je na každém, kdo si z toho co odnesl či jaké kdo zaujal stanovisko vůči klubu, hráčům či majiteli. Nejsem "vocas" co by ho obhajoval, nelíbí se mi spousta věcí a když mám tu možnost, tak to prostě řeknu. Tady VP poměrně dost lidí nazývá "bankrotářem", ale už se téměř vůbec nedoslechnu o jménu RB.
VP tu společně s dalšími 7 lidmi byl spolumajitelem klubu. Ti odešli a zůstal VP a Růža. Ten to po čase prodal RB a všichni už víte, jak to šlo dál. Majoritní vlastník nechal klub napospas osudu, ten druhý (a teď ho budu obhajovat) se snažil, aby klub aspoň nějak fungoval. Padlo spoustu nepopulárních kroků od pana Pittera, jenže kde by klub byl, kdyby k tomu nedošlo? Je tolik zákulisních (bohužel neověřených) informací, díky kterým by snad dost lidí změnilo názor. Pochopitelně ale vše jde za VP, jelikož veřejně vystupoval jako ten, kdo má Slavii na starost, ač to ze 69,9% měl dělat ten druhý. No co, někdo to ale prostě dělat musel, když ten druhý na klub kašlal a všichni to moc dobře víte. Stejně jako každému musí být jasné, že náš pád o patro níže nebyl jen "sporotvní tragédií". Podívejte se, co se zahnízdilo v O2 aréně. Od začátku jasný záměr. Aspoň podle mého.
A ještě něco málo k té jistotě, kterou si asi nepochopil...

Nechci ho omlouvat, včera se mu zápas nepovedl (naštěstí ale byla výhra), ale i když je z Holešovic, tak si nepamatuji na zápas, ve kterém by v našem dresu nebyl jistotou. Dokázal do na konci loňské ZČ, pomohl nám se dostat přes Přerov a díky němu jsme s Prostějovem prohráli jen 1:3. On rozhodně není příčinou toho, že jsme na chvostu tabulky. Paradoxně i jeho nepovedeným výkonem z včerejška nám z toho chvostu svým způsobem pomohl. A mimochodem i díky tomu, že Slavia do Áčka zabudovala spoustu odchovanců, tak se nemusí nic lepit.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
20.09.2018, 19:01
 
 
Reakce na george64: Chcete derby,tak k Vám pošleme našeh...
A co jako navrhujete? Polejvat ho na děkovačce pivem tak dlouho, než se na to vykašle? Za pokřiku táhni táhni potvoro? Nebo mu poslat zlomenou tužku z fanshopu? Souhru s obranou neukázal ani Polívka a že už tu nějakej pátek je. Neroubujte prosím na hokej fotbalovou rivalitu a nenávist. Historicky není vůbec opodstatněná. Rozhodně ne v době, kdy byla resp. zase je Slavia v druhé lize jako teď a když si si tam nějaký čas pobude. Hráči ze Sparty se vždycky hodili, jen od roku tak 94 Souček, Bílek, Radek Toth, Jelínek, Luba Pázler atd. a konečně Kučera, Sup, že jo. Honzík loni, pokud chytal, odvedl velmi dobrou práci. Nicméně, Šorf do brány musí co nejdřív a nejlíp hned v sobotu na Kladno, to je pro ty mladý nejlepší, žádná Kakaň na pomaloučký rozchytání... Jestli ho tam nedaj ani teď, fakt zvážím výluku.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže