Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
29.05.2018, 21:00
 
 
proc je fotbalove forum zaverene a toto ne, mi hlava nebere
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
25.05.2018, 15:15
 
 
Pěkný článek p. Razým hodně úspěchů v Litvínově.Moc DÍKY za vaší práci ve Slavii Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
24.05.2018, 18:10
 
 
Jestli někdo jezdil více či méně, stejně tak to platí pro domácí zápasy, není v tuhle chvíli nijak podstatné. Vlastně to celkově není vůbec podstatné. Řešme to co je a co bude, to je myslím podstatnější než to co bylo. I když to do jisté míry může mít dopad na dnešní situaci, stejně to nijak nezměníme. A teď k současnosti, rozdělím to do dvou odlišných, ale spolu souvisejících, bodů:
1. BOD: Ať se to někomu líbí nebo ne, my nejsme vlastníky akcií Slavie. Z tohoto hlediska nemůžeme do dění klubu zasahovat. Je jen na vůli klubu, resp. pana Pittera, na kolik nám dovolí zasahovat do dění klubu, resp. kolik nám sám řekne informací. Není to jeho povinost nám cokoli říkat, takže z tohoto hlediska buďme rádi za každou informaci a určitou spolupráci, která mezi námi (fanoušky) a klubem je. Ono to možná na první pohled nevypadá na nějakou megaspolupráci, ale věřte mi, že spolupráce je. Možná na lepší úrovni, než bývala. Mezi fanoušky a klubem obecně vždy funguje jistá symbióza, a je jen na majiteli, akcionářích nebo spoluvlastnících, na kolik si hodlají do dění klubu kecat. Stejně tomu tak je v jiných táborech, od Varů po Třinec.
2. BOD: Klub jako takový nemůže fungovat bez fanoušků, z tohoto hlediska nás klub potřebuje. Nechci aby to vyznělo jako velkohubá prohlášení, všichni víme jak na tom s návštěvností jsme. Ale i v těchto počtech, v jakých chodíme, jsme nedílnou součástí klubu. Ten by nás měl brát, nechci říct úplně jako rovnoceného partnera, ale jako někoho, kdo svým příspěvkem (ať finančním či časovým) pomáhá klubu vyvíjet se. Co víme, možná těch cca 900 lidí co zápasy navštěvuje je jeden z důvodů, proč hokej na Slavii ještě existuje. Samozřejmě jsou podstatnější důvody, které možná ani nevíme, ale zůstaňme u té fanouškovské stránky.

Prostě jsou tu dvě strany, které by rády pro Slavii to nejlepší. Je jen na nás, jak Slavii pomůžeme. Formou protestu, nebo formou spolupráce? Na řešení se stejně nikdy neshodneme, o to těžší je najít nějaký průsečík. O ten se snažíme a snad se co nejdříve dobereme k výsledku. Slavia je nejstarší klub v Čechách a nesmí se stát, že už nebude. O to se můsíme společně zasadit.
A ať si to každý přebere jak chce, za mě pan Pitter dělá vše pro to, aby Slavia nezanikla. Nevěřím tomu, i když jsem sám ze současné situace dost nas*aný, že zrovna p. Pitter má se Slavií nějaké nekalé úmysly, nebo že by ji nechal padnout. Pochopitelně jako největší viník na ráně je ten, kdo veřejně vystupuje za klub. Kolikrát se dočtu výčitek třeba na p. Mezlíka, ale on přeci nemůže za to, co se děje. To by jsme si museli ukázat jiným směrem, ale to asi nemá ani cenu rozebírat. Dům podle svých představ také nepostavíte za třetinové náklady.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
24.05.2018, 16:41
 
 
Reakce na afaika: Milý Weeteku, pro Slavii jsem udělala ...
Ano, nikdo člověka nedovede pochválit líp, než se pochválí on sám Smajlík Porovnávat kdo kdy kam víc vyjel není ani konstruktivní, ani tak docela fér, protože divácké a výjezdové nasazení dámy středního věku a táty od dvou malých dětí logicky asi nebude stejné, ale já jsem klidný, na tribunách jsem si v době, kdy jsem na to měl víc času i energie, užil a zažil svoje, na Slavii jsem chodil poctivě od první extraligové sezóny, jakkoliv to nebyla taky vždycky jen hitparáda. Kde tehdy byla nějaká Afaika nevím a neřeším, protože to s dnešní situací klubu absolutně nesouvisí. Vlastně vůbec nevím, proč cítíš potřebu si tady a teď porovnávat zásluhy a rovnou chválit ty svoje.
 
 
Pavlik33
 
karma -24 Reagovat
Pavlik33 | Olomouc
24.05.2018, 16:12
 
 
Jak koukám tak to bude nejhorší sezona Smajlík
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
24.05.2018, 13:25
 
 
Reakce na Weetek: Ale mám, Afaiko, ale mám, přestaň si p...
Milý Weeteku, pro Slavii jsem udělala mnohonásobně víc v praxi, než ty svými proklamacemi na DF. A mnohem víc než ty udělali i všichni ti, kteří chodili na zápasy a jezdili na výjezdy, i když situace byla taková, jaká byla. A pokud jsi nebyl na diskuzích s Pitterem, "přestaň si pořád dokola vymýšlet a svoje dojmy stavět jako fakta" Smajlík . Nereaguje na mě, když neumíš napsat nic nového, ju?
 
 
hope_eden
 
karma 0 Reagovat
hope_eden | Praha
23.05.2018, 20:11
 
 
Reakce na Weetek: Promiň, ale vůbec tě neznám a těch něk...
O.K., tvůj postup je asi vhodnější, budu rád pokud se připojíš k akci Fanklubu (k Šáfovi)
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.05.2018, 12:12
 
 
Na přestupním trhu 1.ligy jsme, nikoliv překvapivě, téměř zcela neviditelní, ale zajímavé jsou cesty některých ex-slávistů. David Štich mění Kladno za Chomutov, na zkoušce ve Varech pokračuje obránce Petr Šenkeřík, do Jihlavy se vrací slovinský bek Miha Štěbih, kterého jsme Dukle před dvěma lety vyfoukli, ale nakonec si za nás zahrál jen 14 zápasů, načež se, tehdy údajně z "výkonnostních" důvodů, stěhoval do Frýdku a vloni hrál v EBEL za Villach. Náš někdejší nadějný junior Tomáš Andres si v Nice vystřílel přestup do kvalitnějšího Lyonu, János Vas pokračuje v týmu Jegesmedvék z Miškolce, kde se vloni stal pátým nejproduktivnějším hráčem Erste Liga (společná soutěž maďarských, rumunských klubů a záložního týmu Vienna Capitals). Milovníci svérázného Radka Dudy mohou oživit téměř každoroční spekulace o jeho návratu, jelikož skončil angažmá ve Freiburgu, další veterán David Hruška zřejmě pokračuje v Sokolově. Jiří Půhoný, naše někdejší "posila" před play off, dál rozvíjí svou kariéru ve 2.lize, kde přestoupil do Dvora Králové. Co mě asi nejvíc překvapilo, je konec hokejové kariéry našeho posledního zahraničního útočníka Henri Tuominena, který s Vary do extraligy nenakoukne a s hokejem končí úpkně. Důvod je netradiční: ve Finsku se dostal na leteckou školu a chce se věnovat studiu na pilota. Tak ať ti to lítá,. Henri Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
23.05.2018, 09:42
 
 
Reakce na hope_eden: Vážený diskutére, navrhni schůzku k...
Promiň, ale vůbec tě neznám a těch několik příspěvků, co jsi tu za pár měsíců napsal, mě přesvědčuje, že ani nechci. REaději se případně připojím k oficiální akci FK, jak naznačoval Šáfa.
 
 
veny62
 
karma -1 Reagovat
23.05.2018, 08:09
 
 
Reakce na FPS: tak to si dělají srandu...
Tak dneska tam píšou ,že kvůli té nové směrnici a ,že to budou řešit přes léto.. Je to nějaké divné. Tady diskuze jde tam ne.
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
22.05.2018, 19:56
 
 
Trpišovský, Kolář, Kudela, Pokorný, Fridrich, Mingazov, Souček, Bucha pryč, ale spíš to vypadá že konči Deli a Ngadeu, přišití sezonu to asi bude sešup dolů, tak jako u hokeje
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
22.05.2018, 19:50
 
 
Reakce na veny62: Tak na stránkách fotbalu zrušili disku...
tak to si dělají srandu
 
 
hope_eden
 
karma 0 Reagovat
hope_eden | Praha
22.05.2018, 19:26
 
 
Reakce na Weetek: Ale mám, Afaiko, ale mám, přestaň si p...
Vážený diskutére, navrhni schůzku kde a kdy a nebudeme kecat, ale určitě vymyslíme do dělat!!
 
 
veny62
 
karma -1 Reagovat
22.05.2018, 17:51
 
 
Tak na stránkách fotbalu zrušili diskuzi. Něco se asi děje
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
22.05.2018, 11:40
 
 
Reakce na afaika: A opět dlouhé povídání o ničem, viď, W...
Ale mám, Afaiko, ale mám, přestaň si pořád dokola vymýšlet a svoje dojmy stavět jako fakta. Já bych se na smysluplné reakci na stávající situaci domluvil rád, podle svých časových možností (díky zaměstnání jsem často v zahraničí) k pokusu o řešení přispěl, návrh na koordinovaný postup ale nečekám od jednotlivců z diskusního fóra, nýbrž od fanklubu, který je jedinou organizací slávistických hokejových fanoušků. A pokud Šáfa píše, že od konce sezóny situaci řešíte a v nejbližších dnech to dotáhnete do konkrétní formy, načež ty jako další představitel FK voláš do prázdna, co byste jako FK měli dělat, nevím, co si mám o tom myslet. Oficiální stanovisko FK neznám, neoficiální příspěvky jeho členů se liší.
Stran toho vytahování historie, co podle tebe teď už nic neznamená: ono to takhle jednoduché není. Historie nám ukazuje, kam Pitter klub dovedl v situaci, kdy necítil od fanoušků skoro žádný tlak. Nebylo by špatné si přiznat, že věřit jeho upřímným očím, poklábosit si s ním po sezóně nad pivem a chlebíčky ve VIPce a pak sledovat, jak za pár týdnů komplet otočí, zatím nikam nevedlo. Já od tebe nějakou sebereflexi nečekám, pro mě po té šarádě, co o ní tak nerada vždycky čteš, nejsi prostě důvěryhodný člověk, ale kejvačka, co si nakonec vždycky vymyslí nějakou sebeútěšnou báchorku typu "můžou za to všichni". Upřímně doufám pro dobro Slavie, že ve fanklubu mají hlavní slovo jiní lidé než ty, jejich případnou snahu o změnu dlouhodobě neakceptovatelného fungování klubu se budu snažit podpořit.
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
22.05.2018, 11:07
 
 
Reakce na Severman: Litvínov neví kudy kam a jen vyhazuj...
Neřekl bych.
Chyběl jim trenér. Přichází Razým.
Potřebovali brankáře. Koupili Januse.
Bylo třeba posílit útok. Vrací se Petružálek, prodloužil J. Mikúš a vyhráli přetahovanou o Tůmu, o kterýho se pralo hodně klubů.
A v obraně prodloužili se Sörvikem.

Dle mne zatím neudělali nic špatně...
 
 
Severman
 
karma +41 Reagovat
Severman | liberec
21.05.2018, 22:30
 
 
Litvínov neví kudy kam a jen vyhazuje peníze pokud mladej bubla má stejné vize jako v politice budou zase na dně. Smajlík
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
21.05.2018, 14:04
 
 
Reakce na Weetek: Ano, podobnou reakci od někoho, kdo se...
A opět dlouhé povídání o ničem, viď, Weeteku? Ty nemáš zájem se na něčem domluvit, jen rejpáš a vytahuješ, co kdy kdo, zkrátka historii, která v tuto chvíli už nic neznamená.A to nejsi schopný, nebo spíš ochotný, pochopit.
Ale k věci. Šáfa tady naprosto podrobně popsal loňskou akci, ke které pozval všechny fans HCS, ale přišel jen zlomek z vás. Představa, že vletíme na Pittera u "seřveme ho", jak tady někdo naznačoval, je nereálná. Pokud se s námi nebude chtít sejít, nesejde se. Jestli si někdo namlouvá něco jiného, nechápu to, protože on tahá za delší část provazu. Proto se vážně ptám, co bychom měli jako FK udělat, aby to mělo smysl a abyste se toho zúčastnili i vy kritizující? Protože akce, které zatím byly, se s vašim zájmem nesetkaly.
P.S. jen tak na okraj, Weeteku, jak jsi správně napsal, jsem členkou dozorčí rady, nikoliv představenstva FK, rozdíl by si měl znát Smajlík
 
 
nik55
 
karma -2 Reagovat
nik55 | youtube.cz/nik55
20.05.2018, 10:59
 
 
Reakce na PEM: Obávám se, že jednou to bude potřeba. Jed...
Řekl bych, že v té době, co si vyjmenoval, se bojovalo proti opravdovým protivníkům.. teď je to jen boj ohledně peněz. Sportovní stránka jde bohužel stranou.
 
 
Petr9608
 
karma -196 Reagovat
Petr9608 | Praha 5
20.05.2018, 01:52
 
 
Reakce na TKpinokio: https://hokej.idnes.cz/litvinov-pos...
Jen ať táhne. Za tu zkur.. baráž 2015! Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"